PDA

Zobacz pełną wersję : czy fxcm jest najlepszym brokerem detalicznym?



Ibersabeu
07-23-2008 06:00, 06:00
dane z wielu banków, niski spread...pozwalają skalpować. czy jest lepszy? jeśli takowy istnieje, proszę o umieszczenie go tutaj.

aggorreidaa
12-16-2022 03:18, 03:18
PistolDave masz rację co do pieniędzy! Wszyscy są tam, aby wziąć twoje pieniądze. Niektórzy przestrzegają zasad, a niektórzy nie. Osobiście (miałem konto FXCM przez 3 lata) nigdy nie pozwoliłbym sobie na zniewagę ponownego bycia ich klientem. Czy to nie zabawne, jak zacząłem zarabiać w chwili, gdy znalazłem mniej gównianego Brokera?

rocak
12-16-2022 04:40, 04:40
na fxstreet znalazłem w ich opisie, że ich charakter biznesowy to ecn. Myślałem, że są mm. jestem współtwórcą
https://www.forex-instant.com/attachments/1530273179.pnghttps://www.forex-instant.com/attachments/1530273179.pngzmieszany z tym.

Satumika
12-16-2022 06:03, 06:03
Cześć Jeffreyc01, To jest z tej samej strony na witrynie NFA. Ta sama strona, na której uzyskałeś powyższe informacje. Ważną część (moim zdaniem) umieściłem czcionką Bold Red. --------------------- W odpowiedzi na indywidualne prośby NFA zatwierdziła alternatywny język, który ma być używany zamiast wymaganego ujawnienia, w przypadku gdy model biznesowy FDM, w przeciwieństwie do typowego relacja z kontrahentem ma następujące cechy: (1) kiedy klient detaliczny składa zamówienie na platformie FDM, FDM automatycznie (bez ingerencji człowieka i bez wyjątku) zawiera tę samą transakcję z innym kontrahentem, tworząc we własnym zakresie pozycję przeciwstawną Nazwa; (2) FDM potwierdza klientowi detalicznemu cenę, po której zlecenie zostało zrealizowane, która jest tą samą ceną, po której FDM zawarł pozycję kompensującą; (3) FDM nie czerpie korzyści z żadnego wynikającego z tego ruchu rynkowego, ponieważ jego transakcja równoważąca przyniesie taki sam zysk lub stratę jak transakcja klienta detalicznego; oraz (4) jedynym sposobem rekompensaty FDM jest pobieranie prowizji od każdej transakcji. ---------------------- Uważam, że ten język może być używany w ich reklamach lub w ich zastrzeżeniach tylko wtedy, gdy spełniony jest warunek z punktu (4). Tak więc, moim zdaniem, broker nie powinien móc twierdzić, że nie osiąga zysku, biorąc przeciwną stronę twoich transakcji - chyba że JEDYNYM SPOSOBEM WYNAGRODZENIA jest prowizja. Przypuszczam, że szarą strefą tego języka są dwa ostatnie słowa. Można powiedzieć, że odnosi się to do każdej transakcji, która jest umieszczana zgodnie z określonym systemem, który utworzyli na swojej stronie. Sposobem na obejście tego problemu bez łamania prawa i bycia pozwanym i ściganym jest utworzenie biurka niehandlowego, które wymaga salda konta w dziesiątkach tysięcy dolarów, aby móc handlować w ten sposób. Wiedzą, że zdecydowana większość ich klientów to drobni gracze, którzy nie będą w stanie otworzyć tego rodzaju konta. Ale to wciąż pozwala im legalnie kontynuować wprowadzającą w błąd reklamę, która wciąga łatwowiernych nowicjuszy w ten biznes, po czym i tak otwierają zwykłe konto. I oto są. Bardzo szybko się zepsuł. Ten sam stary ten sam stary. Szczerze mówiąc, oni tak naprawdę nie kłamią, ale przyciągają potencjalnych klientów szumem o braku dealerów, nie handlujemy przeciwko tobie, prawdziwy broker ecn, itp. Pamiętasz zeszły rok? Handlowałeś w zeszłym roku, prawda? Zawsze nie było żadnych prowizji, transakcji bez kosztów itp. itd. Następnie wygodnie unikali wspominania o nieuzasadnionych spreadach, śmiesznych poślizgach, rekwotowaniach i zamrożonych serwerach w dogodnych momentach (prawie zawsze na ich korzyść). Musisz się o tym dowiedzieć po zarejestrowaniu się w tej niesamowitej okazji, którą zaoferowali. Ups.
https://www.forex-instant.com/attachments/1530273178.pngTo, że brokerzy próbują wzbogacić się kosztem nowicjuszy, jest dobrze znane, ale moje prawdziwe pytanie brzmi: dlaczego indywidualne prośby powodują, że NFA zmienia brzmienie zastrzeżenia - ostrzeżenia, które pomaga powstrzymać małych, nowych handlowców przed wprowadzić w błąd? Myślę, że wiem, ale ty wyrób sobie własne zdanie. Może lis pilnuje tu kurnika.
https://www.forex-instant.com/attachments/1530273179.pngTo jeszcze jeden powód, by wierzyć w to, co słyszałem od profesjonalistów na arenie forex przez ostatnie dwa lata: NIE MA dobrych brokerów forex. Tylko źli i brzydcy. Morał: Uważaj na swoje pieniądze jak jastrząb. Uwaga Emptor! PD
https://www.forex-instant.com/attachments/1530273179.png

