PDA

Zobacz pełną wersję : System handlu EOD



balerug
10-19-2008 10:10, 10:10
Cześć Ze względu na osobiste okoliczności bardzo trudno jest mi handlować na co dzień (jeśli spojrzysz na moje wątki, zamieściłem tutaj sporo moich systemów handlu dziennego), więc zamierzam włożyć moją energię w moje systemy eod, ten konkretny system okazał się bardzo obiecujący zrobił mi wiązki pestek i został opublikowany na forum tutaj jest link


https://www.forex-instant.com/cryptocurrencies-and-commodities/144-help-place-order-closed-opened-price.html
Opublikuję system, zasady i szablon w ciągu najbliższych kilku dni, nie jestem niezręczny, po prostu czas jest przeciwko mnie atm ..

Zamierzam sprawdzić przegrane transakcje i zobaczyć, czy pewna zmiana zasad naprawi sytuację… Myślę, że tak

balerug
11-21-2022 02:19, 02:19
Dzięki za aktualizację, Ibhales, jesteś znacznie bardziej zorganizowany niż ja. Muszę przyznać, że jazda była ciężka, ale krzywa jest w górę, choć nie jest przyjemna i płynna, ale idzie we właściwym kierunku. Podobnie jak wszystkie systemy, do których trzeba się przyzwyczaić, musimy poszerzyć naszą strefę komfortu..wielu ludzi chce RR 3;1 z zerowym wyciągnięciem, o którym ty i ja wiemy, że nie istnieje. Wszystko, co możemy zrobić, to znaleźć przewagę i miejmy nadzieję, że to wykorzystamy. Świetna robota przy prowadzeniu dokumentacji. Mam nadzieję, że wszystko jest w porządku

sadiher31
11-21-2022 03:41, 03:41
1 Załącznik(i) Nie ma jeszcze czasu na eksplorację danych, ale majowe transakcje wróciły na zwycięską stronę.
https://www.forex-instant.com/attachments/1530191788396484648.png

sadiher31
11-21-2022 05:03, 05:03
Mam nadzieję, że znajdę trochę czasu i przeprowadzę analizę typu data mining na temat zwycięzców i przegranych, ale jeszcze tego nie zrobiłem. Właściwie chciałbym wykonać modelowanie sieci neuronowej zwycięzców i przegranych i zobaczyć, czy mógłbym stworzyć statystycznie ważną prognozę, czy konfiguracja rzeczywiście okaże się opłacalna. Przyjrzałem się trochę nowym setupom pod kątem tego, jak wygląda akcja cenowa w kontekście możliwości cofnięcia w trendzie wzrostowym lub spadkowym. Jestem bardziej ostrożny wobec sygnału, gdy nie ma żadnego trendu wizualnego, ale nie mam danych, które mogłyby powiedzieć, że jest mniej lub bardziej prawdopodobne, że wygrają. Jak mówi, egy działa na dłuższą metę i chociaż sam nie do końca wiem, czy to prawda, myślę, że tak. Zobaczymy, jak wypadną miesiące letnie. Wszystko jest równe, planuję kontynuować handel egy i podzielę się moimi wynikami. Pozdrowienia dla wszystkich. Lynn

LaviBourbok
11-21-2022 06:26, 06:26
Statystyki GA są bardzo przeciętne. Do tej pory 41 transakcji z ogólnym wynikiem 1,28%. Będzie pracował nad wyeliminowaniem transakcji, które znajdują się w obszarach konsolidacji. Wszelkie pomysły mile widziane.

LaviBourbok
11-21-2022 07:48, 07:48
Właśnie skompilowałem GU od początku roku i jest nieco ponad 5%.

