PDA

Zobacz pełną wersję : Wskaźnik Ergodic i Trigger



gekwsz
04-22-2007 20:19, 20:19
1 Załączniki Dołączony jest zamiennik dla wskaźnika Ergodic CCI i wskaźnika Trigger FXSnipera, który niektórzy z was mogą użyć. Powód przepisywania jest dwojaki. Po pierwsze, nie jestem pewien, dlaczego ma w nazwie CCI, ponieważ w ogóle nie ma to nic wspólnego z CCI. Po drugie, przynajmniej ta kopia, którą miałem, wymagała dużego nakładu pracy, przepisując cały wskaźnik na każdym nowym tikku, który jest zupełnie niepotrzebny. Jest to wskaźnik intensywny obliczeń w obecnej postaci, a wykonanie tych obliczeń tysiące razy dla każdego tiknięcia może naprawdę spowodować, że MT4 przejmie nieco lepsze wyniki.

Powinien wyświetlać te same informacje, chociaż poziomy będą wskazywać mniej niż oryginał.

Kilka nowych rzeczy, które możesz zmienić:

BarDiff (domyślnie 1). Zwykle podczas wykonywania obliczeń używana jest różnica między bieżącym zamknięciem a poprzednim zamknięciem pręta. Ten parametr pozwala wybrać pasek z powrotem, jeśli chcesz, więc obliczenia mogą pochodzić z bieżącego zamknięcia pola minus 5-ty pasek z powrotem zamknąć.

PriceType (domyślnie 0). Zwykle obliczenia dokonywane są po cenach zamknięcia. Tutaj możesz ustawić je tak, aby były jedną z poniższych:
0 = Zamknij, 1 = Otwarty, 2 = Wysoki, 3 = Niski, 4 = Średni, 5 = Typowy, 6 = Ważony

Bruce

https://www.forex-instant.com/attachments/1518952871264911487.mq4

vas
11-27-2021 21:47, 21:47
Dzięki za ciężką pracę wygląda dobrze ...

aras719
11-27-2021 23:08, 23:08
Wielkie dzięki.

meymh
11-28-2021 00:28, 00:28
Thanx

kmokzok
11-28-2021 01:49, 01:49
Dobrze wyglądam Dzięki

sereytta
11-28-2021 03:10, 03:10
Załączony jest zamiennik dla wskaźnika Ergodic CCI i wskaźnika Trigger FXSnipera, który niektórzy z was mogą użyć. Powód przepisywania jest dwojaki. Po pierwsze, nie jestem pewien, dlaczego ma w nazwie CCI, ponieważ w ogóle nie ma to nic wspólnego z CCI. Po drugie, przynajmniej ta kopia, którą miałem, wymagała dużego nakładu pracy, przepisując cały wskaźnik na każdym nowym tikku, który jest zupełnie niepotrzebny. Jest to wskaźnik intensywny obliczeń w obecnej postaci, a wykonanie tych obliczeń tysiące razy dla każdego tiknięcia może naprawdę spowodować, że MT4 przejmie nieco lepsze wyniki. Powinien wyświetlać te same informacje, chociaż poziomy będą wskazywać mniej niż oryginał. Kilka nowych rzeczy, które możesz zmienić: BarDiff (domyślnie 1). Zwykle podczas wykonywania obliczeń używana jest różnica między bieżącym zamknięciem a poprzednim zamknięciem pręta. Ten parametr pozwala wybrać pasek z powrotem, jeśli chcesz, więc obliczenia mogą pochodzić z bieżącego zamknięcia pola minus 5-ty pasek z powrotem zamknąć. PriceType (domyślnie 0). Zwykle obliczenia dokonywane są po cenach zamknięcia. Tutaj możesz ustawić je tak, aby były jedną z poniższych: 0 = Zamknij, 1 = Otwórz, 2 = Wysoka, 3 = Niska, 4 = Średnia, 5 = Typowa, 6 = Ważona Bruce
Przede wszystkim dzięki za pracę. Czy możesz mi powiedzieć, na czym polega FXSniper i twój wskaźnik, a ja chciałbym spróbować napisać go na wykresach w katalogu traderskim GFT?

sereytta
11-28-2021 04:31, 04:31
HI Bruce, Testowałem twój wskaźnik przez ostatni tydzień i było to bardzo zachęcające. Dziękuję za ciężką pracę nad stworzeniem dobrego wskaźnika. Jeśli jesteś zainteresowany, mam wersję MTF skompilowaną przez mojego przyjaciela z barami lub bez. Jestem zaskoczony różnicą. Dzięki.

gekwsz
11-28-2021 05:51, 05:51
Przede wszystkim dzięki za pracę. Czy możesz mi powiedzieć, na czym polega FXSniper i twój wskaźnik, a ja chciałbym spróbować napisać go na wykresach w katalogu traderskim GFT?
Cześć Lawa, Cóż, wierzę, że główna formuła to standardowa formuła ergodyczna. Po obliczeniu linia wyzwalająca jest średnią ruchomą linii ergodycznej. Bruce

Oxchucabigg
11-28-2021 07:12, 07:12
Bruce, czy był tam alarm, kiedy się krzyżowali?

CarPattsey
11-28-2021 08:33, 08:33
HI Bruce, Testowałem twój wskaźnik przez ostatni tydzień i było to bardzo zachęcające. Dziękuję za ciężką pracę nad stworzeniem dobrego wskaźnika. Jeśli jesteś zainteresowany, mam wersję MTF skompilowaną przez mojego przyjaciela z barami lub bez. Jestem zaskoczony różnicą. Dzięki.
Byłbym bardzo wdzięczny za kopię wersji MTF Snajpera Ergodic. Używam tego wskaźnika w bardzo dużym stopniu na skalpie EURUSD 5 min. Z góry dziękuję.

Kavalieri
11-28-2021 09:54, 09:54
Wielkie dzięki za ten wskaźnik!

Leoxaal
11-28-2021 11:15, 11:15
Cześć Bruce, Czy masz wersję histogramu wskaźnika? Dzięki Eddy

Załączony jest zamiennik dla wskaźnika Ergodic CCI i wskaźnika Trigger FXSnipera, który niektórzy z was mogą użyć ....

Załączony jest zamiennik dla wskaźnika Ergodic CCI i wskaźnika Trigger FXSnipera, który niektórzy z was mogą użyć ....