PDA

Zobacz pełną wersję : Mechaniczne wybicie 4HR — wygląda jak krawędź



golitaray
06-03-2011 11:08, 11:08
Para

GBP/JPY

Ramy czasowe

4 godz

Bar

Otwarcie baru o 1:00 GMT i zamknięcie o 5:00 GMT. To jest bar zamykany o północy lub 12:00 czasu wschodnioamerykańskiego.

Czas na wdrożenie

15 minut na parę dziennie.

metoda

To jest metoda na wybicie. Oblicz zasięg słupka, odejmując maksimum od minimum. Oblicz rozmiar wpisu, jak pokazano poniżej. Złóż zlecenie kupna pięciu pipsów powyżej szczytu słupka. Umieść stop loss pięć pipsów poniżej minimum słupka. Złóż zlecenie take profit trzykrotność odległości między stop lossem a wejściem. Złóż zlecenie sprzedaży krótkich pięciu pipsów poniżej minimum słupka. Umieść stop loss pięć pipsów powyżej szczytu słupka. Złóż zlecenie take profit trzykrotność odległości między stop lossem a wejściem. Poczekaj, aż trafisz stop loss lub osiągniesz zysk. Anuluj wszystkie zamówienia, które nie zostały uruchomione o tej samej godzinie 12:00 EST następnego dnia. Logika

Wybicia są oczywiście korzystne w odniesieniu do akcji cenowej. Wszyscy to wiemy. Moją ulubioną częścią tego egy, poza wspaniałym stosunkiem ryzyka do zysku, jest wielkość stopu. Stop jest obliczany na podstawie zakresu, a zakres ten jest równoważny pożądanemu ryzyku na transakcję. Jest to korzystne, ponieważ stale błyszczy zgodnie ze zmiennością rynku.

Rozmiar wpisu

Nie ryzykuj więcej niż 2% na transakcję na parę w obrocie. Gdyby ktoś hipotetycznie zaryzykował 2% zarówno dla długich, jak i krótkich zleceń, a zakres słupka 4HR wynosi 75 pipsów na GBP/JPY, biorąc pod uwagę aktualny kurs wymiany 131,801 dla GBP/JPY i kurs wymiany kurs 1,64211 dla pary GBP/USD i waluta bazowa to dolary amerykańskie, dla konta o wartości 100 000,00 USD obliczenie wyglądałoby następująco.0,02 x 100 000,00 USD = 2 000,00 USD Sugerowałbym użycie
http://www.forexcalc.comdla reszty.
https://www.forex-instant.com/attachments/1529195817.pngWielkość pozycji dla każdej transakcji = 214 035 złożonych dziennie.
Potencjalne zmianyTrailing stop równy odległości między zleceniem wejścia a zleceniem stop, obliczony przez odjęcie maksimum od minimum i dodanie dziesięciu pipsów. Potencjalny ruch do wyjścia na zero po osiągnięciu RR 1:1. Potencjalny ruch do wyjścia na zero po osiągnięciu RR 2:1. Użyj 2:1 R:R zamiast 3:1. Użyj 1:1 R:R zamiast 3:1. Dodatkowe pary, zwłaszcza krzyże GBP. UwagiNigdy nie wracaj w tym samym kierunku. Złóż maksymalnie dwie transakcje dziennie na parę, jedną długą i jedną krótką. Najlepiej jednak tylko jeden.
https://www.forex-instant.com/attachments/1529195817.pngAnuluj zamówienia 24 godziny później. HistoriaTestowałem ten system tylko wizualnie, ale wydaje się, że jest on niezwykle opłacalny dla wymienionej tutaj pary, jak również dla wielu innych. Wygląda na to, że wygrywa 50%-60% wszystkich transakcji i średnio około 30 transakcji miesięcznie na parę. Wizualnie łatwo obliczyć procentowy wzrost w skali miesiąca, ponieważ pipsy poza zakresem są raczej nieistotne. Albo tracisz jedną jednostkę zysku, albo zyskujesz trzy jednostki zysku w każdej transakcji, oczywiście bez sumy. Pytania PomocPotrzebuję kogoś, kto opracuje EA, który będzie mógł przetestować ten egy i dostroić go, biorąc pod uwagę potencjalne zmiany powyżej, udowadniając jego długoterminową rentowność i kształtując go w jak największym stopniu. Jestem handlowcem ręcznym i nawet nie używam MT4, więc każda pomoc byłaby bardzo mile widziana. Ponadto, co sugerowałbym zrobić w odniesieniu do hedgingu? Zarządzanie subkontami jest uciążliwe. Niektóre potencjalne odpowiedzi to:Handeluj tylko w kierunku wcześniej otwartych transakcji.Może to faktycznie pomóc nam odfiltrować fałszywe wybicia, wystarczy spojrzeć na ostatni miesiąc. Subkonta, nawet jeśli są uciążliwe, są warte średnio 30% miesięcznie. Jakiś dziwny rodzaj zamykania i ponownego otwierania, żebyśmy mogli pracować z FIFO? Wolałbym nawet nie zastanawiać się nad głębią tego pojęcia, ale znowu byłoby to warte 30% miesięcznie, jeśli to jest to, czego potrzeba. Wreszcie