oxrtis17perwzg
12-16-2022 07:25, 07:25
ponownie NAJLEPSZE INFORMACJE NFA dla klientów to: FDMA --- HANDEL WALUTAMI OBCYMI, W KTÓRY bierzesz udział, NIE JEST PROWADZONY NA GIEŁDZIE. [CZŁONEK] DZIAŁA JAKO KONTRAHENT W TYCH TRANSAKCJACH I DLATEGO DZIAŁA JAKO KUPUJĄCY W PRZYPADKU SPRZEDAŻY I JAKO SPRZEDAWCA W PRZYPADKU KUPNA. CENY [MEMBER] OFERTY MOGĄ NIE BYĆ NAJLEPSZYMI DOSTĘPNYMI CENAMI. CHOĆ [CZŁONEK] JEST KONTRAHENTEM KAŻDEJ Z TWOICH TRANSAKCJI, [CZŁONEK] OGRANICZA RYZYKO DO SIEBIE, NATYCHMIAST KOMPENSUJĄC TRANSAKCJE I POZYCJE, KTÓRE ZAWIERA Z TOBĄ Z BANKIEM LUB INSTYTUCJONALNYM ANIMATOREM RYNKU. W WYNIKU [MEMBER] NIE ZYSKA, GDY STRACISZ PIENIĄDZE NA TRANSAKCJI. RACZEJ [CZŁONEK] ZARABIA PROWIZJE OD KAŻDEJ HANDLU, KTÓRA ZAWIERA Z TOBĄ. WYSOKOŚĆ POBIERANEJ PROWIZJI PODANA JEST NA STRONIE [x] UMOWY KLIENTA. lub ma następujące cechy: (1) kiedy klient detaliczny składa zamówienie na platformie FDM, FDM automatycznie (bez interwencji człowieka i bez wyjątku) zawiera tę samą transakcję z innym kontrahentem, tworząc pozycję przeciwstawną we własnym imieniu; (2) FDM potwierdza klientowi detalicznemu cenę, po której zlecenie zostało zrealizowane, która jest tą samą ceną, po której FDM zawarł pozycję kompensującą; (3) FDM nie czerpie korzyści z żadnego wynikającego z tego ruchu rynkowego, ponieważ jego transakcja równoważąca przyniesie taki sam zysk lub stratę jak transakcja klienta detalicznego; oraz (4) jedynym sposobem rekompensaty FDM jest pobieranie prowizji od każdej transakcji.
http://www.nfa.futures.org/news/newsNotice.asp?ArticleID=2104

