PDA

Zobacz pełną wersję : Brokerzy MT4 do handlu złotem, srebrem i ropą?



lmlerox
02-21-2008 20:40, 20:40
Cześć,

Zastanawiałem się, czy aktywnie korzystacie z brokera opartego na MT4 do handlu złotem, srebrem i ropą naftową? Jestem zainteresowany papierowym handlem, aby poczuć, jak to jest.

Skontaktowałem się z Oandą i oto ich odpowiedź:



Dziękujemy za kontakt z OANDA. Nasze dystrybucje API to biblioteki, które można podłączyć do programów napisanych przez naszych klientów. Nie zintegrowaliśmy go z produktem, o którym wspomniałeś. Jeśli jesteś wystarczająco zaznajomiony ze swoim narzędziem i wiesz, jak zintegrować je z naszą biblioteką API, zachęcamy do spróbowania.

Jesteśmy świadomi, że jeden zewnętrzni dostawcy oprogramowania zrobili to dla TradeStation (
http://www.snapdragon.co.uk), ale nie obsługujemy (ani nie polecamy) tego produktu, ponieważ nie mamy z nim doświadczenia. Nasze biblioteki API są przeznaczone do użytku przez osoby posiadające doświadczenie w pisaniu oprogramowania, nie używamy ich do nauczania ogólnych umiejętności programowania. Dzięki API możesz handlować wszystkimi parami dostępnymi dla FXTrade. Wśród par znajdują się XAU/USD (złoto) i XAG/USD (srebro). Aby zobaczyć wszystkie dostępne pary, odwiedź:


https://fxtrade.oanda.com/spreads/all_spreads.shtml

Więcej informacji na temat interfejsu API OANDA można znaleźć na stronie:


http://fxtrade.oanda.com/fxtrade/api/index.shtmlBrzmi naprawdę myląco. Interbankfx twierdzi, że nie obsługuje złota i srebra.



Dziękujemy za Twój ostatni e-mail. W tej chwili nie mamy dostępu do umożliwienia naszym klientom handlu złotem, kontraktami terminowymi na złoto lub innymi metalami szlachetnymi. Może się to zmienić w przyszłości, ale obecnie nie ma planów, aby w najbliższym czasie zezwolić na ten rodzaj handlu.

Jakieś zalecenia?

Ramrom
11-15-2022 18:32, 18:32
Cześć. Dziękuję za te informacje bstay2. Przyjrzę się tym brokerom, ich spreadom i komunikacjom. Wydaje mi się, że jakiś czas temu patrzyłem na Alpari i wydaje mi się, że mieli dwa różne konta, jedno na forex, a drugie na kontrakty futures i o ile pamiętam, nie podobała mi się ich platforma futures lub nie mogłem jej uruchomić lub coś w tym rodzaju ale to było dawno temu, więc teraz mogło się coś zmienić, ponieważ nie pamiętam, żeby była to wtedy platforma MT. FXpro było o mnie wcześniej wspominane, ale nigdy nie spojrzałem. Muszę również przejrzeć recenzje tych brokerów przed podjęciem decyzji. Czy ktoś zna dobrą stronę z recenzjami brokerów? Dan.

13moktt
11-15-2022 19:54, 19:54
Gomarketsaus.com ma dźwignię do 500:1, złote i srebrne metale FX. Nie mają oleju. eToro ma ropę naftową i metale Forex, które chcesz, ale ich wykresy i spready są śmieszne w porównaniu z MT4 i gomarketami.

egtebasycoco3939
11-15-2022 21:16, 21:16
Witam wszystkich, jestem zainteresowany handlem kontraktami futures na E-Mini na platformie MT4. Czy ktoś zna biuro maklerskie, które się tym zajmuje? Z góry dziękuje za twoją pomoc. Bill T

379
11-15-2022 22:38, 22:38
wydaje się, że wielu brokerów MT4 umożliwia handel tymi instrumentami. poniższe zdjęcia pochodzą z Alpari i FXPro. jestem pewien, że setki brokerów będą miały różne oferty .....
https://www.forex-instant.com/attachments/1529195794sds1855444413.png

Ramrom
11-16-2022 00:00, 00:00
Cześć. Mam nadzieję, że mogę pisać tutaj w tym wątku, ponieważ widzę, że jest to dość stary wątek. To jest mój pierwszy post na tej stronie i niekoniecznie jest to miejsce, w którym chciałbym zamieścić to pytanie, ale jako nowy użytkownik forum nie mogę zakładać nowych wątków. Czy ktoś tutaj może polecić dobrego brokera do handlu złotem, srebrem, ropą i kontraktami CFD? Platforma nie jest ważna – nie ma dla mnie znaczenia, czy to Metatrader, czy inne autorskie oprogramowanie, byle działało. Handlowałem tymi rzeczami wcześniej u brokera w USA, jak również na rynku Forex, ale broker, z którego korzystałem, pobierał o wiele za wysokie prowizje, mimo że mam dość duży kapitał, czuję, że komunikacja była za duża. Nawiasem mówiąc, jestem w Kapsztadzie w Południowej Afryce. Dan.

Pasdegamba
11-16-2022 01:22, 01:22
uznani brokerzy nie idą w parze z Metatrader 4. Jeśli szukasz tylko handlu papierami, wypróbuj kapitał waterhouse. Mają MT4, którego można używać do tworzenia wykresów wszystkich typów instrumentów. Otworzyłbym wtedy konto u bardziej ugruntowanego brokera, aby umieścić twoje transakcje.

lmlerox
11-16-2022 02:44, 02:44
Jacyś inni brokerzy? Wolałbym bardziej ugruntowaną.

miva
11-16-2022 04:06, 04:06
finanse północy

Burespearc91
11-16-2022 05:28, 05:28
odl ma złoto, srebro i ropę