LaviBourbok
11-21-2022 09:10, 09:10
1 Załącznik(i) Cześć . Byłem zajęty badaniem twoich wątków EOD. Dzięki za włożony wysiłek. Skończyłem testować GJ od stycznia tego roku. Dane, które uchwyciłem, obejmują; Data, dzień, kierunek, zakres słupka wyzwalającego (dzienny zakres słupka używanego do wejścia), zakres 5-dniowy, maksymalny % zniesienia, maksymalny % zysku, końcowy zysk/strata %. Wyniki handlu są uzyskiwane przy użyciu skoku 3 RSI zarówno w górę, jak iw dół. Używam NY close do EOD. Wejście jest na zamknięciu słupka po skoku. Ten słupek potwierdza, że ​​skok jest prawidłowy. Następnie stosuję podstawową zasadę zamykania transakcji na lub blisko zamknięcia następnego dnia. Wchodzę/wychodzę około 15 minut przed EOD, aby uniknąć wzrostu spreadu. • 1 SS pokazuje mój wykres. Proszę zignorować wszystkie X #8730; znaki, pochodzą z innych testów. °° Indiors: RSI 3 (13 nie jest używane w mojej analizie) ADR dla informacji o zasięgu 5-dniowym. °° Szare przerywane pionowe linie pokazują szczyty/doliny skoków RSI 3. • 2. SS to baza danych, którą skonstruowałem do obsługi liczb. °°° 2. SS jest tutaj:
https://www.forex-instant.com/attachments/1530191757sds897573847.pngW tej próbie reprezentuje łącznie 49 transakcji od początku 2014 r. TYLKO na GJ. °° U lub D pokazuje kierunek handlu. °° 1 Dzień to zakres słupka następujący po dniu wzrostu. °° 5 dzień to zakres 5 dni. °° ReTr % D1 to procent słupka po skoku, maksymalny % powrotu. °° Max % TP to maksymalny procent ceny z zakresu 1Day przebytej w kierunku TP. °° Handel % to ostateczny wynik handlu w lub (-) procentach. °° Liczby u góry w zielonym obszarze reprezentują średnie wszystkich liczb w egorii, z wyjątkiem % handlu, który jest sumą wszystkich transakcji. Dziś wprowadzam dane do GU GA. Gdyby ktoś chciał sprawdzić inne pary, proszę o PW. Chętnie podejmę współpracę przez skype. Dzięki, Darrylu
https://www.forex-instant.com/attachments/15301917601378714187.png

ltte9asdreg
11-21-2022 10:32, 10:32
Prawidłowy i jeden z pierwszych systemów, które naprawdę opracowałem i handlowałem lata temu, ale naiwny w swojej koncepcji. Używam teraz innych 2 rzeczy, które musisz zrobić, aby zarabiać pieniądze.. 1 Zidentyfikuj trend Kupuj na spadkach, sprzedawaj na rajdach Proste.. ..hmmmm P
, ten wątek był jednym z pierwszych, jakie kiedykolwiek przeczytałem, próbując nauczyć się handlować. Wtedy nie mogłem tego zrozumieć, teraz w zasadzie tak handluję. Dokonałem kilku modyfikacji, które poprawiają wytrzymałość. Jeśli ktoś może z tego skorzystać, to świetnie. Pierwszy wskaźnik CCI jest tylko miarą tego, jak daleko cena jest od średniej ruchomej. Stosuje się CCI 40, a następnie 40 SMA. Moim skromnym zdaniem 50 SMA jest lepszym wskaźnikiem trendu. Więc porzucam CCI i umieszczam 50 SMA na wykresie. Powyżej 50 szukam długich, poniżej 50 szukam szortów. Inną modyfikacją, która naprawdę pomaga, jest nachylenie 50, bierz długie tylko wtedy, gdy SMA ROSNIE, i bierz szorty tylko wtedy, gdy SMA SPADA. Używam również trailing stopu, szerokości S/L. Więc jeśli mam 300 pipsów S/L, używam trailing stopu 300 pipsów. Większość strat będzie mniejsza niż większość zwycięstw. Ten system działa również dobrze na 4 godziny i 1 godzinę, ale przy mniejszych przedziałach czasowych najlepiej, jeśli 50 SMA zdecydowanie wskazuje kierunek handlu. Tylko moje 2 pipsy warte. Royce'a.

ttcarm73
11-21-2022 11:55, 11:55
Cześć wszystkim, mój pierwszy post tutaj zwykle publikuję na trade2win, tylko myśl dla ludzi w Wielkiej Brytanii, czy moglibyśmy dostosować strefę czasową wykresów tak, aby świeca nowego dnia zaczynała się o 21:00 GMT, gdybyśmy używali strefy czasowej GMT 3 godziny wtedy nowa świeca dzienna powinna otworzyć się w czasie, w którym chcemy handlować, czyli o 21:00 GMT, co zaoszczędziłoby nam handlu przed zakończeniem paska sygnału! Czy ktoś tego próbował? nie jestem pewien czy to mozliwe...

