PDA

Zobacz pełną wersję : Prosty crossover średniej ruchomej 5/8



Oxrcvaxxa31
08-30-2007 04:28, 04:28
2 Załącznik(i) Używam egy od kilku miesięcy. Jest to bardzo proste i dokładnie przestrzegałem zasad. Z pewnością nie jest to Święty Graal, ale w ciągu ostatnich kilku miesięcy przyniosło mi kilka fajnych pestek.

Używam skrzyżowania 5 EMA i 8 EMA na wykresie dziennym. Do stop loss używam minimum lub maksimum z poprzedniego dnia (w zależności od tego, czy jesteśmy na pozycji krótkiej, czy krótkiej). Alternatywnie, jeśli jest to zbyt blisko lub zbyt daleko, więc stosunek ryzyka do zysku byłby zbyt niski, rysuję linie fib na wykresie dziennym i linie trendu, aby spróbować wybrać ważne punkty wsparcia i oporu i umieścić na nich stopery. Zawsze daję pierwszeństwo punktom, w których rynek odbił się wcześniej. Zwykle umieszczam przystanek tuż nad lub pod tymi punktami.

Użyłem go na tych parach: NZD/JPY, GBP/JPY i GBP/USD. To działało najlepiej na tych parach w przeszłości.

Aby uzyskać zysk, podążam za nim, zwykle o 50 pipsów na nzd/jpy, 100 na GBP/JPY i 50 na GBP. Uwielbia trendy na rynkach, ale nie działa zbyt dobrze na rynkach wahających się, jednak ponieważ użyłem egic stopów i tps, straty były bardzo małe, gdy rynek się waha, czasami nawet niewielki zysk. Plusem jest to, że podniósł i jechał kilka fajnych trendów. Podniosłem pierwszą część głównego carry rozwijającego się na gbp/jpy i nzd/jpy za kilka bardzo ładnych pipsów. Niezły zysk na equity, nie ryzykując zbyt wiele. Miałem sygnał sprzedaży na GBP/USD, ale ten został zatrzymany na 2 pipsach.

Agpkru
12-28-2022 11:31, 11:31
To tylko sugestia. Powiedzmy, że patrzysz na potencjalną transakcję. Wszystkie zasady wejścia są zaznaczone i jest to Go, teraz musisz dowiedzieć się, dokąd zmierza Stop Loss (powinien być częścią zasad) Załóżmy, że ryzykujesz 2% salda konta w dowolnej transakcji i tej transakcji wymaga stop loss, który byłby obarczony 4% ryzykiem. Zmniejszyłbym po prostu wielkość Lota o 1/2. Albo W OGÓLE NIE PODEJMUJ HANDLU. Teraz hipotetycznie załóżmy, że transakcja idzie dobrze, lubię wziąć 50% zniżki, gdy zbliża się ona o 50% do mojego celu i zmniejszyć mój stop na pozostałych 50% do 2% zysku Wtedy, jeśli jestem w terminalu handlowym i widzę moja transakcja wynosi 7580% do celu. Odejmę kolejną 1/3 i usuwam T/P, a następnie przesuwam mój stop na pozostałą część transakcji na 50% zysku i pozwalam pozostałej 1/3 działać. Teraz ręcznie śledzę transakcję, aż stop zostanie trafiony. Bardzo trudno jest pozwolić, aby handel działał. Moim zdaniem, aby doskonalić swoją dyscyplinę, należy pozwolić handlowi pracować w czasie, a nie wyciągać go, gdy idzie na niekorzyść. Niech stop robi swoje. Jednym z moich największych błędów było to, że nie pozwoliłem egy udowodnić, że jest godny, pozwalając całemu handlowi robić to, co MYŚLAŁEM, że powinien robić. Nie znalazłem lepszego sposobu niż podążanie za planem co do joty. Obejmuje to akceptację przegranej z taką samą wdzięcznością jak wygrana. Nie ma różnicy między nimi. Gra o sumie zerowej 50/50. Zacząłem też cenić moje straty znacznie bardziej niż jakiekolwiek inne transakcje. Zdałem sobie sprawę, że analiza strat była nieoceniona. Jeśli w ogóle nic nie rejestrujemy, sugeruję rejestrowanie i przeglądanie utraconych transakcji. Zawsze sprawdzam, czy nie przegapiłem którejś z zasad, jeśli nie, transakcja była dobra.

Sexx1
12-28-2022 12:53, 12:53
1 Załącznik(i) Oto doskonały przykład tego, co się dzieje, gdy nie podążasz za egy, przełączasz się na krótsze ramy czasowe (M1), działasz impulsywnie i pozwalasz swojemu ego określić, jaki jest trend, zamiast podążać za systemem MA. Nie próbuj w domu. LOL PS Wszelkie rady, jak trzymać się zasad, będą mile widziane.
https://www.forex-instant.com/attachments/1530188766669905521.png

Sexx1
12-28-2022 14:15, 14:15
Śledzę akcję cenową i wdrażam STRICT money Management. {obraz}
Czy możesz rozwinąć trochę temat Ścisłego zarządzania pieniędzmi. Dzięki

Agpkru
12-28-2022 15:37, 15:37
Na zdjęciu migawkowym tło może być słabo widoczne. Ciemniejsze plamy są ciemnoczerwone, a jaśniejsze ciemnozielone. W każdym razie przeważnie nie zwracam na to uwagi. Muszę pamiętać, że tam są, a następnie skupiam się na tym. Nie jest to krytyczne dla mojego handlu. Wyciągam je. W tamtym czasie był to dobry pomysł, byłem bardzo podekscytowany zdobyciem go, a teraz to śmieci. KUPA ŚMIECHU. Jestem pewien, że większość z was tam była i to zrobiła. Jestem ponad to.

