PDA

Zobacz pełną wersję : Osie Tigertron



paodelpri
08-10-2009 02:27, 02:27
6 Załącznik(i) DOPÓKI WSKAŹNIK NIE BĘDZIE WOLNY OD BŁĘDÓW PROSZĘ DWUKROTNIE SPRAWDZIĆ WARTOŚCI Z NIEZALEŻNEGO ŹRÓDŁA (
http://www.ActionForex.com)

Wersja 1.0 wydana 15.08.09
Wersja 1.1 wydana 18.08.09
Wersja 1.2 nie została wydana
Wersja 1.3 wydana 29.08.09
Wersja 1.31 wydana 30.08.09
Wersja 1.4 wydana 09-04-09
Wersja 1.5 wydana 09.08.09


Kod źródłowy jest opublikowany!!!! (Znalazłem kopię zapasową
https://www.forex-instant.com/attachments/1529194428.png)

To jest moja wersja popularnego indooru.

Funkcje:Obliczaj Pivoty z dowolnej strefy czasowej, zaczynając od dowolnej godziny. Oblicz tradycyjne czopy lub czopy rozszerzenia Fibo (lub oba). Wykres miesięcznych, tygodniowych lub dziennych (lub wszystkich) przestawnych oraz środkowych przestawnych. Wykres 50% wczorajszego wysokiego/niskiego poziomu. Wykres najwyższych i najniższych poziomów z wczoraj i poprzednich dni obejmuje również dzisiejsze otwarcie. Dynamiczne wykresy słodkich punktów (okrągłe liczby). Sporządź wykres dziennej świecy. Narysuj dwa dzienne SMA. Możliwość uczynienia głównych zmiennych globalnymi do użytku w innych indiors lub EA. Można włączyć wszystkie/brak/dowolny z wykresów. Indi *powinien* być w stanie dowiedzieć się, czym jest GMT z dowolnego komputera w dowolnym miejscu. Za pomocą GMT może następnie obliczyć, jakie różne przesunięcia czasowe są potrzebne, aby poprawnie wyświetlić początek dni na twoim komputerze u twojego brokera. Nie są więc potrzebne żadne ustawienia dla konkretnego loionu.

Właściwym sposobem ustawienia CalcInWhatTimeZone i CalcFromWhatHour jest ustawienie CalcInWhatTimeZone na przesunięcie GMT dla regionu obliczeniowego i CalcFromWhatHour na godzinę, od której chcesz rozpocząć obliczenia w tym regionie.

Przykłady są bardziej jasne:

Nowy Jork:
CalcInWhatTimeZone = -4 (EST)
CalcFromWhatHour = 17 (godzina zamknięcia NYSE)
lub
CalcFromWhatHour = 0 (północ EST)

Londyn:
CalcInWhatTimeZone = 0 (GMT)
CalcFromWhatHour = 8 (godzina otwarcia Londynu)

Tokio:
CalcI Jaka strefa czasowa = 9 (przesunięcie GMT w Tokio)
CalcFromWhatHour = 18 (godzina zamknięcia Tokio)


Moją intencją jest, aby każdy indywidualnie dostosował wszystkie parametry dla twojego konkretnego loiona i brokera, a wszystko, co musisz wymyślić, to strefa czasowa i godzina w tej strefie czasowej, w jaki sposób chcesz obliczyć obroty. Powinien również dostosować się do DST na twoim komputerze. Obecnie nie dotyczy to CalcInWhatTimeZone, więc może być konieczna zmiana, gdy zmieni się czas na czas letni. Chyba, że ​​uda mi się to rozszyfrować
https://www.forex-instant.com/attachments/1529194429.png

Domyślnie jest to New York Close i jeśli tego chcesz, żadne zmiany nie są potrzebne.

Tradycyjne czopy są oparte na formule (H L C)/3.

Fibo Extension Pivots to przedłużenia fibo z poprzednich dni od maksimum do minimum, a następnie wydłużone poza dzisiejszy punkt obrotu. Na przykład; Narysuj rozszerzenie fibo od maksimum do minimum z dnia wczorajszego, a następnie umieść trzeci punkt danych na dzisiejszej linii obrotu. Aby uzyskać przedłużenie w innym kierunku, narysuj przedłużenie fibo od najniższego do najwyższego wczorajszego punktu i trzeciego punktu w dzisiejszym punkcie obrotu.

Piony tygodniowe i miesięczne rysowane są w kolorystyce typu czop dzienny (tradycyjny lub fibo) tylko innym stylem linii.

Dynamiczne Sweet Spoty są wyświetlane tylko wokół bieżącego PA. Z górnym i dolnym 00 i 50.

Dzienna świeca jest wykreślana na PA z dnia dzisiejszego na słupku zerowym.

