PDA

Zobacz pełną wersję : czy są jacyś porządni brokerzy jak ten?



Garcay
01-25-2008 14:38, 14:38
gdzieś, gdzie czułbyś się bardzo bezpiecznie trzymając 100 000 $
przynajmniej 100:1 dźwigni finansowej
spread nie wyższy niż 3 na GBP/USD i w ogóle się nie zmienia
wysoki kapitał...powyżej proponowanego minimum 20 milionów dolarów
bez brudnego polowania na stop loss itp
łatwe finansowanie i wypłata


czy proszę o zbyt wiele
https://www.forex-instant.com/attachments/1529194895.png- przy okazji jestem w Wielkiej Brytanii - tak naprawdę szukam handlu z 50 000 GBP, chociaż prawdopodobnie będę chciał najpierw wpłacić niewielką kwotę, handlować nią, a następnie dokonać wypłaty, aby zobaczyć, czy wszystko pójdzie gładko, przed zdeponowaniem dużych kwot...

z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi..

Igacipk99
12-06-2022 10:57, 10:57
gdzieś, gdzie czułbyś się bardzo bezpiecznie trzymając 100 000 $ co najmniej 100: 1 lewarowanie nie wyższe niż 3 na GBPUSD i wcale się nie zmienia wysoki kapitał ... powyżej proponowanego minimum 20 mln $ brak brudnych polowań na stop loss itp. łatwe finansowanie i wypłata czy proszę o zbyt wiele
https://www.forex-instant.com/attachments/1529194895.png- przy okazji jestem w Wielkiej Brytanii - tak naprawdę szukam handlu za 50 000 GBP, chociaż prawdopodobnie będę chciał najpierw wpłacić niewielką kwotę, handlować nią, a następnie dokonać wypłaty, aby zobaczyć, czy wszystko pójdzie gładko, przed zdeponowaniem dużych kwot ... z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi..
FXCM-UK regulowane przez FSA W mało prawdopodobnym przypadku bankructwa FXCM UK, klienci FXCM UK byliby uznawani za wierzycieli zabezpieczonych i uzyskaliby pierwszeństwo w postępowaniu upadłościowym.

cheoxdg
12-06-2022 12:19, 12:19
Mogę poznać opinię BostonForex, z wyjątkiem tego, że wyglądasz na stały spread nie większy niż 3. Byłem klientem FXCM i ich typowy spread dla funta wynosił 4, a ich spread poszerzał się systematycznie przez cały czas (wszystkie pary), do dwukrotności, nie nieważne, czy to był Londyn, czy NY i bez wiadomości. Poza tym byłem z nich zadowolony, podobała mi się platforma, a obsługa klienta była bardzo dobra.