Agpkru
12-28-2022 17:00, 17:00
1 załącznik(i) Jest to standardowa platforma MT4. Pracuję z 27-calowym. I Mac PC, prawdopodobnie to PC dając ostry kontrast. To jest mój normalny wykres. Ten, którego używam na co dzień. Nic specjalnego. Kolory tła są wewnętrzne, które zaprogramowałem dla mnie przez profesjonalnego programistę. Zmiana koloru tła reprezentuje kilka wnętrz, które lubię jako kolor tła, nic specjalnego. Price Action Dywergencja była tym, co najbardziej mnie zainteresowało na tym wykresie. Śledzę akcję cenową i wdrażam STRICT money Management. Ten wątek i to, co jest omawiane, wzbudziło moje zainteresowanie handlem dziennymi ramami czasowymi. Nie chcę niczego zmieniać, po prostu dodaj odpowiednio 5/8 na moich dziennych wykresach i przetestuj to.
https://www.forex-instant.com/attachments/15301887621553536838.png

lgisgh
12-28-2022 18:22, 18:22
To są ciekawe zdjęcia i wydaje się, że masz z nich dobre punkty wejścia i wyjścia, chociaż prawdopodobnie jest więcej informacji o systemie. Gdzie się z tym spotkałeś? Lub, bardziej do rzeczy, jakiej platformy używasz, aby uzyskać takie zróżnicowanie kolorów w MACD?

galmeroklimeswz
12-28-2022 19:44, 19:44
dla mojego doświadczenia w handlu, handel akcjami cenowymi jest w ogóle wystarczający.

Agpkru
12-28-2022 21:06, 21:06
Drugi zrzut ekranu przedstawia to, co mogę zaimplementować w Daily T/F. Działa dobrze na 5 min i 15 min. Dotąd. Mój wybrany przedział czasowy to 1 godzina z wpisem 15M. Handluję EURAUD i GBPJPY przez 90% czasu. To nie jest pokaz i powiedz, jak się wydaje, patrząc na wykresy. NIE święty Graal. W rzeczywistości mam co najwyżej 55/45 lat. Moja siła tkwi w zarządzaniu pieniędzmi. Jestem członkiem FF Factory od 2010 roku i opublikowałem coś około 11 razy. Nauczyłem się eliminować HYPE. Ten wątek jest IMO dobry. Doceniam wysiłki i opublikuję moje wyniki w przyszłości. Sugeruję wszystkim, aby nie rezygnowali z tego i wprowadzili Dyscyplinę. Odkryłem, że najlepszą rzeczą, jaka może spotkać tradera, jest przegrana transakcja. Każda transakcja, którą ktoś podejmuje, jest tym, co ich zdaniem będzie zwycięską transakcją, ale faktem jest, że jest to gra 50/50 o SUMIE ZEROWEJ. Oznacza to, że musimy postawić szanse na naszą korzyść. zamień go na 5545…. 60/40, a nawet 50/50 jest dobre przy odpowiednim zarządzaniu pieniędzmi. W rzeczywistości 50/50 może być WIELKIE. NAWET 4555 lub mniej może przynieść Ci pieniądze.

Agpkru
12-28-2022 22:29, 22:29
1 Załącznik(i)
https://www.forex-instant.com/attachments/15301887581409142781.png

Agpkru
12-28-2022 23:51, 23:51
1 Załącznik(i) Zgadzam się z Tobą, jednak śledzę ten wątek od niedawna i postanowiłem zbadać integralność tego systemu i zgłaszane tutaj roszczenia. Zaimplementowałem dostarczone indiors i użyłem krzyża 821 MA. Jak dotąd mój dziennik handlowy pokazuje znaczną poprawę mojego osobistego PL. Teraz chciałbym wypróbować ten system na wykresach dziennych, używając pierwotnie zamierzonych ustawień. Dlatego chcę znaleźć MA stosowane do? Dołączę zrzut ekranu z moimi wykresami, abyś mógł zobaczyć, że nie używam wielu indiors. Powiedziawszy to, NAPRAWDĘ lubię NIE mieć MA S na czatach. Małe strzałki narysowane przez te indiors są bardzo dokładne i znacznie czystsze. Nigdy nie handlowałem na wykresach Daily z jakąkolwiek konsekwencją, ani szczerze mówiąc, nie dałem temu uczciwego strzału. To wygląda dobrze. Dawno temu obiecałem sobie, że nie będę dryfował po stylu. Jeśli nie ma odpowiedzi na moje pierwotne pytanie, nie zrobię tego. Powiedziawszy to, moim zamiarem jest wypróbowanie tego przez chwilę i jeśli wszystko pójdzie dobrze, otworzę konto na żywo przeznaczone do handlu TYLKO dziennymi T/F.
https://www.forex-instant.com/attachments/15301887561317680441.png

lgisgh
12-29-2022 01:13, 01:13
fxdare, kiedyś myślałem, że robi dużą różnicę, jeśli używasz ema kontra sma, otwórz kontra zamknij i tym podobne. To nie! Zdałem sobie sprawę, że sukces bierze się z dokładnego rozpoznania trendu, jaki w danym momencie ustanowili uczestnicy ruchu na rynku, a następnie handlowania z nimi. Tymi ruchami rynkowymi są duże banki, fundusze hedgingowe, firmy ubezpieczeniowe, rządy, superbogaci tacy jak Soros, Buffet, Icahn, bracia Koch i tym podobne. Jeśli potrafisz zidentyfikować trend i podążać za nim, zarobisz pieniądze wbrew sobie, tak jak rzeka ciągnie cię w dół, bez względu na to, w jaki sposób będziesz się miotać w wodzie. Ale prawidłowa identyfikacja trendu i wejście w niego we właściwym czasie jest tym, na co większość z nas spędza lata, próbując odkryć. Po drodze będziesz rozpraszany przez wielu samozwańczych guru i ekspertów, którzy wierzą, że znaleźli idealny system, który chętnie sprzedają ci za kilkaset lub tysiące dolarów. Po tym, jak podążyłeś za kilkoma z tych srokatów i straciłeś dużo pieniędzy, możesz w końcu zrozumieć, jak działa rynek i zacząć osiągać małe zyski, na początku, i większe, jeśli się tego trzymasz. Kontynuuj więc studiowanie wykresów i zauważanie powtarzających się wzorców. Następnie skorzystaj z tych wzorców przy małych zamówieniach, poprawiając po drodze swoje błędy. Nie przerzucaj się między różnymi metodami, które różne osoby będą wisieć przed tobą. Przemyśl to logicznie.

