PDA

Zobacz pełną wersję : Bezpieczny Broker ...



vasegil
05-27-2007 21:35, 21:35
Szukam SAFE brokera forex, który faktycznie da mi pewnego rodzaju zabezpieczenie moich funduszy. Z tego, co przeczytałem, broker NDD byłby najlepszy pod względem spreadów, ale który z nich jest najbezpieczniejszy? Spojrzałem na firmy takie jak Oanda i Interbankfx, a nawet DBFX i nie mogę powiedzieć, który z nich jest najbezpieczniejszym zakładem. Mam na myśli, kiedy masz do czynienia z dużymi kwotami i nie masz ochoty na wyjście z biznesu. Domyślam się, że najbezpieczniejszym miejscem może być DBFX, mimo że ich rozprzestrzenianie się trochę podlizy. Opracowałem świetną egię handlu i po prostu chcę ją uruchomić ... Dzięki chłopaki.

seriggox
03-26-2021 18:35, 18:35
Umieszczasz Safe i Broker w tym samym zdaniu. Twój nauczyciel gramatyki wyrzuciłby cię za to.
Zaczynam się bać po upadku Refco FX, bankructwa korony forex, handlu X i Lehman Brothers.

Cobelix
03-26-2021 19:56, 19:56
Uważam, że FXCM oferuje kont bonded.

Szukam SAFE brokera forex, który faktycznie da mi pewnego rodzaju zabezpieczenie moich funduszy. Z tego, co przeczytałem, broker NDD byłby najlepszy pod względem spreadów, ale który z nich jest najbezpieczniejszy? Spojrzałem na firmy takie jak Oanda i Interbankfx, a nawet DBFX i nie mogę powiedzieć, który z nich jest najbezpieczniejszym zakładem. Mam na myśli, kiedy masz do czynienia z dużymi kwotami i nie masz ochoty na wyjście z biznesu. Domyślam się, że najbezpieczniejszym miejscem może być DBFX, mimo że ich rozprzestrzenianie się trochę podlizy. Opracowałem świetną egię handlu i po prostu chcę ją uruchomić ... Dzięki chłopaki.

Szukam SAFE brokera forex, który faktycznie da mi pewnego rodzaju zabezpieczenie moich funduszy. Z tego, co przeczytałem, broker NDD byłby najlepszy pod względem spreadów, ale który z nich jest najbezpieczniejszy? Spojrzałem na firmy takie jak Oanda i Interbankfx, a nawet DBFX i nie mogę powiedzieć, który z nich jest najbezpieczniejszym zakładem. Mam na myśli, kiedy masz do czynienia z dużymi kwotami i nie masz ochoty na wyjście z biznesu. Domyślam się, że najbezpieczniejszym miejscem może być DBFX, mimo że ich rozprzestrzenianie się trochę podlizy. Opracowałem świetną egię handlu i po prostu chcę ją uruchomić ... Dzięki chłopaki.

Daasiel93
03-26-2021 21:17, 21:17
Jedną z możliwości jest podzielenie funduszy na kilka różnych brokerów, które uznasz za najbezpieczniejsze, jeśli masz dużą kwotę do depozytu. Szczery

Szukam SAFE brokera forex, który faktycznie da mi pewnego rodzaju zabezpieczenie moich funduszy. Z tego, co przeczytałem, broker NDD byłby najlepszy pod względem spreadów, ale który z nich jest najbezpieczniejszy? Spojrzałem na firmy takie jak Oanda i Interbankfx, a nawet DBFX i nie mogę powiedzieć, który z nich jest najbezpieczniejszym zakładem. Mam na myśli, kiedy masz do czynienia z dużymi kwotami i nie masz ochoty na wyjście z biznesu. Domyślam się, że najbezpieczniejszym miejscem może być DBFX, mimo że ich rozprzestrzenianie się trochę podlizy. Opracowałem świetną egię handlu i po prostu chcę ją uruchomić ... Dzięki chłopaki.