DO
11-21-2022 13:17, 13:17
2 Załącznik(i) dzisiaj. Staram się grać wbrew systemowi. Nie EOD tylko BOD (początek dnia) - chyba... wczoraj Cena spada - więc cofnięcie - Stoch 5 ticku w górę w sesji azjatyckiej więc i tak długo.... wyniki... na ekranach. Podsumowanie.... poczekaj na zamknięcie dziennej świecy. Meaby w innej nieruchomości rynkowej biorę zysk, ale spójrz na Stoch 15 - jest na niebezpiecznym poziomie - 75-50. Nie czas na tak długo. Pytanie do... system jest stary.. Wiem... Więc... jakie modyfikacje na nim widzicie od pierwszego postu z 2008 roku.
https://www.forex-instant.com/attachments/15301917551838995222.png
https://www.forex-instant.com/attachments/15301917571213730202.png

DO
11-21-2022 14:39, 14:39
- jaki masz teraz system? Meaby jest to naiwne, ale proste i daje sygnały. Kiedy go przestrzegamy.... więc... nie lubię rzeczy zgodnych... Najlepszy w tym systemie dla mnie - sprawdzam raz dziennie wykres..... Czy nadal używasz Daily Chart? Jaki jest najlepszy system dla Daily Chart. Czy kupujesz Astona Martina...
https://www.forex-instant.com/attachments/1530191737.pngStoch 30-10-10 to długoterminowy trend.. ale to 15% decyzji o handlu. 50% to Stoch 5 35% to Stoch 15 i 15% Stoch 30

balerug
11-21-2022 16:01, 16:01
popraw mnie, jeśli się mylę, ale jest to po prostu kolejny system podążający za trendem z kupowaniem spadków i sprzedawaniem rajdów podczas wejścia. Nie pukanie go jednak musi być jednym z najlepszych sposobów handlu w mojej opinii.
Prawidłowy i jeden z pierwszych systemów, które naprawdę opracowałem i handlowałem lata temu, ale naiwny w swojej koncepcji. Używam teraz innych 2 rzeczy, które musisz zrobić, aby zarabiać pieniądze.. 1 Zidentyfikuj trend Kupuj na spadkach, sprzedawaj na rajdach Proste.. ..hmmmm P

caterm
11-21-2022 17:24, 17:24
Stary system, ale naprawdę dobry. IMHO najlepsze dla wykresu dziennego. Próbuję znaleźć dobry system dla wykresu dziennego i ten stary system jest w porządku i prosty. Moje miejsce pracy z 3 Stoch indi. Spójrz na główny sygnał Sto - 532 Tick up - kup - tik down - sprzedaj inny Stoch to filtr i własność rynkowa. Na wykresie. Kiedy Stoch 532 tyka na zielonej świecy, to sygnał, że trzeba zająć długą pozycję, ale jeśli Stoch 15 gwałtownie spadnie, to czekam na kolejne krótkie. Take Short na poziomie 75-50 jest niebezpieczne. Lepiej poczekaj, aż Sto 15 spadnie poniżej 50 poziomu/
a co ze stochem 30-10-10? Czy masz również link do pełnych zasad tego systemu?

DO
11-21-2022 18:46, 18:46
1 Załącznik(i) Stary system, ale naprawdę dobry. IMHO najlepsze dla wykresu dziennego. Próbuję znaleźć dobry system dla wykresu dziennego i ten stary system jest w porządku i prosty. Moje miejsce pracy z 3 Stoch indi. Spójrz na główny sygnał Sto - 532 Tick up - kup - tik down - sprzedaj inny Stoch to filtr i własność rynkowa. Na wykresie. Kiedy Stoch 532 tyka na zielonej świecy, to sygnał, że trzeba zająć długą pozycję, ale jeśli Stoch 15 gwałtownie spadnie, to czekam na kolejne krótkie. Take Short na poziomie 75-50 jest niebezpieczne. Lepiej poczekaj, aż Sto 15 spadnie poniżej 50 poziomu/
https://www.forex-instant.com/attachments/1530191752804996956.png

ghezi99
11-21-2022 20:08, 20:08
wow nie zdawałem sobie sprawy, że to taki stary wątek.. lol

ghezi99
11-21-2022 21:31, 21:31
popraw mnie, jeśli się mylę, ale jest to po prostu kolejny system podążający za trendem z kupowaniem spadków i sprzedawaniem rajdów podczas wejścia. Nie pukanie go jednak musi być jednym z najlepszych sposobów handlu w mojej opinii.