Agpkru
12-29-2022 02:35, 02:35
Ciekawy. Dziękuję. Czy ty lub ktokolwiek inny może mi powiedzieć, jakiego ustawienia użyć dla 5/8 Moving AVGS I:E Ustaw na Close Open High LOW.

lgisgh
12-29-2022 03:58, 03:58
Jeśli kropka bez opóźnień działa najlepiej dla Ciebie, najwyraźniej właśnie tego powinieneś użyć. Wygląda jak połączenie MA z SAR indior, eksperymentalne poszukiwanie czegoś nowego. Kiedy omawiałem 5/8, wyjaśniłem, że jest to cecha systemu, a nie sam system. Istnieją inne czynniki, które należy wziąć pod uwagę. Dla mnie metoda, która obejmuje 5/8, a także MA50 i MA200, wraz z potwierdzeniem stochastycznym i MACD, działa dobrze i myślę, że będę się jej trzymać. W końcu generuje wiele pozytywnych pipsów, a raz na długi czas kilka negatywnych z powodu nieprzestrzegania podstawowych zasad. Ale ponieważ nie używam S/L, ujemne pipsy są moim wyborem, aby zamknąć transakcję, która wydaje się zła.

igi9977
12-29-2022 05:20, 05:20
3 Załącznik(i) Cześć, Śledząc trend wątku ching z NonLagDot indior wydaje się, że NonLagDot indior może zastąpić dwie średnie ruchome 5 i 8. Jest to bardziej czytelne.
https://www.forex-instant.com/attachments/15301887461724105162.png
https://www.forex-instant.com/attachments/15301887481575789187.png
https://www.forex-instant.com/attachments/15301887491394304080.mq4

Agpkru
12-29-2022 06:42, 06:42
Fajny wątek, zachowaj oryginalność i handluj dalej.

lgisgh
12-29-2022 08:04, 08:04
#8203;Nie przesłałem moich własnych indiors, tylko szczegóły działania takiego systemu. Ktoś inny udostępnia taki indior, a ktoś ma zakodowany za darmo. Nie mam zamiaru przesyłać rzeczywistego narzędzia, ponieważ jestem wtedy zobowiązany do śledzenia jego użycia w nieskończoność, a także otrzymywania negatywnych uwag od tych, którzy nie mogą sprawić, by to działało. Chętnie wymienię się wiedzą i doświadczeniami, ale nie faktycznymi indiors.

Sexx1
12-29-2022 09:27, 09:27
1 Załącznik(i)

Potrzebuję szczegółowej pomocy, aby korzystać z pobranego pliku CutePDF (nie CuePDF), ponieważ nigdy wcześniej tego nie robiłem.
Oto instrukcje dotyczące CutePDF. Na wypadek, gdybyś go potrzebował w przyszłości. Dziękujemy za szablon dziennika handlowego.
https://www.forex-instant.com/attachments/15301887422107584011.png

Gagpitag
12-29-2022 10:49, 10:49
Aby wyjaśnić obrazy w kolejności od góry do dołu w moim poprzednim poście, są to: SMA 60 minut, EMA 60 minut i SMA 4 godziny. Dzięki Alex
Aleks, dobra robota. Używam tego egy już od jakiegoś czasu i działa dobrze w zależności od tego, jak go ulepszysz. Byłabym zainteresowana dyskusją na temat tego, jak uzyskałaś wyniki swoich badań.

Luxasxki
12-29-2022 12:11, 12:11
Aby wyjaśnić obrazy w kolejności od góry do dołu w moim poprzednim poście, są to: SMA 60 minut, EMA 60 minut i SMA 4 godziny. Dzięki Alex

Luxasxki
12-29-2022 13:33, 13:33
3 Załącznik(i) Cześć, jakiś czas temu przetestowałem niesamowity cross-over egy z fxRulesEngine. Zasady różnią się od tych w tym zagrożeniu, używając EMA zamiast SMA i 60-minutowego przedziału czasowego z nałożonym systemem cross-over RSI. Próbowałem zarówno SMA, jak i EMA w regułach (bardzo łatwa zmiana w konfiguracji EA dla użytkowników), a następnie do obliczeń użyłem mediany zamiast cen zamknięcia (zgodnie z zaleceniami autora). Od stycznia do października 2016 r. obie strony generowały straty do końca okresu. Były one jednak rentowne w różnych momentach, co pokazuje, jak różne egzekucje odpowiadają różnym warunkom rynkowym. #194;#160; Oczywiście system cross-over 5/10 MA na wykresie 60-minutowym dobrze sprawdza się w handlu śróddziennym, który byłby odpowiedni tylko dla traderów spędzających dużo czasu przed komputerem. Dlatego nie nadaje się na przykład dla handlowca pracującego w niepełnym wymiarze godzin z pracą w pełnym wymiarze godzin. #194;#160; Załączam moje wyniki dla SMA i EMA w przypadku zainteresowania. #194;#160; Jednak użyłem odmiany SMA w 4-godzinnym przedziale czasowym i uzyskałem zyskowny zwrot (patrz załącznik). Mam nadzieję, że to pomoże Alexowi
https://www.forex-instant.com/attachments/15301886811631335105.png
https://www.forex-instant.com/attachments/1530188684709211045.png
https://www.forex-instant.com/attachments/1530188686612383298.png

aleggasdro
12-29-2022 14:56, 14:56
Możesz filtrować transakcje za pomocą RSI:
http://forums.babypips.com/free-forex-trading-systems/19721-amazing-crossover-system-100-pips-per-day.html

