PDA

Zobacz pełną wersję : Total Equity trailing stop EA dla MT4



GgbGergak
02-04-2010 06:11, 06:11
Cześć,
Czy ktoś wie o EA dla MT4, który monitoruje stan konta i zamyka wszystkie transakcje, jeśli kapitał spadnie o określony procent z konta na wysokim poziomie? Ale ważne jest również, że jeśli zostanie zatrzymany, EA zamknie wszystkie transakcje, a następnie wyłączy wszystkie EA, aby żadne dalsze transakcje nie mogły zostać wprowadzone, dopóki nie zostanie ponownie włączony handel EA.
Miałem rundę przeszukiwania na forum, ale niczego nie znalazłem.
Dzięki.

Xras3k33
11-26-2021 15:40, 15:40
następnie wyłącz wszystkie EA, aby nie można było wprowadzić dalszych transakcji
AFAIK nie ma możliwości wpływania (wyłączania) innych EA z poziomu EA. Możesz zamknąć wszystkie transakcje, ale nie możesz powiedzieć innym EA, aby przestali otwierać nowe. (AFAIK oznacza, że ​​mogę się mylić) Rozwiązaniem byłoby ustawienie globalnej zmiennej przez stoploss-EA i zmodyfikowanie wszystkich innych EA w celu sprawdzenia tej zmiennej przed jakąkolwiek wymianą. Innym bardziej rygorystycznym rozwiązaniem byłoby całkowite zamknięcie aplikacji metatader przez Windows API po wyłączeniu wszystkich otwartych transakcji i pomyślnym usunięciu wszystkich oczekujących zamówień.

GgbGergak
11-26-2021 17:01, 17:01
Witaj 7bit, Dziękuję bardzo za kompleksową odpowiedź. Obawiałem się, że nie będzie łatwego rozwiązania. Mateusz

xopkdakdo
11-26-2021 18:21, 18:21
Innym bardziej rygorystycznym rozwiązaniem byłoby całkowite zamknięcie aplikacji metatader przez Windows API po wyłączeniu wszystkich otwartych transakcji i pomyślnym usunięciu wszystkich oczekujących zamówień.
Cześć, 7bit ... chociaż jeszcze się nie przeszukałem ... jeśli to nie jest bardzo szczegółowe Czy możesz wyjaśnić to za pomocą jakiegoś kodu, który można dodać do takiej stoplossowej Ea? Ten aspekt jest BARDZO ważny dla osób, które nie mogą wizualnie zarządzać swoimi EA przez cały czas. Z góry dziękuję Pozdrawiam

Lauri
11-26-2021 19:42, 19:42
hej mathew .... Stopl equity jest łatwym kodem ... tylko trochę trudniejszym niż typowy stop stop ..... brzmi to jak użycie zmiennych globalnych, jak wspomniano o 7bitach, jest najlepiej dopasowane twoje potrzeby ..... wymagałoby to tylko kilku linii kodu ....../----- wszystko to poza, tak, jedna ea może kontrolować inne ea ... wpływ może być czymś tak proste, jak zakazywanie dalszych transakcji z handlu produkującego ea ..... lub może zmienić dowolne lub wszystkie parametry robocze innych ea ..... takie jak wielkość partii, profittargets, stoploss, pary do handlu, i na i w dniu ..... pojedyncza ea nie musi znajdować się na tym samym komputerze, na którym działa ea ...... jest to pomocne, jeśli pozostawiasz ea działającą na komputerach w innych lokalizacjach ..... takich jak w pracy, możesz kontrolować ea w domu lub w innej lokalizacji ..... lub odwrotnie .... tego rodzaju ea nie można znaleźć w sieci ...... h

lgalerag
11-26-2021 21:03, 21:03
AFAIK nie ma możliwości wpływania (wyłączania) innych EA z poziomu EA. Możesz zamknąć wszystkie transakcje, ale nie możesz powiedzieć innym EA, aby przestali otwierać nowe. (AFAIK oznacza, że ​​mogę się mylić)
A co z globalnymi? Przepraszam, myślę, że mam globale w mózgu. Ale myślę, że jest to możliwe, jeśli zmodyfikowałeś każdy EA.

Rozwiązaniem byłoby ustawienie globalnej zmiennej przez stoploss-EA i zmodyfikowanie wszystkich innych EA w celu sprawdzenia tej zmiennej przed jakąkolwiek wymianą.
No cóż, nieważne, wydaje się, że mówimy to samo. Ale tak, właśnie to bym zrobił.