DO
11-21-2022 22:53, 22:53
Powitanie. Przepraszam za mój angielski, pochodzę z Polski. Handluję tą metodą ale ją modyfikuję. Nie używam CCI, ale Sto15-5-5 i Sto 5-3-2 Close-Close. Nie używam EOD indior - daje to wiele fałszywych sygnałów. W schemacie Sto 5-3-2 robię 2 kreski na poziomie 15 i 85. O 21:00 wykres kontrolny GMT. Jeśli Sto awansuje z poziomu 15, zajmę dużo czasu, jeśli Sto spadnie z poziomu 85, zrobię Short. Używam też Pivot i sprawdzam wzór świecy. Właściwie analizuję inny zestaw dla Stocha, aby przefiltrować najlepszy sygnał. Kiedy Stoch 532 pójdzie w górę, a Stoch 15-5-5 w dół lub w górę, lepiej zająć dużo czasu. Ale to zależy od rynku nieruchomości.

sadiher31
11-22-2022 00:15, 00:15
Nie wymieniałem go od mojego poprzedniego postu. Od tamtej pory też na to nie patrzyłem, więc nie wiem, czy się poprawiło, czy nie. Lynn

pablo938a
11-22-2022 01:37, 01:37
Ktoś jeszcze handluje tym systemem?
https://www.forex-instant.com/attachments/1530191736.png

sadiher31
11-22-2022 03:00, 03:00
1 Załącznik(i) W tym momencie dość trudno jest kontynuować handel. Idę do czego na chwilę. Miałem nadzieję, że trafimy na kilka miesięcy z wysokim procentem zwycięzców. Może tej jesieni. Ogólna koncepcja wydaje się z pewnością rozsądna, ale z pewnością nie działa w tej chwili.
https://www.forex-instant.com/attachments/15301917501047323657.png

sadiher31
11-22-2022 04:22, 04:22
1 Załącznik(i) Spojrzałem na to i zdecydowałem się przejść. Po prostu nie wyglądało to na odwrócenie trendu. Wydaje mi się, że nachylenie trendu wzrostowego jest zbyt płytkie, aby zadziałało, ponieważ zakresy słupków są zbyt duże. Moje straty za lipiec były bardzo duże w pipsach, więc chyba odłożę egy na jakiś czas na półkę. Lynn
https://www.forex-instant.com/attachments/1530191748201508453.png

Xelipe
11-22-2022 05:44, 05:44
J84 Nie, zostawiam przystanek w pierwotnej pozycji, dopóki TP nie zostanie trafiony, tak blisko, że celem pozostania zatrzymania jest danie oddechu zamianie. 7 października CCI było powyżej 0.00, ale stoch był znacznie powyżej 50, musi zejść poniżej 50, a następnie zaznaczyć, aby był to ważny wpis, to nie spełnia zasad i nie był sygnałem. Poprawię mój 1. post o stochu linia jest 50 przepraszam
Dziękuję. Zajmować pozycję długą, CCI powyżej 0, stoch poniżej 50 tik w górę, zielona świeca Aby zająć pozycję krótką CCI poniżej 0, stoch powyżej 50 tik w dół, czerwona świeca Czy to prawda? Kolejne pytanie, czy tej metody można użyć na innym TF. Lubisz 1HTF?

Aresox
11-22-2022 07:06, 07:06
Yikes..ok, pozwól mi odpowiedzieć na jedno z nich na raz, przepraszam, iv pomyliłem rzeczy.. J84 Przepraszam, moja wina, kiedy CCI jest powyżej 0,00, szukamy pozycji długich, a następnie potrzebujemy cofnięcia, aby wejść, więc czekamy, aż Stoch spadnie poniżej 50 nie 0.00 przepraszam, mój pierwszy post zostanie zmieniony. Zejście poniżej 50 po prostu pokazuje nam, że mamy rozsądne wycofanie stocha, a następnie tyka w górę i tak długo, jak CCI jest powyżej 0,00, a świeca jest zielona, ​​to jest nasz wpis. Mój stoch jest ustawiony na 532 pole cenowe niskie/wysokie MA proste Jedyna linia chcemy pokazać główny, więc ustaw Sygnał na „Brak” Idę na 5-dniowy ATR Załączyłem wykres dla ostatnich 2 sygnałów na GBPJPY Pierwszy sygnał osiągnął cel 703 pipsów w ciągu 5 dni Drugi sygnał miał cel 528 pipsy trafione w ciągu 1 dnia Stopy ostatniego swingu są zaznaczone i nigdy nie są zagrożone
Nadal counfuse .. Wyjaśnij wpis, który jest wybijany przez dwie strzałki ?? są krótkie, nie długie !!