Luxasxki
12-29-2022 16:18, 16:18
1 Załącznik(i) Właśnie przeprowadziłem wsteczne testy prostego crossovera SMA5/8 na kursie EURUSD od stycznia do października 2016 r. z ustawieniami stop loss i take profit opartymi na 4-godzinnym ATR(14) i ze stoperami kroczącymi. Wielkość partii została oparta na ustawieniach zarządzania ryzykiem. Jest to część moich ostatnich testów EA, fxRulesEngine, która pozwala traderom konfigurować takie plany bez żadnego programowania. Oprogramowanie przetwarza reguły handlowe i instrukcje w pliku tekstowym. OK, użyłem następujących opcji, aby kupić (i odwrócić sprzedaż) na ustawieniach dziennych:SMA(5) przekreślone nad SMA(8) w ciągu ostatnich dwóch zamkniętych okresów (a więc nie w bieżącym okresie) Cena zamknięta w ostatnim okresie powyżej SMA(5) Ustawiłem również na ustawienie take the profit and run, które zatrzymuje przetwarzanie po osiągnięciu celów zysku (aby uniknąć przyszłych strat zysków). Dodatek zakończył się w połowie marca po osiągnięciu zadanych celów zysku. W pełnym okresie zysk nieco się zmienił, ale zakończył się w październiku kwotą 224 USD (spadek o 8,4%).
https://www.forex-instant.com/attachments/153018867975523676.png

carolisa.pr83
12-29-2022 17:40, 17:40
Patrząc na dwa wykresy, na którym wolałbyś handlować? Nie czekając na wycofanie się trendu, nie wiesz, na jakim rynku będziesz handlować. {obraz} {obraz}
uprzejmie Steve, czy masz ea na thi 13 20 ema, proszę, jestem w potrzebie

lucagza
12-29-2022 19:02, 19:02
Cześć, chciałbym zapytać kogoś, kto używa tej metody?

eligayssexxa
12-29-2022 20:25, 20:25
Cześć chłopaki, tutaj Yugenn, wiek 14. Jestem całkiem nowy w handlu (zacząłem handlować 3 miesiące temu). Uważam, że jest łatwy w użyciu i opłacalny, po prostu umieść KupSprzedaj, gdy zmieni się kolor pojedynczego MA. Na wykresie 15-minutowym możesz wchodzić na rynek wiele razy (uważam, że jest odpowiedni dla wszystkich przedziałów czasowych, aby uzyskać większy zysk, handluj GBPJPY). Działa dobrze na modnych rynkach. Mam nadzieję, że to pomoże.
https://www.forex-instant.com/attachments/1530188653.pngCzy możesz przesłać Indianina, o którym mówisz? #194;#160;

xasxas38
12-29-2022 21:47, 21:47
Cześć chłopaki, tutaj, wiek 14. Jestem całkiem nowy w handlu (zacząłem handlować 3 miesiące temu). Dzisiaj przychodzę do nowego indior Non-lag MA. Uważam, że jest łatwy w użyciu i opłacalny, po prostu umieść KupSprzedaj, gdy zmieni się kolor pojedynczego MA. Na wykresie 15-minutowym możesz wchodzić na rynek wiele razy (uważam, że jest odpowiedni dla wszystkich przedziałów czasowych, aby uzyskać większy zysk, handluj GBPJPY). Działa dobrze na modnych rynkach. Mam nadzieję, że to pomoże.
https://www.forex-instant.com/attachments/1530188653.png

raulisex79
12-29-2022 23:09, 23:09
Hej, ktoś nadal używa metod krzyżowych 5/8 ema? Przetestowałem go wizualnie i chętnie go użyję. Mam nadzieję, że ten wątek zostanie ożywiony i będziemy mogli przedyskutować więcej pomysłów handlowych dotyczących krzyża 5/8 haha

VoraysThebot
12-30-2022 00:31, 00:31
{quote} Myślę, że większość ludzi używa otwarcia lub zamknięcia. Macd jest tak naprawdę miarą średnich kroczących względem siebie.
Cześć profesorze, który powinienem ustawić „otwarty” lub „zamknięty” na 5, 8 i 50? A tak przy okazji, czy SMA to to samo co EMA czy MA? Ktokolwiek? Pomóż mi proszę. Dziękuję Ci bardzo.

Xer1188
12-30-2022 01:54, 01:54
{quote} Cześć stelpm, wciąż jestem nowy w handlu. Chciałbym Cię tutaj zapytać o kilka rzeczy. Te SMA 5/8/50 o których mówisz, czy mam wpisać 'otwarte' czy 'zamknięte', wysokie i niskie? Naprawdę chciałbym spróbować tego egy. A jakie inne indiors by pomogły temu egy? Jak MACD (o którym nic nie wiem) czy RSI? Proszę pomóż mi w tej sprawie. Dziękuję Ci bardzo za Twój czas.
Myślę, że większość ludzi używa otwarcia lub zamknięcia. Macd jest tak naprawdę miarą średnich kroczących względem siebie.

VoraysThebot
12-30-2022 03:16, 03:16
#8203;W odpowiedzi na Twoje pytanie. Biorę pod uwagę wszystkie przedziały czasowe od M5 do W1, aby określić kierunek trendu. Po ustaleniu trzymam się ramy M5, aby handlować cofnięciami. Nie wiem co rozumiesz przez filtry. Kiedy moi trzej indiors zgadzają się, przyjmuję wymianę. To pomaga? Nie znalazłem zbytniej wartości w rozważaniu otwarcia i zamknięcia świecy w interwale czasowym M5, co można znaleźć w D1 lub wyżej. Nie lubię też zostawać dłużej niż kilka godzin, jeśli rynek daje mi wybór. Za dużo luźnych ust...
Cześć stelpm, wciąż jestem nowy w tym handlu. Chciałbym Cię tutaj zapytać o kilka rzeczy. Te SMA 5/8/50 o których mówisz, czy mam wpisać 'otwarte' czy 'zamknięte', wysokie i niskie? Naprawdę chciałbym spróbować tego egy. A jakie inne indiors by pomogły temu egy? Jak MACD (o którym nic nie wiem) czy RSI? Proszę pomóż mi w tej sprawie. Dziękuję Ci bardzo za Twój czas.

lgisgh
12-30-2022 04:38, 04:38
#8203;W odpowiedzi na Twoje pytanie. Biorę pod uwagę wszystkie przedziały czasowe od M5 do W1, aby określić kierunek trendu. Po ustaleniu trzymam się ramy M5, aby handlować cofnięciami. Nie wiem co rozumiesz przez filtry. Kiedy moi trzej indiors zgadzają się, przyjmuję wymianę. To pomaga? Nie znalazłem zbytniej wartości w rozważaniu otwarcia i zamknięcia świecy w interwale czasowym M5, co można znaleźć w D1 lub wyżej. Nie lubię też zostawać dłużej niż kilka godzin, jeśli rynek daje mi wybór. Zbyt wiele luźnych ust ekspertów i elit może wypowiadać zwykłe bzdury, które powodują bezsensowne zawroty głowy. Zobaczcie, co się stanie w ten piątek i jak długo potrwa ten nonsens, zanim ceny wrócą mniej więcej do tego samego miejsca co wcześniej. W chwili, gdy widzę zysk w wysokości 100 USD lub więcej, chwytam go i szukam innej okazji.