Nie jestem pewien, czy ktokolwiek z was otrzymał wiadomość e-mail od FXCM wyjaśniającą ich model No Deal Desk, w jakich okolicznościach ma to zastosowanie. ale chciałbym tu jeszcze raz załączyć, co otrzymałem od FXCM 16 lipca. Zanotuj (pełny e-mail): =========================================== =============== FXCM ================================== ======================== Szanowny kliencie: W FXCM wierzymy, że nasz model No Dealing Desk zapewnia najuczciwszą, najszybszą i najbardziej przejrzystą realizację: ()Bez ograniczeń. Zwykły makler dealerski, działając jako animator rynku, może handlować przeciwko klientowi. Dzięki No Dealing Desk nie zajmujemy pozycji rynkowej, eliminując konflikty interesów lub manipulacje cenowe. Realizujemy Twoje zamówienia po najlepszych dostępnych dla nas cenach od dziewięciu największych światowych banków i najbardziej agresywnych dostawców cen. () Nasz wolumen obrotu, który przekracza 350 miliardów dolarów miesięcznie, zapewnia nasze bliskie relacje z tymi globalnymi bankami. Ponieważ tak wielu dostawców cen konkuruje o nasz wolumen obrotu, spready są wąskie — nawet podczas wiadomości zmieniających rynek. Co więcej, ci dostawcy cen nigdy nie widzą twoich stopów, limitów ani zleceń wejścia. ()Ponieważ EUR/USD zbliża się do 1,60 USD, teraz może być dobry moment, aby skorzystać z wąskiego spreadu na parze. Potrzebujesz pomysłów handlowych? Oto, gdzie DailyFX Plus może pomóc:
https://plus.dailyfx.com/tnews/loginForm.jspJeśli Twoje konto wymaga uzupełnienia, odwiedź
http://www.fxcm.com/depositing-funds.jspUwaga: ponieważ twoje konto jest skonfigurowane z realizacją No Dealing Desk, National Futures Association (NFA) wymaga od FXCM dostarczenia następującego ujawnienia: HANDEL WALUTAMI OBCYMI, W KTÓRY ZAWIERASZ NIE JEST PROWADZONY NA GIEŁDZIE. FXCM DZIAŁA JAKO KONTRAHENT W TYCH TRANSAKCJACH I DLATEGO DZIAŁA JAKO KUPUJĄCY W PRZYPADKU SPRZEDAŻY I JAKO SPRZEDAWCA W PRZYPADKU KUPNA. CENY OFEROWANE PRZEZ FXCM MOGĄ NIE BYĆ NAJLEPSZYMI DOSTĘPNYMI CENAMI, A FXCM MOŻE OFEROWAĆ RÓŻNE CENY RÓŻNYM KLIENTOM. JEŚLI FXCM JEST KONTRAHENTEM KAŻDEJ Z TWOICH TRANSAKCJI, JEŚLI TWOJE KONTO MA BYĆ OBRACANE W MODELU „NO DEALING DESK”, FXCM OGRANICZA SOBIE RYZYKO POPRZEZ NATYCHMIASTOWE ZABEZPIECZANIE (KOMPENSOWANIE) TRANSAKCJI I POZYCJI, KTÓRE ZAWIERA Z TOBĄ JEDEN ZA JEDEN Z JEDNYM Z KILKU BANKOWYCH MARKETINGÓW. W WYNIKU FXCM NIE ZYSKA, GDY TRACISZ PIENIĄDZE NA HANDLU. RACZEJ FXCM JEST WYNAGRODZONY POPRZEZ NAZNACZENIE CENY, KTÓREJ OTRZYMUJE OD BANKOWEGO ANIMATORA RYNKU. W NIEKTÓRYCH OKOLICZNOŚCIACH FXCM MOŻE ZDECYDOWAĆ SIĘ NA USUNIĘCIE PAŃSTWA Z MODELU „NO DEALING DESK”. FXCM POWIADOMI CIĘ W MOMENCIE, ŻE TO ZROBI. W TAKIEJ SYTUACJI NALEŻY MIEĆ ŚWIADOMOŚĆ, ŻE FXCM MOŻE ZARABIAĆ WIĘCEJ PIENIĘDZY, JEŚLI RYNEK ZMIENI SIĘ NIEKORZYSTNIE Z CIEBIE. DODATKOWO, PONIEWAŻ FXCM DZIAŁA JAKO KUPUJĄCY LUB SPRZEDAJĄCY W TRANSAKCJI, NALEŻY DOKŁADNIE OCENIĆ WSZELKIE REKOMENDACJE HANDLOWE, KTÓRE OTRZYMUJESZ OD DOWOLNYCH BROKERÓW REFERUJĄCYCH FXCM. FXCM SAMODZIELNIE NIE ZAPEWNIA REKOMENDACJI HANDLOWYCH DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH. Aby uzyskać więcej informacji na temat No Dealing Desk, odwiedź naszą stronę pod adresem
http://www.fxcm.com/execution-advantage.jsp. FXCM dokłada wszelkich starań, aby oferować doskonałe wykonanie, łatwą dostępność i wyjątkową obsługę klienta — z obsługą na żywo 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń do jednego z naszych specjalistów ds. walut, dostępnych 24 godziny na dobę, pod numer 888-503-6739 lub wyślij wiadomość e-mail na adres . Czekamy na Ciebie. Z poważaniem, FXCM Financial Square 32 Old Slip, 10th Floor New York, NY 10005 1-888-50-FOREX (36739)
http://www.fxcm.com
Nie jestem pewien, czy ktokolwiek z was otrzymał wiadomość e-mail od FXCM wyjaśniającą ich model No Deal Desk, w jakich okolicznościach ma to zastosowanie. ale chciałbym tu jeszcze raz załączyć, co otrzymałem od FXCM 16 lipca. Zanotuj (pełny e-mail): =========================================== =============== FXCM ================================== ======================== Szanowny kliencie: W FXCM wierzymy, że nasz model No Dealing Desk zapewnia najuczciwszą, najszybszą i najbardziej przejrzystą realizację: ()Bez ograniczeń. Zwykły makler dealerski, działając jako animator rynku, może handlować przeciwko klientowi. Dzięki No Dealing Desk nie zajmujemy pozycji rynkowej, eliminując konflikty interesów lub manipulacje cenowe. Realizujemy Twoje zamówienia po najlepszych dostępnych dla nas cenach od dziewięciu największych światowych banków i najbardziej agresywnych dostawców cen. () Nasz wolumen obrotu, który przekracza 350 miliardów dolarów miesięcznie, zapewnia nasze bliskie relacje z tymi globalnymi bankami. Ponieważ tak wielu dostawców cen konkuruje o nasz wolumen obrotu, spready są wąskie — nawet podczas wiadomości zmieniających rynek. Co więcej, ci dostawcy cen nigdy nie widzą twoich stopów, limitów ani zleceń wejścia. ()Ponieważ EUR/USD zbliża się do 1,60 USD, teraz może być dobry moment, aby skorzystać z wąskiego spreadu na parze. Potrzebujesz pomysłów handlowych? Oto, gdzie DailyFX Plus może pomóc:
https://plus.dailyfx.com/tnews/loginForm.jspJeśli Twoje konto wymaga uzupełnienia, odwiedź
http://www.fxcm.com/depositing-funds.jspUwaga: ponieważ twoje konto jest skonfigurowane z realizacją No Dealing Desk, National Futures Association (NFA) wymaga od FXCM dostarczenia następującego ujawnienia: HANDEL WALUTAMI OBCYMI, W KTÓRY ZAWIERASZ NIE JEST PROWADZONY NA GIEŁDZIE. FXCM DZIAŁA JAKO KONTRAHENT W TYCH TRANSAKCJACH I DLATEGO DZIAŁA JAKO KUPUJĄCY W PRZYPADKU SPRZEDAŻY I JAKO SPRZEDAWCA W PRZYPADKU KUPNA. CENY OFEROWANE PRZEZ FXCM MOGĄ NIE BYĆ NAJLEPSZYMI DOSTĘPNYMI CENAMI, A FXCM MOŻE OFEROWAĆ RÓŻNE CENY RÓŻNYM KLIENTOM. JEŚLI FXCM JEST KONTRAHENTEM KAŻDEJ Z TWOICH TRANSAKCJI, JEŚLI TWOJE KONTO MA BYĆ OBRACANE W MODELU „NO DEALING DESK”, FXCM OGRANICZA SOBIE RYZYKO POPRZEZ NATYCHMIASTOWE ZABEZPIECZANIE (KOMPENSOWANIE) TRANSAKCJI I POZYCJI, KTÓRE ZAWIERA Z TOBĄ JEDEN ZA JEDEN Z JEDNYM Z KILKU BANKOWYCH MARKETINGÓW. W WYNIKU FXCM NIE ZYSKA, GDY TRACISZ PIENIĄDZE NA HANDLU. RACZEJ FXCM JEST WYNAGRODZONY POPRZEZ NAZNACZENIE CENY, KTÓREJ OTRZYMUJE OD BANKOWEGO ANIMATORA RYNKU. W NIEKTÓRYCH OKOLICZNOŚCIACH FXCM MOŻE ZDECYDOWAĆ SIĘ NA USUNIĘCIE PAŃSTWA Z MODELU „NO DEALING DESK”. FXCM POWIADOMI CIĘ W MOMENCIE, ŻE TO ZROBI. W TAKIEJ SYTUACJI NALEŻY MIEĆ ŚWIADOMOŚĆ, ŻE FXCM MOŻE ZARABIAĆ WIĘCEJ PIENIĘDZY, JEŚLI RYNEK ZMIENI SIĘ NIEKORZYSTNIE Z CIEBIE. DODATKOWO, PONIEWAŻ FXCM DZIAŁA JAKO KUPUJĄCY LUB SPRZEDAJĄCY W TRANSAKCJI, NALEŻY DOKŁADNIE OCENIĆ WSZELKIE REKOMENDACJE HANDLOWE, KTÓRE OTRZYMUJESZ OD DOWOLNYCH BROKERÓW REFERUJĄCYCH FXCM. FXCM SAMODZIELNIE NIE ZAPEWNIA REKOMENDACJI HANDLOWYCH DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH. Aby uzyskać więcej informacji na temat No Dealing Desk, odwiedź naszą stronę pod adresem
http://www.fxcm.com/execution-advantage.jsp. FXCM dokłada wszelkich starań, aby oferować doskonałe wykonanie, łatwą dostępność i wyjątkową obsługę klienta — z obsługą na żywo 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń do jednego z naszych specjalistów ds. walut, dostępnych 24 godziny na dobę, pod numer 888-503-6739 lub wyślij wiadomość e-mail na adres . Czekamy na Ciebie. Z poważaniem, FXCM Financial Square 32 Old Slip, 10th Floor New York, NY 10005 1-888-50-FOREX (36739)
http://www.fxcm.com

