PDA

Zobacz pełną wersję : ”Ghost” Zamówienia wyświetlane po Backtesting



ABarralegL
11-22-2009 14:40, 14:40
Tester egii MT4 ma otwarty wykres przycisku, który wyświetla wszystkie wejściawyjścia jako strzałki połączone liniami trendu, co jest naprawdę fajną funkcją.

Problem polega na tym, że wyświetlanych jest wiele zamówień duchów, które absolutnie nie należą do tej grupy.
Kiedy wizualnie sprawdzam wpisywycofuję się z backtestu, co jest bardzo mylące, ponieważ nie mogę wiedzieć, które zamówienie jest prawdziwe, a które nie, dopóki nie sprawdzę listy zamówień.

To nie może być problem z samym EA, ponieważ nie dostaję żadnych błędów w dzienniku oprócz tych, które wydają się być normalne, gdy dane o cenach nie są w 100% idealne:

21:55:02 TestGenerator: niedopasowany błąd danych (limit objętości 63 na 2009.11.20 22:15 przekroczony)
21:55:02 TestGenerator: niedopasowany błąd danych (wysoka wartość 1.6494 na 2009.11.20 22:15 nie została osiągnięta od najmniejszego przedziału czasowego, wysoka cena 1.6484 niedopasowań)

W każdym razie dostaję 90% dokładności analizy historycznej.

Próbowałem także różnych brokerów, walut, EA, a nawet innych komputerów, na których zainstalowałem Metatradera (najnowsza wersja).
Bez względu na to, co próbuję, na ekranie są zawsze pomieszane zamówienia (czerwone kółka).


https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/97950-trading-journal.html


Po najechaniu na te błędne zamówienia otrzymuję numer zamówienia, który nie może tam być.
Na przykład pierwsza zła kolejność na zrzucie ekranu w czerwonym kółku jest oznaczona numerem porządkowym # 37, poprawna kolejność w niebieskim kółku ma numer porządkowy # 16.
Rzeczywista kolejność nr 37 została wykonana 2 miesiące później.

To jest naprawdę mylące. Chociaż jest to oczywiście poważny problem, ale nie byłem w stanie niczego napisać o tym problemie .. dziwne ..

Xras3k33
08-22-2021 13:07, 13:07
Problem polega na tym, że wyświetlanych jest wiele zamówień duchów, które absolutnie nie należą do tej grupy.
Czy to możliwe, że kiedykolwiek zapisałeś szablon wykresu o tej samej nazwie co EA, który testujesz? w takim przypadku szablon zostanie załadowany wszystkimi obiektami za każdym razem, gdy testowany jest EA z tą nazwą.

ABarralegL
08-22-2021 14:28, 14:28
Czy to możliwe, że kiedykolwiek zapisałeś szablon wykresu o tej samej nazwie co EA, który testujesz? w takim przypadku szablon zostanie załadowany wszystkimi obiektami za każdym razem, gdy testowany jest EA z tą nazwą.
Rzeczywiście miałem tester.tpl w miejscu, kiedy go usunąłem, duchy zniknęły Nie wiedziałem nawet, że szablon z nazwą EA ładuje się automatycznie. Byłem tylko świadomy tester.tpl, który dotyczy wszystkich EA. Dziękuję bardzo.

weedpkr
08-22-2021 15:49, 15:49
tak, kilka trików do szablonów przy użyciu testera, mt4 sprawdza szablon o takiej samej nazwie jak ea, jeśli to nie istnieje. szuka jednego nazwanego testera, jeśli to nie istnieje, ładuje swój zwykły wykres z wykresem na żywo, szuka szablonu o domyślnej nazwie, jeśli nie znaleziono, że używa standardu z wykresami offline, najpierw szuka szablonu o nazwie offline, jeśli to nie istnieje szuka domyślnie, jeśli nie znaleziono, używa standardu

Xras3k33
08-22-2021 17:10, 17:10
z wykresami offline, najpierw szuka szablonu o nazwie offline, jeśli to nie istnieje, szuka domyślnego, jeśli nie znaleziono, używa standardowego
Prawie poprawne, ale wykresy offline ignorują default.tpl, działają tylko z offline.tpl

weedpkr
08-22-2021 18:31, 18:31
oops, twoja poprawna

Prawie poprawne, ale wykresy offline ignorują default.tpl, działają tylko z offline.tpl

Prawie poprawne, ale wykresy offline ignorują default.tpl, działają tylko z offline.tpl