Moywegt
12-30-2022 06:00, 06:00
Cześć wszystkim, mam kilka pytań. Z jakich ram czasowych korzystasz? Jakich filtrów używasz? Czy czekasz, aż świeca się zamknie przed wejściem?

soeg933
12-30-2022 07:23, 07:23
1 Załącznik(i) Szanowni Państwo, znalazłem ten EA w załączniku, który działa dobrze, ale potrzebuję kogoś, kto przekoduje go, gdy cena przekroczy i zamknie się powyżej lub poniżej trzeciej Ema (Ema 200). Nie trzeba czekać, aż dwie Ema 5 i Ema 8 znajdą się powyżej lub poniżej Trzeciej Ema, aby wejść. Przepraszam za mój angielski. Jestem francuskim facetem. Bardzo ci dziękuje za pomoc.
https://www.forex-instant.com/attachments/15301886721372034843.08 nmc

Sexx1
12-30-2022 08:45, 08:45
Proszę bardzo. Cieszę się, że Ci się podoba.

Razwl9894
12-30-2022 10:07, 10:07
{cytat} Jasne. {plik}
Bardzo świetny kryty - najlepszy krzyż MA. Wielkie dzięki i powodzenia!

Sexx1
12-30-2022 11:29, 11:29
1 Załącznik(i)

{cytat} Cześć 13! Proszę, czy masz ten indior .MQ4? Wielkie dzięki!
Pewny.
https://www.forex-instant.com/attachments/1530188665454052385.mq4

Razwl9894
12-30-2022 12:52, 12:52
Załączam alert MA crossover indior, który ktoś dla mnie stworzył. Może się niektórym z Was przydać. {plik}
Cześć 13! Proszę, czy masz ten indior .MQ4? Wielkie dzięki!

pe
12-30-2022 14:14, 14:14
witajcie koledzy handlowcy, jestem nowy w grze na rynku Forex. po przeczytaniu tego wątku bardzo zainteresowałem się tym egy, głównie ze względu na prostotę. czy ktos moze mi wytlumaczyc dokladne zasady? ciągle przegapiam transakcje lub podejmuję błędne decyzje zgodnie z trendem. to prawie tak, jakby rynek robił dokładnie odwrotnie do mojej transakcji, kiedy biorę transakcję. Z góry dziękuję,
Proszę spojrzeć na ten kurs, który wyjaśnia wszystko o Egipcie.
https://www.udemy.com/hedge-fund-trading-system/learn/v4/content

Gergak
12-30-2022 15:36, 15:36
witajcie koledzy handlowcy, jestem nowy w grze na rynku Forex. po przeczytaniu tego wątku bardzo zainteresowałem się tym egy, głównie ze względu na prostotę. czy ktos moze mi wytlumaczyc dokladne zasady? ciągle przegapiam transakcje lub podejmuję błędne decyzje zgodnie z trendem. to prawie tak, jakby rynek robił dokładnie odwrotnie do mojej transakcji, kiedy biorę transakcję. Z góry dziękuję,

Luxasxki
12-30-2022 16:58, 16:58
Pewny. Od lat jestem profesjonalnym programistą z wieloma klientami biznesowymi (firmami). Uważam, że testowanie wsteczne za pomocą Testera strategii w MetaTrader jest bardzo owocne. Zasadniczo trzeba było tworzyć Expert Advisor (EA) za każdym razem, gdy chciałeś przetestować inny egy. Nawet poprawianie może być żmudne i czasochłonne, gdy chcesz tylko zmienić niektóre ustawienia, takie jak ramy czasowe lub okresy i tak dalej. Napisałem więc oprogramowanie (które miało zostać wydane komercyjnie) na platformę MT4 jako EA, które umożliwiłoby traderom testowanie i zawieranie planów handlowych bez pisania oprogramowania lub zatrudniania lub błagania programisty o pomoc. Moje oprogramowanie, fxRulesEngine, pozwala traderom konfigurować plany handlowe jako serię reguł handlowych i instrukcji, które mają być wykonywane jako testowanie wsteczne lub testowanie w przód na koncie demonstracyjnym lub na rachunku rzeczywistym jako tradycyjny robot handlowy. Różnica w stosunku do innych robotów polega na tym, że jest to twój plan handlowy. Â Nie zanudzając Cię szczegółami na tym etapie, Reguły składają się z kwalifikatorów, które muszą być prawdziwe, aby zadziałały. Reguła następnie wykonuje twoje instrukcje, takie jak zlecenia otwierania, zamykania, stopowania kroczącego i tak dalej. Kwalifikatory to zasadniczo wskaźniki takie jak średnie kroczące, RSI, CCI, Bollingery i inne. Zaprogramowałem ponad 40 na tym etapie, które można łączyć na wiele różnych sposobów. Tak wiele stylów mechanicznych można łatwo skonfigurować i, co ważniejsze, łatwo dostosować do testów. Tak więc wykonanie trzech powyższych przykładów zajęło mi około 15 minut wraz z testowaniem. Czasochłonną częścią było przechwytywanie obrazów do wątku. Dodałem również solidne wsparcie dla zarządzania ryzykiem i automatycznego zarządzania stop loss i take profit z obliczeń ATR. Â Planuję wydać fxRulesEngine w ciągu trzech tygodni wraz z obszerną dokumentacją, aby pomóc traderom zmaksymalizować wykorzystanie oprogramowania. Dostępna będzie bezpłatna, w pełni funkcjonalna wersja, której można użyć do przesłania testu na dowolnym koncie demonstracyjnym. Jednak licencja będzie potrzebna do weryfikacji historycznej i na koncie rzeczywistym. Ponadto chcę tutaj założyć osobny wątek opisujący moje wyniki testów popularnych egie. Wszystko w porządku, co powinno nastąpić w dalszej części tygodnia, kiedy dołączę również przedpremierową kopię demonstracyjną fxRulesEngine do eksperymentowania przez traderów. Jednak każdy egies, o którym mówię, będzie mógł handlować ręcznie. Nie byłoby blokady w moim oprogramowaniu. Tak więc wątek ma wzbogacić naszą wiedzę na temat odnoszących sukcesy traderów. Â Ponownie doceniam twoje pytanie. Alex