Budabar
12-16-2022 08:47, 08:47
Niedawno wziąłem 105-pipsowy zysk z ich konta mikro i otrzymałem 964 $ za 1 standardowy lot (100 000). Uważacie, że to rozsądne?
Którą parą handlowałeś?

Gugtixxo
12-16-2022 10:09, 10:09
Niedawno wziąłem 105-pipsowy zysk z ich konta mikro i otrzymałem 964 $ za 1 standardowy lot (100 000). Uważacie, że to rozsądne?

cagta13337
12-16-2022 11:32, 11:32
niskie spready są i tak niezłe, odkąd wprowadzili NOWY spread 1/10 pipsa, cena kupna/sprzedaży gwałtownie się wahała, a kiedy próbujesz złożyć zlecenie rynkowe, bez względu na to, czy cena zmieniła się o 1/10 pips na twoją korzyść lub 1/10 pipsa na twoją korzyść, twoje zlecenie zostanie odrzucone, więc jedynym sposobem na wejście jest wejście po najlepszej cenie, co jest samobójstwem, lub spróbowanie szczęścia z zakresem rynkowym 1 pipsa, który skutecznie zwiększa twój spread o co najmniej 1 pips, jeśli masz szczęście, więc mów o wąskich spreadach, tak, tak! Poczekaj, aż spróbujesz wejść na rynek!

