PDA

Zobacz pełną wersję : zarabiasz na życie?



Layme31
04-15-2008 13:45, 13:45
cześć wszystkim.
Studiuję rynek forex od prawie roku i zawsze dochodzę do tego samego wniosku, nie ma nikogo, komu jako traderowi mogę zaufać, naprawdę zaczynam wierzyć, że nie da się zarabiać na życie z handlu. że handel za mniej niż 50 100 000 to po prostu dawanie pieniędzy wszystkim tym brokerom minikont w prezencie, mam na myśli, że w ciągu jednego roku zbadałem wszystkich najbardziej znanych brokerów, którzy są w sieci, nigdy nie słyszałem o naprawdę uczciwym, tam są zawsze złymi fidbekami o wszystkim, nigdy nie słyszałem dobrych rzeczy o jakimś brokerze.
więc czy jest ktoś ze wszystkich ludzi, którzy mieli dość cierpliwości, aby przeczytać to wszystko powyżej, aby powiedzieć mi, że zarabia na życie, a jeśli jest… naprawdę jest jeden lub nawet holuje, powiedz mi, jak iz kim

egaxxurt
08-14-2023 10:31, 10:31
Całkowicie zgadzam się z plakatem, który wspomniał, że twoja zdolność do zarabiania na życie w handlu jest bezpośrednio związana z tym, ile posiadasz kapitału handlowego. Jeśli zaczynasz z 10 000 $ (USD) – zakładając, że jesteś konsekwentnym, konserwatywnym traderem, wystarczy niewielka zmiana na boku, ale z pewnością nie wystarczająca, by się utrzymać. Logicznie (i konserwatywnie) uważam, że potrzebujesz znacznej ilości kapitału, aby zarabiać na życie. A przez znaczące - mam na myśli co najmniej 100 000 $. Jest wielu, którzy mówią ci, że zmienili się...
Dobre komentarze Dwanaście. Problem, jaki mam z rozpoczynaniem od wielkości konta 100 000, polega na tym, że najprawdopodobniej i tak stracisz wszystko przez złe zarządzanie pieniędzmi itp. Zaczynając od 100 $ mikro i handlując groszami przy użyciu ścisłych mm, nigdy nie ryzykuj więcej niż 1 lub 2% na transakcję , wtedy robienie tego raz po raz za każdym razem, gdy wysadzisz konto, byłoby lepszym sposobem na naukę IMHO. Wysadzisz kilka kont, ale czas, jaki na to poświęcisz, będzie się stopniowo wydłużał, miejmy nadzieję. Jeśli i kiedy w końcu będziesz mieć dobrą metodę handlową, która stale powiększa mikrokonto, rozważ dodanie do niego. Jestem pewien, że wielu traderów intraday na FF regularnie zarabia 1 lub 2% dziennie. Nawet bez łączenia to 2 000 $ miesięcznie na koncie 10 000 $. Nie jest to łatwe, ale jest wykonalne dzięki praktyce i absolutnej dyscyplinie. Nigdy się nie poddawaj. Powodzenia wszystkim.

lavikpazazlo
08-14-2023 11:52, 11:52
Całkowicie zgadzam się z plakatem, który wspomniał, że twoja zdolność do zarabiania na życie w handlu jest bezpośrednio związana z tym, ile posiadasz kapitału handlowego. Jeśli zaczynasz z 10 000 $ (USD) – zakładając, że jesteś konsekwentnym, konserwatywnym traderem, wystarczy niewielka zmiana na boku, ale z pewnością nie wystarczająca, by się utrzymać. Logicznie (i konserwatywnie) uważam, że potrzebujesz znacznej ilości kapitału, aby zarabiać na życie. A przez znaczące - mam na myśli co najmniej 100 000 $. Jest wielu, którzy mówią ci, że zamienili 10 000 $ na 100 000 $ lub więcej, ale tych ludzi jest bardzo niewielu. Moim skromnym zdaniem handel zarabiający na życie polega na ograniczaniu ryzyka i byciu konsekwentnym – a nie na ryzykowaniu połowy swojego konta, aby je podwoić. Myślę, że pomysł jest po prostu realistyczny i logiczny. Jeśli handlujesz przez jakiś czas, wiesz, jak dobry jesteś lub nie. Wiesz, z czego możesz żyć. Stamtąd nie jest strasznie trudno ocenić, czy dla każdego inwestora realistyczna jest ocena, czy ma środki na handel.

prometic
08-14-2023 13:13, 13:13
Całkowicie się zgodzę, że handel z niskimi depozytami to tylko strata czasu i pieniędzy... Wcześniej kilka razy zaczynałem handlować na rynku Forex i nigdy nie mogłem zrozumieć, co było głównym powodem moich strat. Po prostu nie myślałem o prawdziwym ryzyku handlu, które uniemożliwia uzyskanie naprawdę znaczącego zysku z handlu na małych kontach
jaka jest waszym zdaniem rozsądna kwota minimalna na początek?

