PDA

Zobacz pełną wersję : Forex nie regulowany!



Aspksak
03-30-2006 14:30, 14:30
Cześć wszystkim,

Raz przeczytałem wątek, że handel forex nie jest regulowany!

Nie mogłem tego zrozumieć. Chodzi mi o to, co z wieloma brokerami zarejestrowanymi w NAFA i innych oficjalnych organach w USA i innych krajach?

W jakim sensie fore nie jest regulowany, jeśli to prawda?

Gasdragaszm
11-16-2021 13:41, 13:41
Cześć wszystkim, raz przeczytałem wątek, że handel forex nie jest regulowany! Nie mogłem tego zrozumieć. Chodzi mi o to, co z wieloma brokerami zarejestrowanymi w NAFA i innych oficjalnych organach w USA i innych krajach? W jakim sensie fore nie jest regulowany, jeśli to prawda?
to prawda, nikt nie odzyska twoich utraconych, jeśli brokerzy się zamkną, jest to gra, duże ryzyko, a także ogromne zyski.

Aspksak
11-16-2021 15:02, 15:02
Dzięki, Walker, ale nie mogłem zrozumieć, co dokładnie masz na myśli. Na przykład Refco miał kłopoty; jednak sprzedawcy zwrócili pieniądze! Mimo to, czy pośrednik może zniknąć w powietrzu podczas rejestracji u autorytetów?

oxripi1994
11-16-2021 16:22, 16:22
Dzięki, Walker, ale nie mogłem zrozumieć, co dokładnie masz na myśli. Na przykład Refco miał kłopoty; jednak sprzedawcy zwrócili pieniądze! Mimo to, czy pośrednik może zniknąć w powietrzu podczas rejestracji u autorytetów?
Nigdy nie słyszałem, aby Refco FX zwracało pieniądze ludziom. Sytuacja pogarsza się, ponieważ FXCM rezygnuje z przejęcia Refco FX.

Grasdoli1999
11-16-2021 17:43, 17:43
Celowo wybrałem FX, ponieważ jest nieuregulowany. Będę pierwszym, który przyzna, że ​​nie jestem bogatym gościem. Chciałem być handlowcem przez wiele lat, aż NASD wymyśliło regułę handlarza patten day, która prawie wszystkich, którzy chcą być handlowcami na dzień, chyba że mogą wymyślić 25k (oh, i oni też muszą to utrzymać) ). Będę również pierwszym, który przyznał, że nie mam FRAKCJI tego rodzaju pieniędzy. Oto link od IB, który wyjaśnia zasadę więcej ....
http://www.interactivebrokers.com/en/trading/marginRequirements/patternDayTraders.php?ib_entity=llcNieuregulowanie FX nie ma zastosowania do tej reguły! W każdym razie nauczyłem się kochać Fx (częściowo z mojej niechęci do NASD). FX daje ci siłę, a makler giełdowy (i może!) Nigdy, przenigdy nie dał klienta (do 400: 1). Transakcje walutowe 24/5 i wierzę, że mój pośrednik GFT (i prawdopodobnie wszyscy) pozwoli ci handlować z nierozliczonymi funduszami ... bez czekania T 3!

aygorx7
11-16-2021 19:04, 19:04
Cześć wszystkim, raz przeczytałem wątek, że handel forex nie jest regulowany! Nie mogłem tego zrozumieć. Chodzi mi o to, co z wieloma brokerami zarejestrowanymi w NAFA i innych oficjalnych organach w USA i innych krajach? W jakim sensie fore nie jest regulowany, jeśli to prawda?
Cóż, można powiedzieć, że rynek Forex jest regulowany i nie jest regulowany w tym samym czasie ... Producenci giełd brokerów są regulowani, aby nie rzucać handlarzy, brać ich pieniędzy i odlatywać ... Ale z drugiej strony Ręka, sam rynek działa bez recepty ... Nie ma wymiany, nie ma zasad wymiany, nie ma SEC, nie ma nic, co ochroni kogokolwiek przed sztukami wykonanymi przez wielkich facetów ... Na giełdzie, na przykład wymiana może zatrzymać handel niektórymi akcjami, gdy widzi pewne akcje, to nigdy by się nie wydarzyło na rynku forex, ponieważ nie ma wymiany w pierwszej kolejności ... Krótko mówiąc, jest to dżungla bez jakiejkolwiek ochrony, jesteś sam ze swoim animatorem rynku lub brokerem, oszustwo jest dozwolone, kradzież nie .... Niektórzy ludzie pozostają poza dżunglą (CFTC, NFA itp.), którzy zapewniają, że twój towarzysz nie ukradnie twojego pieniądze i uciekaj ... Dzięki, Nader

