PDA

Zobacz pełną wersję : Potrzebujesz programisty



Oxri
09-15-2007 05:03, 05:03
Cześć, Imiona Jim,

Potrzebuję kogoś, kto potrafi napisać E.A. dla mnie. Mam na papierze dobry schemat tego, co może być JEDNĄ. Poważne zapytania tylko proszę

Jim

Carmes
11-02-2021 12:25, 12:25
Cześć, Jim imiona, potrzebuję kogoś, kto potrafi napisać E.A. dla mnie. Mam na papierze dobry schemat tego, co może być JEDNĄ. Poważne pytania tylko proszę Jim
Jestem programistąanalitykiem kwantowym. Zobacz mój profil. Mają duże doświadczenie, doświadczenie numeryczne i doświadczenie w C . Zapytaj mnie, jeśli jesteś zainteresowany.

miggoxy
11-02-2021 13:45, 13:45
Nie jestem tak doświadczony jak poprzednie, ale i tak PM.

Limokchely
11-02-2021 15:06, 15:06
Możesz też mnie poprowadzić, ale naprawdę nie jest to dobra opcja!

Aitasa3331
11-02-2021 16:27, 16:27
Cześć, Jim imiona, potrzebuję kogoś, kto potrafi napisać E.A. dla mnie. Mam na papierze dobry schemat tego, co może być JEDNĄ. Poważne pytania tylko proszę Jim
LEPSZE DONT TRY OKSANA17 JAK JEST BARDZO SLOW AND NOT RELIABLE.

pdrugko
11-02-2021 17:48, 17:48
Chociaż nie wierzę w ”Jedynego” ... mogę pomóc

Oxrtiug99
11-02-2021 19:08, 19:08
LEPSZE DONT TRY OKSANA17 JAK JEST BARDZO SLOW AND NOT RELIABLE.
Jesteś pierwszą osobą, która mówi o mnie w podobny sposób; a nawet cię nie znam. Nie jestem wolny.

Bateg
11-02-2021 20:29, 20:29
LEPSZE DONT TRY OKSANA17 JAK JEST BARDZO SLOW AND NOT RELIABLE.

http://www.marketprogramming.com/homeDan wykonał dla mnie świetną robotę, był to ogromny program z 4 wskaźnikami i dużym zarządzaniem handlem, połączył to wszystko i działa idealnie. Jeff

Oxrtiug99
11-02-2021 21:50, 21:50
http://www.marketprogramming.com/homeDan wykonał dla mnie świetną robotę, był to ogromny program z 4 wskaźnikami i dużym zarządzaniem handlem, połączył to wszystko i działa idealnie. Jeff
Dzięki.

yadauga
11-02-2021 23:11, 23:11
Czy twój system może magicznie zatrzymać pociski swoją ręką? Ponieważ IMO to jedyny sposób, aby wiedzieć, czy to Ten, czy nie.

pdrugko
11-03-2021 00:32, 00:32
1 Załącznik (y) Próbowałem stworzyć ea ... ale analiza historyczna nie przyniosła obiecujących rezultatów ... W każdym razie ... dołączę go do tego posta, aby inni mogli oglądać i bawić się ...
https://www.forex-instant.com/attachments/151895099228070802.mq4

Oxrtiug99
11-03-2021 01:52, 01:52
Próbowałem stworzyć ea ... ale analiza historyczna nie przyniosła obiecujących rezultatów ... W każdym razie ... dołączę to do tego postu, aby inni mogli oglądać i bawić się ...
Jak to napisałeś? Nawet nie opublikował żadnych zasad ...

pdrugko
11-03-2021 03:13, 03:13
Jak to napisałeś? Nawet nie opublikował żadnych zasad ...
Zinterpretowałem akapit na początku: Długi: 1. Poczekaj, aż DI przejdzie przez -DI w górę 2. Poszukaj paska, który otworzy się powyżej linii 21-kropkowej w wskaźniku zerolag 3. Kup po cenie rynkowej i zastosuj zmienne jak ustawiono na początku doradcy (sl, tp, etc ...) Uwaga: aby uniknąć obszarów, w których rynek porusza się na boki, dodałem warunek, że wartość adx powinna przekraczać pewną wartość ustawioną w zmiennej ADXMinVal at początek doradcy.