Paulmelak
12-16-2022 12:54, 12:54
Ponieważ tak wielu dostawców cen konkuruje o nasz wolumen obrotu, spready są wąskie — nawet podczas wiadomości zmieniających rynek. Myślę, że może to być fałszywa reklama, ponieważ mogę znaleźć przykłady, które pokazują, że tak nie jest. W każdym razie potrzebuję prawdziwej porady prawnej, aby sprawdzić, czy to zasługuje na recenzję.

Ace
12-16-2022 14:16, 14:16
Nie jestem pewien, czy ktokolwiek z was otrzymał wiadomość e-mail od FXCM wyjaśniającą ich model No Deal Desk, w jakich okolicznościach ma to zastosowanie. ale chciałbym tu jeszcze raz załączyć, co otrzymałem od FXCM 16 lipca. Zanotuj (pełny e-mail): =========================================== =============== FXCM ================================== ======================== Szanowny kliencie: W FXCM wierzymy, że nasz model No Dealing Desk zapewnia najuczciwszą, najszybszą i najbardziej przejrzystą realizację: ()Bez ograniczeń. Zwykły makler dealerski, działając jako animator rynku, może handlować przeciwko klientowi. Dzięki No Dealing Desk nie zajmujemy pozycji rynkowej, eliminując konflikty interesów lub manipulacje cenowe. Realizujemy Twoje zamówienia po najlepszych dostępnych dla nas cenach od dziewięciu największych światowych banków i najbardziej agresywnych dostawców cen. () Nasz wolumen obrotu, który przekracza 350 miliardów dolarów miesięcznie, zapewnia nasze bliskie relacje z tymi globalnymi bankami. Ponieważ tak wielu dostawców cen konkuruje o nasz wolumen obrotu, spready są wąskie — nawet podczas wiadomości zmieniających rynek. Co więcej, ci dostawcy cen nigdy nie widzą twoich stopów, limitów ani zleceń wejścia. ()Ponieważ EUR/USD zbliża się do 1,60 USD, teraz może być dobry moment, aby skorzystać z wąskiego spreadu na parze. Potrzebujesz pomysłów handlowych? Oto, gdzie DailyFX Plus może pomóc:
https://plus.dailyfx.com/tnews/loginForm.jspJeśli Twoje konto wymaga uzupełnienia, odwiedź
http://www.fxcm.com/depositing-funds.jspUwaga: ponieważ twoje konto jest skonfigurowane z realizacją No Dealing Desk, National Futures Association (NFA) wymaga od FXCM dostarczenia następującego ujawnienia: HANDEL WALUTAMI OBCYMI, W KTÓRY ZAWIERASZ NIE JEST PROWADZONY NA GIEŁDZIE. FXCM DZIAŁA JAKO KONTRAHENT W TYCH TRANSAKCJACH I DLATEGO DZIAŁA JAKO KUPUJĄCY W PRZYPADKU SPRZEDAŻY I JAKO SPRZEDAWCA W PRZYPADKU KUPNA. CENY OFEROWANE PRZEZ FXCM MOGĄ NIE BYĆ NAJLEPSZYMI DOSTĘPNYMI CENAMI, A FXCM MOŻE OFEROWAĆ RÓŻNE CENY RÓŻNYM KLIENTOM. JEŚLI FXCM JEST KONTRAHENTEM KAŻDEJ Z TWOICH TRANSAKCJI, JEŚLI TWOJE KONTO MA BYĆ OBRACANE W MODELU „NO DEALING DESK”, FXCM OGRANICZA SOBIE RYZYKO POPRZEZ NATYCHMIASTOWE ZABEZPIECZANIE (KOMPENSOWANIE) TRANSAKCJI I POZYCJI, KTÓRE ZAWIERA Z TOBĄ JEDEN ZA JEDEN Z JEDNYM Z KILKU BANKOWYCH MARKETINGÓW. W WYNIKU FXCM NIE ZYSKA, GDY TRACISZ PIENIĄDZE NA HANDLU. RACZEJ FXCM JEST WYNAGRODZONY POPRZEZ NAZNACZENIE CENY, KTÓREJ OTRZYMUJE OD BANKOWEGO ANIMATORA RYNKU. W NIEKTÓRYCH OKOLICZNOŚCIACH FXCM MOŻE ZDECYDOWAĆ SIĘ NA USUNIĘCIE PAŃSTWA Z MODELU „NO DEALING DESK”. FXCM POWIADOMI CIĘ W MOMENCIE, ŻE TO ZROBI. W TAKIEJ SYTUACJI NALEŻY MIEĆ ŚWIADOMOŚĆ, ŻE FXCM MOŻE ZARABIAĆ WIĘCEJ PIENIĘDZY, JEŚLI RYNEK ZMIENI SIĘ NIEKORZYSTNIE Z CIEBIE. DODATKOWO, PONIEWAŻ FXCM DZIAŁA JAKO KUPUJĄCY LUB SPRZEDAJĄCY W TRANSAKCJI, NALEŻY DOKŁADNIE OCENIĆ WSZELKIE REKOMENDACJE HANDLOWE, KTÓRE OTRZYMUJESZ OD DOWOLNYCH BROKERÓW REFERUJĄCYCH FXCM. FXCM SAMODZIELNIE NIE ZAPEWNIA REKOMENDACJI HANDLOWYCH DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH. Aby uzyskać więcej informacji na temat No Dealing Desk, odwiedź naszą stronę pod adresem
http://www.fxcm.com/execution-advantage.jsp. FXCM dokłada wszelkich starań, aby oferować doskonałe wykonanie, łatwą dostępność i wyjątkową obsługę klienta — z obsługą na żywo 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń do jednego z naszych specjalistów ds. walut, dostępnych 24 godziny na dobę, pod numer 888-503-6739 lub wyślij wiadomość e-mail na adres . Czekamy na Ciebie. Z poważaniem, FXCM Financial Square 32 Old Slip, 10th Floor New York, NY 10005 1-888-50-FOREX (36739)
http://www.fxcm.com