ltt43Asdreg
08-14-2023 14:33, 14:33
hihi, jestem nowicjuszem, na pewno nie mistrzem, ale osobiście znam kogoś, kto handluje (nie uczy) FX na życie, ma wieloletnie doświadczenie w handlu różnymi instrumentami, zanim wybrał FX jako główny. jak wielu ludzi tutaj, moim największym marzeniem byłoby móc żyć z handlu na rynku Forex, zrezygnować ze zwykłej pracy lub pracować dla ludzi. ale moja osobowość jest taka, że ​​wolę mieć różnorodność w moim życiu, w tym w tym, co robię, aby zarobić na życie, więc mam nadzieję, że rozpocznę swoją działalność handlową jako dodatkowe źródło dochodu podczas pracy na własny rachunek. w międzyczasie planuję handlować jako dodatkowy dochód, aby konto się powiększało, dopóki nie zostanie zbudowany znaczny kapitał. potem zastanów się nad następnym krokiem, to jest to, co planuję zrobić
https://www.forex-instant.com/attachments/1530278586.png

egaxxurt
08-14-2023 15:54, 15:54
cóż... kto nie chciałby być milionerem forex. Chyba prawa do chwalenia się. Mimo to żart jest aktualny (i mój) .............................................. ...........................
http://www.deadcount.blogspot.comNapisałem długą odpowiedź do Vlada. Potem pomyślałem, po co się męczyć, wszystko zostało już powiedziane. Jeśli chcesz wygrać na rynku Forex, traktuj to jak biznes. Statystycznie większość osób rozpoczynających działalność gospodarczą ponosi porażkę, podobnie jak początkujący inwestorzy forex. Mogą odnieść sukces tylko dzięki odwadze i determinacji. Niestety wydaje się, że tylko 5% ma te cechy. Moja żona i ja prowadzimy własne firmy, zbudowałem i sprzedałem wiele, odkąd w wieku 22 lat zostałem samozatrudniony. Niemal bez wyjątku wszyscy, których zatrudnialiśmy, myśleli, że jeśli sprzedamy 1000 funtów produktu, 500 funtów to zysk (kup za funta, sprzedaj za dwa funty). W magiczny sposób zapomnieli o bieżących kosztach, płacach, czynszach itp. Wszyscy, których spotkałem, którzy mieli upadające firmy, mieli nierealistyczne cele i źle przemyślany biznesplan (coś nie rozumie z niepowodzeniami na rynku forex?). Nie żartuję, dlatego 95% zawodzi, nie mają pojęcia. Chodzi mi o to, że podobnie jak w życiu i biznesie, tylko wyjątkowo niewielki procent, który ma plan i jest zdeterminowany, by odnieść sukces wbrew wszelkim przeciwnościom, wygra w tej grze forex. Musisz wyrzeźbić własną krawędź. Traktuj naukę handlu jak praktykę zawodową, bądź przygotowany na pracę 15 godzin dziennie, 7 dni tygodniowo przez lata, jeśli to konieczne, a zostaniesz nagrodzony. Kontynuuj Vlad, żart należy do ciebie.

vicmes1989
08-14-2023 17:15, 17:15
tak, dlatego powinieneś reinwestować część swoich zarobków forex w mniej dochodowe, ale mniej ryzykowne przedsięwzięcia.
Jak co? Mieszkania subprime?
https://www.forex-instant.com/attachments/1530278585.png

Luasdepougada
08-14-2023 18:36, 18:36
Dzięki forex możesz łatwo zostać milionerem. Jeśli jesteś miliarderem, to tak. ..............................................
http://www.deadcount.blogspot.comlol prawda, dlaczego miliarder chciałby robić FOREX i tak jest poza mną ...

yukipkryuk
08-14-2023 19:57, 19:57
Całkowicie się zgodzę, że handel z niskimi depozytami to tylko strata czasu i pieniędzy... Wcześniej kilka razy zaczynałem handlować na rynku Forex i nigdy nie mogłem zrozumieć, co było głównym powodem moich strat. Po prostu nie myślałem o prawdziwym ryzyku handlu, które uniemożliwia uzyskanie naprawdę znaczącego zysku z handlu na małych kontach

Luasdepougada
08-14-2023 21:17, 21:17
Wydaje mi się, że życie wyłącznie z rynku Forex jest niebezpieczne, chyba że masz spore oszczędności.
tak, dlatego powinieneś reinwestować część swoich zarobków forex w mniej dochodowe, ale mniej ryzykowne przedsięwzięcia.

gtreetcagual
08-14-2023 22:38, 22:38
Wydaje mi się, że życie wyłącznie z rynku Forex jest niebezpieczne, chyba że masz spore oszczędności.

prometic
08-14-2023 23:59, 23:59
Witamy w Forex Supermax....
Więc.... szansa na zysk lub stratę wynosi 50/50, prawda??? jeśli tak ..... dlaczego 95% traderów (a nie 50%) nie zyskuje???