Dwa SMA oparte na dziennym zamknięciu są przedstawione na wykresie dla dzisiaj, wczoraj i poprzedniego dnia.

Zmienne globalne są dostępne dla innych Indoors lub WA bez konieczności ponownego obliczania danych. (Zobacz informacje o funkcji Global Variable Get())

Wszystkie zmienne zaczynają się od Symbol(), a następnie od identyfikatora. tj. ERUUSDp = dzisiejszy punkt obrotu. Użyj dołączonych wskaźników GlobalVars, aby pokazać wartości i nazwy. (GlobalVars indi służy do celów demonstracyjnych i nie należy ich pozostawiać na wykresie).

Symbol() lt;belowgt;:p,r1,r2,r3,s1,s2,s3 = tradycyjne dzienne poziomy obrotu
pmr1,pmr2,pmr3,pms1,pms2,pms3 = tradycyjne dzienne średnie poziomy obrotu
fr1,fr2,fr3,fs1,fs2,fs3 = dzienne poziomy obrotu Fibo
fmr1,fmr2,fmr3,fms1,fms2,fms3 = średni dzienny obrót Fibo
uss,lss,mss = górny, dolny i środkowy punkt słodki
yh,yl,yo = wczorajszy najwyższy, wczorajszy najniższy, wczorajszy kurs otwarty
st,sy,sp = zacznij dzisiaj, zacznij wczoraj, zacznij przed dniem (vars datetime)

Wydaję to jako wersję beta, dopóki nie sprawdzę tego przez jakiś czas. Weekendy mieszają się z harmonogramem, ale myślę, że to działa. innym znanym błędem jest to, że kiedy dzień się przewraca, dzienna świeca nie aktualizuje się poprawnie. (Myślę, że jest to wbudowane w funkcję, której używam.) Zmiana ram czasowych, a następnie cofnięcie rozwiązuje większość problemów. Naprawiony. Już nie beta.

Ponadto przetestowałem to tylko na kontach demonstracyjnych. Potrzebuję więc opinii na temat tego, czy regulacja strefy czasowej działa z różnych części świata. I proszę powiedz mi, jeśli coś jeszcze nie działa.

-------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------
Wersja 1.0 15 sierpnia 2009 r

Myślę, że jest to bliskie uwolnienia od błędów. Proszę dać mi znać, jeśli coś wydaje się nie tak.

Dodano możliwość zmiany kolorów i stylów linii na prawie każdej linii.
Dodano możliwość zmiany rozmiarów czcionek.
Dodano możliwość włączania/wyłączania większej liczby linii.
Dodano 3 kolejne świece dzienne, łącznie 4 świece, w tym malowanie dzisiejszej świecy w czasie rzeczywistym.
Naprawiono błąd związany ze sposobem obsługi weekendów oraz rozpoczęcia/zakończenia rynku.
Naprawiono błąd powodujący, że początek dni czasami był opóźniony o jeden słupek.

Plus drobne zmiany w wyświetlaczu.
-------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------

Wersja 1.1 18 sierpnia 2009 r

Sytuacja ma miejsce, gdy rynek otwiera się na nowy tydzień i jest tylko kilka godzin przed tym, co byłoby początkiem normalnego dnia handlowego. Według indiora, to nazywałoby się te kilka wcześniejszych godzin dziennie.
Wykorzystał te kilka godzin do obliczenia punktów zwrotnych na dziś. To powinno zostać naprawione. Teraz powinien po prostu dodać te kilka godzin na początek dnia i obliczyć obroty z uwzględnieniem dodatkowych godzin.

Naprawiono niepoprawne rysowanie paska dziennego na granicach weekendowych.
-------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------

V1.2 - V1.3 29 sierpnia 2009

Zmieniono nieco nazwy GlobalVars dla brokerów, którzy używają nieparzystych nazw dla 5-cyfrowych cen.
Zmieniono sposób po wykryciu godzin rynkowych. Mam nadzieję, że to rozwiąże wszelkie problemy z różnymi strefami czasowymi. Wszystko opiera się teraz na GMT i powinno być uniwersalne.

-------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------

V1.31 30 sierpnia 2009 r

Popełniono literówkę w zakresie godzin rynkowych, powodując przesunięcie godzin rynkowych o 1 godzinę.

-------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------

V1.4 4 września 2009 r

Kłopoty z obliczeniami sprawiały wykresy świecowe H4. Kiedy świeca znajdowałaby się okrakiem w czasie CalcFromWhatHour, indior nie mógł uzyskać prawidłowej ceny do obliczenia. Teraz wszystkie odniesienia czasowe i wartości cen są wyprowadzane z wykresów M1 i transponowane do przeglądanego wykresu. Dzięki temu wartości są spójne od TF do TF.

Wystąpił błąd dzielenia przez zero z miejscami dziesiętnymi równymi 2. Naprawiono.