Oxrtiug99
11-03-2021 04:34, 04:34
Zinterpretowałem akapit na początku: Długi: 1. Poczekaj, aż DI przejdzie przez -DI w górę 2. Poszukaj paska, który otworzy się powyżej linii 21-kropkowej w wskaźniku zerolag 3. Kup po cenie rynkowej i zastosuj zmienne jak ustawiono na początku doradcy (sl, tp, etc ...) Uwaga: aby uniknąć obszarów, w których rynek porusza się na boki, dodałem warunek, że wartość adx powinna przekraczać pewną wartość ustawioną w zmiennej ADXMinVal at początek doradcy.
O, rozumiem.

Aitasa3331
11-03-2021 05:55, 05:55
Jesteś pierwszą osobą, która mówi o mnie w podobny sposób; a nawet cię nie znam. Nie jestem wolny.
możesz mieć rację, ale to mój pogląd. jeśli przypomnisz sobie kilka miesięcy, kiedy poproszę o programowanie, odpowiedziałeś na mail, że powinienem wysłać szczegóły, które zrobiłem tylko dla mnie, by nie usłyszeć od ciebie ponownie ... nawet do daty. to jest powód mojego komentarza.

Oxrtiug99
11-03-2021 07:15, 07:15
możesz mieć rację, ale to mój pogląd. jeśli przypomnisz sobie kilka miesięcy, kiedy poproszę o programowanie, odpowiedziałeś na mail, że powinienem wysłać szczegóły, które zrobiłem tylko dla mnie, by nie usłyszeć od ciebie ponownie ... nawet do daty. to jest powód mojego komentarza.
Witaj, bardzo mi przykro. Nie otrzymałem od Ciebie tego e-maila. Nigdy nie zrobiłem. Może to był Yahoo! błąd. Zdarza się. Nie myśl, że to moja wina. W każdym razie ... dlaczego na świecie nie odpowiedziałbym mojemu klientowi? Tym razem przyjmuję zgłoszenia w moim PM, a następnie po prostu kopiuję i wklejam je na mój e-mail, co zajmie więcej pracy, ale jest lepsze. Wreszcie, jeśli potrzebujesz programowania, wiesz, z kim się skontaktować. . p.s. Miłego dnia na handel

k9gd3s
11-03-2021 08:36, 08:36
http://www.forex-expert-builders.comsą w stanie zrobić, co trzeba.

Aitasa3331
11-03-2021 09:57, 09:57
Witaj, bardzo mi przykro. Nie otrzymałem od Ciebie tego e-maila. Nigdy nie zrobiłem. Może to był Yahoo! błąd. Zdarza się. Nie myśl, że to moja wina. W każdym razie ... dlaczego na świecie nie odpowiedziałbym mojemu klientowi? Tym razem przyjmuję zgłoszenia w moim PM, a następnie po prostu kopiuję i wklejam je na mój e-mail, co zajmie więcej pracy, ale jest lepsze. Wreszcie, jeśli potrzebujesz programowania, wiesz, z kim się skontaktować. Oksana17. p.s. Miłego dnia na handel
PRZEPROSINY PRZYJĘTE. SPRÓBUJĘ I WYSYŁAM POCZTĘ JAKO WKRÓTCE, JAK MOŻNA. lol

Bateg
11-03-2021 11:18, 11:18
http://www.marketprogramming.com/homeDan wykonał dla mnie świetną robotę, był to ogromny program z 4 wskaźnikami i dużym zarządzaniem handlem, połączył to wszystko i działa idealnie. Jeff

http://www.marketprogramming.com/index.html

Oxrtiug99
11-03-2021 12:38, 12:38
PRZEPROSINY PRZYJĘTE. SPRÓBUJĘ I WYSYŁAM POCZTĘ JAKO WKRÓTCE, JAK MOŻNA. lol
Dzięki. Dobry handel ....

