PDA

Zobacz pełną wersję : EA otwiera handel na Next Candle open (proszę o pomoc)



Davidgokdok
08-22-2007 03:02, 03:02
Witam,

czy jest ktoś, kto może mi pomóc w stworzeniu prostego EA? EA powinien otworzyć zlecenie rynkowe przy następnej otwartej świecy. Muszę też umieć zdefiniować (zmienna zewnętrzna… tak myślę), czy będzie to zlecenie „kupna”, czy „sprzedaży”

proszę pomóż

EsOcHdeSoD
12-25-2022 09:13, 09:13
C

lolitahr9
12-25-2022 10:35, 10:35
Mogę dać ci EA, który otwiera handel przeciwny lub handel po tej samej stronie. wyślij e-mail:

rub.krmok
12-25-2022 11:57, 11:57
tutaj zwróć uwagę na if volume[0]lt;=1 oznacza to początek świecy extern int Magic1=1; extern int Magia2=2; zewnętrzna podwójna partia = 0,1; extern int poślizg = 6; extern int stoploss=40; extern int zysk=50; extern bool EnableAlert=true;/ ----------------------------------------------- ---- /| funkcja inicjalizacji eksperta |/ ----------------------------------------------- ---- int init() {/----/---- return(0); }/ ---------------------------------------------- ----- /| ekspercka funkcja deinicjalizacyjna |/ ----------------------------------------------- ---- int deinit() {/----/---- return(0); }/ ---------------------------------------------- ----- /| funkcja startu eksperta |/ ----------------------------------------------- ---- int start() { if(Volume[0]lt;=1) { if(Orders()==0) { if(CandleStatus ()==kup) { Pendbuy(); } if(CandleStatus()==sprzedaj) { Pendsell(); } } } powrót(0); }/ ---------------------------------------------- ----- int Zamówienia() { int num=0; for(int i=OrdersTotal()-1;igt;=0;i--) { OrderSelect(i,SELECT_BY_POS,MODE_TRADES); if(OrderMagicNumber()==Magic1 || OrderMagicNumber()==Magic2) num ; } return(liczba); }/----------------- --------------------- string CandleStatus() { if(Close[1]gt;=Open[1]) return(kup); else if(Zamknij[1]lt;Otwórz[1]) return(sprzedaj); }/----------------- ---------------------- void Pendbuy() { int ticket=OrderSend(Symbol(),OP_KUP,lot,Zapytaj,pośl izg,Zapytaj-stoploss*MathPow( 10,-Cyfr) ,Zapytaj takeprofit*MathPow(10,-Digits),mt_buyyyyyyyy,Magia1,0,Niebieski); if(EnableAlert==true) { if(ticketgt;0) Alert(Sygnał kupna); } }/--------------------------------------------- ----------------------- void Pendsell() { int ticket=OrderSend(Symbol(),OP_SPRZEDAŻ,lot,oferta, poślizg,stawka stoploss*MathPow (10,-cyfry) ,Bid-takeprofit*MathPow(10,-Digits),mt_sellllllll,Magic2,0,Red); if(EnableAlert==true) { if(ticketgt;0) Alert(sygnał sprzedaży); }

EsOcHdeSoD
12-25-2022 13:19, 13:19
Czy możesz mi powiedzieć, jak zrobić e z powyższego kodu. Dziękuję i pozdrawiam