lttexrascigcolavier
12-16-2022 15:38, 15:38
chłopaki sprawili, że pomyślałem jeszcze raz. Planuję otworzyć konto 100 000 z fxcm.
pewnie, dawaj.

Paulmelak
12-16-2022 17:00, 17:00
Nigdy nie otworzyłbym u nich konta za 100 tys. Mała kwota tak, ale 100 tys. nie ma mowy.

pablo3999
12-16-2022 18:23, 18:23
chłopaki sprawili, że pomyślałem jeszcze raz. Planuję otworzyć konto 100 000 z fxcm.

lavixu98
12-16-2022 19:45, 19:45
http://www.nfa.futures.org/basicnet/Case.aspx?entityid=0308179case=04-80132contrib=CFTCPamiętaj, aby sprawdzić reputację brokera forex. Próbują przybrać nową twarz, ale serce wciąż jest zepsute.

Paulmelak
12-16-2022 21:07, 21:07
fxcm micro zajmuje się wyłącznie biurkiem, rozmawiałem z nimi wczoraj przez telefon.

Budabar
12-16-2022 22:29, 22:29
1 Załącznik(i) FXCM ma wąskie spready?
https://www.forex-instant.com/bitcoin-talk-and-cryptocurrencies/170-experienced-programmers-read.html

Satumika
12-16-2022 23:51, 23:51
Cóż, przypuszczam, że wszystko zależy od tego, jaki rozmiar konta chciałbyś u nich mieć. Mam teraz 2k w ich mikro i planuję utrzymać to poniżej 5. Jak dotąd bardzo z nich bardzo zadowolony, nadal żadnych problemów. Jeśli kiedykolwiek będę miał jakieś, po prostu zamknę się i ruszę dalej. Moje drugie konto jest u innego brokera, naprawdę lubię mieć konta u więcej niż jednego brokera.
Szkoda, że ​​wciąż widzę te wszystkie złe informacje o FXCM. Wydaje się, że są dobrzy w próbach dostosowania się do mniejszego przedsiębiorcy. Z mikrokontami i dźwignią do 400:1 oraz innymi przydatnymi rzeczami, byłyby dobrą opcją dla posiadacza małego konta. Zaczynam nabierać podejrzeń, że mogą po prostu ustawiać rzeczy, aby oszukać ludzi, których najmniej na to stać i którzy najprawdopodobniej zostaną szybko zniszczeni dzięki dużej dźwigni. Potrzebuję dźwigni i mogę poradzić sobie z ryzykiem, ale nikt nie może wygrać, gdy krupier nie tylko ustala zasady, ale także rozdaje karty z dna talii. pd
https://www.forex-instant.com/attachments/1529194598.png

Megbahi
12-17-2022 01:14, 01:14
To brzmi dla mnie bardzo prawdopodobnie!
https://www.forex-instant.com/attachments/1529194598.pngCóż, przypuszczam, że wszystko zależy od tego, jaki rozmiar konta chciałbyś u nich mieć. Mam teraz 2k w ich mikro i planuję utrzymać to poniżej 5. Jak dotąd bardzo z nich bardzo zadowolony, nadal żadnych problemów. Jeśli kiedykolwiek będę miał jakieś, po prostu zamknę się i ruszę dalej. Moje drugie konto jest u innego brokera, naprawdę lubię mieć konta u więcej niż jednego brokera.