Szukam SAFE brokera forex, który faktycznie da mi pewnego rodzaju zabezpieczenie moich funduszy. Z tego, co przeczytałem, broker NDD byłby najlepszy pod względem spreadów, ale który z nich jest najbezpieczniejszy? Spojrzałem na firmy takie jak Oanda i Interbankfx, a nawet DBFX i nie mogę powiedzieć, który z nich jest najbezpieczniejszym zakładem. Mam na myśli, kiedy masz do czynienia z dużymi kwotami i nie masz ochoty na wyjście z biznesu. Domyślam się, że najbezpieczniejszym miejscem może być DBFX, mimo że ich rozprzestrzenianie się trochę podlizy. Opracowałem świetną egię handlu i po prostu chcę ją uruchomić ... Dzięki chłopaki.

oxsdragora3913
03-26-2021 22:37, 22:37
Możesz spojrzeć na przyszłych brokerów, a nie ściśle na forex. Brokerzy, tacy jak Interactive Brokers i MBTrading są nieco bardziej uregulowani niż brokerzy forex, więc mogę tylko założyć, że twoje fundusze byłyby trochę bezpieczniejsze. Jednak może to być niebezpieczne założenie z mojej strony.

sotbayged
03-26-2021 23:58, 23:58
Możesz spojrzeć na przyszłych brokerów, a nie ściśle na forex. Brokerzy, tacy jak Interactive Brokers i MBTrading są nieco bardziej uregulowani niż brokerzy forex, więc mogę tylko założyć, że twoje fundusze byłyby trochę bezpieczniejsze. Jednak może to być niebezpieczne założenie z mojej strony. Właściwie masz rację. Referencja REFCO. Konta Futures otrzymały wszystkie swoje pieniądze z powrotem, niemal natychmiast. FX, wciąż czeka i na jaki procent, kto wie.

gulkiril
03-27-2021 01:19, 01:19
Moje priorytety to: 1) program ubezpieczeniowy (FSA daje 50 000 GBP na konto === nie jest ogromny, ale to coś) 2) konto funduszu klienta w dobrym banku * oddzielone * od funduszy operacyjnych brokera. # 1 jest najlepszy. # 2 jest całkiem niezły. Niestety, w Stanach Zjednoczonych nie ma żadnego brokera forex, który daje ci jakąkolwiek ochronę w takich funduszach. Pozostaje ci handel offshore. Nadzieja, która pomaga.

379
03-27-2021 02:40, 02:40
http://masnet.mas.gov.sg/fin/findir/SDWFIDIR.NSF/Leveraged Foreign Exchange Trading?OpenView#top1Nazwa instytucji: CITIGROUP GLOBAL MARKETS SINGAPUR PTE. SP. Z O.O. CITY INDEX ASIA PTE. SP. Z O.O. CMC MARKETS SINGAPORE PTE LTD NIESTANDARDOWE WYMIANY WALUTY (SINGAPUR) PTE. LIMITED DBS VICKERS SECURITIES (SINGAPUR) PTE LTD GFT GLOBAL MARKETS ASIA PTE LTD GOLDMAN SACHS (SINGAPUR) PTE. G.K. GOH FINANCIAL SERVICES (S) PTE. SP. Z O.O. IG ASIA PTE LTD KIM ENG SECURITIES PTE. SP. Z O.O. MF GLOBAL SINGAPUR PTE. LIMITED MORGAN STANLEY ASIA (SINGAPUR) PTE. OANDA Asia Pacific Pte. Ltd. OCBC PAPIERY WARTOŚCIOWE LIMITED ONG PIERWSZEJ TRADYCJI PTE LTD PHILLIP FUTURES PTE LTD SAXO RYNKI KAPITAŁOWE PTE. SP. Z O.O. TRAVELEX GLOBALNE USŁUGI FINANSOWE (SINGAPUR) PTE. SP. Z O.O. UOB BULLION I FUTURES LIMITED Dla tych w Singapurze są to firmy forex regulowane przez MAS i posiadające licencję na usługi Capital Markets Services. Zgodnie z wymogami ustawy o papierach wartościowych i kontraktach terminowych (SFA), muszą założyć rachunek powierniczy i przechowywać depozyty klientów w oderwaniu od kosztów operacyjnych lub zobowiązań.

