PDA

Zobacz pełną wersję : $ Na tydzień 11/6-z pomysłów handlowych



Tyler77
11-04-2006 09:37, 09:37
Skąd się bierze dolar?


Moja opinia? Teraz jest idealny czas, kiedy trzeba usiąść i zobaczyć, jak wszystko to NFP się uda i jak rynek będzie je interpretował. Tak, wiem, że zyskiwałem wczoraj, ale nie jestem pewien, czy widzieliśmy ostateczny osąd.

Rynek wyłączył ważność miesięcznej liczby; reaguje ściśle na poprawki. Moje pytanie brzmi: czy liczba miesięczna jest tak zła, czy zrewidowane liczby naprawdę są lepsze? Tylko dlatego, że BLS miał więcej czasu na pracę nad nimi? Nie jestem już taki pewien iw tym momencie, dopóki nie zobaczę dalszej reakcji rynku, nie jestem pewien, czy różne rynki (obligacje, waluty, akcje) czują się pewnie.

Co powinieneś zrobić jako osoba handlująca rynkiem walutowym? Badania. Śledź na BB, Reuters the NY Times i wszędzie indziej możesz. Wykonaj należytą staranność. Uważnie obserwuj rynek obligacji, szczególnie 3-miesięczne i 10-letnie. Co najważniejsze, obserwujcie niedzielę.


Pamiętaj, że ludzie głosują za pomocą swoich $. Jeśli dolar umocni się dalej (do niższych 8700 vs GBP, o ile było przed ostatnim FOMC), to mówi mi, że rynek mocno wierzy w te liczby. Jeśli pozostanie on relatywnie taki sam, to mówi mi, że istnieją poważne wątpliwości i jeśli zaczyna słabnąć, to mówi mi, że coraz więcej osób na rynkach nie wierzy w numery NFP, które go wypuszczają.


Wiem, że istnieje wiele technicznych wskaźników, które mówią, że dolar wciąż jest wykupiony i jest, jeśli numery NFP są poprawne. Nie jestem po prostu taki pewien, że tak jest i nie jestem pewien, jak odegra się ostateczne myślenie. Ale nie handluję tym środowiskiem, dopóki nie zobaczę wyraźnego ruchu w taki czy inny sposób. Jeśli masz jasny wskaźnik techniczny i wiarę w numery NFP, być może masz dobrą konfigurację do zwinięcia funta.

Pamiętaj, że bezrobocie (według BLS) i PKB są na bardzo niskim poziomie. Oznacza to, że coraz więcej pracowników traci coraz mniej towarów i usług.

Od Reutera: Analitycy twierdzą, że dane o zatrudnieniu pogłębiają niepewność co do kierunku gospodarki, ponieważ jest to zaledwie tydzień po tym, jak rząd zgłosił najsłabszą ekspansję od ponad trzech lat w trzecim kle. Produkt krajowy brutto spowolnił do 1,6 procent rocznej stopy wzrostu z 2,6 procent w drugim kle.

Jeśli wszystkie liczby są poprawne, sytuacja ta nie może trwać długo. Zobaczmy co się stanie.

LAOgasdo
06-23-2021 09:42, 09:42
Sprzeczne liczby huh? Czy niski PKB jest prawidłowy? Czy niskie bezrobocie jest prawidłowe? Czy wysoki NFP jest prawidłowy? (ostatnie 3 miesiące zostały zmienione WAY high!). Czy wysokie koszty pracy są prawidłowe? Czy niska wydajność jest poprawna? JEŚLI miałbym kupić te liczby, to właśnie je interpretowałbym: USA zatrudniają drogich leniwych pracowników! I to powinno być złe dla amerykańskiej gospodarki! Nie będę handlować GBPUSD w poniedziałek. Poczekaj i zobacz, jak zareaguje Azja i Londyn bez interwencji amerykańskiego inwestora. Ja osobiście wolę krótkie USD vs GBP w świetle oczekiwanej podwyżki stóp w Wielkiej Brytanii 8 listopada. Ale hmmm ... Wybór USA to kolejny czynnik.

caxetixxo777
06-23-2021 11:02, 11:02
W jaki sposób cena obligacji jest powiązana z USD? Jeśli 10-letnia notatka oznacza, że ​​obligacja USD jest tańsza, więcej osób kupuje obligacje? Czy to spowoduje wzrost kursu USD?