Uwaga: istnieje znany błąd, który pojawi się, gdy zmieni się czas letni w Nowej Zelandii i USA. Powinien sprawiać kłopoty tylko przez ostatnią godzinę w piątek lub pierwszą godzinę w niedzielę. Chciałem wydać nową wersję, podczas gdy badam zmiany czasu.

Innym znanym błędem jest to, że indior wydaje się blokować, gdy nie ma wystarczających danych do wykresu. Nie jestem pewien, czy to ja, czy MT4, ale obejście polega na przejściu do Centrum historii (F2) i pobraniu pary. Zrób to dwa razy, aby ponownie obliczyć ramy czasowe. Zastanawiam się też nad rozwiązaniem tego problemu.
-------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------

V1.5 wrz, 8 2009

Ta wersja wymaga znacznie mniej zasobów. Po zastosowaniu wewnętrznych prętów M1 mogą wystąpić sytuacje, w których nie załadowano wystarczającej liczby prętów, a wnętrze zablokowałoby platformę. Spodziewam się, że wszystko jest już naprawione, a wiele kopii indi nie powinno tak bardzo spowolnić platformy.

Dodałem jeszcze dwa wejścia, aby ręcznie zdefiniować koniec i początek tygodnia rynkowego.

Stworzyłem dokumentację PDF do wnętrza, a także PDF o tym, jak załadować pręty, gdy są niewystarczające.
-------------------------------------------------- -----------------------------------------------------------
25 kwietnia 2011 r

Kilka lat temu skradziono mi laptopa z kodem źródłowym i myślałem, że to jedyna kopia, jaką posiadam. Okazuje się, że zrobiłem kopię zapasową i niedawno ją znalazłem. Jest teraz dołączony, abyś mógł zrobić z nim, co chcesz. Nie handluję już FOREX i zrzekam się wszelkich praw do kodu. Nie programowałem też od bardzo dawna i nie pamiętam co/jak robiłem. Kod jest dość dobrze udokumentowany i nie powinien być dla kogoś zbyt trudny do zrozumienia.

Powodzenia. I dzięki za motywujące komentarze.
Tony'ego

https://www.forex-instant.com/cryptocurrencies-and-commodities/64-mt4-indior.html

https://www.forex-instant.com/attachments/1529194434306419339.mq4

https://www.forex-instant.com/attachments/152919443662812826.5

https://www.forex-instant.com/attachments/15291944381246866831.pdf

https://www.forex-instant.com/attachments/15291944412068463526.pdf

https://www.forex-instant.com/attachments/1529194443371564889.5

segaga
12-21-2022 03:29, 03:29
Aggh, właśnie sprawdziłem teraz i pasuje do nowych osi po zamknięciu, Boże, po prostu nie rozumiem, co się dzieje.

Hej, wygląda na to, że problem z ramami czasowymi został rozwiązany. Jest około 10:00 czasu londyńskiego. Zrobiłem transakcję blisko otwarcia w Londynie. Lubię wymieniać się czopami, sprawdzałem dopiero później, ale obroty, niskie, wysokie były wyłączone. Musiałem wycofać się z transakcji, co skończyło się utratą pieniędzy na handlu. Automatyczny obrót pokazuje 151,697, a R1 to 153,358. Ale możesz zobaczyć, że oś obrotu, którą wykreśliłem z actionforex, to P=151,280, R1=152,520. Używałem go w zeszłym tygodniu i było tylko mniej niż pip. Według strony internetowej actionforex.. Dzienne obroty są obliczane na podstawie maksimum z poprzedniego dnia,...

Hej, wygląda na to, że problem z ramami czasowymi został rozwiązany. Jest około 10:00 czasu londyńskiego. Zrobiłem transakcję blisko otwarcia w Londynie. Lubię wymieniać się czopami, sprawdzałem dopiero później, ale obroty, niskie, wysokie były wyłączone. Musiałem wycofać się z transakcji, co skończyło się utratą pieniędzy na handlu. Automatyczny obrót pokazuje 151,697, a R1 to 153,358. Ale możesz zobaczyć, że oś obrotu, którą wykreśliłem z actionforex, to P=151,280, R1=152,520. Używałem go w zeszłym tygodniu i było tylko mniej niż pip. Według strony internetowej actionforex.. Dzienne obroty są obliczane na podstawie maksimum z poprzedniego dnia,...

oraklgubiela84
12-21-2022 04:51, 04:51
Oczywiście od czasu do czasu korzystam z tego systemu alertów, ale szukam automatycznego skryptu, który pozwoliłby mi śledzić kilka par jednocześnie, bez konieczności sprawdzania poziomów każdego ranka.