lttelttis
03-27-2021 04:00, 04:00
[quote = tx_sandman; 4153040] Moje priorytety to: 1) system ubezpieczeń (FSA daje 50 000 funtów na konto === nie jest ogromny, ale jest coś) Tak właśnie myślałem, ale kiedy sprawdziłem z FSCS Odpowiedź Miałem na myśli (przynajmniej dla mnie) Chociaż brytyjska firma może być objęta ubezpieczeniem FSA ... ALE to PRODUKT obejmuje? Ona jest e-mailem od pana Gary.Robinson z FSCS w Wielkiej Brytanii .... Dziękujemy za wiadomość E mail z dnia 16 sierpnia 2010 r. W sprawie ochrony inwestycji dotyczących spółek FOREX w ramach programu Financial Services Compensation Scheme (FSCS). Powinieneś uzyskać wyjaśnienia od odpowiedniego dostawcy, którego obowiązkiem jest ustalenie i wyjaśnienie rodzaju produktu, który kupujesz oraz w jaki sposób będzie on chroniony przez FSCS. Mam nadzieję, że to będzie pomocne. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami ponownie lub zadzwoń na naszą infolinię pod numer 020 7892 7300 lub zadzwoń pod bezpłatny numer 0800 6781100. Z poważaniem, Gary Robinson Starszy urzędnik ds. Roszczeń Ogólnie powiedziałbym, że bezpieczeństwo klientów z brokerów walutowych to poważny problem (brokerzy będą twierdzą, że tak nie jest, ale jest .. wyszukaj REFCO w USA, Sonray w Australii) FSA: CitiFX (bank Citi) twierdzi, że przesyła fundusze klientów do Citbank w ten sposób chroniony przez FDIC ... Singapur może być dobrym miejscem, ponieważ MAS Singapuru i Sing Govt w bardzo surowych ... Konta Client Seg tak naprawdę nie chronią pieniędzy klientów. Najważniejsze jest to, jak bezpieczne są pieniądze klienta w przypadku, gdy broker wychodzi z biznesu ... z jakiegokolwiek powodu.

lttelttis
03-27-2021 05:21, 05:21
Być może innym sposobem na wymianę par walutowych z jakąś ochroną klienta może być wymiana ETF walutowych, takich jak FXA itp. Z regularnym brokerem zarejestrowanym i ubezpieczonym w USA ...
http://www.currencyshares.com/Są nawet ETO na tych udziałach Oczywiście handel ETF oznacza dźwignię tylko 1: 1: lekki_powrót:

379
03-27-2021 06:42, 06:42
Najpierw martwiłbym się, że NIE stracę pieniędzy (z biegiem czasu) za sprawą złychzłych umiejętności handlowych. Gdy rozmiar Twojego konta osiągnie określone kwoty, które naprawdę potrzebujesz ochrony, istnieją inne firmy oferujące takie usługi, które różnią się od popularnych brokerów forex.
http://www.cfhmarkets.com/About_Us/Ochrona funduszy klientów Segregowani klienci ufają kontom w bankach najwyższego poziomu zapewniających pełną ochronę pieniędzy klientów. CFH Markets została założona w kwietniu 2008 roku i została autoryzowana przez FSA w dniu 8 września 2008 roku pod numerem brytyjskiego Financial Services Authority: 481853. Konta z CFH Markets są utrzymywane w pełnej segregacji z HSBC lub Barclays Bank Plc na rachunkach powierniczych klientów zgodnie z brytyjskim Regulamin zasad finansowych klienta usług finansowych. Brytyjski Urząd Nadzoru Finansowego, jeden z najbardziej szanowanych finansowych organów regulacyjnych na świecie, reguluje rynki CFH. W związku z tym, w mało prawdopodobnym przypadku niedotrzymania zobowiązań, środki klientów przechowywane na oddzielnych kontach są chronione i nie mogą być wykorzystywane do korzystania z innych wierzycieli. Wszyscy uprawnieni klienci detaliczni zatrudnieni za pośrednictwem partnerów CFH Markets otrzymują pełną gwarancję bezpieczeństwa swoich środków do wysokości 50 000 GBP w ramach programu kompensacji usług finansowych. CFH Markets nie jest bezpośrednio adresowane do klientów detalicznych.