balerug
11-22-2022 08:29, 08:29
Chazbo To musi być w 100% mechaniczne, więc jeśli jest czerwone, jest w porządku, nawet jeśli jest to tylko pips, jak mądre dla zielonego. Jeśli mamy długi sygnał i jest czerwony, możesz poczekać 1 dzień, aby zobaczyć, czy dostaniemy zieloną świecę, ale to jest maksimum, a CCI musi nadal być powyżej 0,00 na zdrowie

balerug
11-22-2022 09:51, 09:51
J84 Nie, zostawiam przystanek w pierwotnej pozycji, dopóki TP nie zostanie trafiony, tak blisko, że celem pozostania zatrzymania jest danie oddechu zamianie. 7 października CCI było powyżej 0.00, ale stoch był znacznie powyżej 50, musi zejść poniżej 50, a następnie zaznaczyć, aby był to ważny wpis, to nie spełnia zasad i nie był sygnałem. Poprawię mój 1. post o stochu linia jest 50 przepraszam

balerug
11-22-2022 11:13, 11:13
1 Załącznik(i) Yikes..ok, pozwól mi odpowiedzieć na jedno z nich na raz, przepraszam, pomyliłem rzeczy.. J84 Przepraszam, moja wina, kiedy CCI jest powyżej 0,00, szukamy pozycji długich, a następnie potrzebujemy cofnięcia, aby wejść, więc czekamy, aż Stoch jest poniżej 50, a nie 0,00 przepraszam, mój 1 post zostanie poprawiony. Zejście poniżej 50 po prostu pokazuje nam, że mamy rozsądne wycofanie stocha, a następnie tyka w górę i tak długo, jak CCI jest powyżej 0,00, a świeca jest zielona, ​​to jest nasz wpis. Mój stoch jest ustawiony na 532 pole cenowe niskie/wysokie MA proste Jedyna linia chcemy pokazać główny, więc ustaw Sygnał na „Brak” Idę na 5-dniowy ATR Załączyłem wykres dla ostatnich 2 sygnałów na GBPJPY Pierwszy sygnał osiągnął cel 703 pipsów w ciągu 5 dni Drugi sygnał miał cel 528 pipsy trafione w ciągu 1 dnia Stopy ostatniego swingu są zaznaczone i nigdy nie są zagrożone
https://www.forex-instant.com/forex-trading-and-cfds/28-ma-fibo-=-gtgreen-pips.html

Xelipe
11-22-2022 12:35, 12:35
czy dobrze zrozumiałam????
Nie. Myślę, że ustawienie było przeznaczone do wykresu dziennego? Jeśli chcesz handlować 15M TF, powinieneś zmienić swoje ustawienia

RIKARD
11-22-2022 13:58, 13:58
1 Załącznik(i) czy mi się udało????
https://www.forex-instant.com/cryptocurrencies-and-commodities/125-xauusd-xagusd.html

Aresox
11-22-2022 15:20, 15:20
1 Załącznik(i) Co sądzisz na temat tego wykresu AudCad, na który powinniśmy zaczekać z białą świecą?
https://www.forex-instant.com/cryptocurrencies-and-commodities/230-add-horizontal-moving-lines.html

Aresox
11-22-2022 16:42, 16:42
Masz na myśli poniżej 100? Co do Stocha, czy ustawić na K - 5 D - 1 Spowolnienie -2 Pole cenowe doł/wysoki ma - prosta linia 0.00 Zamiast Stocha ustawić na K - 5 D - 3 Zwolnienie -2 Pole cenowe doł/wysoki ma - prosta linia 0.00 Widziałem ur załącznik stoch z tylko 1 linią, więc \D\ powinien być ustawiony na 1 zamiast 3? A czy powinniśmy ustawić TP na 75% z 5-dniowego ATR zgodnie z wątkiem \Robot trading\? Jeśli TP 5 dni ATR, to bardzo duże pipsy dla par takich jak GBPJPY (ponad 500 pipsów).
Czekamy Szablon .. Mam nadzieję, że wkrótce go otrzymam ..
https://www.forex-instant.com/attachments/1529195440.png