LALEILO
08-15-2023 01:20, 01:20
Spaliłem ten most. Zrezygnowałem z pracy i zarabiam na życie w pełnym wymiarze czasu pracy. Osobiście znam dobrze ponad 10 traderów, którzy żyją z handlu.
https://www.forex-instant.com/trading-system-and-egies/206-thv-system-final-edition.htmlprawdopodobnie inny alias Jacko ..... Człowiek Jacko jest tak przebiegły, jak tylko się da

Alay1434
08-15-2023 02:40, 02:40
Witamy w Forex Supermax....
Dzięki za powitanie Pidgeonie. Absolutnie się zgadzam! robienie tego w tym biznesie wymaga ogromnej dyscypliny. Dyscyplina rzeczywiście rozdzieli cię między sukcesem a porażką.

Cobtt
08-15-2023 04:01, 04:01
Witamy w Forex Supermax. Mam nadzieję, że będziesz się dobrze bawić podczas wyszukiwania swojego systemu. Większość z nas przeszła przez ten proces. Nie zgodzę się z Tobą, że dobry system to klucz do Twojego sukcesu. Zamiast tego skup się na ostatniej rzeczy, o której wspomniałeś: swojej dyscyplinie. Jeśli możesz zamknąć przegranego w chwili, gdy go zobaczysz, i trzymać się zwycięzcy, dopóki się nie skończy, możesz użyć następującego systemu i zrobić dobrze… 1. Jeśli para rośnie, kup 2. Jeśli para ma tendencję spadkową, sprzedaj Możesz zrobić trochę lepiej z czymś bardziej wyszukanym. Ale wciąż próbuję poprawić swoje zachowanie, gdy już jestem w handlu. To nasze własne zachowanie nas zabija.

Alay1434
08-15-2023 05:22, 05:22
Marzeniem każdego tradera jest zarabianie na handlu. Chociaż początkowo jest to trudne, jest wykonalne. Aby to zrobić, musisz mieć kapitał początkowy. Nie możesz otworzyć bardzo skromnego konta i powiedzieć, że chcę z niego żyć! Byłoby to co najmniej ćwiczeniem daremności. Następną rzeczą do rozważenia jest znalezienie odpowiedniego systemu. Dobry system to w zasadzie klucz do sukcesu. Inne czynniki, które należy wziąć pod uwagę, to zarządzanie pieniędzmi, ryzyko i nagroda oraz oczywiście dyscyplina.

volkz
08-15-2023 06:43, 06:43
Handel na życie? Chciałbym, obecnie prowadzę własny biznes online, aw wolnym czasie bawię się Forexem. Oczywiście jest w tym dużo pieniędzy i przyzwoita liczba ludzi z tego żyje, wystarczy rozejrzeć się po tej tablicy, a zobaczysz mnóstwo ludzi sukcesu.
Skąd wiesz, że odnoszą sukcesy?

Sicolao
08-15-2023 08:03, 08:03
Handel na życie? Chciałbym, obecnie prowadzę własny biznes online, aw wolnym czasie bawię się Forexem. Oczywiście jest w tym dużo pieniędzy i przyzwoita liczba ludzi z tego żyje, wystarczy rozejrzeć się po tej tablicy, a zobaczysz mnóstwo ludzi sukcesu.

laloky
08-15-2023 09:24, 09:24
Czy zarabiasz na życie? Nie, ale są.

Luasdepougada
08-15-2023 10:45, 10:45
jeśli mogę dodać, potrzebujesz także planu generalnego, który w połączeniu z opłacalnym systemem pozwoli Ci zrealizować swoje cele. czasami potworem nie jest rynek, ale nasza własna niecierpliwość.
Tak, ale muszę powiedzieć, że moim jedynym planem jest przetrwanie… musisz pozostać w grze… więc nie chodzi o to, ile zarabiasz i jak szybko… Mój cel jest bardzo mały zyski, ale w okresie co najmniej 3 lat.... Mój plan generalny = przetrwanie składanie. Następnie, jeśli przeżyję kilka lat, będę miał pieniądze, które pozwolą mi handlować… tylko wtedy… to będzie długa droga…

Ritagasoxrtis
08-15-2023 12:06, 12:06
Rynek jest dziwny. Za każdym razem, gdy jeden facet sprzedaje, drugi kupuje, i obaj myślą, że są mądrzy. Ocena.
To jest istota rynku. Bez różnych poglądów uczestników rynku i różnych celów rynek by nie istniał. Stałoby się to nieaktualne. Nie brzmi to dla mnie dziwnie, brzmi jak interakcja ludzi.

garagaschwz137
08-15-2023 13:27, 13:27
http://quotationsbook.com/quotes/author/4219/Ten cytat dotyczy
http://quotationsbook.com/quotes/tag/attitude/To samo można powiedzieć o handlu na rynku Forex, patrzę na to jako sposób na zarabianie pieniędzy, podczas gdy niektórzy moi przyjaciele postrzegają to jako sposób na utratę pieniędzy! ~Tym
Rynek jest dziwny. Za każdym razem, gdy jeden facet sprzedaje, drugi kupuje, i obaj myślą, że są mądrzy. Ocena.