sotbayged
03-27-2021 08:03, 08:03
Członek bstay2 Czy wiesz, jaki rodzaj kont ma pod względem minimalnej wielkości transakcji lub minimalnych funduszy wymaganych do zdeponowania? Dzięki,

lttelttis
03-27-2021 09:24, 09:24
Bestya2 Problem jest bez względu na to, jak duży lub mały jest rozmiar konta klienta, to powinien być chroniony. Tylko dlatego, że ktoś ma 1-2K tylko nie znaczy, że ochrona nie jest konieczna W żaden sposób z FSA ... jeśli czytasz korespondencję, że ja z FSCS nie mogli kategorycznie powiedzieć, że FX jest objęty! To wciąż jest mylące ...

379
03-27-2021 10:44, 10:44
Bestya2 Problem jest bez względu na to, jak duży lub mały jest rozmiar konta klienta, to powinien być chroniony. Tylko dlatego, że ktoś ma 1-2K tylko nie znaczy, że ochrona nie jest konieczna W żaden sposób z FSA ... jeśli czytasz korespondencję, że ja z FSCS nie mogli kategorycznie powiedzieć, że FX jest objęty! To wciąż jest mylące ...
To nie jest mylące. Nie zapytałeś konkretnie osoby FSCS, czy twoje depozyty na rachunku handlowym z brokerem forex są objęte polisą FSA o wartości 50 000 GBP. Zamiast tego chcieli, abyś wyjaśnił, które produkty inwestycyjne angażują firmy forex, takie jak subskrypcja czatów, lub subskrypcja sygnałów, lub automatyczny robot handlowy itp. Sprawdź na stronie FSA szczegóły polisy, jest to bardzo jasne, ponieważ CFH Markets wyjaśniono również na ich stronie. Podobnie, MAS Singapurski jest bardzo jasny na ich stronie i tam znalazłem listę 19 brokerówdealerów forex z licencją na usługi Capital Markets. Na tej liście widziałem Oandę, GFT, Saxo, CMC, MF Global, IG Markets.

lttelttis
03-27-2021 12:05, 12:05
Zapytałem ich o FX. Oto, co powiedział pan Robinson. Przy okazji, masz rację co do MAS w Singapurze ... jedynym powodem, dla którego mógłbym zaufać Singapurze jest więzienie Changi to okropne miejsce i zniechęciłoby ludzi do popełnienia oszustwa. Dziękuję za wiadomość E mail z dnia 29 lipca 2010 r. W sprawie ochrony inwestycji dotyczących spółek FOREX w ramach programu kompensacji usług finansowych (Financial Services Compensation Scheme, FSCS). Współpracuję z naszym działem prawnym. Istotną kwestią jest to, czy umowa jest tu regulowaną ”przyszłością” (i dlatego jest objęta definicją ”wyznaczonej inwestycji”, a z kolei jest w zasadzie objęta FSCS, jeżeli roszczenie jest ”w związku z chronioną działalnością inwestycyjną ”Lub czy umowa jest nieuregulowanym terminowym kontraktem walutowym (który nie jest objęty definicją” wyznaczonej inwestycji ”), a zatem nie zostałby objęty. Jak stwierdzono wcześniej, niestety, dopóki roszczenie nie zostanie przedstawione, nie moglibyśmy zapewnić więcej ostateczna odpowiedź, ponieważ dopiero wtedy będziemy w stanie przeprowadzić pełną ocenę kwalifikowalności każdego roszczenie. Mam nadzieję, że jest to pomocne. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami ponownie lub zadzwoń na naszą infolinię pod numer 020 7892 7300 lub bezpłatnie pod numer 0800 6781100. Z poważaniem

Cagtlewhite
03-27-2021 13:26, 13:26
Szukam BEZPIECZNEGO brokera forex, który zapewni mi pewnego rodzaju zabezpieczenie moich funduszy ....
Jestem prawie pewien, że Dukascopy ma ochronę funduszu do około 100 tys. Dolarów, co stanowi, że jest szwajcarskim bankiem regulowanym.