Aresox
11-22-2022 18:05, 18:05
.............................. Indiors CCI ustawiony na 40 HLC/3 linia na 0.00 Stoch ustawiony na K - 5 D - 3 Spowolnienie -2 Niskie pole cenowehigh ma - linia prosta 0.00 .........
Cześć przyjacielu Dziękuję bardzo za udostępnienie niesamowitych sys. po prostu mylę się z moim indiorem w MT4, czy są one właściwe, czy nie.. bo nie mogę znaleźć w CCI tych danych HLC/3 również w Stoc nie mogę znaleźć tego pola low/high ma - i prosta linia 0.00 na twoim wykresie 50 nie 0.00 Proszę mnie poprawić, jeśli się mylę .. i jeśli możesz załączyć szablon, będzie on lepszy i bardziej doceniony.

gierrarais
11-22-2022 19:27, 19:27
Dzięki za podzielenie się egy. Podoba mi się jego prostota. Jedno pytanie. Jeśli świeca wejściowa jest obracającym się wierzchołkiem z tylko kilkoma pipsami między otwarciem a zamknięciem, czy byłoby to w porządku, czy też poczekałbyś, aby zobaczyć kolor następnej świecy? Dziękuję

karak
11-22-2022 20:49, 20:49
Dziękujemy za udostępnienie systemu! :-) Czy możesz opublikować swój szablon, kiedy będziesz miał okazję? TIA!

Xelipe
11-22-2022 22:11, 22:11
Pytanie: Jeśli TP nie spadło w ciągu 1 dnia, powinniśmy przesunąć SL na huśtawkę EOD high/low i przenieść TP, aby uwzględnić nową świecę EOD? Zgodnie z załącznikiem, na początku dnia 7 października był sygnałem do otwarcia długiej pozycji (6 października powyżej CCI 0, Stoch poniżej 100 skierowany w górę, zielona świeca) i była to transakcja stratna z -200 pipsami. ale nie zostało to zaznaczone w załączniku. Zasadniczo handel w dniu 7 października był kupowany na najwyższym poziomie. Losowo testowałem wstecz i widziałem podobne transakcje. Kupuj w HH i sprzedawaj w LL.

Xelipe
11-22-2022 23:34, 23:34
Długie CCI powyżej 0,00 ruchy stochastyczne poniżej 0,00 i tiki w górę tik w górę nie musi kończyć się powyżej 0,00
Masz na myśli poniżej 100? Co do Stocha, czy ustawić go na K - 5 D - 1 Spowolnienie -2 Pole ceny niska/wysoka ma - prosta linia 0.00 Zamiast Stocha ustawić na K - 5 D - 3 Zwolnienie -2 Pole ceny niska/wysoka ma - prosta linia 0.00 Widziałem twój załącznik stoch z tylko 1 linią, więc D powinno być ustawione na 1 zamiast 3? Czy powinniśmy ustawić TP na 75% z 5-dniowego ATR zgodnie z wątkiem handlu robotami? Jeśli TP 5 dni ATR, to bardzo duże pipsy dla par takich jak GBPJPY (ponad 500 pipsów).