Epgilok44
08-15-2023 14:47, 14:47
Znam ten cytat o dwóch mężczyznach. Ale nie pamiętam skąd.

http://quotationsbook.com/quotes/author/4219/Ten cytat dotyczy
http://quotationsbook.com/quotes/tag/attitude/To samo można powiedzieć o handlu na rynku Forex, patrzę na to jako sposób na zarabianie pieniędzy, podczas gdy niektórzy moi przyjaciele postrzegają to jako sposób na utratę pieniędzy! ~Tym

yukipkryuk
08-15-2023 16:08, 16:08
Niesamowity post Jag1966.. genialny..
https://www.forex-instant.com/attachments/1530278562.pngMasz dobre nastawienie, a to bardzo ważne. Dwóch mężczyzn wygląda przez te same więzienne kraty; jeden widzi błoto, a drugi gwiazdy.
Znam ten cytat o dwóch mężczyznach. Ale nie pamiętam skąd.

Epgilok44
08-15-2023 17:29, 17:29
dochodowi handlowcy tak plusy nie
lub możesz powiedzieć to w ten sposób, Żadnych plusów, tak, dochodowych handlowców, tak czy inaczej ma to sens. ~Tym

gamigamgg
08-15-2023 18:50, 18:50
Skoro inni mogą to zrobić, to ja też.
Niesamowity post Jag1966.. genialny..
https://www.forex-instant.com/attachments/1530278562.pngMasz dobre nastawienie, a to bardzo ważne. Dwóch mężczyzn wygląda przez te same więzienne kraty; jeden widzi błoto, a drugi gwiazdy.

hugopatrigayeta38
08-15-2023 20:10, 20:10
ten facet naprawdę robi ogromne zyski tylko z handlu forex, przynajmniej dla mnie...
http://favoritefx.blog107.fc2.com/....tooźle nie znam japońskiego..

7
08-15-2023 21:31, 21:31
Nie zamierzałem zawracać sobie głowy kolejną odpowiedzią, ponieważ nie mam nic do udowodnienia. Jeśli chodzi o zarabianie 1% dziennie i zamianę 10 000 w milion w ciągu roku lub cokolwiek innego, nigdy nie chciałem tego przedstawiać. Ostatni komentarz jest jednak trochę chaotyczny, więc z góry przepraszam. Kiedy zaczynałem na rynku Forex, postawiłem sobie za cel znalezienie dochodowych traderów, od których mógłbym się uczyć. Dla mnie jedynym sposobem, aby dowiedzieć się, że to naprawdę okazja, było handlowanie z nimi w środowisku na żywo, w ten sposób mogłem obserwować, jak sprawdzają transakcje w czasie rzeczywistym i poczuć ich ból, jeśli weszli…
Brawa dla tego

egaxxurt
08-15-2023 22:52, 22:52
Nie zamierzałem zawracać sobie głowy kolejną odpowiedzią, ponieważ nie mam nic do udowodnienia. Jeśli chodzi o zarabianie 1% dziennie i zamianę 10 000 w milion w ciągu roku lub cokolwiek innego, nigdy nie chciałem tego przedstawiać. Ostatni komentarz jest jednak trochę chaotyczny, więc z góry przepraszam. Kiedy zaczynałem na rynku Forex, postawiłem sobie za cel znalezienie dochodowych traderów, od których mógłbym się uczyć. Dla mnie jedynym sposobem, aby dowiedzieć się, że to naprawdę okazja, było handlowanie z nimi w środowisku na żywo, w ten sposób mogłem obserwować, jak sprawdzają transakcje w czasie rzeczywistym i czuć ich ból, jeśli wchodzili w przegrane transakcje itp. Do tej pory byłem w pięciu różnych, płatnych pokojach na żywo, każdy do nauki różnych stylów handlu. Skalpowanie, wsparcie i opór w handlu trendami, handel Fundi, handel Fibonacciego, a także coś, co można opisać jedynie jako pokój handlu crossover ze średnią ruchomą. Jest wiele innych dobrych pokoi, które rozważałem, świeczniki, fale Elliotta itp., Ale do tego czasu nauczyłem się wystarczająco dużo. Liveroomy oparte na subskrypcji mają zwyczaj przyciągania nie tylko nowicjuszy, ale także już dochodowych traderów, którzy chcą poprawić swoją grę, skalperów, którzy chcą nauczyć się na przykład handlu trendami. Jeden skalper, którego znałem, wydawał transakcje co 10 minut i handlował 12 - 18 godzin dziennie, jego stopery były ograniczone, więc mógł zaryzykować znaczne kwoty na transakcję. Handlował jak maszyna, odniosłem wrażenie, że miał niezłe konto (jego żona miała poważne uzależnienie od zakupów lol), powiedzmy, że zarabiał 5 lub 10% ze swojego konta 50 000 dziennie, być może musiał je wypłacać codziennie aby uszczęśliwić swoją żonę, ale nadal zarabiał swój wybrany procent dziennie. Rozróżnienie pro traderów od nowicjuszy nie zajmuje dużo czasu. Jest wielu traderów detalicznych, którzy regularnie osiągają codzienne zyski, wszyscy mają różne progi bólu w stosunku do procentowego ryzyka. 1% zysku dziennie to liczba, którą wyciągnąłem z kapelusza, wszystko oczywiście zależy od wielkości konta. Jeden facet, z którym handlowałem, miał konto o wartości 20 000 $, to było wszystko, co był gotów zaryzykować ze swoim brokerem. Jego stoper mieścił się w przedziale od 20 do 40 pipsów, a jego celem było zawsze trzy do jednego RR. Zaryzykowałby 4 000 $, aby zarobić 8-12 000 $ na transakcji, mógłby to robić średnio co najmniej raz dziennie przez pięć dni w tygodniu. Dawno temu miał 60% wskaźnik wygranych, jego handel i zarządzanie pieniędzmi były genialne. Trzy lata później mówi mi, że jego wskaźnik wygranych jest teraz bliski 80%. W tych pokojach na żywo spotykasz bardzo interesujących ludzi z różnych środowisk, byłych bankierów, pilotów, wojskowych, prawników, chirurgów itp. Ludzie handlujący z łodzi, plaż, przy basenie itp. To jest to, co robisz, zadawaj właściwe pytania i możesz odnieść sukces. Pokoje na żywo są świetne, ale wszystko, czego potrzebujesz, można znaleźć na FF za darmo, cokolwiek Ci odpowiada. Handel nie różni się niczym od innych umiejętności, wymaga cierpliwości, dyscypliny i determinacji. Powodzenia. PS Gdybym nie wiedział, że wielu ludzi zarabia na handlu, prawdopodobnie wiele razy bym się poddał. Moje motto zawsze brzmiało: Jeśli inni mogą to zrobić, to ja też.

