PDA

Zobacz pełną wersję : jak dokonać e-transakcji raz dziennie?



Emilakk
01-13-2007 23:44, 23:44
cześć, dopiero zaczynam opracowywać przykładowe ea i napotkałem problem, jak dokonać transakcji ea raz dziennie i to wszystko. nie jestem dobry z mq4, ale mam podstawową wiedzę na temat programowania, ponieważ około 2 lata temu wziąłem Visual Basic, który wygląda dość podobnie do mq4. nie jestem pewien, jak zaimplementować polecenie totalorders() lub polecenie bartime(), mam nadzieję, że ktoś tutaj wie!

TIA

G-dogg

Eu
08-16-2023 23:23, 23:23
Utwórz zmienną statyczną w funkcji start(), która przechowuje datę i godzinę ostatniej transakcji. Jeśli data/godzina ostatniej transakcji jest większa niż iTime(NULL,PERIOD_D1,0), nie zezwalaj na żadne transakcje. Nie testowałem tego, ale powinno być całkiem blisko.

look88
08-17-2023 00:44, 00:44
Powinieneś sprawdzić nowy pasek. Zrobiono coś takiego: Wstawiony kod bool NewBar() { static datetime lastbar; datetime curbar = Czas#91;0#93;; if(lastbar!=curbar) { lastbar=curbar; powrót (prawda); } else { return(fałsz); } } Jeśli wykonasz to na wykresie D1, powinieneś uzyskać prawdę tylko raz dziennie. Jeśli chcesz wykonać jakiś kod (raz dziennie) na mniejszych wykresach powinieneś policzyć ile NEWBARÓW naliczyłeś do tej pory. Na przykład, jeśli uruchomisz EA na wykresie H4, wygląda to mniej więcej tak: Wstawiony kod if(NewBar()) i ; if(i == 6) { Drukuj(nowy dzień); ja = 0; }