Oxrtiug99
11-03-2021 13:59, 13:59
Czy twój system może magicznie zatrzymać pociski swoją ręką? Ponieważ IMO to jedyny sposób, aby wiedzieć, czy to Ten, czy nie.
Żaden system nie może zatrzymać pocisków

AzuOldas
11-03-2021 15:20, 15:20
Żaden system nie może zatrzymać pocisków
Wiesz, że to ten, który zaburza równowagę systemu, tworząc systemową anomalię. Mimo to może zostać odcięty, gdy zatrzyma miecz.

Oxrtiug99
11-03-2021 16:41, 16:41
Wiesz, że to ten, który zaburza równowagę systemu, tworząc systemową anomalię. Mimo to może zostać odcięty, gdy zatrzyma miecz.
Masz rację.

esaguii
11-03-2021 18:01, 18:01
1 Załącznik (-i)

Jestem programistąanalitykiem kwantowym. Zobacz mój profil. Mają duże doświadczenie, doświadczenie numeryczne i doświadczenie w C . Zapytaj mnie, jeśli jesteś zainteresowany.
Proszę zakodować tę Strategię dla mnie. Nazywam to BismillaTuptrade Oto egia. Nazwa egii - BismillaTupTrade ”Długi wpis dotyczący zasad obrotu - Wprowadź pozycję LONG, gdy spełnione są wszystkie poniższe warunki - Pojawia się zmiana wskaźnika T-up z czerwonego na niebieski, a jego wskazanie w górę - MACD to gt; 0 - Kiedy wskaźnik T-up rozbił się na górę SMA33 (tj. T-Upgt; SMA33) Stop loss Stop loss jest ustawiony na wartość 2x ATR (21) (zmienna użytkownika - można ustawić mojego użytkownika) Wyjdź Wyjdź z pozycji LONG, gdy albo T-Up zmienia swój kolor lub MACD lt; 0 Short Entry Wprowadź pozycję KRÓTKĄ, gdy spełnione są wszystkie poniższe warunki - Zmiana wskaźnika T-Up jest CZERWONA i skierowana w dół - MACD to lt; 0 - Kiedy wskaźnik T-up przerwie się poniżej SMA33 (tj. T-Uplt; SMA33) Stop loss Stop loss jest ustawiony na wartość 2x ATR (21) (zmienna użytkownika - można ustawić mojego użytkownika) Exit Wyjdź z pozycji SHORT, gdy albo T-Up zmienia swój kolor lub MACD gt; 0 Zalecana ramka czasowa: 4 godziny Ma i wskaźnik T-up, SMA (33) MACD (5,35,5) i ATR (21) Użyj 33 SMA i prowadnicy odchylenia (dodanie Arifa) Para = dowolna Ramy czasowe = dowolne. Pozycja zostanie wykonana dopiero po spełnieniu powyższych kryteriów po zamknięciu świecy. SL = x pips (zmienny, można go ustawić również SL) TP = x pips (zmienny, można go również ustawić bez TP) Również dodać funkcję Trailing stop. (Zmienna użytkownika - można ustawić mojego użytkownika) Pozycja ot zostanie zamknięta przez SL, TP lub Sygnał przeciwny (następna ot świeca) Nowa pozycja zostanie ot po zamknięciu istniejącej pozycji. Brak pozycji zabezpieczającej. Nie otwieraj nowej pozycji, jeśli Free Margin = lt; x wiele Nie użyto żadnego innego wskaźnika dla filtra Jeśli połączenie internetowe jest zepsute, ten EA ma możliwość kontynuowania swojej funkcji. Napisz ponownie.
https://www.forex-instant.com/attachments/15189510121167942563.tpl