piccolali
12-21-2022 06:13, 06:13
Any tips on how to get rid of all this text?
go to the source code and remove the comment{} part. e.g. find if(debug){ then put* inside the curly braces all the way to the last curly braces that finishes the if(debug) function with */ tell me if you dun understand. EDIT: i found an easier way. go to the indior properties in mt4, under the inputs tab, scroll to the bottom and turn debug to false

lapulaste
12-21-2022 07:35, 07:35
Dziękuję wszystkim, którzy użyli mojego indi.
https://www.forex-instant.com/attachments/1530192735.pngTony {plik}
Cześć Tony Wielkie dzięki za podzielenie się indi. Nadal handlujesz? Pozdrawiam BIll

Wyrsa
12-21-2022 08:58, 08:58
Jakieś wskazówki, jak pozbyć się tego całego tekstu?
Naprawiono teraz, przypadkowo umieściłem indi w moim MT4 dwa razy. Wybrałem to drugie i jest ok. Nigdy tak naprawdę nie zawracałem sobie głowy czopami, ale to wnętrze jest piękne. Ma nawet informacje OHLC, złote! Wielkie brawa dla Tony'ego w tej sprawie

Wyrsa
12-21-2022 10:20, 10:20
1 Załącznik(i) Jakieś wskazówki, jak pozbyć się całego tego tekstu?
https://www.forex-instant.com/attachments/15301927521699066653.png

aspksakdrusk
12-21-2022 11:42, 11:42
Dziękuję wszystkim, którzy użyli mojego indi. Moją intencją było opublikowanie kodu źródłowego po usunięciu wszystkich błędów. Potem, kiedy pracowałem poza miastem, skradziono mi laptopa. Zawierał cały kod źródłowy i myślałem, że to jedyna kopia, jaką posiadam. Właśnie w ten weekend sprzątałem swoje biurko i natknąłem się na dysk z kopią kodu źródłowego. Wrzucam tutaj i na pierwszej stronie. Teraz można go dowolnie modyfikować i hakować według własnego uznania.
https://www.forex-instant.com/attachments/1530192731.pngTony'ego
Tony, chciałem ci tylko pogratulować kawał dobrej roboty.
https://www.forex-instant.com/attachments/1530192731.pngTwój podpis jest również odpowiedni na pieniądzach, IMO. Pozdrawiam i pipsy,
https://www.forex-instant.com/attachments/1530192731.pngDawid

paodelpri
12-21-2022 13:04, 13:04
1 Załącznik(i) Dziękuję wszystkim, którzy korzystali z mojego indi. Moją intencją było opublikowanie kodu źródłowego po usunięciu wszystkich błędów. Potem, kiedy pracowałem poza miastem, skradziono mi laptopa. Zawierał cały kod źródłowy i myślałem, że to jedyna kopia, jaką posiadam. Właśnie w ten weekend sprzątałem swoje biurko i natknąłem się na dysk z kopią kodu źródłowego. Wrzucam tutaj i na pierwszej stronie. Teraz można go dowolnie modyfikować i hakować według własnego uznania.
https://www.forex-instant.com/attachments/1530192731.pngTony'ego
https://www.forex-instant.com/attachments/1530192748918479129.5

oporrag4
12-21-2022 14:27, 14:27
3 Załącznik(i)
https://www.forex-instant.com/attachments/1530192742736980953.ex4
https://www.forex-instant.com/attachments/15301927441330018369.mq4
https://www.forex-instant.com/attachments/153019274654505325.pngVery Nice Indi, Dziękuję, pomyślałem, że możesz spróbować TMA Centered indi i ustawić ATR Multiplyer na 4,0, wydaje się, że działa dobrze. To jest 15-pipsowy wykres słupkowy z twoim indi. Myślę, że wybrałem TMA na wątku Boba Nanninga.

dedttucitt
12-21-2022 15:48, 15:48
używam twojego tigertron pivot v 0.9.1 od tygodni; ale dzisiaj mam problem; mt4 miał wyskakujące ostrzeżenie: biblioteki DLL są wyłączone. Aby włączyć, zaznacz pole wyboru w zakładce Wspólne indior' nigdy wcześniej tego nie było! co powinienem zrobić ? Dzięki Tigertron!

laxisgw89
12-21-2022 17:10, 17:10
Dziękuję bardzo Tiger - twój indi jest naprawdę pomocny. I nawet dokumentacja (której każdy programista nienawidzi pisać), którą naprawdę doceniam
https://www.forex-instant.com/attachments/1530192729.pngProszę kontynuować dobrą pracę i życzę sukcesów w handlu. pozdrowienia z Alp Ines PS: Mogę znaleźć tygodniowe wsparcie i opór l na moim wykresie - ale niestety nie tygodniową linię obrotu - czy ktoś inny miał to samo?