Laolaox
03-27-2021 14:47, 14:47
Umieszczasz Safe i Broker w tym samym zdaniu. Twój nauczyciel gramatyki wyrzuciłby cię za to.

lttelttis
03-27-2021 16:07, 16:07
Zadałem to pytanie LCG Oto odpowiedź RAZ raz jeszcze, nie daje to 100% gwarancji, że FX jest objęty ubezpieczeniem FSA. Więc bez względu na to, co powiedzą później, przyznają, że FX nie jest objęty! Witam Panie, ponieważ Spot Forex nie jest regulowanym instrumentem inwestycyjnym, zasady kasowe klienta FSA (w tym zasady dotyczące zaufania przez segregację) nie mogą mieć zastosowania do tej firmy. Jednakże, aby uspokoić umysł, mogę potwierdzić, że LCG jest uważane przez FSA za firmę ”o pełnym zakresie” (co nie będzie miało miejsca w przypadku wielu naszych konkurentów) i jako takie spełnia zawsze rygorystyczne wymogi kapitalizacji. Ponadto przeprowadzamy pełne testy warunków skrajnych w oparciu o kapitał w ramach naszego wewnętrznego procesu oceny adekwatności kapitałowej. 1) Minimalny rozmiar konta Currenex wynosi 20 000 USD lub równowartość w dowolnej walucie. 2) LCG nie prowadzi punktu zajmującego się transakcjami, wszystkie transakcje o wartości 50 000 lub 50 milionów są dopasowane do innych klientów lub banków zapewniających płynność. 3) Nie na Currenex, ale mamy instytucjonalne rozwiązanie Metatrader z spreadami EURUSD 0,6 pipsa, z których można by skorzystać. Znowu nie jesteśmy animatorem rynku. 4) Tylko na Metatrader 5) Nie. W pierwszej połowie przyszłego roku uruchomimy platformę FX Options. Pozdrawiam Graeme Graeme Watkins Kierownik operacyjny FX Direct: 44 (0) 20 7456 7032 Telefon komórkowy: 44 (0) 7894 614 350 24 Godziny: 44 (0) 20 7456 7030

379
03-27-2021 17:28, 17:28
Wydaje mi się, że wyjaśnił wyraźnie, że LCG spełniła rygorystyczne wymogi FSA w zakresie kapitalizacji. inni brokerzy z USA zarejestrowani w CFTC i członek NFA musieli spełnić wymóg kapitałowy w wysokości 20 milionów USD. cytowany z innej strony: W 2007 r. prezes NFA, Dan Roth, zeznał podczas przesłuchania przed Podkomitetem ds. rolnictwa ogólnego i komitetu ds. zarządzania ryzykiem w odniesieniu do zapotrzebowania na wyższy minimalny wymóg kapitałowy dla dealerów rynku walutowego. Stwierdził, # 8220; Drugą cechą, która zaznacza problem firm na rynku detalicznym jest to, że większość, choć nie wszystkie, zostały nieznacznie skapitalizowane. Kongres już dawno zdał sobie sprawę, że działanie w roli dealera wiąże się z większym ryzykiem niż działanie w charakterze agenta w handlu kontraktami futures, tak jak robi to tradycyjny FCM. Dlatego Kongres w 1978 r. Narzucił wartą 5 milionów dolarów wartość netto dla firm udzielających opcji traderskich i dlaczego CFTC utworzyło w 1984 r. Kapitałowy wymóg 2,5 miliona dolarów dla lewarujących sprzedawców transakcji. Kongres powinien zmienić sekcję 2 (c) ustawy, aby wymagać działania FCM jako kontrahenci detalicznych transakcji forex, aby utrzymać minimalny kapitał w wysokości co najmniej 20 milionów USD. NFA kilkakrotnie podnosiło wymogi kapitałowe dla dealerów rynku forex, ale to kongresowe działanie może zapewnić, że firmy będą mogły wywiązać się ze swoich zobowiązań wobec swoich klientów i mają znaczny udział finansowy w ich działalności. # 8221; Następnie, ustawa o ponownym zezwoleniu CFTC z 2008 r. Nałożyła wymóg kapitałowy w wysokości 20 milionów USD na detalicznych kontrahentów rynku walutowego, którzy są detalicznymi Dealerami Giełdowymi lub są firmami wyłącznie z FCM, głównie lub istotnie zaangażowanymi w transakcje terminowe typu future. Zgodnie z wymogami określonymi w przepisach, NFA zmieniła swoje wymagania finansowe, aby podnieść wymagania stawiane członkom handlowym Forex do 20 milionów USD, stopniowo, do 16 maja 2009 r., Jeśli uważasz, że są to nadal niewystarczające kontrole wczesnego ostrzegania przed niewypłacalnością brokera, następnie zapomnij o kasie na rynku kasowym i wymień zamiast tego regulowany instrument inwestycyjny.

