PDA

Zobacz pełną wersję : Nie można uzyskać dostępu do brokera



Horswz
09-29-2006 02:37, 02:37
Nie mogę uzyskać dostępu do platformy lub strony internetowej FXSolutions Global Trading System, czy ktoś jeszcze ma ten problem?

mdlacruz19
12-13-2022 19:28, 19:28
Nie mogę uzyskać dostępu do platformy lub strony internetowej FXSolutions Global Trading System, czy ktoś jeszcze ma ten problem?
Żadnych problemów...tutaj...

Heyyou77
12-13-2022 20:50, 20:50
Nie mogę uzyskać dostępu do platformy lub strony internetowej FXSolutions Global Trading System, czy ktoś jeszcze ma ten problem?
nie używam ich. Ale tutaj kilka rzeczy. Twój dostawca usług internetowych może mieć problemy, ale jeśli możesz uzyskać dostęp do innych stron internetowych, może to nie być to. Pomyśl też, czy zmieniłeś jakieś ustawienia na swoim komputerze? Możesz spróbować wyczyścić tymczasowe pliki internetowe; w przeglądarce do góry znajdź Narzędzia gt; Opcje internetowe gt; Usuń pliki i/lub pliki cookie Nie jestem pewien, czy to pomoże, ale jedyne, co robisz, to usuwasz pliki załadowane podczas przeglądania, aby przyspieszyć ładowanie stron internetowych. Zauważysz, że po wyczyszczeniu plików ładowanie strony internetowej może być wolniejsze, dopóki nie pojawi się ponownie ta informacja. To wszystko, co wiem, żeby spróbować, przepraszam.

Horswz
12-13-2022 22:13, 22:13
Dzięki chłopaki za odpowiedzi, już wszystko jest w porządku.