MlPispkr
12-21-2022 18:09, 18:09
Cześć Tigertron, dziękuję za twoją pracę nad indiurem. Bardzo podoba mi się, że Daily Weekly i Monthly obracają się w jednym pomieszczeniu. Zauważyłem, że przestałeś pisać. Zastanawiałem się, czy w tym momencie przestałeś pracować nad wnętrzem. Czy byłoby możliwe opublikowanie mq4, aby ludzie (tacy jak ja) mogli łatwiej modyfikować ustawienia, aby pasowały do ​​ich potrzeb i potencjalnie kontynuować ulepszanie tego wspaniałego narzędzia? Dzięki Fudo

AzuaoxsDM
12-21-2022 19:31, 19:31
Wielkie dzięki za tego wewnętrznego tygrysa, włożony w to wysiłek, uznanie dla ciebie, mój przyjacielu, właśnie tego szukałem.

Moraleg84
12-21-2022 20:53, 20:53
Witaj Tigertron, pozdrowienia! Mam nadzieję, że jesteś na forum. Wielkie dzięki za Tigertron Pivot. Używam indior do mojego handlu, potrzebuję Fibonacciego Statistic Nos; 34,-34, 55, -55, 89, -89, 144, -144, 233, -233 377, -377 (od dzisiejszej ceny otwarcia) do Twojego Tigertron Pivot, czy możesz mi pomóc w kwestiach. Twoja uprzejma pomoc jest doceniana. Dziękuję Ci

Lauramg94
12-21-2022 22:15, 22:15
To niesamowity wewnętrzny Tigertron. Dziękuję Ci. Zastąpi 5 indiors, których używam z twoim 1. Dzięki, natknąłem się na to, ponieważ szukałem funkcji ostrzegania o cotygodniowych obrotach. Jeśli nie jest to zbyt wiele, czy byłoby możliwe dodanie alertu zbliżeniowego do tygodniowych poziomów obrotu. Czy możesz, czy nie możesz, dziękuję za ten indi.

Lulayval
12-21-2022 23:38, 23:38
Dziękuję, właśnie tego szukałem. Nie chcę być wybredny, ale czy istnieje sposób na usunięcie linii z poprzedniego dnia i pokazanie tylko linii z bieżącego dnia? Dzięki

segaga
12-22-2022 01:00, 01:00
hej tigertron, czy istnieje powód, dla którego nie uwzględniłeś tygodniowego i miesięcznego obrotu? Dziękuję Ci.

Carmelo144
12-22-2022 02:22, 02:22
Cześć Tigertron, mam kilka pytań, ale chciałbym je zadać przez e-mail. Czy mogę cie prosić o twój adres e-mail? Lub możesz wysłać mi e-mail, odpowiem ci, med.guy(gmail) Dzięki! Z poważaniem, TK

Moraleg84
12-22-2022 04:05, 04:05
Cześć Tony, mam prośbę, czy byłbyś uprzejmy zaprogramować opcję przełącznika Daily MA zdolnego do Hour MA? Twój wysiłek w moją prośbę jest głęboko doceniany. Dziękuję Ci

Moraleg84
12-22-2022 05:27, 05:27
Tony, dziękuję za rok ciężkiej pracy nad wersją 1.5. Naprawdę doceniam. Twój świetnie rozwinięty, nie tylko to, że yr Daily MACandle zaprogramowany w indior jest wspaniały, jestem pewien, że inwestorzy, którzy pobrali i wykorzystali ten indior na swoim wykresie handlowym, odniosą ogromne korzyści. Pozdrowienia

paodelpri
12-22-2022 06:49, 06:49
, Ładny mały indi. Czy kiedykolwiek oglądałeś prace Franka Dilerni? Robiłem trochę rzeczy z jego iz kilkoma wariacjami. Działa bardzo dobrze i radzi sobie z zakresem poprzednich dni i wielodniowym zakresem kroczącym. Omówię trochę więcej na ten temat i kilka możliwych opcji, które możesz chcieć dodać. Omówię to później z tobą i badania/testy, które z nim przeprowadziłem i co znalazłem. Dzięki
To imię brzmi trochę znajomo, ale nie jestem pewien. Zrobię wyszukiwanie. Czekam na wszystko, co chcesz omówić.

Davili9
12-22-2022 08:11, 08:11
Tigertron, miły mały indi. Czy kiedykolwiek oglądałeś prace Franka Dilerni? Robiłem trochę rzeczy z jego iz kilkoma wariacjami. Działa bardzo dobrze i radzi sobie z zakresem poprzednich dni i wielodniowym zakresem kroczącym. Omówię trochę więcej na ten temat i kilka możliwych opcji, które możesz chcieć dodać. Omówię to później z tobą i badania/testy, które z nim przeprowadziłem i co znalazłem. Dzięki

paodelpri
12-22-2022 09:33, 09:33
co to jest 20 sma i 50 sma? jakie są cele średnich kroczących? Przepraszam za mój angielski . Dziękuję Ci.
Dzięki nguyen polanie, że ci się podoba. SMA to *dzienne* proste średnie kroczące. Pokazują się jako linia reprezentująca poziom SMA, który byłby pokazany, gdyby był to wykres dzienny wykorzystujący ustawiony okres (domyślnie 20 i 50 dni). Ten SMA jest wykreślany jako poziom dzienny i pozostaje taki sam bez względu na wybrany przedział czasowy.