Tyler77
06-23-2021 12:23, 12:23
Zmieniłem zdanie na temat handlu tym środowiskiem. Myślę, że teraz może być świetny czas na handel, ale powinien on być oparty na percepcji rynku, co tak naprawdę oznaczają numery NFP. Przede wszystkim należy najpierw obserwować rynki, a następnie odpowiednio się nimi zajmować. Jeśli rynek wierzy w liczby, dalsze zakupy będą widoczne, a w tym przypadku może dojść do 100-150 pipsów, aż do fiskusa FOMC. Jeśli rynek nie wierzy w liczby, a stopa GBP wzrośnie na pozór pewności, możemy zauważyć wzrost funta szterlinga w pobliżu ostatnich poziomów oporu w niższych 9100. Moją sugestią byłoby obserwowanie otwartego dzisiaj i zobaczenie, jakie jest myślenie rynkowe. Zastanowiłabym się nad 25-osobową straddelą - niech cena przesunie się o 25 pipsów w obie strony, zająć niewielką pozycję z trendem i być może dodać do niej, gdy trend się ustabilizuje. Myślę, że dwie najlepsze pary to GBPUSD i AUDUSD oparte na fakcie, że zarówno GBP, jak i AUD są przechylone, aby podnieść ich stawki w tym tygodniu i że USD wzmocnił się w piątek. Osobiście nie podążam za jenem, ale z pewnością dobrze jest obserwować, jak azjatyccy handlowcy mają na myśli. W tym tygodniu nie ma zbyt wielu danych z USA. Bal Handlowy będzie prawdopodobnie najbardziej znaczącym numerem amerykańskim, ale to dopiero do 9. Wzajemne oddziaływanie między NFP a wzrostami stóp procentowych GBPAUD powinno być bardzo interesujące.

Tyler77
06-23-2021 13:44, 13:44
London Calling Wczesnym kupowaniem GBP nie doszło dziś rano w Londynie, a mentalna a o wartości 25 pipsów powinna przynieść ci około 15-20 pipsówzysk. Warto było obserwować, jak duży był ruch (biorąc pod uwagę siłę rewizji NFP), ale tak się nie stało. Może zaparzyć mocniejszy trend $. Wydaje mi się, że NY będzie zasadniczo śledził londyńską przewagę w GBP, ale nie widzę dziś zbyt dużego ruchu na dzisiejszy sposób, w każdym razie bez jakichkolwiek podstaw zaskoczenia. Jeśli widzisz to inaczej, widzisz coś, czego nie mogę, więc będzie to cichy dzień, kiedy będę na mnie patrzył. Nie zaniedbuj oglądania rynków obligacji, zwłaszcza 3-miesięcznych i 10-letnich notatek, aby zobaczyć, w jaki sposób myśli się znajdują. Być może będzie to pomocne: ”Jesteśmy w zakresie, w którym nie ma sensu robić dużych zakładów” - powiedział Webman z OppenheimerFunds. `` Jesteśmy trochę neutralni. '' Pełny artykuł:
http://bloomberg.com/apps/news?pid=20601087sid=a9IbeTsR71YArefer=homeMieliś my trochę płaskich informacji o produkcji z Wielkiej Brytanii. W tym tygodniu kurs wymiany BoE prawdopodobnie był już przedmiotem obrotu, a inwestorzy mogli w rzeczywistości parować swoje zakłady na drugą stopę wzrostu B0E. Musisz tylko obejrzeć, jak dane się rozwijają. Oto kilka danych, które powinny być bardzo interesujące:
http://bloomberg.com/apps/news?pid=20601102sid=a4fLgg43TiD8refer=ukProdukcja przemysłowa w USA niespodziewanie zatrzymała się we wrześniu, gdy nastąpiło spowolnienie w USA, a funt umocnił się w wyniku zagranicznych transakcji sprzedaży towarów, takich jak części elektryczne. Większość handlowców spogląda na poziomy wsparcia i oporu, ale potrzebujesz zrozumienia podstaw, aby uzyskać wgląd w to, dlaczego te poziomy mogą się tam znajdować. Podstawowe prawo popytu i podaży zawsze się utrzymuje; Wolny rynek zawsze będzie wyceniał towary i usługi zgodnie z zapotrzebowaniem. I odwrotnie, jeśli popyt nadal wzrastał, gdy funt wzrósł, prawdopodobnie poziom oporu zostałby zerwany, ale tak się nie stało. Popyt zwolnił, a cena funta nie mogła dalej się umacniać.

YesayGasi
06-23-2021 15:05, 15:05
Moskwa szerzy ”małą miłość do dolara”.