Luasdepougada
08-16-2023 00:13, 00:13
Niełatwe to mało powiedziane. Nie tylko powiedziałbym, że niewielu traderów intraday na FF osiąga 20% miesięcznie, ale nawet garstka traderów na tych forach (lub gdziekolwiek indziej) może konsekwentnie osiągać wyniki nawet zbliżone do tego. Według tej matematyki, składając co miesiąc - Twoje konto wyczyściłoby 70 000 $ w ciągu roku i 1 milion $ w nieco ponad 2 lata (zakładając, że nie czerpiesz żadnych zysków). Od 10 000 $ do 1 miliona $ w 27 miesięcy to nie jest coś, co często widzisz.
Tak, 1% dziennie wydaje się łatwe i małe... i czasami może tak być... ale chodzi o spójność. Uważam, że 1% to bardzo wysoki cel. Dla nas, inwestorów składanych, gdy weźmiemy 250 dni handlowych w roku: ... 1% dziennie konsekwentnie oznacza (1,01^250) = 12-krotność kwoty pieniędzy po roku. ... 2% dziennie spójność oznacza (1,02^250) = 141 razy ilość pieniędzy po roku... (szalone) Ale to jest dość nierealne... brzmi przerażająco... Dostosujmy trochę liczby : ... 0,4% dziennie = 2,7-krotna ilość pieniędzy po roku ... 0,5% dziennie = 3,5-krotna kwota pieniędzy po roku ... 0,6% dziennie = 4,5-krotna kwota pieniędzy po roku Mój cel jest większy w tych ułamkach procenta dziennie... lub bardziej jak 1-2% tygodniowo... Będę najszczęśliwszym traderem na świecie, jeśli uda mi się osiągnąć ten cel. Ale zgódźmy się: łączenie jest drogą do sukcesu.

Gsork
08-16-2023 01:33, 01:33
Podoba mi się twoje podejście... ... ...ale nie nazwałbym tego niekończącą się lekcją... To znaczy ile pieniędzy możesz poświęcić, aby dać rynkowi tyle razy, ile się uczysz, przegrywając? Tylko bogaci mogą się uczyć w ten sposób... większość biednych zostanie trwale zlikwidowana bardzo szybko... Forex to gra jak samo życie.... musisz szybko nauczyć się zasad i zachowywać się w sposób, który pozwoli ci kontynuować twoje życie bez większego niebezpieczeństwa... Wyobraź sobie, że żyjesz w świecie, w którym żyją również gigantyczne potwory podobne do dionazaurów......
tak, to wszystko prawda, sam bym tego lepiej nie ujął. jeśli mogę dodać, potrzebujesz także planu generalnego, który w połączeniu z opłacalnym systemem pozwoli Ci zrealizować swoje cele. czasami potworem nie jest rynek, ale nasza własna niecierpliwość.

gakvassi94
08-16-2023 02:54, 02:54
Podoba mi się twoje podejście... ... ...ale nie nazwałbym tego niekończącą się lekcją... To znaczy ile pieniędzy możesz poświęcić, aby dać rynkowi tyle razy, ile się uczysz, przegrywając? Tylko bogaci mogą się uczyć w ten sposób... większość biednych zostanie trwale zlikwidowana bardzo szybko... Forex to gra jak samo życie.... musisz szybko nauczyć się zasad i zachowywać się w sposób, który pozwoli ci kontynuować twoje życie bez większego niebezpieczeństwa... Wyobraź sobie, że żyjesz w świecie, w którym żyją również gigantyczne potwory podobne do dionazaurów......
Tak, to była świetna scena w KING KONG uciekająca przed dinozaurami w wąwozie: wysoki wskaźnik ofiar. W pewnym sensie pokazuje to jednak, że przetrwanie dzięki sprytowi (powód dla transakcji) jest najważniejsze, zwłaszcza jeśli w przypadku, który podałeś, nie ma stop loss.