lttelttis
03-27-2021 18:49, 18:49
Czy to nic dla ciebie nie znaczy? Ponieważ Spot Forex nie jest regulowanym instrumentem inwestycyjnym, zasady pieniężne klienta FSA (w tym dotyczące statusu zaufania poprzez segregację) nie mogą mieć zastosowania do tej firmy. Dlaczego tak bardzo chcesz pokazać, że ryzyko jest niewielkie! Kiedy 4000 kont straci 47 milionów jako konsument, będziemy musieli poprosić o drobnym drukiem. Z Refco nie wiesz, co to szkoda. Nawet na tym forum, dlaczego tak wielu ludzi pyta o to, czy XYZ brokr jest bezpieczny, czy nie? Dlaczego nie widzimy ludzi zadających to samo pytanie na temat brokerów produktowych giełdowych? Dzięki pośrednikom OTC istnieje o wiele więcej skrupulatnych osób niż osoby związane z rynkiem produktów Exchange Traded

379
03-27-2021 20:10, 20:10
1 Załączniki po prostu upewnij się, że czytasz Oświadczenie o ryzyku, gdy zarejestrujesz się z jakimkolwiek brokerem forex. zrozumienie związanego z tym ryzyka, jeśli nadal chcesz handlować na rynku kasowym.
https://www.forex-instant.com/attachments/15190410261772379655.pdf

lauravzzuz
03-27-2021 21:31, 21:31
czy to nic dla ciebie nie znaczy? [color = # 1f497d] [font = quot] [color = red] jako spot ...
przestań handlować z brokerami, jeśli tak się boisz. Handluj kontraktami futures lub bezpośrednio z bankiem. Jesteś na tym forum niezadowolony ze swojego stałego, bezsensownego marudzenia.

