PDA

Zobacz pełną wersję : Wsparcie i opór. POMOC DLA HANDLU



Alexxerapkvic
08-27-2010 09:28, 09:28
1 Załącznik(i) Przepraszam, nie mówię po angielsku i nie wiem, czy to właściwe miejsce.

Minęły dwa lata, odkąd usłyszałem o rynku Forex i pojawiło się kilka pomysłów, które mogą być przydatne dla traderów. Uważam się za początkującego, więc potrzebuję pomocy, aby dojść gdzieś z tym pomysłem.

Wszyscy wiemy, jak ważne jest wsparcie i opór w handlu, zarówno dla szybkiego wejścia, jak i jeszcze szybszego wyjścia. Trudność polega na jednoczesnym wyświetlaniu wielu walut.

Kiedy widzimy to jako list niezależnie od ceny odbija się lub wraca w punkcie nie określonym w liście jako wsparcie lub opór.
odbija się wiele razy w środku, a czasem nie jest prosty we wsparciu lub oporze.

Spędzając kilka godzin dziennie przed monitorem, patrząc na kilka monet na raz, zauważyłem, że znaczące odbicie nie występuje tylko na tej parze, ale na innej spokrewnionej parze.

Sprawdzam EUR/JPY, ale porównaj go z UE, GU, AU, UJ.

Ale jest problem, jest trochę bałaganu przeglądać kilka kart naraz, może światło musi być nieznośne, żeby zobaczyć tyle grafik i linii.

Pomysł polegałby na znalezieniu lepszego sposobu na zintegrowanie mediów i reistenci w jednym liście, ale byłoby to prawie niemożliwe, ponieważ każda moneta ma inną cenę itp...itd.

Więc czego szukam? W jakiejś reklamie lub geniuszu spośród wielu, którzy są tutaj, aby uczynić z nas najlepsze pomysły, należy użyć wielopartyjnego wsparcia i oporu.

Oto przykład tego, co mówię. Aby porównać dwie pary niebieską linią, widzimy, że EJ odbija się w próżni, ale jednocześnie pokazuje wsparcie GU.

https://www.forex-instant.com/trading-system-and-egies/229-bebops-random-calls.html

Alexxerapkvic
12-13-2022 21:52, 21:52
1 Załącznik(i) To jest mój ekran z przeglądem recenzowanym pod kątem handlu. w tym przypadku dotyczy EJ. Używam tych nawiasów tylko do wyjścia z transakcji, do wejścia można użyć dowolnego systemu, 1m, 5m lub 15m, to pomaga mieć lepsze wyjście.
https://www.forex-instant.com/bitcoin-talk-and-cryptocurrencies/174-ticks-will-1min.html