chimodv
12-30-2022 18:21, 18:21
Zajęło mi to trochę czasu, ale teraz jestem fanatykiem prostoty. Dla tych, którzy uważają, że 2 średnie kroczące są diabelnie zgodne, dlaczego nie spróbować mojej metody użycia tylko 1? Teraz używam tylko 10ema (5 lub 8 jest równie dobre). Kiedy przecina cenę, masz sygnał. Jeśli linia ema jest płaska, czekam na trochę nachylenia, ale poza tym to tylko gałka oczna i trochę formacji świec. Jest to również mniej owocujące niż krzyże ze średnią ruchomą, ponieważ istnieje wiele okazji do wejścia, więc nie martwię się, jeśli przegapię jedną. Z bardzo ciasnym stoplossem działa bardzo dobrze. Używałem go od 1 minuty do 1 godziny z dobrymi zwrotami. Powodzenia wszystkim

ikombe
12-30-2022 19:43, 19:43
tx dla indiors banzai i tak PeterM, wbrew temu, co mówią inni... MA krzyże to jedna z najprostszych i najskuteczniejszych metod, z jaką się spotkałem. wrt. na różnych rynkach, zwykle trzymam się z dala od kłopotów z MTF i handlem w codziennych lub 4-godzinnych transakcjach.

albamlm3
12-30-2022 21:05, 21:05
Cześć, jestem nowicjuszem, ale stosowałem metodę cross-over przez jakiś czas i ze wszystkich moich eksperymentów była to jedna z najprostszych i najskuteczniejszych. Mam kilka pytań 1) jak zdefiniowałbyś rynek o różnym zasięgu 2) bycie marudnym MA czy składasz zlecenie na rynku, gdy EMA się skrzyżują? dzięki chłopaki

Eduardod
12-30-2022 22:27, 22:27
PeterM, dobry wątek. Dziękujemy za podzielenie się doświadczeniem. Obecnie jestem na pozycji długiej na GBP/USD z kilkoma zablokowanymi pipsami i będę podążał za Twoim dziennym sygnałem, a także wskoczę na krótką pozycję, jeśli się zmaterializuje i R:R wygląda OK. Jeszcze raz dziękuję i życzę udanego handlu.

Oxrcvaxxa31
12-30-2022 23:50, 23:50
Obecnie czekam na sygnał na GBP/USD, może przyjść dzisiaj, może przyjść za kilka dni, poczekam. Ostatnią transakcją na tej parze był krzyż 24 sierpnia. Wejście było 2.0040. Zbliżył się bardzo blisko mojego stopu, który był wówczas poniżej wsparcia, potem cena zmieniła się na korzyść mojej pozycji i osiągnęła 2,0191, a mój trailing stop został aktywowany na 2,0141 za 101 pipsów. i dyscypliny, dochodzę do celu!

Oxrcvaxxa31
12-31-2022 01:12, 01:12
Emy 5/8 działają bardzo dobrze, gdy mają tendencję, mniej, gdy się wahają. Ale jaki indior i tak dobrze sprawdza się na różnych rynkach, prawda? Gdyby rynki zawsze były w trendzie, wszyscy bylibyśmy teraz obrzydliwie bogaci. Problem z handlem, bez względu na wszystko (akcje, towary, forex itp.) polega na tym, że rynek waha się, kropka. Wtedy większość zysków uzyskanych podczas trendu jest spalana i zaczynasz wszystko od nowa.
Tak, w pełni się z tym zgadzam. Dlatego nie ma świętego Graala egy i nigdy nie będzie. W przypadku tego rodzaju egy, a tak naprawdę każdego egy, jest utrzymywanie niewielkich strat i pozwalanie rosnącym zyskom, dzięki czemu mamy stałą przewagę długoterminową. Rozumiem, co masz na myśli mówiąc o krótkich ramach czasowych. Na początku handlowałem nimi, ale było to bardzo pracochłonne i zrobiłem o wiele więcej transakcji niż teraz, co oznaczało o wiele więcej spreadów dla brokera, co oznaczało, że musiałem mieć znacznie większy współczynnik wygranych, aby wyjść na zero. Ludzie zarabiają na tego rodzaju handlu, ale to po prostu mi nie odpowiada. Muszę również zgodzić się, że fx nie jest sposobem na szybkie wzbogacenie się, takie podejście jest moim zdaniem potencjalnie niebezpieczne. Jednak przy ścisłej dyscyplinie i zarządzaniu ryzykiem oraz dobrym egzekucji możliwe jest uzyskanie ponadprzeciętnych zwrotów ze swoich pieniędzy, choć nie bez pewnego stopnia ryzyka. Jestem bardziej konserwatywny niż wielu traderów, handluję z bardzo niską dźwignią, dążę do 2-3% miesięcznie. Jeśli dojdę do 4%, przestaję handlować na miesiąc, aby nie ryzykować utraty.

