PDA

Zobacz pełną wersję : Budowanie udanego EA



Dmokkaris
08-22-2009 11:06, 11:06
Cześć wszystkim, szukałem programisty dla mojego EA i zauważyłem, że wielu innych szuka również programistów dla EA, więc myślę, że zamieściłbym nowy temat na temat tego, co powinno być brane pod uwagę przy budowaniu system do zautomatyzowania.

Poznaj swój budżet: (Magnumfreak) Nie oczekuj 10 000 EA za mniej niż 100,00 USD. Czy spodziewałbyś się, że mechanik zbuduje silnik wyścigowy za 100 $? Prawdziwe doświadczenie ma swoją cenę, więc odrzućcie swoje pensy i bądźcie gotowi zaoferować uczciwe wynagrodzenie za lata doświadczeń. Lekarze i prawnicy nie są tani, więc nie oczekuj programisty z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy za 1,00 $ za godzinę.

Zbuduj swój gameplan: Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wytyczyć gameplan, określając, jaki to jest system, czy jest to trend, itd. Itd.

Zrozumieć rynek: upewnij się, że rozumiesz rynek, i to nie jest gra, możesz wygrać duży i stracić dużo, NO ONE wygrywa w 100% przypadków. zrozumienie wagi ryzykanagrody jest obowiązkowe.

Zapoznaj się z informacjami: Upewnij się, że dokładnie wiesz, jak używać dowolnego wskaźnika, który może być częścią tego systemu zarówno dla Ciebie, jak i dla programisty (obaj musisz dokładnie wiedzieć, jak to działa).

Stoploss i Takeprofit: Jest to prawdopodobnie jeden z najważniejszych aspektów Forex Trading, wiedząc, kiedy wyjść z handlu z dużą wygraną lub niewielką ą. Jest to ważniejsze niż jakikolwiek sygnał wejściowy.

Backtest Ręcznie: Zawsze powinieneś testować swój system na CO NAJMNIEJ 6-miesięcznym okresie czasu, aby mieć pewność, że jest to system zysku na długich dystansach, a nie 1-miesięczny cud, gdy weryfikacja historyczna okaże się opłacalna, a następnie przesłać test, aby upewnić się, że poradzi sobie z rzeczywistym rynkiem warunki (test w godzinach wiadomości, rynek azjatycki itp.)

Podciągnij system: Jeśli uważasz, że system, który zestawiłeś, mógłby zrobić lepiej, spróbuj naśladować go, aby sprawdzić, czy może zrobić to lepiej (zauważ, że nie wydano jeszcze 1 centa)

NIE ZMIENIAJ SYSTEMU RZECZYWISTYCH: Często zdarza się, że inwestorzy na rynku Forex zawodzą, ponieważ przeskakują z systemu do systemu, próbując znaleźć idealnego 100% zwycięzcę. Nie rób tego, nie próbuj nawet systemu, chyba że możesz na niego spojrzeć i zrozumieć jego podstawy bez żadnego prawdziwego wytłumaczenia. Tylko wtedy, gdy masz wystarczające doświadczenie, będziesz w stanie prawidłowo odczytać bardziej złożone wskaźniki.

Poszukaj doświadczenia: Po podjęciu decyzji, że twój EA jest taki, jaki chcesz, i nadal jest opłacalny zarówno w przypadku długoterminowych testów historycznych, jak i w przyszłych testach, następnym krokiem będzie znalezienie doświadczonego programisty, po prostu szukamy dla kogoś, kto zautomatyzuje system DOKONYWANIA PIENIĘDZY (tutaj nie ma miejsca na błędy ametów).

Zweryfikuj doświadczenie: czy mógłbyś coś kupić, jeśli jedyną osobą, która ma na to opinię, jest osoba sprzedająca? Mam nadzieję, że nie. Upewnij się, że osoba, z którą rozmawiasz na temat programowania, jest doświadczona, poproś, aby ludzie za nią poręczyli, poproś o wcześniejsze projekty jako dowód doświadczenia, rób cokolwiek TY POCZUJESZ, MUSISZ ZROBIĆ, aby upewnić się, że masz odpowiednią osobę do tej pracy. W końcu ufasz swoim inwestycjom w ich programowaniu. (jeśli programista obraża się, ponieważ próbujesz tylko sprawdzić, czy to jest to, co mówią, przejdź do następnego programisty.)