Pepezx1973
06-23-2021 16:25, 16:25
Moskwa szerzy ”małą miłość do dolara”.
musiał zacząć szerzyć miłość około 30 minut po tym, jak zaczął mówić? to kiedy waluty zaczęły to widzieć

YesayGasi
06-23-2021 17:46, 17:46
musiał zacząć szerzyć miłość około 30 minut po tym, jak zaczął mówić? to kiedy waluty zaczęły to widzieć
LOL, powiedział, że dalsze podwyżki mogą być potrzebne. Do tej pory rynek się nie przejmował.

teregalaideg
06-23-2021 19:07, 19:07
London Calling Wczesnym kupowaniem GBP nie doszło dziś rano w Londynie, a mentalna a o wartości 25 pipsów powinna przynieść ci około 15-20 pipsówzysk. Warto było obserwować, jak duży był ruch (biorąc pod uwagę siłę rewizji NFP), ale tak się nie stało. Może zaparzyć mocniejszy trend $. Wydaje mi się, że NY będzie zasadniczo śledził londyńską przewagę w GBP, ale nie widzę dziś zbyt dużego ruchu na dzisiejszy sposób, w każdym razie bez jakichkolwiek podstaw zaskoczenia. Jeśli widzisz to inaczej, widzisz coś, czego nie mogę, więc będzie to cichy dzień, kiedy będę na mnie patrzył. Nie zaniedbuj oglądania rynków obligacji, zwłaszcza 3-miesięcznych i 10-letnich notatek, aby zobaczyć, w jaki sposób myśli się znajdują. Być może będzie to pomocne: ”Jesteśmy w zakresie, w którym nie ma sensu robić dużych zakładów” - powiedział Webman z OppenheimerFunds. `` Jesteśmy trochę neutralni. '' Pełny artykuł:
http://bloomberg.com/apps/news?pid=20601087sid=a9IbeTsR71YArefer=homeMieliś my trochę płaskich informacji o produkcji z Wielkiej Brytanii. W tym tygodniu kurs wymiany BoE prawdopodobnie był już przedmiotem obrotu, a inwestorzy mogli w rzeczywistości parować swoje zakłady na drugą stopę wzrostu B0E. Musisz tylko obejrzeć, jak dane się rozwijają. Oto kilka danych, które powinny być bardzo interesujące:
http://bloomberg.com/apps/news?pid=20601102sid=a4fLgg43TiD8refer=ukProdukcja przemysłowa w USA niespodziewanie zatrzymała się we wrześniu, gdy nastąpiło spowolnienie w USA, a funt umocnił się w wyniku zagranicznych transakcji sprzedaży towarów, takich jak części elektryczne. Większość handlowców spogląda na poziomy wsparcia i oporu, ale potrzebujesz zrozumienia podstaw, aby uzyskać wgląd w to, dlaczego te poziomy mogą się tam znajdować. Podstawowe prawo popytu i podaży zawsze się utrzymuje; Wolny rynek zawsze będzie wyceniał towary i usługi zgodnie z zapotrzebowaniem. I odwrotnie, jeśli popyt nadal wzrastał, gdy funt wzrósł, prawdopodobnie poziom oporu zostałby zerwany, ale tak się nie stało. Popyt zwolnił, a cena funta nie mogła dalej się umacniać.
Wczoraj wieczorem poszłam za funt i zamknąłem się po 1.8960, gdzie poszedłem długo ... Ale widzę upartą ilość krótkich handlarzy próbujących złapać jakikolwiek ruch, by odsprzedać ponownie ... Myślę, że trend spadkowy nie jest wyczerpany Ale ja zastanawiam się: czy podwyżka stóp w Wielkiej Brytanii jest już wyceniona? ... dobra korekta płac w USA i ism ... to tylko dobry sposób na zmianę nastroju na kupno $, ale nadal uważam, że gospodarka USA nie poprawia się w moment ... czy 150k wersja jest możliwa?

Tyler77
06-23-2021 20:28, 20:28
Moim zdaniem, w tym tygodniu BoE incr było już wielokrotnie wymieniane. Teraz handel będzie zależał od oczekiwań dotyczących spotkania po tym. Oczywiście, duże zaskoczenie w obu kierunkach (wzrost o 50 punktów bazowych lub brak jakiegokolwiek zwiększenia) spowoduje przeniesienie GBP na nowe terytorium. Z pewnością będę obserwować ogłoszenie, ale tylko odmieniam niespodziankę. Jeśli funt siedzi w miejscu, w którym jest teraz, a B0E się nie podnosi, można zauważyć sprzedaż za 150-200 pipsów. W mało prawdopodobnym przypadku 50-procentowego wzrostu, te górne 9000 do niższego poziomu oporu 9100 może zostać zniszczone. Znowu te ruchy nie są tym, czego oczekuje rynek, ale nic mnie nie kosztuje oglądanie i obserwowanie, co się dzieje, więc dlaczego tego nie robić? Tam może być świetny handel ... Tak jak eksperyment - obejrzyjmy EURO. Osiągnął najwyższą wartość w Londynie około 2715 i jest obecnie (9,45 EST) mniej więcej na tym poziomie w NY. Zobaczmy, czy to samo znowu się wydarzy.