Lougky77
03-27-2021 22:51, 22:51
Moim zdaniem, w dzisiejszych czasach posiadanie tylko regulowanego brokera wystarcza. Wszyscy widzieliśmy wielu regulowanych brokerów, którzy upadli, a klienci często ponoszą y lub muszą czekać przez lata, zanim odzyskają swoje pieniądze, jeśli kiedykolwiek będą. Sam byłem ofiarą 2 takich incydentów. Jak więc możemy kategoryzować bezpiecznego brokera? Po pierwsze, nigdy nie handluję z animatorem rynku, więc zabiera około 90% brokerów z mojej listy. Powodem, dla którego podejmuję tę decyzję, jest fakt, że działalność polegająca na tworzeniu rynku jest ryzykownym modelem biznesowym, bez względu na to, jak duży może być broker, jeśli rynek obróci się przeciwko brokerowi ... oni albo pójdą pod, albo zawalczą z transakcjami klientów. Jestem pewien, że wszyscy pamiętamy REFCO..przedmiot, który się rozpadł i mniejsze takie jak CrownFX i TradeX. Tak więc postanowiłem trzymać się z daleka od animatorów rynku z tego powodu i oczywiście z innych powodów, jak przejrzystość i uczciwa gra w handlu. Po drugie. zawsze szukam brokerów, którzy oferują albo konta Trust, albo konta klientów niezależnie administrowanych, co oznacza, że ​​wyznaczają niezależnego adminiora funduszu, który zarządza kontem klienta i utrzymuje rekiny z dala (rekiny znajdują się zwykle w firmie maklerskiej). Samo segregowanie kont nie wystarczy, ponieważ segregowane konta są nadal dostępne dla zarządu firmy maklerskiej. więc ludzie tutaj są moje 2 centy warte i mam nadzieję, że znajdziecie dobry dom dla swoich działań handlowych. żeby wymienić tylko kilka osób i chcę podkreślić, że nie jestem z nimi związany, ale ponieważ wiele osób pytało, więc wymienię kilka z nich, których używam. 1) FXPRIMUS - wszystkie fundusze klientów są monitorowane przez niezależnego niezależnego adminiora globalnego funduszu, a także oferuje konta TRUST dla wszystkich rozmiarów kont od tak niskiej jak aUSD50 jednorazowej opłaty, aby otworzyć konto TRUST. Nawet konta na poziomie 200 USD w depozycie mogą cieszyć się korzyściami zaufania. 2) Dukascopy - oferuje konta Trust. minimalna kwota środków na rachunku zaufania wynosi 250 000 USD, ale nie widzę już promocji. możesz napisać, zapytaj ich o. chociaż mogą powiedzieć, że wszystkie środki są przechowywane na kontach powierniczych, proszę nadal prosić o konto powiernicze, ponieważ pamiętaj, że trzymanie na kontach powierniczych jest jak przechowywanie ich na oddzielnym koncie, więc bezpieczeństwo nadal jest problemem. tak ściśle zapytaj o konta TRUST. 3) MFglobal - oferują również konto powiernicze, ale znowu nie widzę, aby było ono promowane, możesz pisać i pytać. więc, chłopaki, wyjdźcie poza organy regulacyjne i jurysdykcję, do której należą ... co ważniejsze, pamiętajcie, że wasze pieniądze są bezpieczne tylko wtedy, gdy istnieje ZAUFANIE lub renomowany adminior trzeciej strony. nie pozwól, aby twoje zyski zostały zniszczone tylko dlatego, że twoje fundusze nie były bezpieczne, a pośrednik podszedł i pamiętaj, że DUŻE imiona nic nie znaczą w tych dniach, wszyscy widzieliśmy niedźwiedzie strens, lehman i tym podobne, które przechodzą pod ... rynek tworzenie jest ryzykownym biznesem, ponieważ nigdy naprawdę nie możemy powiedzieć, czy broker jest rzeczywiście STP wszystkie transakcje lub tworzenie rynku,Naszym obowiązkiem jest żądanie bezpieczeństwa w sposobie zarządzania naszymi funduszami ... w przeciwnym razie zyski, które zarobisz, są niczym innym, jak tylko żetonami online, ponieważ fizyczne pieniądze na koncie klienta mogą się nie zgadzać z tym, co jest na platformie!

Lougky77
03-28-2021 00:12, 00:12
Umieszczasz Safe i Broker w tym samym zdaniu. Twój nauczyciel gramatyki wyrzuciłby cię za to.
teraz to jest zabawne !!!!

Soemi3794
03-28-2021 01:33, 01:33
Po prostu nie nagrywaj pieniędzy w CMC Sg. Wiem o co najmniej jednej podstępnej metodzie, której używali do polowania na ur stop loss.

gamwlgok
03-28-2021 02:54, 02:54
Przepisy AISC w Australii wymagają deponowania pieniędzy na rachunek powierniczy innej firmy. Nie masz pewności co do drobnego druku?

lotagete
03-28-2021 04:14, 04:14
Tutaj 2 plakaty polecają mf global, to powinna być wielka pobudka

LuChwzsO
03-28-2021 05:35, 05:35
Jeśli wiesz, jak zarabiać w tym biznesie (w przeciwnym razie nie ma sensu o tym myśleć) i martwisz się o bezpieczeństwo swoich funduszy, jedynym miejscem, do którego możesz się udać, jest Szwajcaria. Otwarcie konta może być uciążliwe, ponieważ otwarcie go może zająć nawet 2 tygodnie, ale to cena do zapłacenia.