GgbGergak
11-26-2021 22:24, 22:24
Cześć, dziękuję wszystkim. Muszę przyznać, że moja znajomość programowania jest praktycznie zerowa. Mając dostępną liczbę EA miałem nadzieję, że ktoś po prostu powie, że było to łatwe i że wiedzieli o jednym. To było naprawdę coś, o czym myślałem tylko jako ostateczny, bezpieczny dla bezpieczeństwa EA, który w 99,9% przypadków siedział cicho w tle (gdy przestanie używać EA), ale byłby tam w przypadku przysłowiowego ”czarnego łabędzia” . Mateusz

Xras3k33
11-26-2021 23:45, 23:45
untested: Wstawiony kod #define SW_SHOWNORMAL 1 #import shell32.dll int ShellExecuteA (int hWnd, String Verb, string File, string Parametr, string Path, int ShowCommand); #import** * uruchom program zewnętrzny, ale NIE czekaj na jego zakończenie *void shell (plik łańcuchowy, parametry łańcucha =) {ShellExecuteA (0, open, file, parameters, NULL, SW_SHOWNORMAL); }** * natychmiast zamknij metatrader *void shutdown () {shell (taskkill,im terminal.exe); }

GgbGergak
11-27-2021 01:05, 01:05
Dzięki 7bit, będę mieć zabawę z twoim kodem i zobaczę jak idę. Mateusz

Xras3k33
11-27-2021 02:26, 02:26
Dzięki, będę mieć zabawę z twoim kodem i zobaczę, jak idę. Mateusz
Używałbym powyższego kodu tylko w ostateczności, jeśli masz do czynienia z komercyjnymi EA z zamkniętym kodem źródłowym, których nie można wyłączyć. Ma pewne wady, na przykład nie można być w 100% pewnym, że w czasie pomiędzy zamknięciem wszystkich otwartych zamówień i zamknięciem MT4 jeden z EA znajdzie czas na otwarcie nowego handlu. Najbardziej eleganckim i niezawodnym rozwiązaniem byłoby wyłączenie EA poprzez natychmiastowe wyjście z funkcji start () bezpośrednio u góry funkcji, jeśli ustawiona jest określona zmienna globalna. Wszystkie EA muszą zostać zmodyfikowane, aby zawierały to na samym początku funkcji start: Wstawiony kod int start () {if (GlobalVariableGet (trading_disbled)! = 0) {return (0); }/tutaj następuje reszta oryginalnej funkcji początkowej} Twoja utrata mocy EA najpierw musiałaby wykonać następujące czynności: Wstawiony kod GlobalVariableSet (trading_disabled, 1); ... a następnie zamknij wszystkie otwarte transakcje i zamówienia. Po tym czasie żaden ze zmodyfikowanych EA nie będzie w stanie wykonać * niczego *, ponieważ ich funkcje startowe będą zawsze zwracane natychmiast przed zrobieniem czegokolwiek innego, dopóki zmienna nie zostanie usunięta lub ponownie ustawiona na 0. Możesz także uzyskać dostęp do zmiennych globalnych z menu metatrader i zmieniać je, aby można je było zresetować kilkoma kliknięciami myszy po ich uruchomieniu.

R9ox84
11-27-2021 03:47, 03:47
być może tego właśnie chcesz: prosty pomysł .... rozpocznij definiowanie jednej zmiennej ContinueOpening = true ustaw ją na false, gdy poziom Equity osiągnie określony procentowy odsetek: if (AccountEquity () lt; specifiedpercentage) {CloseAll (); ContinueOpening = false; } Umieść to ContinueOpening == true we wszystkich logikach poleceń zamówień. Musisz go zakodować na wszystkie konta EA używane na platformie konta. Wtedy nie wywoła transakcji, gdy wystąpi warunek.