LUASVERAGICILAY
12-22-2022 10:56, 10:56
co to jest 20 sma i 50 sma? jakie są cele średnich kroczących? Przepraszam za mój angielski . Dziękuję Ci.

LUASVERAGICILAY
12-22-2022 12:18, 12:18
Naprawdę ładne wnętrze. To jest to, czego naprawdę potrzebuję na długi czas. Zdrowie przyjacielu !

paodelpri
12-22-2022 13:40, 13:40
Jest błąd. Nie jest tak łatwo, jak myślałem, aby wnętrze obsługiwało różne strefy czasowe i godziny. Naprawię to w końcu. Występuje również błąd polegający na tym, że dzienna świeca nie rysuje się poprawnie na StartOfDay, który graniczy z weekendem. Szukasz więcej błędów. Wersja 1.1 zostanie opublikowana jutro.

paodelpri
12-22-2022 15:02, 15:02
Cześć, Załóżmy, że mój broker jest w GMT 3, ustawiłem CalcInWhatTimeZone = 3 CalcFromWhatHour = 1 T otwiera się poprawnie i pozostaje tam, gdy zmieniam ramy czasowe. ale kiedy ustawię CalcFromWhatHour = 0 lub mniej niż 0, nie będzie wyświetlać się poprawnie i będzie się zmieniać w różnych ramach czasowych. Zakładam, że jeśli chcemy rozpocząć obliczenia od zamknięcia Londynu, w tym przypadku będziemy musieli ustawić CalcFromWhatHour = -5 lub inną liczbę mniejszą niż 0.
fxfei, Indi może automatycznie określić offset twojego brokera, bez potrzeby konwersji. Tak więc dla Londynu ustaw SetCalcInWhatTimeZone na londyńskie przesunięcie GMT, które wynosi 1. Następnie ustaw CalcFromWhatHour na dowolną godzinę (format 24-godzinny) od 0 do 23. 17:00 to zamknięcie Londynu. Więc ustaw CalcFromWhatHour na 17, a będziesz obliczać obroty z GMT 18, czyli zamknięcia Londynu (Londyn 1, godzina 17:00). CalcFromWhatHour *nigdy* nie może być ujemne. Jest to godzina zegarowa w dniu, w którym chcesz rozpocząć obliczenia. Ustawienie parametru na 1 i 17 powinno dać Londynowi zamknięcie jako początek dnia. Jeśli nie, przyjrzę się temu bliżej.
https://www.forex-instant.com/attachments/1529194430.png

caxetixxo777
12-22-2022 16:24, 16:24
Cześć, Załóżmy, że mój broker jest w GMT 3, ustawiłem CalcInWhatTimeZone = 3 CalcFromWhatHour = 1 T otwiera się poprawnie i pozostaje tam, gdy zmieniam ramy czasowe. ale kiedy ustawię CalcFromWhatHour = 0 lub mniej niż 0, nie będzie wyświetlać się poprawnie i będzie się zmieniać w różnych ramach czasowych. Zakładam, że jeśli chcemy rozpocząć obliczenia od zamknięcia Londynu, w tym przypadku będziemy musieli ustawić CalcFromWhatHour = -5 lub inną liczbę mniejszą niż 0.

paodelpri
12-22-2022 17:47, 17:47
Strefa czasowa mojego brokera to GMT 3, więc wypróbowałem CalcInWhaTimeZone: 3, CalcFromWhatHour:0 Wydaje się, że nie można uzyskać prawidłowej ceny T's Open? Kiedy przełączę się z wykresu 1-godzinnego na 15-minutowy, cena T's Open również się zmieni?
Myślę, że wiem, o co chodzi w T's Open. To naprawdę nie jest błąd. Tak radzę sobie z końcem tygodnia targowego. Na przykład moje konto demo brokera przestało wysyłać dane 5 minut wcześniej. To sprawiło, że mój koniec tygodnia był czasem, w którym nigdy nie zostałem trafiony. Indi wciąż czeka na zakończenie baru. Aby to obejść i zobaczyć, jakie będą poniedziałkowe obroty, wykonałem indi check, aby zobaczyć, czy rynek jest zamknięty, a jeśli tak, to czy ostatni słupek po prostu się nie skończył? Jeśli to prawda, ostatni słupek jest ustawiony jako pierwszy dzień i oblicza osie na jutro. Otwarcie tego ostatniego paska zmieni się wraz ze zmianą TF. Myślę, że to właśnie widzisz. Teraz, jeśli zejdę do miejsca, w którym jest więcej niż 1 pasek do ukończenia, jak 5 min lub 1 min TF (dane zakończyły się 5 min i 1 sek. przed zamknięciem). Ponieważ więcej niż jeden słupek musi zostać wypełniony, indi użyje rzeczywistego czasu rozpoczęcia w piątek i nie będzie obliczać poniedziałku, dopóki rynek się nie otworzy. To powinno być problemem tylko w przypadku głupich kanałów danych w weekendy. Kiedy rynek otwiera się w poniedziałek (niedziela), powinno być normalnie. Będę to monitorować.
https://www.forex-instant.com/attachments/1529194429.png