Aspksak
11-16-2021 20:25, 20:25
Przepraszam, może źle zrozumiałem wiadomości na temat Refco. Dlaczego zarejestrowany pośrednik może odejść z potencjalnym morderstwem? Jeśli broker ucieka z pieniędzmi swoich klientów, to po co rejestrować się w NFA i innych?

gery114
11-16-2021 21:45, 21:45
W książeczce NFA wyraźnie stwierdzono, że fundusze forex nie są ubezpieczone. Oto piękny cytat ze strony 7: Handel detaliczny poza giełdą Forex nie jest gwarantowany przez organizację rozliczającą. Co więcej, środki, które złożyłeś na kontrakty forex, nie są ubezpieczone i nie mają pierwszeństwa w bankructwie. Nawet fundusze klientów zdeponowane przez dealera na koncie bankowym ubezpieczonym przez FDIC nie są chronione, jeśli dealer zbankrutuje.

Gasdragaszm
11-16-2021 23:06, 23:06
Dzięki, Walker, ale nie mogłem zrozumieć, co dokładnie masz na myśli. Na przykład Refco miał kłopoty; jednak sprzedawcy zwrócili pieniądze! Mimo to, czy pośrednik może zniknąć w powietrzu podczas rejestracji u autorytetów?
mogą udać się do urzędników władz i powiedzieć im ze smutkiem: OK, jestem bankrutem, proszę wykluczyć moje prawo jazdy. Potem pieniądze wyparowały, a żadne przepisy finansowe nie mogą ich ścigać. ---- zgaduję

rayooxides
11-17-2021 00:27, 00:27
Nawet jeśli handlujesz na międzybankowym rynku pozagiełdowym, nie gwarantowałbyś swoich funduszy. Przyznane byłoby ubezpieczenie FDIC, gdyby twój bank sponsorujący spasował, ale strona z drugiej strony twojego handlu może wybuchnąć w dowolnym momencie i możesz stracić pieniądze. Forex w dowolnej formie jest ryzykowną inwestycją, ale właśnie dlatego zyski są tak dobre. Ciesz się, że masz możliwość wzięcia udziału ...

geralex13
11-17-2021 01:48, 01:48
To prawda, każdy doświadczony przedsiębiorca wie, że rynek forex nie jest regulowany, ponieważ SEC reguluje instrumenty finansowe, takie jak akcje, kontrakty terminowe itp., Ale nie dotyczy rynku Forex, więc nawet jeśli brokerzy mają przepisy NFA lub CFTC, oznacza, że ​​nie mogą cię oszukać ani nawet ukraść, ponieważ przepisy te nie są nawet w 10% bezpieczne, jak w SEC. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​nawet regulowani brokerzy popełniają oszustwa, takie jak FXFirst, Inc dawno temu jeden rosyjski partner ukradł wszystkie pieniądze i uciekł, CFTC zamroziły niewielkie aktywa, a na końcu po 10 latach klienci nadal nie mają pieniędzy, więc nie kiedykolwiek myślę, że twój kontrolowany broker jest bezpieczny, ponieważ tak nie jest. Jeśli chcesz handlować na rynku forex, to dzięki kontraktom futures, globalnym CME poprzez brokera futures lub wypróbuj inny instrument, jeśli twoja egia jest dobra, istnieje wiele rynków do handlowania w bezpiecznych przepisach, brokerzy forex za bardzo zniszczyli szlachetny rynek, taki jak forex.