YesayGasi
06-23-2021 21:48, 21:48
Rozmowa z przedsiębiorcą na temat Bloxberga głosiła, że ​​pieniądze wychodzą z obligacji i na akcje. Co poważni faceci uważają, że to oznacza dla dolara?

Tyler77
06-23-2021 23:09, 23:09
Rozmowa z przedsiębiorcą na temat Bloxberga głosiła, że ​​pieniądze wychodzą z obligacji i na akcje. Co poważni faceci uważają, że to oznacza dla dolara?
Myślę, że to oznacza, że ​​inwestorzy widzą większy potencjał zysku w akcjach niż obligacjach. Niekoniecznie oznacza to, że akcje stają się coraz wyższe - inwestorzy mogą robić zakłady w obie strony ...

YesayGasi
06-24-2021 00:30, 00:30
Zastanawiam się, ile z tych pieniędzy Johnny spóźnił się na imprezowiczów podekscytowanych występem dow

Tyler77
06-24-2021 01:51, 01:51
Zastanawiam się, ile z tych pieniędzy Johnny spóźnił się na imprezowiczów podekscytowanych występem dow
Nie handluję tymi rynkami - ale planuję w przyszłości. W dzisiejszych walutach nic się nie dzieje. Akcja dotyczy akcji i indeksów. Jeśli chcesz handlować złotymi pieniędzmi, nie stanie się to dzisiaj na rynku forex. Jeśli szukasz liczb do powieszenia kapelusza - być może 70 dolarów to ważna liczba:
http://bloomberg.com/apps/news?pid=20601068sid=a8PpMNp6is_Irefer=economyKomi sja Europejska podniosła prognozę wzrostu gospodarczego w przyszłym roku i obniżyła prognozę inflacji, ponieważ ceny ropy wynoszą poniżej 70 USD za baryłkę w kilkunastu krajach, które dzielą euro. Teraz naprawdę nie planuję przegapić tego ogłoszenia BoE - może będę miał szczęście tam ...

LAOgasdo
06-24-2021 03:12, 03:12
Czy widzimy Zemstę Dolara?

Tyler77
06-24-2021 04:32, 04:32
Z mojego wątku B0E - The NIESR ma prognozę PKB, która ma zostać opublikowana po 19,01 EST - prawdopodobnie będzie to ostatnie słowo w polityce stóp B0E w tym tygodniu i gniazdach. To może być dobry raport do handlu. Szacuje się, że wyniesie ona około 5% mm - powyższy odczyt może naprawdę pobudzić część zakupów GBP. Odczyt we wrześniu wyniósł 0,4% mm

Tyler77
06-24-2021 05:53, 05:53
W Play zawsze jest nowa rzeczywistość Tak, zgadza się. Byłem na małej krótkiej pozycji w GBP, w oparciu o fakt, że zamknięto go poniżej, a następnie otworzył. Myślałem, że kupcy mogą dyskontować możliwość drugiej podwyżki BoE. Było kilka negatywnych danych z Wielkiej Brytanii i artykuł w BB, który mówił, że wyższy funt szkodzi eksportowi. Potem wszystko się zmieniło. Nowa rzeczywistość wkroczyła. NIESR powiedział wzrost PKB i druga podwyżka. To jest nowe myślenie. Tak szybko zmienia się sytuacja. Zamknij krótką pozycję i długo. Nie pozwól, by twoje uczucia zostały zranione, ponieważ zajęłaś pozycję i to było przeciwko tobie. Nie siadaj i nie żałuj sobie, przeklinając swoje szczęście lub bogów handlujących, którzy zawsze wydają się być przeciwko tobie. Zawsze jest nowa rzeczywistość i inny handel. Przypływ zmienia się wraz z nim. Jak chcesz sprzedać GBP? USD stąd? Cóż, mógłbym zdobyć dla ciebie wszystkie informacje techniczne i porozmawiać o wsparciu i powtarzaniu wzorów - ale nie wiem zbyt wiele o tym, więc nie będę. Obracam podstawy i sposób, w jaki je postrzega rynek. Teraz londyńscy kupcy czują się pewni, że na początku przyszłego roku BoE podniesie stawkę do 5,25. Mamy wybory średnioterminowe, żeby się przedłużyć. Osobiście planuję pozostać na uboczu. Gdy wybory wypadają, przechodzi (jeśli są jakieś), będę szukał 30-50 punktów wyprzedaży w GBP. Powiedziałem, żeby wyglądać, a nie handlować - nie przewiduję, że to się stanie. Zauważam tylko, że widziałem powtarzanie tego wzoru w kółko w ciągu ostatnich 2 tygodni. Jeśli dojdzie do sprzedaży na tym poziomie, myślę, że jest świetna szansa, że ​​Londyn znowu kupi, ale to oczywiście zależy od obecnych podstaw (wzrost 2 BoE i brak istotnych danych w USA). Jeśli dojdzie do wyprzedaży i fundamenty się utrzymają, to wyprzedaże stanowią doskonałą okazję, by ponownie znaleźć się długo w funtach. Jeśli nie dojdzie do wyprzedaży, a Londyn będzie nadal kupował ... możesz pomyśleć o kupowaniu razem z nimi. Nie wyobrażam sobie lepszego czasu na bycie bykiem - masz jedną walutę, której stawka wzrasta 2 razy i na to wcale nie idzie -
http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601087sid=a1aWJSKvTLTMrefer=home