paodelpri
12-22-2022 19:09, 19:09
Strefa czasowa mojego brokera to GMT 3, więc wypróbowałem CalcInWhaTimeZone: 3, CalcFromWhatHour:0 Wydaje się, że nie można uzyskać prawidłowej ceny T's Open? Kiedy przełączę się z wykresu 1-godzinnego na 15-minutowy, cena T's Open również się zmieni?
Może być z tym trochę zamieszania. Nie udokumentowałem tego zbyt jasno. Indi *powinien* być w stanie dowiedzieć się, czym jest GMT z dowolnego komputera w dowolnym miejscu. Używając GMT, może następnie obliczyć, jakie różne przesunięcia są potrzebne, aby poprawnie wyświetlić się na twoim komputerze u twojego brokera. Tak więc prawidłowym sposobem ustawienia CalcInWhatTimeZone i CalcFromWhatHour jest ustawienie CalcInWhatTimeZone na przesunięcie strefy czasowej GMT dla regionu i CalcFromWhatHour na godzinę, od której chcesz rozpocząć obliczenia w tej strefie czasowej. Przykłady są bardziej przejrzyste: Nowy Jork: CalcInWhatTimeZone = -4 (EST) CalcFromWhatHour = 17 (godzina zamknięcia NY) lub CalcFromWhatHour = 0 (północ czasu EST) Londyn: CalcInWhatTimeZone = 1 (przesunięcie GMT w Londynie) CalcFromWhatHour = 8 (godzina otwarcia Londynu) ) Toyko: CalcInWhatTimeZone = 9 (Toyko GMT Offset) CalcFromWhatHour = 18 (Godzina zamknięcia Tokio) Moim zamiarem jest, aby niezależny użytkownik dostosował wszystkie parametry dla twojego konkretnego loionu i brokera, a wszystko, co musisz wymyślić, to strefa czasowa i godzinę w tej strefie czasowej, w jaki sposób chcesz obliczyć przestawne. Powinien również dostosować się do DST na twoim komputerze. Obecnie nie dotyczy to CalcInWhatTimeZone, więc może być konieczna zmiana, gdy zmieni się czas na czas letni. Chyba, że ​​uda mi się to rozszyfrować
https://www.forex-instant.com/attachments/1529194429.pngDomyślnie jest to New York Close i jeśli tego chcesz, żadne zmiany nie są potrzebne. Czy to rozwiązuje problem fxfei? Jeśli chodzi o cenę otwarcia, wygląda na to, że patrzę na zamknięcie świecy z poprzedniego dnia, a nie na otwarcie w tym dniu. Zapoznam się z tym. Dzięki.

caxetixxo777
12-22-2022 20:31, 20:31
Strefa czasowa mojego brokera to GMT 3, więc wypróbowałem CalcInWhaTimeZone: 3, CalcFromWhatHour:0 Wydaje się, że nie można uzyskać prawidłowej ceny T's Open? Kiedy przełączę się z wykresu 1-godzinnego na 15-minutowy, cena T's Open również się zmieni?

paodelpri
12-22-2022 21:53, 21:53
Sprawdź pierwszy post, aby pobrać wersję 1.0 i przeczytać zmiany. Handlowcy Pivot Point dajcie mi znać, co myślicie i/lub czy powinienem coś zmienić.
https://www.forex-instant.com/attachments/1529194429.png

paodelpri
12-22-2022 23:16, 23:16
Witaj, dziękuję za podzielenie się tutaj swoim indi, handluję również Pivotami i sprawdzę to przez chwilę. Interesują Cię opinie, a nawet sugestie? Jeszcze raz dziękuję.
Na pewno. Zamierzam dodać opcje kolorów i stylów. Właściwie już mam i wkrótce opublikuję tę wersję. Miałem błąd z zegarem komputera i zegarem serwera, który powodował, że niewłaściwy pasek był używany jako początek dnia. Myślę, że mam to naprawione, ale chcę to jeszcze trochę przetestować. Jestem otwarty na wszystko, co Twoim zdaniem może być pomocne dla tradera z punktami obrotu.