Gtumbleise
03-28-2021 06:56, 06:56
Tutaj 2 plakaty polecają mf global, to powinna być wielka pobudka
Uff! Myślę, że nigdy nie będę czuć się bezpiecznie z żadnym brokerem bez względu na nazwę. .. musisz pokonać grę, a następnie dom .... mów o negatywnych kursach.

Buxxetproox
03-28-2021 08:17, 08:17
Moim zdaniem, w dzisiejszych czasach posiadanie tylko regulowanego brokera wystarcza. Wszyscy widzieliśmy wielu regulowanych brokerów, którzy upadli, a klienci często ponoszą y lub muszą czekać przez lata, zanim odzyskają swoje pieniądze, jeśli kiedykolwiek będą. Sam byłem ofiarą 2 takich incydentów. Jak więc możemy kategoryzować bezpiecznego brokera? Po pierwsze, nigdy nie handluję z animatorem rynku, więc zabiera około 90% brokerów z mojej listy. Powodem podjęcia takiej decyzji jest fakt, że działalność polegająca na tworzeniu rynku jest ryzykownym modelem biznesowym, ...
Duka prawdopodobnie nie jest najgorsza ze wszystkich ... I tak ... jak już wspomniał SirMcPip ... Confoederatio Helvetica nadal ma wiele nazw i adresów usług finansowych, które są trochę bardziej niezawodne ... mimo, że nawet widzieli lepiej Czasy tam też ... Zawsze lepiej być z dobrym, starym, renomowanym ... a nie z nowymi nazwami i bez usług online bez głębszego tła historycznego ... Większe banki nie są zainteresowane tylko Tylko FOREX, a więc mają również lepsze i poważniejsze działy zarządzania ... Po prostu idź z dobrymi nazwiskami ... a nie tymi z tymi mrugającymi reklamowymi banerami ... Szwajcarska Konfederacja i Szwajcarskie Usługi Finansowe często mają dużo lepsze i bardziej poważne rozwiązania dla uczciwych i głęboko zaangażowanych podmiotów gospodarczych w obrocie FX-Trading ...;

razwl1891
03-28-2021 09:37, 09:37
Możesz spojrzeć na przyszłych brokerów, a nie ściśle na forex. Brokerzy, tacy jak Interactive Brokers i MBTrading są nieco bardziej uregulowani niż brokerzy forex, więc mogę tylko założyć, że twoje fundusze byłyby trochę bezpieczniejsze. Jednak może to być niebezpieczne założenie z mojej strony.
Odpowiedź otrzymałem od MBTrading: Cześć, mam tylko kilka pytań dotyczących ochrony kont MBTrading dla klientów rynku Forex: 1. W jaki sposób klienci są chronieni przez fundusze inwestycyjne w przypadku bankructwa lub niewypłacalności? Czy można je wykorzystać do zaspokojenia długu firmy? gt; gt; gt; Nie ma ochrony kont dla kont Forex oferowanych przez firmę będącą członkiem rynku forex, w tym MB Trading FX. 2. Czy prowadzisz oddzielne konto dla każdego klienta LUB zarządzasz funduszem składającym się z wielu klientów? gt; gt; gt; MBTF prowadzi oddzielne rachunki dla funduszy klientów w stosunku do funduszy operacyjnych, jednak nawet fundusze klientów, które MBTF utrzymuje oddzielnie od własnych funduszy operacyjnych, mogą nie być zabezpieczone przed roszczeniami innych głównych i priorytetowych wierzycieli. 3. Jaką kwotę w wysokości $ musisz utrzymywać jako rezerwy zgodnie z najnowszymi zasadami i regulacjami NFA? gt; gt; gt; 20 000 000 $ to minimum zgodnie z obowiązującymi przepisami NFA dla członków rynku Forex 4. Jakie są procedury w odniesieniu do rozdziału środków z powrotem do klientów inwestorów, jeżeli y spółek przekraczają dostępne środki rezerwowe? gt; gt; gt; Taki sam jak wyżej.