PDA

Zobacz pełną wersję : Jak mogę w pełni zautomatyzować moją egię?



cegarsrgaschwz
03-09-2009 06:09, 06:09
Jestem inwestorem z Wielkiej Brytanii i ręcznie wymieniłem egię opracowaną przeze mnie w ciągu ostatnich 5 miesięcy i zbudowałem wskaźnik zarówno dla
http://www.trade2win.com/boards/autolink.php?id=12forumid=80script=showthreadwykre sy i wykresy GFT. Wskaźnik informuje mnie, kiedy dokładnie wejść i mam stałe wyjścia w oparciu o określoną liczbę punktów, zysk lub ę.
Jestem zadowolony ze wskaźnika, ale mam dość siedzenia przed komputerem, aby handlować 2 lub 3 razy dziennie, więc chciałbym zautomatyzować to i nawet nie musieć patrzeć na mój komputer.
Wiem, że mogę zmienić wskaźnik GFT w egię GFT, ale nadal będę musiał mieć włączony komputer. Czy ktokolwiek wie, w jaki sposób mogę przekształcić to w egię i że to się stało gdzieś na centralnym serwerze i automatycznie włączyłem dla mnie transakcje (wiem, że będę musiał to zarządzać, i test błędów, włożyłem wiele błędów itp).
Chciałbym handlować za pośrednictwem brokera brytyjskiego, jeśli to możliwe, a ja wolałbym nadal handlować za pośrednictwem spreadbettera (z wąskimi spreadami), ale rozważyłbym przejście na normalnego pośrednika, jeśli zajdzie taka potrzeba.
Handluję głównie dużymi parami walut i głównymi indeksami.
Dzięki

milepk94
11-08-2021 08:22, 08:22
Gain lub forex.com będą gospodarzem EA i uważam, że mają biura w Wielkiej Brytanii. Będziesz musiał nauczyć się kodować lub wynająć kodera. Jeśli to ja bym się skontaktował, Zen_Leow, Mangnum_Freak, Ronal_Raygun, Fulltime247 może zrobić ci kodowanie, jeśli cena jest odpowiednia. Przepraszam, jeśli kogoś spóźniłem. Z poważaniem

cegarsrgaschwz
11-08-2021 09:43, 09:43
Dzięki, zacznę od brokerów i zobaczę, co oferują, a następnie skontaktuj się z powyższymi. Jeśli ktokolwiek wie o innych brokerach w Wielkiej Brytanii, więc mam więcej opcji, proszę dać mi znać. Twoje zdrowie