Dieguipkc19
06-24-2021 07:14, 07:14
ualizacja: Bloomberg Fed Watcher, Berry, zauważa w dzisiejszym artykule, powołując się na analizę Stone'a i McCarthy Research Associates, że większość z 810 000 pracowników, którzy zostali dodani jako korekty w górę do listy płac we wrześniu za okres od marca '05 do marca ' 06 pojawił się na listach płac w pierwszych trzech miesiącach roku, a wiele z trzech stanów, Kalifornia, Teksas i Luizjana - Stone i McCarthy argumentują, że wiele z 810 000 pracowników było urodzonych za granicą i prawdopodobnie pracowało przez cały czas. - Stone i McCarthy powiedzieli, że decydenci powinni być bardzo ostrożni w interpretowaniu prawie wszystkich tegorocznych danych z rynku pracy. 11/07/2006 09:17:13

Tyler77
06-24-2021 08:35, 08:35
Zgadzam się z tym, co wasze sayng - te numery BLS są, w najlepszym razie, niekompetentne, aw najgorszym, celowe manipulowanie liczbami. Z jakiegokolwiek powodu rynek całkowicie je wyrzucił - a także powinien. Wow GBP i EURO przeszły przez DACH !! Dawno temu, gdzie byli przed NFP - uderzając w poziomy oporu GBP w niskich 9100. Niesamowite ... Oto kilka informacji o tym, jak rynki mogą być świadkami wyborów: Od BB: Dolar może przedłużyć y przed dzisiejszymi wyborami do Kongresu, w których demokraci mogą przejąć kontrolę nad jednym lub dwoma domami od rządzących Republikanów, powiedzieli niektórzy analitycy. Demokraci potrzebują 15 mandatów netto w domu liczącym 435 członków i sześciu mandatów w 100-osobowym Senacie, aby wygrać większość. Ostatni kontrolowali Izbę w 1994 r., A Senat w 2002 r. ”Jeśli Demokraci zyskają kontrolę w obu domach, istnieje ryzyko rosnącego protekcjonizmu” - powiedział Gavin Friend, eg ds. Walut w Commerzbank AG w Londynie. `` To z pewnością może być negatywne dla dolara. '' Dalsze $ - podstawy: Firmy budujące domy zgłaszają y i prognozują dalszy spadek liczby mieszkań. To jest właśnie to, czego chce Fed - więc wszystko wskazuje na to, że Fed trzyma ... jeśli nie kroi ...

bb
06-24-2021 09:55, 09:55
Cóż, obawiam się, że najbardziej się właśnie wydarzyło, jakby się spodziewało, że stanie się, gdy dotrzemy do 8950, wrócimy do poprzedniej strefy crap ... lol ciesz się ...

bb
06-24-2021 11:16, 11:16
Tutaj są dwie możliwości, albo A - gbp rozbije 9150, może przetestuje 8200 dużych RN, albo trochę dolnych wiadomości lub sentymentów dolara może wkroczyć i spadnie jak skała ... Nienawidzę wspomnieć o TA w wątku wiadomości, ale może to zmieni się w jeden wielki wzór 2B ... lol yeah rite ... ;-)