egtherredokdo
12-23-2022 00:38, 00:38
Witaj Tigertron, dziękuję za podzielenie się tutaj swoim indi, handluję również Pivotami i sprawdzę to przez chwilę. Interesują Cię opinie, a nawet sugestie? Jeszcze raz dziękuję.

paodelpri
12-23-2022 02:00, 02:00
, Dziękuję za Perfect indior V0.9.1, błąd strefy czasowej rozwiązany i wszystko jest w porządku. Ponownie, potrzebuję od ciebie przysługi za styl linii i ustawienie kolorów, czy mógłbyś zmienić dla mnie następujące elementy: 1. Pivot Line Style_SOLID 1, Aqua. 2. R's Lines Style_Dot, niebieski. 3. S's Lines Style_Dot, czerwony. 4. P's Y's High Line Style_Dot, Chabrowy. 5. P's Y's Low Line Style_Dot, Plum. 6. Usuń T's Open. Dziękuję za twój wielki wysiłek.
Harry, jeszcze jeden dzień będę biegał po pomieszczeniu, żeby upewnić się, że czas się poprawnie aktualizuje. Potem uznam to za dobre i wydam jako v1.0. Kiedy to zrobię, dodam te funkcje, o które prosisz. To, co zrobię, to dostosowanie wszystkich kolorów i stylów linii. Naprawiam również mały błąd, który wydaje się być problemem z funkcjami iHighest() i iLowest(). Wydaje się, że będę musiał to zrobić za pomocą własnego kodu, ale funkcjonalność pozostanie taka sama. Dziękujemy za Twój wkład. Sprawdź ponownie za kilka dni, aby zobaczyć ostateczną wersję.

Moraleg84
12-23-2022 03:22, 03:22
Tigertron, dziękuję za Perfect Indior V0.9.1, błąd strefy czasowej rozwiązany i wszystko jest w porządku. Ponownie, potrzebuję od ciebie przysługi za styl linii i ustawienie kolorów, czy mógłbyś zmienić dla mnie następujące elementy: 1. Pivot Line Style_SOLID 1, Aqua. 2. R's Lines Style_Dot, niebieski. 3. S's Lines Style_Dot, czerwony. 4. P's Y's High Line Style_Dot, Chabrowy. 5. P's Y's Low Line Style_Dot, Plum. 6. Usuń T's Open. Dziękuję za twój wielki wysiłek.

paodelpri
12-23-2022 04:45, 04:45
Harry, znalazłem trochę więcej informacji z Binaryworld

Wszystkie strefy czasowe, które nie dostosowują się do czasu letniego (np. Indiana), zwracają TIME_ZONE_ID_UNKNOWN
Czy jesteś przypadkiem w strefie czasowej, która nie dostosowuje się do czasu letniego? Naprawię to, aby przynajmniej domyślnie był to czas standardowy zamiast dawać błąd.

Moraleg84
12-23-2022 06:07, 06:07
Cześć Tigertron, jest tutaj Harry. Dziękuję za Twój niesamowity indire. Industria Twojego Pivota zarejestrowana przedwczoraj, wysoka/niska. Bardzo podoba mi się to wnętrze. Załączyłem indit na czacie, który pokazuje non stop alert Błąd strefy czasowej. Co jest mocne w skonfigurowanej strefie czasowej, jakikolwiek sposób, aby ją dopasować? Czekamy na Twoją ostateczną wersję. Niech Bóg Cię błogosławi.

paodelpri
12-23-2022 07:29, 07:29
2 Załącznik(i)

Cześć, jest tu Harry? Dziękuję za Twój niesamowity indire. Industria Twojego Pivota zarejestrowana przedwczoraj, wysoka/niska. Bardzo podoba mi się to wnętrze. Załączyłem indit na czacie, który pokazuje non stop alert Błąd strefy czasowej. Co jest mocne w skonfigurowanej strefie czasowej, jakikolwiek sposób, aby ją dopasować? Czekamy na Twoją ostateczną wersję. Niech Bóg Cię błogosławi.
Cześć Harry, więc masz błąd strefy czasowej? Hmm. OK. tutaj jest taki, który nie da ci tego błędu, ale będę musiał zobaczyć, dlaczego go dostaniesz. Ten błąd pochodzi z wywołania biblioteki DLL. Zgodnie z interfejsem API nie powinieneś tego otrzymywać, chyba że coś jest nie tak. Przyjrzę się temu. Wypróbuj tę kopię, dopóki nie zbadam jej bardziej.
https://www.forex-instant.com/attachments/15291944451703646695.9

19474
12-23-2022 07:54, 07:54
I downloaded the indi yesterday. Played with it a little bit, I like what I see. It is giving zero divide error messages for yen crosses on 4 digit broker, maybe because the price is displayed as xx.xx as opposed to x.xxxx