Luasdepougada
08-16-2023 04:15, 04:15
słowo PRO nie pasuje do forex. nie ma plusów. wszyscy uczniowie biorą udział w niekończącej się lekcji. kiedy myślisz, że jesteś zawodowcem, rynek podkreśli, uderzy cię w głowę i powie, że klasa nie skończyła, szkoła nie jest skończona i zabierze część twoich ciężko zarobionych pieniędzy i dumy. tak dochodowi handlowcy tak, za, nie, pozdrowienia damien
Podoba mi się twoje podejście... ... ...ale nie nazwałbym tego niekończącą się lekcją... To znaczy ile pieniędzy możesz poświęcić, aby dać rynkowi tyle razy, ile się uczysz, przegrywając? Tylko bogaci mogą się uczyć w ten sposób... większość biednych zostanie trwale zlikwidowana bardzo szybko... Forex to gra jak samo życie.... musisz szybko nauczyć się zasad i zachowywać się w sposób, który pozwoli ci kontynuować twoje życie bez większego niebezpieczeństwa... Wyobraź sobie następującą sytuację: żyjesz w świecie, w którym żyją również gigantyczne potwory podobne do dionazaurów... a ty jesteś tylko małą myszką na ziemi, która stara się nie zostać zdeptana przez potwory. ... czasami masz szczęście i możesz wspiąć się na potwora jak pchła, a potem możesz podróżować z potworem ... ... ale jeśli nie będziesz uważał, zostaniesz po prostu zdeptany lub zjedzony żywcem przez te potwory. ..
https://www.forex-instant.com/attachments/1529195262sds1207125495.pngTak czasami postrzegam handel na rynku Forex… to jak życie blisko gigantycznego potwora, który nie dba o to, że istniejesz i co się z tobą stanie… potwór z rynku Forex zadeptuje cię na śmierć, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Ale jeśli nauczysz się żyć poza potworem forex, możesz cieszyć się bardzo obiecującymi korzyściami: - cieszysz się bezpieczeństwem, ponieważ nikt nie odważy się pieprzyć w pobliżu wielkiego potwora - możesz jeść okruchy chleba, które spadają z ust potwora, lub jeśli masz szczęście, możesz nawet ukraść jedno z jaj, które forex-potwór składa od czasu do czasu w swoim gnieździe... (prawdopodobnie CB-Interwencja?) - uczysz się jednocześnie ostrożności i spokoju... jedno i drugie jest zaliczane do najcenniejszych cnót w życiu... -możesz gromadzić swoje dochody i pewnego dnia postanowić zostawić forex-potwory i spędzić resztę życia na rajskiej wyspie...

Miluglwz93
08-16-2023 05:36, 05:36
słowo PRO nie pasuje do forex. nie ma plusów. wszyscy uczniowie biorą udział w niekończącej się lekcji. kiedy myślisz, że jesteś zawodowcem, rynek podkreśli, uderzy cię w głowę i powie, że klasa nie skończyła, szkoła nie jest skończona i zabierze część twoich ciężko zarobionych pieniędzy i dumy. tak dochodowi handlowcy tak, za, nie, pozdrowienia damien
PRO, pochodzi od profesjonalisty, jak robienie tego na życie. Dlatego każdy, kto żyje ze swoich dochodów z handlu, jest PRO. Nie ma to nic wspólnego z ilością posiadanej wiedzy.

Seim
08-16-2023 06:57, 06:57
tak. . tutaj na Filipinach, kiedy zarabiasz co najmniej 1000 000 $ miesięcznie, to cholernie duże pieniądze… prawie 50 000 peso filipińskich… i to wystarczająco dużo dla jednej osoby, takiej jak ja.
https://www.forex-instant.com/attachments/1529195257.png

harald
08-16-2023 08:17, 08:17
słowo PRO nie pasuje do forex. nie ma plusów. wszyscy uczniowie biorą udział w niekończącej się lekcji. kiedy myślisz, że jesteś zawodowcem, rynek podkreśli, uderzy cię w głowę i powie, że klasa nie skończyła, szkoła nie jest skończona i zabierze część twoich ciężko zarobionych pieniędzy i dumy. tak dochodowi handlowcy tak, za, nie, pozdrowienia damien