Ppgg331
12-31-2022 02:34, 02:34
Cóż, na ile to jest warte, zgadzam się z tobą, jeśli chodzi o uproszczone spojrzenie na handel. Przez wszystkie lata obcowania z rynkami, z licznymi systemami i kursami, metodologiami, złożonymi czy czymkolwiek… Zawsze wracam do drugiej metody, jakiej kiedykolwiek używałem (jeden MA i stoch), która, nawiasem mówiąc, ma były DLA MNIE najbardziej udane. Wciąż jest. Zwykle używam go do potwierdzenia innych metod. Ale to nie powstrzyma mnie od grasowania na tych forach, ponieważ bardzo lubię sprawdzać wysiłki innych ludzi, a jest tu kilka dobrych. Krótko mówiąc, tak, zgadzam się z tobą i jestem w „prostym” obozie. Ale to, że czytam te i inne systemy, nie czyni mnie przegranym. Btw fajny post Dave
Dave, nigdy, przenigdy nie sugerowałbym, że kto czyta FF jest przegrany. Na początek jestem czytelnikiem, przynajmniej raz w tygodniu i lubię czytać o podejściach innych ludzi. Jedyne, czego nie lubię, to oglądać tę samą starą historię ludzi ekscytujących się kolejnym świętym Graalem, a potem widzieć ten sam schemat za każdym razem, gdy wątek zaczyna tracić posty, gdy ludzie zdają sobie sprawę, że w różnym czasie, system nie działa dobrze. Byłem tam, zrobiłem to. Wszystko, co sugeruję, to zachować prostotę i zmienić nastawienie: jeśli masz nadzieję, że system uczyni cię bogatym, tylko się zestresujesz i stracisz pieniądze. Jeśli zdasz sobie sprawę, że system może tylko pomóc i dać trochę dodatkowej gotówki W ZALEŻNOŚCI OD ILOŚCI TWOJEGO SALDA POCZĄTKOWEGO, będziesz w tym dobry i będziesz się dobrze bawić. Rzeczywistość jest taka, że ​​90% ludzi tutaj ma nadzieję na szybkie wzbogacenie się i dlatego nienawidzi czytać postów takich jak mój i przyjmować postawę obronną, i wiem o tym, ponieważ nie tak dawno temu byłem dokładnie w ich sytuacji. Z biegiem czasu zdadzą sobie sprawę, że jednak wcale się tak nie myliłem... Pan Future

lascerovigortto
12-31-2022 03:56, 03:56
Cóż, MrFuture, na ile to jest warte, zgadzam się z tobą, jeśli chodzi o uproszczone spojrzenie na handel. Przez wszystkie lata obcowania z rynkami, z licznymi systemami i kursami, metodologiami, złożonymi czy czymkolwiek… Zawsze wracam do drugiej metody, jakiej kiedykolwiek używałem (jeden MA i stoch), która, nawiasem mówiąc, ma były DLA MNIE najbardziej udane. Wciąż jest. Zwykle używam go do potwierdzenia innych metod. Ale to nie powstrzyma mnie od grasowania na tych forach, ponieważ bardzo lubię sprawdzać wysiłki innych ludzi, a jest tu kilka dobrych. Krótko mówiąc, tak, zgadzam się z tobą i jestem w „prostym” obozie. Ale to, że czytam te i inne systemy, nie czyni mnie przegranym. Btw fajny post Dave

Ppgg331
12-31-2022 05:19, 05:19
twoja negatywność jest do bani. Przykro mi słyszeć, że PRZEGRAŁEŚ w grze Forex. może coś innego będzie dla Ciebie lepsze
Wygląda na to, że jesteś świetnym czytelnikiem... Naprawdę świetnie się bawię handlując i sprawia mi to jeszcze większą przyjemność, odkąd istnieje realistyczne podejście i porzucenie świętego Graala. Może przeczytaj jeszcze kilka razy, zanim zaczniesz odpowiadać, to tylko sugestia... Panie Future

sadaoxg3999
12-31-2022 06:41, 06:41
Zgadzam się, prostota jest czasem najlepszym rozwiązaniem. Wiele osób handluje w mniejszych ramach czasowych i wciąż się pali. Najlepsze są dłuższe ramy czasowe. Nic dziwnego, że większość profesjonalnych traderów używa tylko wykresów dziennych. Wiem, że handlowcy UBS robią to na przykład. Pracuję w UBS (nie jako trader i nie na rynku Forex) i czasami rozmawiam przez telefon z czołowymi ludźmi z branży forex w firmie w Zurychu. Działają tylko z wykresami dziennymi, poziomami wsparcia i oporu oraz kilkoma dodatkowymi wskaźnikami. Nic nadzwyczajnego, podstawowe proste rzeczy. Emy 5/8 działają bardzo dobrze, gdy mają tendencję, mniej, gdy się wahają. Ale jaki indior i tak dobrze sprawdza się na różnych rynkach, prawda? Gdyby rynki zawsze były w trendzie, wszyscy bylibyśmy teraz obrzydliwie bogaci. Problem z handlem, bez względu na wszystko (akcje, towary, forex itp.) polega na tym, że rynek waha się, kropka. Wtedy większość zysków uzyskanych podczas trendu jest spalana i zaczynasz wszystko od nowa. Zabawne, jak większość nowych wątków obiecujących najlepszy system trwa kilka miesięcy, zanim wszyscy zaczną zdawać sobie sprawę, że „hej, na dłuższą metę to nie zadziała”. Czemu ? Z powodu różnych czasów... Miejmy nadzieję, że wszyscy to zrozumieją i przestaną mieć nadzieję na Świętego Graala. Nawet wiadomości handlowe mają swoje przełomowe momenty: wtedy wiadomości nie poruszają waluty w oczekiwanym kierunku. Ile razy to się zdarzyło, a ludzie szaleją, mówiąc takie rzeczy jak dobrze, spada, bo widzisz, wiadomości były dobre, ale nie tak dobre, jak się spodziewano, a plus wczoraj John Doe powiedział, że to i to dlatego ja myślę, że ludzie mieli nadzieję na...... bla bla bla To wszystko BS, wszystko czyste BS. Systemy przychodzą i odchodzą (spójrz na Vegas), a ludzie wciąż szukają kolejnej najlepszej rzeczy. Kiedy się nauczą? Uprość to, a być może będziesz miał na to szansę, ale nigdy, NIGDY nie staniesz się na nim obrzydliwie bogaty, zwłaszcza gdy zaczynasz z niewielkim kapitałem. Może zabrzmię złośliwie i negatywnie, ale wszyscy wiemy, że to prawda, w przeciwnym razie nie szukalibyśmy tutaj cały czas nowych systemów magicznych. Jeśli po uświadomieniu sobie tego, nadal chcesz się nim bawić, to ciesz się jazdą i baw się dobrze! Tylko wtedy, gdy wyeliminujesz całą tę presję finansową, możesz naprawdę dobrze się przy tym bawić i patrzeć na wykresy w inny sposób. Pan Przyszłość
twoja negatywność jest do bani. Przykro mi słyszeć, że PRZEGRAŁEŚ w grze Forex. może coś innego będzie dla Ciebie lepsze