Wydaje się, że tego rodzaju metoda jest opłacalna dla traderów na całym świecie, w wielu przedziałach czasowych, parach, nawet na rynkach, a także w sesjach. Wiele podobnych metod jest wymienionych na tym forum. Myślę, że można to bezpiecznie powiedzieć, a takie systemy zapewniają przewagę. W rezultacie byłoby wspaniale, gdybyśmy mieli EA, które pozwoliłoby nam wykonać następujące czynności.Wybierz dowolny przedział czasowy. Wybierz dowolny pasek. Wybierz bufor pip. Wybierz wybicie lub odwrócenie. Wybierz, aby wejść tylko w przypadku powrotu, na przykład określonej liczby pipsów lub określonego procentu bieżącego zakresu słupków. Wybierz między stopem kroczącym, twardym stopem, ruchem naszego stopa po określonej wartości pipsa lub wartości procentowej, pomyśl o stosunku ryzyka do nagrody lub określonym procencie bieżącego zakresu słupków.

oxrmo93mmxorex
11-15-2022 16:47, 16:47
Niestety nadal nie masz racji. Pozwolę ci to rozgryźć samemu.
Domyślam się, że ma to związek z DST.

rasita43
11-15-2022 18:08, 18:08
GMT jest teraz o 21:18, a EST jest teraz o 17:18.
http://wwp.greenwichmeantime.com/.

O boże... i znowu. Różnica między GMT a EST wynosi zawsze 5 godzin.

O boże... i znowu. Różnica między GMT a EST wynosi zawsze 5 godzin.

Dasayrce133
11-15-2022 19:30, 19:30
1 Załącznik(i) To jest moja transakcja na piątek. Jak widać, był to solidny zwycięzca. Dzięki za rozpoczęcie tego wątku. Pomogło mi to dopracować i przemyśleć moją metodę handlową. Nie sądzę, aby Manage Take Profit EA, który zainstalowałem, działa poprawnie. Jeśli ktoś ma zaktualizowaną wersję, byłbyś tak miły i zamieścił ją. Dziękuję
https://www.forex-instant.com/bitcoin-talk-and-cryptocurrencies/118-program-good-idea-trend-indior.html

ttcaripk38
11-15-2022 20:52, 20:52
Dziękujemy za udostępnienie tego. Lubię systemy, które wymieniają dłuższy tf; wydają się być nieco mniej nieregularne. Jeśli chcesz EA dla tego egy, to Steve Hopwood może być facetem, do którego należy się zwrócić. Jest płodnym programistą EA, jak widać z wielu wątków na FF.

rasita43
11-15-2022 22:14, 22:14
Twoje czasy są złe. Różnica między GMT a EST wynosi teraz 4 godziny, a nie 5.

Para GBP/JPY Ramy czasowe 4HR Bar Bar otwiera się o 1:00 GMT i zamyka o 5:00 GMT. To jest bar zamykany o północy lub 12:00 czasu wschodnioamerykańskiego. Czas na wdrożenie 15 minut na parę dziennie. Metoda Jest to metoda typu breakout. [list=1] Oblicz zakres świecy, odejmując maksimum od najniższej wartości. Oblicz wielkość wpisu pokazaną poniżej. Złóż zlecenie zakupu pięciu pipsów powyżej najwyższej wartości słupka.[ *]Umieść swój stop loss pięć pipsów poniżej dołka słupka. Umieść swój zysk...