garai9m
11-17-2021 03:08, 03:08
To prawda, każdy doświadczony przedsiębiorca wie, że rynek forex nie jest regulowany, ponieważ SEC reguluje instrumenty finansowe, takie jak akcje, kontrakty terminowe itp., Ale nie dotyczy rynku Forex, więc nawet jeśli brokerzy mają przepisy NFA lub CFTC, oznacza, że ​​nie mogą cię oszukać ani nawet ukraść, ponieważ przepisy te nie są nawet w 10% bezpieczne, jak w SEC. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​nawet regulowani brokerzy popełniają oszustwa, takie jak FXFirst, Inc dawno temu jeden rosyjski partner ukradł wszystkie pieniądze i uciekł, CFTC zamroziło małe aktywa i ...
Co muszę zrobić, aby moje pieniądze znalazły się w bezpiecznym miejscu?

geralex13
11-17-2021 04:29, 04:29
CME to Chicago Mercantile Exchange, CMEgroup to miejsce, w którym przechodzą wszystkie waluty, mają katalog brokerów tutaj
http://www.cmegroup.com/tools-information/find-a-broker/broker-directory-na.htmlMożesz wybrać tę, która pasuje do twoich pieniędzy, prowizji, preferencji. Użyłem tradestacji, ponieważ ich wykresy są świetne, ale możesz również znaleźć takie domy rozliczeniowe jak Rosenthal, brokerzy walutowi, tacy jak pośrednicy Interactive, Futures, które bardzo lubię, takie jak MB trading i Global Futures. Używam tego do niskich marż w eminisie ), możesz wybrać uważnie, przestudiować je, porozmawiać z nimi, ale bezpieczniej jest moim zdaniem wybrać jedną z nich, niż zabrać kogoś z niskimi spreadami, uregulowanymi na ziemi niczyjej, to ogromna różnica, żeby wybrać amerykański brokerpapiery wartościoweizba rozliczeniowa z CMEgroup niż te, które można zobaczyć w reklamach w Internecie, można zobaczyć, jak wielu nowych brokerów pojawiło się ostatnio, wygląda na to, że są wszędzie, wybierają stare, z dobrą reputacją, możesz wybrać brokera futures, który pozwala ci handlować walutami, lub lubisz interaktywne, które ma waluty za pośrednictwem cme globex, lub zmienić instrument, jeśli twoja egia jest dobra, to zadziała w każdym regulowanym instrumencie, zrobiłem to sam, ponieważ na forexie mam t Wstań za wcześnie, nawet jeśli używałam currenex bezpośrednio, ale nie jest to warte wszystkich oszustw, które znajdziesz w świecie forex. Teraz budzę się i handluję tylko sesją NY i nie muszę się martwić o bezpieczeństwo funduszy czy sztuczki brokera, można nawet zobaczyć swoje pieniądze w giełdzie. Mam nadzieję, że to pomoże

asabexxod
11-17-2021 05:50, 05:50
CME to Chicago Mercantile Exchange, CMEgroup to miejsce, w którym przechodzą wszystkie waluty, ale bezpieczniej jest moim zdaniem wybrać jedną z nich niż wziąć każdego z niskimi spreadami, uregulowanymi na ziemi niczyjej, jest to ogromne różnica w wyborze amerykańskiego brokerapapierów wartościowychizby rozliczeniowej z CMEgroup niż te, które można zobaczyć w reklamach w Internecie, można zobaczyć, jak wielu nowych brokerów pojawiło się ostatnio, wygląda na to, że są wszędzie,
żadna waluta nie przechodzi przez cale. dolny 10% intl broker może być scammy, ale to proste z quik bing search.Brokers tutaj w fabryce nie było oszustwa, co o MAN MF GLOBAL, dlaczego nie są już na liście cme?

Luasbolgo477
11-17-2021 07:11, 07:11
Niezawodność brokera zależy od jego regulacji. Forex nie jest regulowany, ale lokalni regulatorzy dają ci pewną gwarancję. Tak więc w przypadku, gdy ten broker ma dwie lub trzy licencje, pokazuje, że może zwrócić pieniądze w razie potrzeby (przyczyną bankructwa brokera).

Laskiug
11-17-2021 08:32, 08:32
Forex jest regulowany w odniesieniu do moich brokerów. Jednak w przeciwieństwie do wielu nieregulowanych brokerów oferujących bardzo niskie spready, płacę 3 pipsy na EU. To jest do bani, ale jestem pewien, że pośrednik nie pójdzie jutro do jutra