PDA

Zobacz pełną wersję : czy można wykorzystać wzrost spreadu brokera?



sachoz
05-15-2007 06:38, 06:38
tylko myśl: broker widzi zmienność cen przed nami.. więc zwiększa spread, gdy występuje zmienność (prawdopodobnie różnice cen między różnymi kanałami). może jest jakiś pożytek ze znajomości tego. prawdopodobnie nie możesz handlować bezpośrednio, ale przynajmniej jest to ostrzeżenie, że dzieje się coś niezwykłego.

egcribasapkr97
11-16-2022 20:28, 20:28
dzięki Piccolo! EA działa teraz idealnie. dzięki za pomoc, naprawdę to doceniam.

egcribasapkr97
11-16-2022 21:51, 21:51
piccolo, czekam 3 tygodnie, odkąd powiedziałeś, że naprawisz problem na EA, który dla mnie napisałeś, ale nadal nic mi nie wysłałeś. Próbowałem wysłać do ciebie e-mail, skype i wysłać PW, ale nie otrzymuję od ciebie odpowiedzi. co się dzieje? nie wiesz jak rozwiązać problem na EA? jeśli nie, powiedz mi, żebym mógł poprosić innego programistę o pomoc. Proszę dać mi znać, co się dzieje. dzięki.

Cobelix
11-16-2022 23:13, 23:13
Nie wierzę, że wzrost spreadu może być wykorzystany, naprawdę, chyba że którakolwiek ze stron kupna/sprzedaży jest błędna. Niestety, większość rozszerzeń spreadu zwykle pokrywa się z rzeczywistą ceną rynkową, więc zdecydowanie jesteś SOL. pamiętaj, że kiedy spread się poszerza, kupujesz wyżej i skracasz po niższej cenie, co bez względu na to, jak to połączysz, jest dla ciebie znacznie gorsze. Poszerzenie spreadu jest mechanizmem ochronnym dla brokerów przechodzących przez okresy niskiej płynności. Ponieważ podejmują większe ryzyko, będąc po jednej stronie transakcji, podnoszą spready, aby zwiększyć swoje marże zysku, próbując przekazać zlecenia do następnego najwyższego poziomu. Moja sugestia jest taka, aby unikać brokerów w momencie, gdy poszerzają swoje spready. Możesz nadal znajdować się po właściwej stronie transakcji, ale będziesz w znacznie gorszej sytuacji, niż gdybyś czekał na typowy spread. ECN może być Twoim rozwiązaniem...

tylko myśl: broker widzi zmienność cen przed nami.. więc zwiększa spread, gdy występuje zmienność (prawdopodobnie różnice cen między różnymi kanałami). może jest jakiś pożytek ze znajomości tego. prawdopodobnie nie możesz handlować bezpośrednio, ale przynajmniej jest to ostrzeżenie, że dzieje się coś niezwykłego.

tylko myśl: broker widzi zmienność cen przed nami.. więc zwiększa spread, gdy występuje zmienność (prawdopodobnie różnice cen między różnymi kanałami). może jest jakiś pożytek ze znajomości tego. prawdopodobnie nie możesz handlować bezpośrednio, ale przynajmniej jest to ostrzeżenie, że dzieje się coś niezwykłego.

Loazuisalbaladelo
11-17-2022 00:35, 00:35
Dlaczego po prostu nie pójść z brokerem ECN, gdzie otrzymasz otwartą księgę wszystkich transakcji na rynku międzybankowym? Dwóch brokerów ECN, których znam, również handluje kontraktami terminowymi, więc możesz zrobić to, co zasugerował Trader KGB.

GergakBursoxs
11-17-2022 01:57, 01:57
sztuczka polega na tym, że widziałem, jak rozszerza się pośrodku niczego, więc zakładam, że nie jest to zaplanowana akcja, ale raczej reakcja na pewne wydarzenia.
To reakcja właściciela sklepu z kubełkami, który próbuje kupić kolejne Ferrari na weekend. Handluj kontraktami futures na waluty, jeśli chcesz mieć równe szanse i nie lubisz być oszukiwany przez nagłe rozszerzanie się spreadów.

sachoz
11-17-2022 03:19, 03:19
Słyszałem, że można to zrobić, jak oglądanie cytatów brokera ze stałymi spreadami i różnych brokerów, którzy rozszerzają się podczas wiadomości, ale spready będą się rozszerzać tylko podczas wiadomości i wszyscy wiemy, co może się zdarzyć wokół wiadomości, więc nie sądzę, że to Można to zrobić.
sztuczka polega na tym, że widziałem, jak rozszerza się pośrodku niczego, więc zakładam, że nie jest to zaplanowana akcja, ale raczej reakcja na pewne wydarzenia.

Laretacagtexx
11-17-2022 04:41, 04:41
Nie zamierzam nim handlować. Po prostu myślę o mechanice, która za tym stoi.
Słyszałem, że można to zrobić, jak oglądanie cytatów brokera ze stałymi spreadami i różnych brokerów, którzy rozszerzają się podczas wiadomości, ale spready będą się rozszerzać tylko podczas wiadomości i wszyscy wiemy, co może się zdarzyć wokół wiadomości, więc nie sądzę, że to Można to zrobić.

Laretacagtexx
11-17-2022 06:03, 06:03
tylko myśl: broker widzi zmienność cen przed nami.. więc zwiększa spread, gdy występuje zmienność (prawdopodobnie różnice cen między różnymi kanałami). może jest jakiś pożytek ze znajomości tego. prawdopodobnie nie możesz handlować bezpośrednio, ale przynajmniej jest to ostrzeżenie, że dzieje się coś niezwykłego.
mam nadzieję, że masz główny system handlu i jest to tylko refleksja.

sachoz
11-17-2022 07:26, 07:26
mam nadzieję, że masz główny system handlu i jest to tylko refleksja.
Nie zamierzam nim handlować. Po prostu myślę o mechanice, która za tym stoi.

sachoz
11-17-2022 08:48, 08:48
, Czekam już 3 tygodnie, odkąd powiedziałeś, że naprawisz problem na EA, który dla mnie napisałeś, ale nadal nic mi nie przysłałeś. Próbowałem wysłać do ciebie e-mail, skype i wysłać PW, ale nie otrzymuję od ciebie odpowiedzi. co się dzieje? nie wiesz jak rozwiązać problem na EA? jeśli nie, powiedz mi, żebym mógł poprosić innego programistę o pomoc. Proszę dać mi znać, co się dzieje. dzięki.
brr.. proszę nie zadawać mi pytań w przypadkowych wątkach na forum. Dziękuję.