Xras3k33
11-27-2021 05:08, 05:08
być może tego właśnie chcesz: prosty pomysł .... rozpocznij definiowanie jednej zmiennej ContinueOpening = true ustaw ją na false, gdy poziom Equity osiągnie określony procentowy odsetek: if (AccountEquity () lt; specifiedpercentage) {CloseAll (); ContinueOpening = false; } Umieść to ContinueOpening == true we wszystkich logikach poleceń zamówień. Musisz go zakodować na wszystkie konta EA używane na platformie konta. Wtedy nie wywoła transakcji, gdy wystąpi warunek.
To powielałoby logikę, która określa, kiedy przestać (w naszym przypadku chcieliśmy zatrzymać stopę na kapitale, który jest nieco bardziej skomplikowany) w każdym pojedynczym EA, co jest uciążliwe w utrzymaniu i trzeba określać te same warunki zatrzymania wiele razy dla każdej indywidualnej instancji EA. OP chciał osobnego zatrzymania EA z wszystkimi dzwonkami i gwizdkami w jednym centralnym miejscu, aby dać sygnał stopu i wszystkich wielu handlowców EA tylko do słuchania tego sygnału stop.

layussy
11-27-2021 06:28, 06:28
1 Załącznik (y) Zapłacił programista, aby to utworzyć. Trailing stop to klejnot, w którym umieszcza stop x liczbę pipsów poniżej poprzedniego tak ostrożnie, na jaki czas go używasz. Również, gdy potrącenie zostanie potrącone, ten program zamyka wszystkie zlecenia fifo, a następnie zamyka ea. test na demo po prostu sam się spełniłem i na pewno nie udoskonaliłem. Ponadto logika wie, czy jest to pięciocyfrowyczterocyfrowy broker i nie ma znaczenia, na którym wykresie ea jest, ponieważ śledzi wszystkie pary na koncie. Może to stanowić problem dla wielu ea
https://www.forex-instant.com/discussion-trading/97925-euro-triangle-sideways.html

Luaslomiga
11-27-2021 07:49, 07:49
1 Załącznik (y) Wśród Trailing Equity EA's, według mojego doświadczenia, Equity Sentry jest najlepszy. </P> Utrata wartości konta do określonego poziomu (cenyprocentypipsy) Kapitał własny osiąga określony poziom (pieniądzprocentpipsy) Otwarte transakcje (zmienna azysk) osiągają pewien poziom To zamknie wszystkie działające EA i zamknie twój terminal MT4 (najlepiej w przypadku, gdy kopiujesz sygnały od innych handlowców) EA może wykonać kilka akcji na Triggerze: Zamknij otwarte zlecenia Usuń zlecenia oczekujące Wyłącz automatyczne przekazywanie na terminalu MT4, co powoduje, że wszystkie konta EA zatrzymują jakiekolwiek operacje lub po prostu uniemożliwiają im otwieranie, modyfikowanie lub zamykanie transakcji na koncie. EA wyłącza automatyczne ładowanie w bardzo prosty sposób, klikając przycisk ”Automatyczne przenoszenie” pro gramalnie na górnym pasku narzędzi MT4. Zamknij całkowicie terminal MT4.
https://www.forex-instant.com/discussion-trading/97931-feedback-collective2.html

luigokbobt
11-27-2021 09:10, 09:10
Cześć Tekwell, dzisiaj szukałem podobnego Ea, znalazłem to na innym forum, ale tam oni mówią, że to pochodzi od forex-instant. Codziennie oglądam Kalendarz FF, ale postanowiłem dołączyć, aby podziękować Ci za udostępnienie go innym osobom. Mam nadzieję, że zadziała również dla mnie. Wielkie dzięki Stefano

Zapłacił programista, aby to zrobić. Trailing stop to klejnot, w którym umieszcza stop x liczbę pipsów poniżej poprzedniego tak ostrożnie, na jaki czas go używasz. Również, gdy potrącenie zostanie potrącone, ten program zamyka wszystkie zlecenia fifo, a następnie zamyka ea. test na demo po prostu sam się spełniłem i na pewno nie udoskonaliłem. Ponadto logika wie, czy jest to pięciocyfrowyczterocyfrowy broker i nie ma znaczenia, na którym wykresie ea jest, ponieważ śledzi wszystkie pary na koncie. Może to stanowić problem dla wielu ea

Zapłacił programista, aby to zrobić. Trailing stop to klejnot, w którym umieszcza stop x liczbę pipsów poniżej poprzedniego tak ostrożnie, na jaki czas go używasz. Również, gdy potrącenie zostanie potrącone, ten program zamyka wszystkie zlecenia fifo, a następnie zamyka ea. test na demo po prostu sam się spełniłem i na pewno nie udoskonaliłem. Ponadto logika wie, czy jest to pięciocyfrowyczterocyfrowy broker i nie ma znaczenia, na którym wykresie ea jest, ponieważ śledzi wszystkie pary na koncie. Może to stanowić problem dla wielu ea