Opracuj umowę: upewnij się, że wszystkie aspekty transakcji są znane obu stronom, takie jak żądanie kodu, komentarze w ramach kodu, systemy ochrony przed dystrybucją, możliwość dystrybucji itp. WSZYSTKIE aspekty powinny być znane obu stronom, zanim cokolwiek powinno się wydać. dalej. I obie strony powinny ZGADZASĆ się, aby się wywrzeć. Jeśli programista pójdzie do przodu i programuje twój system bez uprzedniego wyrażenia zgody na pracę. Przejdź do następnego programisty (nie jest to coś, co ma być rzucone) - (Magnumfreak) UWAGA: Bez względu na to, ile zapłacisz, aby mieć swój EA chroniony, 20 sekund później można go dekompilować. To po prostu brzydki fakt radzenia sobie z metatraderem.

Test demo EA: Zawsze testuj EA, jak tylko otrzymasz skompilowany produkt, upewnij się, że nie ma błędów, porównaj z wynikami testu historycznego (jeśli wyniki z twoich ręcznych testów historycznych są BARDZO różne od testu backtest EA, programista popełnił błąd gdzieś lub nie wykonałeś prawidłowo testu wstecznego.)

Testowanie jest w porządku: po przetestowaniu skompilowanego EA i zadowoleniu z niego, należy podziękować programistom, dać im znać, że za ich przyszłe przedsięwzięcia ręczysz. Szacunek jest zawsze ulicą dwukierunkową.



Oryginalny wątek autorstwa Magnumfreak w 2007 roku

1. Podaj więcej szczegółów, niż sądzisz, że jest to konieczne. Ludzie, którzy piszą oprogramowanie, są co najmniej interesującą rasą (dotyczy to mnie). Zwykle bierzemy wszystko bardzo dosłownie. Nasze umysły działają bardzo podobnie do komputera, ponieważ jeśli zostawisz nawet najmniejszy szczegół, generujemy dużą liczbę błędów.

2. Poświęcić trochę czasu na poszukiwanie. To forum i wiele innych ma wbudowane funkcje wyszukiwania, które pozwolą Ci przeszukać 10 # 8217; s tysięcy postów w kilka sekund. W przypadku prostszych rzeczy, takich jak ruchome krzyże, stochastyczne wykupienia lub wyprzedanie itp., Szanse są już zrobione. Jeśli znajdziesz taki, który nie jest do końca tym, czego potrzebujesz, mimo to post i koder może być w stanie zmodyfikować istniejący wskaźnik, aby dopasować go do twoich potrzeb. Utrzymuje nas od konieczności ponownego wynajdowania koła.

3. Jeśli jest częścią systemu transakcyjnego, podaj linki, jeśli możesz, abyśmy mogli sprawdzić, jak działa system. Im więcej wiemy, tym większe są szanse, że twoja prośba zostanie wypełniona poprawnie za pierwszym razem (lub tuż za pierwszym razem).

4. Szanuj czas i wysiłek kodera. Nie jestem pewien o innych tutaj, ale do czasu, gdy mój dochód z Forex przekroczył moje dochody z rozwoju oprogramowania, spędziłem 10-20 godzin dziennie na pisaniu oprogramowania, 7 dni w tygodniu. Wziąłbym się za małe projekty wskaźników, by przełamać monotonię i pomóc w stworzeniu nowych pomysłów na oprogramowanie, nad którym pracowałem. Jeśli nie otrzymasz odpowiedzi od kogoś w ciągu 24-48 godzin, po prostu podnieś swój post z powrotem na szczyt. Szansą są wszyscy programiści, którzy piszą kod metatradera, są zajęci robieniem innych rzeczy i po prostu nie mieli czasu, aby wskoczyć tutaj, by przyjrzeć się innym prośbom.

5. Zrozum, że wygenerowany kod może nie działać w 100% przy pierwszym użyciu. Metatrader nie ma nawet podstawowego systemu debugowania i sprawia, że ​​rozwój jest trudniejszy. Po prostu bądź cierpliwy i większość programistów będzie z tobą współpracować, dopóki nie będzie to właściwe. W żadnych okolicznościach nie wolno natychmiastowo używać wskaźnika lub EA. Jeśli jest to EA, chciałbym go przetestować na CO NAJMNIEJ 2 miesiące przed uruchomieniem. Rynki są dynamiczne i ciągle się zmieniają, testowanie czegoś na dzień lub dwa, a następnie rozpoczęcie życia jest finansowym samobójstwem.

6. Jeśli projekt jest na tyle duży, że osoba, która go przyjmuje, czuje, że rekompensata jest konieczna, nie denerwuj się. Musisz określić, jaką wartość ten projekt Ci da. Czy pozwoli ci na zrobienie czegoś innego, dopóki alert nie zostanie wysłany na twoją pocztę lub telefon komórkowy, dając w ten sposób dużo więcej swobody? Czy złapie transakcje, które mogłeś przegapić? Jeśli nie chcesz płacić za swój czas, bądź pełen szacunku i po prostu daj im znać.