claradlx
08-16-2023 09:38, 09:38
Uważaj na FOREX i oszustwa FOREX lub ludzi, którzy twierdzą, że zarabiają mnóstwo pieniędzy na FOREX. 95% ludzi traci na tym pieniądze i masz 95% szans, że stracisz wszystkie swoje pieniądze.. Co sprawia, że ​​chudniesz, że będziesz częścią 5% PRO? Nadzieja? Nie marnuj swoich ciężko zarobionych pieniędzy na FOREX, dajesz je Vulturom latającym wokół...
Każdy, kto jest gotów poświęcić czas i poświęcenie na naukę tej umiejętności, może zostać PRO. Gdyby to było łatwe i można by się tego nauczyć w pięć minut, wszyscy by to robili z powodzeniem. Jest to umiejętność, której może nauczyć tylko czas. Cokolwiek by to nie było, jedyną rzeczą, którą nie jest, jest schemat „szybkiego wzbogacenia się”. Gdyby mi to powiedziano, kiedy zaczynałem, oszczędziłoby mi to tylu cierpień. kiedy zaczynałem, myślałem, że jestem gruby, ponieważ nie mogłem go uruchomić. Wszystko to wymagało czasu na naukę.

aritz1997
08-16-2023 10:59, 10:59
Uważaj na FOREX i oszustwa FOREX lub ludzi, którzy twierdzą, że zarabiają mnóstwo pieniędzy na FOREX. 95% ludzi traci na tym pieniądze i masz 95% szans, że stracisz wszystkie swoje pieniądze.. Co sprawia, że ​​chudniesz, że będziesz częścią 5% PRO? Nadzieja? Nie marnuj swoich ciężko zarobionych pieniędzy na FOREX, dajesz je Vulturom latającym wokół...
Jesteś jak bot spamujący. Kiedy każdy temat dotyczy angażowania się w rynek Forex, pojawia się „ForexDude”, mówiąc ludziom, aby nie angażowali się bla bla bla. Musisz mieć ekscytujące życie. BTW ten wątek był cichy od 2008 roku, więc ktoś musiał faktycznie trochę poszukać zamiast otwierać nowy wątek, to niesamowite....

LukagCrazy
08-16-2023 12:20, 12:20
nie handluje jeszcze w pełnym wymiarze godzin. może po milionie w banku?

oxray119119
08-16-2023 13:40, 13:40
Pracuję na pełny etat i handluję na rynku Forex w niepełnym wymiarze godzin. Jestem taki sam jak wszyscy inni w tym sensie, że mam nadzieję, że pewnego dnia rzucę swoją codzienną pracę i zarobię na życie, ale minie trochę czasu, zanim będziesz mógł spalić ten most
https://www.forex-instant.com/attachments/1529195257.pngto nie mit, osobiście znam dwie osoby, które żyją z handlu.
Spaliłem ten most. Zrezygnowałem z pracy i zarabiam na życie w pełnym wymiarze czasu pracy. Osobiście znam dobrze ponad 10 traderów, którzy żyją z handlu.
https://www.forex-instant.com/bitcoin-talk-and-cryptocurrencies/179-array-range-help.html

LavierooMuhoz
08-16-2023 15:01, 15:01
Handel na życie jest możliwy, wystarczy być bardzo zdyscyplinowanym w handlu. Nie potrzebujesz ogromnego konta, aby zarabiać pieniądze. To, czego potrzebujesz, to właściwe zarządzanie pieniędzmi i dobry system handlu. Handluję w ten sposób, że ryzykuję 2% na transakcję, a nagroda wynosi około 4%. Mam 7 zyskownych transakcji na 10. Oznacza to, że na każde 10 transakcji tracę 4% i wygrywam 28%, co daje zysk netto w wysokości 24% na 10 transakcji. Okazało się, że to około 2 tygodnie. To, co wymaga czasu, to znalezienie tego systemu, który działa dla CIEBIE i znalezienie dyscypliny, aby nim handlować, kontrolując swoje emocje i stosując odpowiednie zarządzanie pieniędzmi. Miej cierpliwość mój przyjacielu i ufność, że ci się uda.

oxr
08-16-2023 16:22, 16:22
oh goody .... jeszcze jeden wątek o handlu na życie? Dlaczego nie wystarczy przeczytać setki innych wątków na ten sam temat. Ale odpowiadając na twoje pytanie, tak, handluję, aby żyć z własnego konta, a nie handluję dla innych. Zacząłem z mniej niż 10 000, a teraz mój tygodniowy dochód z rynku forex jest tym, z czego żyję. Wyciągam tylko 50% moich zysków za każdy tydzień, reszta pozostaje, aby konto rosło. Mam dwa konta, jedno w FXSol, a drugie w MBTrading. Jakiego systemu używam? Nic nie znajdziesz na sprzedaż ani nie znajdziesz na żadnej...
Cześć, Bardzo dobrze odpowiada
https://www.forex-instant.com/attachments/1529195257.pngZrozumiałem więcej o zarabianiu na życie po zapoznaniu się z twoją odpowiedzią na ten temat
https://www.forex-instant.com/attachments/1529195257.pngDziękuję bardzo i dobry handel dla ciebie
https://www.forex-instant.com/attachments/1529195257.pngPozdrowienia