Satumika
12-17-2022 02:36, 02:36
naprawdę? właśnie miałem z nimi epizod kilka tygodni temu, zawieszanie się platformy, ogromny poślizg, zamykanie transakcji ze stratą po cenie nierynkowej, poszukaj, to prawdopodobnie jeden z najgorszych brokerów na rynku!
https://www.forex-instant.com/attachments/1529194598.pngdziała dobrze głównie dlatego, że masz konto mikro, czekają, aż przelejesz więcej pieniędzy na konto, zanim zaczną cię oszukiwać…
https://www.forex-instant.com/attachments/1529194598.pngTo brzmi dla mnie bardzo prawdopodobnie!
https://www.forex-instant.com/attachments/1529194598.png

xixaklo
12-17-2022 03:58, 03:58
działa dobrze głównie dlatego, że masz konto mikro, czekają, aż przelejesz więcej pieniędzy na konto, zanim zaczną cię oszukiwać…
https://www.forex-instant.com/attachments/1529194597.png
https://www.forex-instant.com/attachments/1529194597.png

cagta13337
12-17-2022 05:20, 05:20
Właśnie otworzyłem u nich konto mikro na żywo około miesiąca temu, aby przetestować ich platformę.
naprawdę? właśnie miałem z nimi epizod kilka tygodni temu, zawieszanie się platformy, ogromny poślizg, zamykanie transakcji ze stratą po cenie nierynkowej, poszukaj, to prawdopodobnie jeden z najgorszych brokerów na rynku!
https://www.forex-instant.com/attachments/1529194597.pngdziała dobrze głównie dlatego, że masz konto mikro, czekają, aż przelejesz więcej pieniędzy na konto, zanim zaczną cię oszukiwać…
https://www.forex-instant.com/attachments/1529194597.png

Gaoret3k
12-17-2022 06:43, 06:43
idź Dees! buu Geelong! przepraszam...
https://www.forex-instant.com/attachments/1529194597.png

Megbahi
12-17-2022 08:05, 08:05
Jaki miałeś problem z MG, czy powinienem być ostrożny?
Lol, nie ma z nimi żadnych problemów. Po prostu nie miał funkcji, których potrzebowałem. Nie mam nic złego do powiedzenia na ich temat
https://www.forex-instant.com/attachments/1529194597.png

oxrtis17perwzg
12-17-2022 09:27, 09:27
najlepszy jest ten, ale niestety nie znamy jego nazwy:HANDEL WALUTOWY, W KTÓRY DZIAŁASZ, NIE JEST PROWADZONY NA GIEŁDZIE. [CZŁONEK] DZIAŁA JAKO KONTRAHENT W TYCH TRANSAKCJACH I DLATEGO DZIAŁA JAKO KUPUJĄCY W PRZYPADKU SPRZEDAŻY I JAKO SPRZEDAWCA W PRZYPADKU KUPNA. CENY [MEMBER] OFERTY MOGĄ NIE BYĆ NAJLEPSZYMI DOSTĘPNYMI CENAMI. CHOĆ [CZŁONEK] JEST KONTRAHENTEM KAŻDEJ Z TWOICH TRANSAKCJI, [CZŁONEK] OGRANICZA RYZYKO DO SIEBIE, NATYCHMIAST KOMPENSUJĄC TRANSAKCJE I POZYCJE, KTÓRE ZAWIERA Z TOBĄ Z BANKIEM LUB INSTYTUCJONALNYM ANIMATOREM RYNKU. W WYNIKU [MEMBER] NIE ZYSKA, GDY STRACISZ PIENIĄDZE NA TRANSAKCJI. RACZEJ [CZŁONEK] ZARABIA PROWIZJE OD KAŻDEJ HANDLU, KTÓRA ZAWIERA Z TOBĄ. WYSOKOŚĆ POBIERANEJ PROWIZJI PODANA JEST NA STRONIE [x] UMOWY KLIENTA.
http://www.nfa.futures.org/news/newsNotice.asp?ArticleID=2104

gsomo97
12-17-2022 10:49, 10:49
Dzięki za myśl człowieku, wypróbowałem je. I to nie było to, czego potrzebowałem. Mam bardzo specyficzną strategię handlową iw tej chwili fxcm działa dla mnie bardzo dobrze
https://www.forex-instant.com/attachments/1529194597.pngJaki miałeś problem z MG, czy powinienem być ostrożny?

Megbahi
12-17-2022 12:11, 12:11
Możesz mieć wszystkie te zalety z mgforex bez wad i mają one znacznie lepszą reputację
Dzięki za myśl człowieku, wypróbowałem je. I to nie było to, czego potrzebowałem. Mam bardzo specyficzną strategię handlową iw tej chwili fxcm działa dla mnie bardzo dobrze
https://www.forex-instant.com/attachments/1529194597.png

gsomo97
12-17-2022 13:34, 13:34
Właśnie otworzyłem u nich konto mikro na żywo około miesiąca temu, aby przetestować ich platformę. Świetnie sprawdza się przy skalpowaniu. W tym roku naprawdę się połączyli. Nie miałem zamarzania ani poślizgu i radziłem sobie z nimi bardzo dobrze. Niemal natychmiastowe wypełnienia i naprawdę niskie spready. Nigdy jednak nie handluję wiadomościami. I nie sądzę, żebym używał ich do długoterminowych transakcji. Mam innego brokera, którego lubię i którego używam do codziennego handlu. Zalety. #1 Prawie natychmiastowe wypełnienie #2 transakcje widoczne na wykresach #3 Handel jednym kliknięciem #4 Bardzo niskie spready, czasami do zera. Cons. Z mikro nie możesz wejść w transakcję, jeśli twój komputer się zawiesi. To dla mnie OGROMNY minus! Dlatego prowadzę długoterminowe transakcje z innym brokerem.
Możesz mieć wszystkie te zalety z mgforex bez wad i mają one znacznie lepszą reputację