7. Miej realistyczne oczekiwania co do kosztu projektu. Chociaż większość pracy trwa tutaj bezpłatnie, niektóre projekty wymagają odszkodowania. Na przykład duże skomplikowane projekty EA, wskaźniki lub EA # 8217; s, które planujesz sprzedawać na poziomie detalicznym, to tylko kilka przykładów, ale wiele więcej pasuje do tej kategorii. Otwartego rynku, programistów opartych na USA, takich jak ja i inni na tym forum TYPOWE polecenia 35-100 USD za godzinę. Weź pod uwagę kogoś, kto wie na temat Forex i Metatrader, a zobaczysz, że tylko nieliczni robią to na profesjonalnym poziomie. Są programiści z innych krajów, którzy pracują za dużo mniej (niektórzy są BARDZO dobrzy, inni dobrze, że wykorzystują swoje szanse).

8. Nie oczekuj, że programista będzie czytnikiem myśli. Szczerze mówiąc, mamy wystarczająco dużo czasu, aby zajmować się własnymi umysłami, nie mówiąc już o tym, aby zaglądać komuś innemu # 8217; Jeśli potrzebujesz pomocy w określeniu wszystkiego, czego potrzebujesz do swojego projektu, poproś o to. Daj znać innym, że chcesz przyjmować sugestie lub zalecenia. Może koder będzie pamiętał, że potrzebujesz dobrej egii zarządzania pieniędzmi na swoim EA lub czymkolwiek.


Wierzę, że ta informacja zarówno od mnie, jak i od Magnumfreak, jest niezbędna do stworzenia udanego EA. Pamiętajcie, ludzie, to jest ogromna decyzja finansowa. Poświęć trochę czasu, aby to naprawić.

Na tym kończy się moja budowa skutecznego EA. Dziękuje za przeczytanie.

Jeśli masz jakieś dodatkowe informacje, które uważasz za pominięte, po prostu publikuj posty, a ja zaktualizuję ten oryginalny post i uwzględnię kredyt, który wniósł wkład.

Zabierz je do domu wszystkim, Uczyń je naszymi.

Burespearc91
11-19-2021 05:26, 05:26
Nie oczekuj 10 000 EA za mniej niż 100,00 USD. Czy spodziewałbyś się, że mechanik zbuduje silnik wyścigowy za 100 $? Nie proście programiście, aby zbudował dla was EA i po prostu wskażcie wątek i oczekujcie, że przeczytają wszystkie śmieci, aby zbudować Świętego Graala. Zna zasady i potrzebne wskaźniki. Praca programisty nie powinna należeć do programisty. Bez względu na to, ile zapłacisz, aby Twój EA był chroniony, 20 sekund później można go dekompilować. To po prostu brzydki fakt radzenia sobie z metatraderem. Najpierw mówisz, że Tweek system zaraz po tym, jak mówisz Nie zmieniaj podstawowego systemu, więc co to jest ??? Prawdziwe doświadczenie ma swoją cenę, więc odrzućcie swoje pensy i bądźcie gotowi zaoferować uczciwe wynagrodzenie za lata doświadczeń. Lekarze i prawnicy nie są tani, więc nie oczekuj programisty z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy za 1,00 $ za godzinę.

Dmokkaris
11-19-2021 06:47, 06:47
Najpierw mówisz, że Tweek system zaraz po tym, jak mówisz Nie zmieniaj podstawowego systemu, więc co to jest ???
Mam przez to na myśli system podstawowy = wskaźniki, Breakout itp. I Tweek = parametry wskaźników. Czy mógłbyś włączyć niektóre z tego do oryginalnego postu?

Burespearc91
11-19-2021 08:08, 08:08
Mam przez to na myśli system podstawowy = wskaźniki, Breakout itp. I Tweek = parametry wskaźników. Czy mógłbyś włączyć niektóre z tego do oryginalnego postu?
nie krępuj się dodać do oryginalnego wpisu. Oto wątek, który zacząłem ponad rok temu z kilkoma dobrymi informacjami, nie krępuj się go używać.
https://www.forex-instant.com/discussion-trading/97933-trading.html

Dmokkaris
11-19-2021 09:29, 09:29
ok, dodałem wszystko z oryginalnego posta, to wszystko fantastyczne informacje. Dzięki za wielki wkład.