PDA

Zobacz pełną wersję : Trend Future Value



reberebeca
11-27-2009 07:49, 07:49
Wydaje mi się, że nie potrafię poradzić sobie z tym prawdopodobnie bardzo prostym zadaniem. Piszę EA i mam dwie współrzędne cenowe i dwie współrzędne czasowe (powiedzmy Czas [0 n] i Czas [0 1], więc szukam powiedzieć Czas [1] i Powiedzieć Czas [11], gdzie Czas [11] to moja pierwsza współrzędna linii trendu i czas [1] to moja sekunda) dla linii trendu rysuję jako obiekt. Próbuję dowiedzieć się, jaka wartość następnego punktu w linii Trend będzie w czasie [0].

Zrobiłem to przed laty i jestem przeklęty, jeśli pamiętam jak. lol

Przeprosiny za zadawanie tak podstawowego pytania. Prosimy o pomoc

Xras3k33
08-21-2023 02:14, 02:14
Używaj numerów paskowych zamiast czasu. Czy już próbowałeś ObjectGetValueByShift () z ujemnym przesunięciem? Funkcje, które również mogą być użyteczne, to iTime () i iBarShift () do konwersji czasów i przesunięć na siebie.

reberebeca
08-21-2023 03:35, 03:35
Używaj numerów paskowych zamiast czasu. Czy już próbowałeś ObjectGetValueByShift () z ujemnym przesunięciem? Funkcje, które również mogą być użyteczne, to iTime () i iBarShift () do konwersji czasów i przesunięć na siebie.
Wiedziałem, że to proste dzięki. ObjectGetValueByShift () Jest to funkcja, o której zapomniałem. Po prostu nie mogłem tego pamiętać. BTW, dziękuję za ten wielki Equity Record mqh. Bardzo imponujące

livmoorethwzombie
08-21-2023 04:56, 04:56
Myślę, że podstawową formułą dla nachylenia (lub punktu na linii?) Jest y = mx b, i że można obliczyć inne wartości. Wykonaj wyszukiwanie w Internecie na zboczu, różne formuły. ... Lub ..., jeśli naprawdę chcesz wejść w matematykę: użyj trig; =)