Para GBP/JPY Ramy czasowe 4HR Bar Bar otwiera się o 1:00 GMT i zamyka o 5:00 GMT. To jest bar zamykany o północy lub 12:00 czasu wschodnioamerykańskiego. Czas na wdrożenie 15 minut na parę dziennie. Metoda Jest to metoda typu breakout. [list=1] Oblicz zakres świecy, odejmując maksimum od najniższej wartości. Oblicz wielkość wpisu pokazaną poniżej. Złóż zlecenie zakupu pięciu pipsów powyżej najwyższej wartości słupka.[ *]Umieść swój stop loss pięć pipsów poniżej dołka słupka. Umieść swój zysk...

Aipkm
11-15-2022 23:36, 23:36
Cześć CodeMeister, jak mogę uciec od poniższej wiadomości: Przepraszamy, jako Junior Member nie możesz wykonać tej czynności. muszę dodać swój post mam małe pytanie, jak mogę dodać ten warunek, jeśli ( last OrderOpenPrice()gt; podgląd OrderOpenPrice() ) wielkie dzięki

ICORSAC
11-16-2022 00:58, 00:58
Myślę, że pamiętam, jak widziałem kilka EA, które robią takie wypryski. Myślę, że większość pracy nad paskiem z poprzedniego dnia lub konkretnym paskiem 1H, ale mogą pozwolić ci na wybór paska 4H. Nie przypominam sobie nikogo, kto twierdziłby, że jest opłacalny, więc nie poświęcaj dużo czasu na testowanie. Tak jak każde inne wybicie, zadziała, gdy rynek wykonuje dobre ruchy, ale tracisz więcej, gdy są niestabilne. Oczywiście zdajesz sobie sprawę, że trudno będzie odtworzyć wyniki od jednego brokera do drugiego. Jedna osoba może odnieść sukces, a inna stracić pieniądze na tym samym słupku.

pedroaldiz
11-16-2022 02:20, 02:20
Pair GBP/JPY Time Frame 4HR Bar Bar opening at 1:00am GMT and closing at 5:00am GMT. That is the bar closing at midnight, or 12:00am, In Eastern Standard Time. Time to Implement 15 minutes per pair per day. Method This is a breakout method. [list=1] Calculate the range of the bar by subtracting the high from the low. Calculate entry size, shown below. Place an order to buy five pips above the high of the bar. Place your stop loss five pips below the low of the bar. Place your...
jest ogólny breakout EA v7, pl przeprowadź wyszukiwanie, może rozwiązać twój problem

gpisero
11-16-2022 02:46, 02:46
Para GBP/JPY Ramy czasowe 4HR Bar Bar otwiera się o 1:00 GMT i zamyka o 5:00 GMT. To jest bar zamykany o północy lub 12:00 czasu wschodnioamerykańskiego. Czas na wdrożenie 15 minut na parę dziennie. Metoda Jest to metoda typu breakout. [list=1] Oblicz zakres świecy, odejmując maksimum od najniższej wartości. Oblicz wielkość wpisu pokazaną poniżej. Złóż zlecenie zakupu pięciu pipsów powyżej najwyższej wartości słupka.[ *]Umieść swój stop loss pięć pipsów poniżej dołka słupka. Umieść swój zysk...
Wygląda nieźle, w weekend sprawdzę. Dziękujemy za udostępnienie!

Dasayrce133
11-16-2022 05:04, 05:04
1 Załącznik(i) Podoba mi się pomysł wykorzystania 4-godzinnego paska. Testuję twoje egy za pomocą moich osobistych optymalizacji. SL= 30 pipsów lub inna strona zakresu. Który z tych dwóch jest mniejszy. TP-100 pipsów. 50= Przesuń stop do progu rentowności. 75= Przesuń przystanek na 10. Muszę iść, ale wrzucę wykres i wyjaśnię później.
https://www.forex-instant.com/bitcoin-talk-and-cryptocurrencies/173-egy-tester-data-consistency.html