Ibersabeu
12-17-2022 14:56, 14:56
jeden z traderów powiedział mi, że lepiej jest handlować kontraktami terminowymi na forex, ponieważ prowizja jest niższa? nie zrozumiał, co dokładnie miał na myśli. ale polecił mi interaktywnego brokera kontraktów terminowych na forex. to miejsce wydaje się solidne.

Megbahi
12-17-2022 16:18, 16:18
Właśnie otworzyłem u nich konto mikro na żywo około miesiąca temu, aby przetestować ich platformę. Świetnie sprawdza się przy skalpowaniu. W tym roku naprawdę się połączyli. Nie miałem zamarzania ani poślizgu i radziłem sobie z nimi bardzo dobrze. Niemal natychmiastowe wypełnienia i naprawdę niskie spready. Nigdy jednak nie handluję wiadomościami. I nie sądzę, żebym używał ich do długoterminowych transakcji. Mam innego brokera, którego lubię i którego używam do codziennego handlu. Zalety. #1 Prawie natychmiastowe wypełnienie #2 transakcje widoczne na wykresach #3 Handel jednym kliknięciem #4 Bardzo niskie spready, czasami do zera. Cons. Z mikro nie możesz wejść w transakcję, jeśli twój komputer się zawiesi. To dla mnie OGROMNY minus! Dlatego prowadzę długoterminowe transakcje z innym brokerem.

lttexrascigcolavier
12-17-2022 17:40, 17:40
sprawdź IBFX.com

Ibersabeu
12-17-2022 19:02, 19:02
Mam nadzieję, że przeprowadzisz swoje badania lepiej niż to....!!! A co z zamrożonymi platformami, przez które ciągle tracisz swoje transakcje… straszne poślizgi… Och, tak wiele rzeczy… nie każ mi zaczynać… sprawdź NAJPIERW OSTROŻNIE…
ktoś to polecił. co polecacie jako dobre biuro maklerskie?

haggasasdrea
12-17-2022 20:25, 20:25
Mam nadzieję, że przeprowadzisz swoje badania lepiej niż to....!!! A co z zamrożonymi platformami, przez które ciągle tracisz swoje transakcje… straszne poślizgi… Och, tak wiele rzeczy… nie każ mi zaczynać… sprawdź NAJPIERW OSTROŻNIE…

dane z wielu banków, niski spread...pozwalają skalpować. czy jest lepszy? jeśli takowy istnieje, proszę o umieszczenie go tutaj.

dane z wielu banków, niski spread...pozwalają skalpować. czy jest lepszy? jeśli takowy istnieje, proszę o umieszczenie go tutaj.

gsomo97
12-17-2022 21:47, 21:47
dane z wielu banków, niski spread...pozwalają skalpować. czy jest lepszy? jeśli takowy istnieje, proszę o umieszczenie go tutaj.
hahahahahahahahahahahahahahahahaha

Asdrearuiz149497
12-17-2022 23:09, 23:09
Nie rozumiem, dlaczego FXCM zastrzega sobie dla nich prawo do przełączenia cię z NDD na DD? Jeśli są prawdziwymi NDD i kompensują wszystkie swoje transakcje na rynku międzybankowym, jaki jest sens przełączania cię z powrotem na DD? jedyne wyjaśnienie, jakie mogę znaleźć, to to, że otrzymują skargi od swojego odpowiednika banku, jeśli klient ma z powodzeniem handlować na rynku i dlatego musi zmienić klienta na DD, to faktycznie zakopuje ich twierdzenie, że nie ma nic przeciwko wygraniu pieniędzy i pokazuje tylko że w każdym przypadku będą preferować swoich dostawców płynności zamiast ciebie, a także mogą mieć przyszłe implikacje dotyczące twojej zdolności do zamknięcia pozycji na czas i po właściwej cenie. Uważam za bardzo podejrzane, że nie podają ci nazwy twojego kontrahenta, ponownie pokazuje tylko, że FXCM staje po stronie swoich dostawców płynności i będzie działać w pierwszej kolejności, aby zadowolić swoich dostawców płynności. Zdecydowanie radzę ci uzyskać API i umieścić swoje stopery na API, aby FXCM nie widział twoich zleceń (pracuj tylko ze zleceniami miękkimi )może to pomóc do pewnego momentu, ale jeśli zawsze umieszczasz przystanek z dala od wpisu z mniej więcej tymi samymi punktami, znajdą Twoją praktykę i mogą przekazać te informacje dostawcy płynności