PDA

Zobacz pełną wersję : Prawdopodobieństwo Trader EA pomoże



igig91
05-05-2010 13:59, 13:59
Napisałem EA, który działa na wartości prawdopodobieństwa, która jest otrzymywana ze wskaźnika za pośrednictwem iCustom. Ale ten EA wydaje się nie działać, czy ktoś może mi powiedzieć, co jest nie tak z tym kodem? Jeśli ktokolwiek jest zainteresowany, opublikuję końcowy projekt, jak tylko skończę, to naprawdę świetny EA ... jeśli to zadziała

Wydaje się, że nigdy nie wchodzi w transakcje, mimo że prawdopodobieństwo% jest powyżej pożądanego poziomu. Wskaźnik również nigdy się nie aktualizuje.

Wielkie dzięki !!


własność Copyright © 2010, MetaQuotes Software Corp.
#property link
http://www.metaquotes.net
// ----------------------------------------------- -------------------
//| funkcja inicjalizacji eksperta |
// ----------------------------------------------- -------------------

extern int Open_Percentage = 80;
extern int Close_Percentage = 40;
extern int Take_Profit = 13;
extern int Stop_Loss = 15;
int PMI;
string TI;
zakup int;
sprzedać;
extern int Max_Order_Count = 1;
extern double Slippage = 3;
extern int Magic_Number = 10810;
extern double Lots = 0,05;
int init ()
{
//----

iCustom (NULL, 0, MEGATREND METODA NIEPODLEGŁOŚCI II, 13,7,0);




//----
return (0);
}


int start ()
{
//-

string Probability_Value = ObjectDescription (prop_value);
PMI = StrToDouble (StringSubstr (wartość prawdopodobieństwa, 0, StringLen (wartość prawdopodobieństwa) -1));


TI = ObjectDescription (trend_comment_);

buy = StringFind (TI, LONG, 0);
sell = StringFind (TI, SHORT, 0);

if (Open_Percentage gt; PMI)

{


return (0);


}

if (OrdersTotal () lt; Max_Order_Count)
{


jeśli (PMI gt; Open_Percentage buy! = -1)
{
OrderSend (Symbol (), OP_BUY, Partie, Ask, Slippage, 0, Ask - Stop_Loss * Point, Ask Take_Profit * Point, Magic_Number, 0, Green);
}
}

if (OrdersTotal () lt; Max_Order_Count)
{
jeśli (PMI gt; Open_Percentage sell! = -1)
{
OrderSend (Symbol (), OP_SELL, Lots, Bid, Slippage, Bid Stop_Loss * Point, Ask - Take_Profit * Point, 0, Magic_Number, 0, Red);
}
}



//----
return (0);
}
// ----------------------------------------------- -------------------

ICORSAC
11-18-2021 08:39, 08:39
Mówisz, że zamówienie nigdy się nie otwiera, ale czy sprawdziłeś status błędu w oknie dziennika na platformie MT4? Poza tym musisz wstawić instrukcje Print () do swojego kodu, aby zapewnić, że przepływ logiki jest zgodny z oczekiwaniami.

garasox
11-18-2021 10:00, 10:00
powinieneś podać zmienną dla tej wartości Wstawiony Kod podwojny what_it_is = iCustom (NULL, 0, MIERNIK PRAWDOPODOBIEŃSTWA II, 13,7,0);

igig91
11-18-2021 11:21, 11:21
Masz rację, Lmyyyks! Spróbuję to na pewno ... Hej nadal chcesz zrobić trochę pracy razem, brzuszki brzmią jak wiesz co robisz? Wysłałem Ci wiadomość e-mail nie wiem, jeśli sprawdzisz adres e-mail wiele cheerz!

igig91
11-18-2021 12:42, 12:42
Codmeister, dziękuję za odpowiedź ... Mam to zrobione i wypróbowałem GetLastError () na całym moim kodzie, ale żadne błędy nie są zwracane