balerug
11-23-2022 00:56, 00:56
1 Załącznik(i) Szczerze wierzę, że aby podejmować długoterminowe codzienne decyzje handlowe, musisz handlować systemem mechanicznym, być może z papierowymi zasadami, ale wykutymi w kamieniu. W kontraktach terminowych jestem w 100% mechaniczny, ale moja platforma nie może uzyskać dostępu do wszystkich swapów, które chcę, dlatego pobrałem Meta Trader TP (zamknij wszystko) Mam również podzielony egy TP, ale w tym poście pokażę tylko zamknięcie wszystkich scenariuszy Cele są obliczone przez wzięcie ATR z ostatnich 5 dni i dodanie tej średniej sumy punktów do mojej ceny „wypełnienia”. Moje przemyślenia na ten temat Jeśli w ciągu ostatnich 5 dni odnotowano średni ruch o 80 punktów, po co ustalać tgt na 30? Jeśli w ciągu ostatnich 5 dni średni ruch wyniósł 30 punktów, po co ustawiać tgt na 80 punktów? Przykład Zmierz od maksimum do minimum każdego dnia dla świecy sygnałowej i 4 dni poprzedzające, dając 5 dni. Otrzymujemy 80 70 100 120 30 = 400, teraz podziel przez 5 = 80. Mamy teraz TP na poziomie 80 pipsów, co jest średnia ta zamiana zmieniła się w ciągu ostatnich 5 dni Nasze wypełnienie wynosi 20000, więc TP wynosi 20080 łatwe peasy lemon squeezy „Zamknij wszystko” w 5-dniowym ATR jest szybkie, chcemy tylko dziennego średniego ruchu w naszym kierunku, aby zamknąć, nie zapomnij .. nie ma o co prosić... przy około 10 otwartych swapach będziesz rozpieszczany wyborem i obracaniem pieniędzy i konta, na którym polega nazwa gry. Stop Stop to kilka pipsów poniżej ostatniego dołka dla pozycji długich Ostatni szczyt dla pozycji krótkich Kiedy zawierać transakcje Co najlepiej sprawdza się w Twojej strefie czasowej Ja biorę około 21:00 tutaj w Wielkiej Brytanii, chociaż moja dzienna świeca nie zamyka się przez kolejne 3 godziny (północ) Do tego czasu mocno śpię, kiwając głową nikczemnie, więc 21:00 jest dla mnie w porządku, jego huśtawka i okrążenia na wypełnieniu wszystko się wyrównuje. Indiors CCI ustawiony na 40 HLC/3 linia na 0.00 Stoch ustawiony na K - 5 D - 3 Spowolnienie -2 Pole cenowe niskiewysokie ma - proste ....linia na 50 Metoda To jest prosta rzecz, ale ze stopem przy swing high lub nisko mamy dobre wsparcie lub opór.. również chcemy tylko średniego ruchu w naszym kierunku. Jak wszystkie moje systemy określamy główny kierunek i wchodzimy na korektę Jeśli CCI powyżej zera szukamy długiej CCI poniżej zera szukamy krótkiej. Krótki CCI jest poniżej 0.00 ruchy stochastyczne powyżej 50 i tyka w dół tik w dół nie musi kończyć się poniżej 50 Wejdź na czerwoną świecę, jeśli zielona możesz wejść następnego dnia, ale nie więcej i tylko jeśli czerwona Długie CCI jest powyżej 0.00 stochastyczny porusza się poniżej 50 i tyka w górę tik w górę nie musi kończyć się powyżej 50 Wprowadź na zielonej świecy, jeśli jest czerwona, możesz wprowadzić następny dzień, ale nie więcej i tylko na zielono Przykłady Oto wykres pokazujący wpisy, ten przykład jest na usdchf , zaznaczyłem jeden długi i krótki, aby pokazać pozycję indiors. Niebieskie linie nie są dokładnymi pozycjami stopu, ale dają wyobrażenie o zatrzymaniu wysokiego i niskiego obrotu. Bez robienia matematyki mamy def przegranego na drugiej strzałce, reszta wygląda na zwycięzców.. Opublikuję więcej i odpowiem na pytanie, kiedy mogę, ta metoda dała mi 6000 pipsów nie tak dawno przesunąłem stop, aby swing high low Z sygnału świeca wysoko nisko i wydaje się lepiej Proszękorzystaj z zarządzania pieniędzmi duży stop nie oznacza dużej straty oznacza to, że handlujesz mniejszymi.. chroń swoje konto, proszę handlowców... hehe Pozdrawiam
https://www.forex-instant.com/discussion-trading/52-nzdusd-discussion.html

HadegDrak
11-23-2022 02:18, 02:18
nie mogę się doczekać! Dziękuję!

Aly.pop
11-23-2022 03:40, 03:40
Czekamy na Twój system wkrótce. Wygląda świetnie!

Aresox
11-23-2022 05:03, 05:03
Cześć To naprawdę miłe!! już odwiedzę twój wątek i jestem pod wrażeniem pipsów High Profit.. czekam na wszystkie dobre rzeczy od ciebie
https://www.forex-instant.com/attachments/1529195440.png

Gergakoo31
11-23-2022 06:25, 06:25
Opublikuję system, zasady i szablon w ciągu najbliższych kilku dni, nie jestem niezręczny, po prostu czas jest przeciwko mnie atm ..
Whatever you have will be well worth waiting for. I think most of us know it's going to be very interesting AND that you're not going to post any half-ass method.

Davidbokera
11-23-2022 07:47, 07:47
Cześć . Czy nadal używasz tego systemu, a także metody Indy Tudor Girl?