Ppgg331
12-31-2022 08:03, 08:03
Zgadzam się, prostota jest czasem najlepszym rozwiązaniem. Wiele osób handluje w mniejszych ramach czasowych i wciąż się pali. Najlepsze są dłuższe ramy czasowe. Nic dziwnego, że większość profesjonalnych traderów używa tylko wykresów dziennych. Wiem, że handlowcy UBS robią to na przykład. Pracuję w UBS (nie jako trader i nie na rynku Forex) i czasami rozmawiam przez telefon z czołowymi ludźmi z branży forex w firmie w Zurychu. Działają tylko z wykresami dziennymi, poziomami wsparcia i oporu oraz kilkoma dodatkowymi wskaźnikami. Nic nadzwyczajnego, podstawowe proste rzeczy. Emy 5/8 działają bardzo dobrze, gdy mają tendencję, mniej, gdy się wahają. Ale jaki indior i tak dobrze sprawdza się na różnych rynkach, prawda? Gdyby rynki zawsze były w trendzie, wszyscy bylibyśmy teraz obrzydliwie bogaci. Problem z handlem, bez względu na wszystko (akcje, towary, forex itp.) polega na tym, że rynek waha się, kropka. Wtedy większość zysków uzyskanych podczas trendu jest spalana i zaczynasz wszystko od nowa. Zabawne, jak większość nowych wątków obiecujących najlepszy system trwa kilka miesięcy, zanim wszyscy zaczną zdawać sobie sprawę, że „hej, na dłuższą metę to nie zadziała”. Czemu ? Z powodu różnych czasów... Miejmy nadzieję, że wszyscy to zrozumieją i przestaną mieć nadzieję na Świętego Graala. Nawet wiadomości handlowe mają swoje przełomowe momenty: wtedy wiadomości nie poruszają waluty w oczekiwanym kierunku. Ile razy to się zdarzyło, a ludzie szaleją, mówiąc takie rzeczy jak dobrze, spada, bo widzisz, wiadomości były dobre, ale nie tak dobre, jak się spodziewano, a plus wczoraj John Doe powiedział, że to i to dlatego ja myślę, że ludzie mieli nadzieję na...... bla bla bla To wszystko BS, wszystko czyste BS. Systemy przychodzą i odchodzą (spójrz na Vegas), a ludzie wciąż szukają kolejnej najlepszej rzeczy. Kiedy się nauczą? Uprość to, a być może będziesz miał na to szansę, ale nigdy, NIGDY nie staniesz się na nim obrzydliwie bogaty, zwłaszcza gdy zaczynasz z niewielkim kapitałem. Może zabrzmię złośliwie i negatywnie, ale wszyscy wiemy, że to prawda, w przeciwnym razie nie szukalibyśmy tutaj cały czas nowych systemów magicznych. Jeśli po uświadomieniu sobie tego, nadal chcesz się nim bawić, to ciesz się jazdą i baw się dobrze! Tylko wtedy, gdy wyeliminujesz całą tę presję finansową, możesz naprawdę dobrze się przy tym bawić i patrzeć na wykresy w inny sposób. Pan Przyszłość

bacterakrrodopgisa
12-31-2022 09:25, 09:25
Dzięki.

Oxrcvaxxa31
12-31-2022 10:48, 10:48
Z jakich ram czasowych korzystasz?
dzienne ramy czasowe

bacterakrrodopgisa
12-31-2022 12:10, 12:10
Z jakich ram czasowych korzystasz?

Używałem 5/8 przez około 4 lata… działa świetnie… powinieneś spróbować z kanałami
https://www.forex-instant.com/attachments/1529194217.png..and force/snakewithborders indi..można znaleźć całkiem sporo indiors, które pomogą w wyznaczaniu trendów i stoplossach

Używałem 5/8 przez około 4 lata… działa świetnie… powinieneś spróbować z kanałami
https://www.forex-instant.com/attachments/1529194217.png..and force/snakewithborders indi..można znaleźć całkiem sporo indiors, które pomogą w wyznaczaniu trendów i stoplossach

Oxrcvaxxa31
12-31-2022 13:32, 13:32
Oto wnętrza:
Wielkie dzięki za te banzai... bardzo pomocne :-)

Oxrcvaxxa31
12-31-2022 14:54, 14:54
Używałem 5/8 przez około 4 lata… działa świetnie… powinieneś spróbować z kanałami
https://www.forex-instant.com/attachments/1529194217.png..and force/snakewithborders indi..można znaleźć całkiem sporo indiors, które pomogą w wyznaczaniu trendów i stoplossach
Super, miło słyszeć, że komuś się to udało. Czy używasz kanałów do zatrzymywania się i czerpania zysków? Zaczynam wierzyć, że nawet bardzo proste egies mogą dobrze działać w dłuższej perspektywie, jeśli są stosowane ze ścisłym zarządzaniem ryzykiem.

raaasi
12-31-2022 16:17, 16:17
Ups zapomniałem wspomnieć... 8open 5close jest tym, co naprawdę chcesz ustawić.. JMA/Jaimo jest nawet lepszy w tych ustawieniach niż EMA

raaasi
12-31-2022 17:39, 17:39
używałem 5/8 przez około 4 lata… działa świetnie… powinieneś spróbować z kanałami… i siłą/snakewithborders indi… możesz znaleźć całkiem sporo indiors, które pomogą w trendach i stoplossach

gilvigh
12-31-2022 19:01, 19:01
2 załączniki) Oto wnętrza:
https://www.forex-instant.com/attachments/15291942211399070885.mq4
https://www.forex-instant.com/attachments/1529194222843737856.1

Sexx1
12-31-2022 20:23, 20:23
Dziękuję Ci. Doceniam twoją odpowiedź.