Terak939
08-16-2023 17:43, 17:43
Żyję, by handlować… czy to się liczy?
https://www.forex-instant.com/attachments/1529195257.png

claradlx
08-16-2023 19:04, 19:04
Handel na życie jest prawdopodobnie najtrudniejszym sposobem zarabiania na życie. Prowadziłem wielomilionowe firmy i było to łatwe w porównaniu z handlem. Jak koszt czasu spędzonego z moimi dziećmi naprawdę nie sprawił, że było to dla mnie warte. Jestem pewien, że mój syn myślał, że jego ojciec jest telefonem komórkowym. Handel oznacza dla mnie, że mogę być z dziećmi i handlować w godzinach, które mi odpowiadają, a nie firmie. Minusem jest to, że jest to trudny sposób zarabiania na życie. Jednak jest to coś, co lubię i idealnie pasuje do mojego stylu życia.

valoxr3113
08-16-2023 20:24, 20:24
Pracuję na pełny etat i handluję na rynku Forex w niepełnym wymiarze godzin. Jestem taki sam jak wszyscy inni w tym sensie, że mam nadzieję, że pewnego dnia rzucę swoją codzienną pracę i zarobię na życie, ale minie trochę czasu, zanim będziesz mógł spalić ten most
https://www.forex-instant.com/attachments/1529195257.pngto nie mit, osobiście znam dwie osoby, które żyją z handlu.

xixaklo
08-16-2023 21:45, 21:45
cześć wszystkim. Studiuję rynek forex od prawie roku i zawsze dochodzę do tego samego wniosku, nie ma nikogo, komu jako traderowi mogę zaufać, naprawdę zaczynam wierzyć, że nie da się zarabiać na życie z handlu. że handel za mniej niż 50 100 000 to po prostu dawanie pieniędzy wszystkim tym brokerom minikont w prezencie, mam na myśli, że w ciągu jednego roku zbadałem wszystkich najbardziej znanych brokerów, którzy są w sieci, nigdy nie słyszałem o naprawdę uczciwym, tam są zawsze złymi fidbekami o wszystkim, nigdy nie słyszałem dobrych rzeczy o jakimś brokerze. więc czy jest ktoś ze wszystkich ludzi, którzy mieli dość cierpliwości, aby przeczytać to wszystko powyżej, aby powiedzieć mi, że zarabia na życie, a jeśli jest… naprawdę jest jeden lub nawet holuje, powiedz mi, jak iz kim
Tak, na tym forum są ludzie uczciwi, którzy zdecydowanie zarabiają na życie handlem. Na przykład James (z grupy James16).

mlagol
08-16-2023 23:06, 23:06
Życie na rynku Forex?!?!? Handlujemy tutaj, aby spełnić Twoje marzenie
https://www.forex-instant.com/attachments/1529195256.pnghttps://www.forex-instant.com/attachments/1529195257.pnghttps://www.forex-instant.com/attachments/1529195257.png.Jestem studentem w niepełnym wymiarze godzin i pracuję w niepełnym wymiarze godzin. Forex to kolejny niepełny etat
https://www.forex-instant.com/attachments/1529195257.png. Więc to tak, jakby każdy na tym świecie miał własną osobowość, własne potrzeby i własne wymagania! Nie da się stworzyć typowego scenariusza, w którym wszyscy traktują się jak jeden.

Burespearc91
08-17-2023 00:27, 00:27
oh goody .... jeszcze jeden wątek o handlu na życie? Dlaczego nie wystarczy przeczytać setki innych wątków na ten sam temat. Ale odpowiadając na twoje pytanie, tak, handluję, aby żyć z własnego konta, a nie handluję dla innych. Zacząłem z mniej niż 10 000, a teraz mój tygodniowy dochód z rynku forex jest tym, z czego żyję. Wyciągam tylko 50% moich zysków za każdy tydzień, reszta pozostaje, aby konto rosło. Mam dwa konta, jedno w FXSol, a drugie w MBTrading. Jakiego systemu używam? Nic nie znajdziesz na sprzedaż ani nie znajdziesz na żadnym forum. Ale powiedzmy sobie jasno, nigdy nie ujawnię mojego systemu ani egy. Abym ja dostał to, czego chcę, inni muszą stracić. Przepraszam, ale tak po prostu jest. Sugeruję, abyś wrócił i znalazł lepsze materiały do ​​​​nauki, jeśli uważasz, że nie możesz tego zrobić z mniej niż 50 000.

mokar433
08-17-2023 01:47, 01:47
Myślę, że handel na życie jest względny dla każdej osoby. Mógłbym żyć z 2k zysku miesięcznie. Czułbym się komfortowo z 10 000 i naprawdę wygodnie z 20 000 miesięcznie. Przy systemie, którego używam, muszę mieć 50 tys. na koncie, żeby czuć się naprawdę komfortowo. W tej chwili mam mniej niż 10k na koncie i mógłbym żyć z zysku, ale nie muszę, więc po prostu zbuduję bazę kapitałową w kierunku naprawdę wygodnego życia
https://www.forex-instant.com/attachments/1529195256.png