PDA

Zobacz pełną wersję : Jak działają sklepy Bucketstop



LAOgasdo
12-19-2007 07:07, 07:07
1 Załącznik(i) Ktoś, kto jest wtajemniczony w brokera MT4 Forex, przekazał mi informacje poufne na temat działania tego konkretnego brokera.

Najlepszy dealer brokera powiedział, że około 90% ich klientów kończy z mniejszymi pieniędzmi w średnim okresie. Oznacza to, że 90% klientów to przegrani!

Dodał, że pozwalają swoim klientom swobodnie handlować na serwerze. Oznacza to, że bez względu na to, co robią ci klienci, żadne pozycje nie są nigdy umieszczanerozładowywane międzybankami; handlowcy handlują przeciwko brokerowi!

Dodał również, że ci klienci, którzy zarabiają, są skazani na ręczną egzekucję. Po umieszczeniu na ręcznej realizacji, pozycje klientów są faktycznie umieszczane w bankach międzybankowych lub u innego brokera.

Teraz wiesz, że 90% traci swoje pieniądze, byłoby miło wiedzieć, co ci traderzy robią w danym momencie i być może po prostu JESTEŚMY PRZECIWKO temu, co robią! Heck, już udowodniono, że tracą pieniądze, więc jeśli robimy odwrotnie to, co robią, powinniśmy zamiast tego zarabiać.

FXCM właśnie to robi! Nazywają to SSI - kontrariańskim badaniem skumulowanych pozycji ich klientów. Dołączony jest ich wskaźnik Indior na dzień 18 grudnia. W zeszły piątek opublikowali, że wskaźnik SSI GBPUSD właśnie zmienił się z traderów zajmujących krótkie GU na traderów zajmujących długie pozycje na GU; prawda, GU zaczęło spadać od piątku.

Dla nowicjuszy, być może zechcesz dwa razy zastanowić się, jaką pozycję chcesz zająć, lub zrobić coś przeciwnego!



PS. Przedstawione zdjęcie nie jest moją prognozą. Jest to wskaźnik SSI od FXCM od 18 grudnia.

LukagCrazy
11-13-2022 04:26, 04:26
https://www.forex-instant.com/cryptocurrencies-and-commodities/94-hidden-code-code.html

LAOgasdo
11-13-2022 05:48, 05:48
Dzięki Dzierzba za wersję Oandy. Uważam jednak, że dane FXCM są dokładniejsze. W końcu ten SSI jest skuteczny, ponieważ więcej klientów FXCM traci pieniądze, a znając ich pozycje, wiedzielibyśmy, jak się pozycjonować. Ale w Oanda wygląda na to, że handlarze nie przegrywają.

ccecilaygm
11-13-2022 07:10, 07:10
Otwarte pozycje długie/krótkie, rozkład cen otwartych zleceń i otwarte pozycje klientów Oanda są dostępne za darmo na ich stronie internetowej:
http://fxtrade.oanda.com/

Gambayso19
11-13-2022 08:32, 08:32
dobrze, . Twoja rekomendacja handlowa na obrazie. wszystkie były dokładne. ten pośrednik lub sklep z wiadrami, jak go nazywasz, wydaje się kochać, gdy ludzie zarabiają pieniądze.

parra
11-13-2022 09:54, 09:54
Tak. Banki nie przyjmują kontraktów mniejszych niż standardowe (100 000 USD), a nawet wtedy będą się śmiać z tylko jednym. Przeciętne zamówienie to około 1-2 miliony dolarów od osoby, z tego, co słyszałem.

luditgarcaygh
11-13-2022 11:16, 11:16
Ponieważ FXCM korzysta z No Dealing Desk, wszystko co robi, to przesyłanie zleceń do banków.

Ponieważ FXCM korzysta z No Dealing Desk, wszystko co robi, to przesyłanie zleceń do banków.

poxxoxripkbwsag
11-13-2022 12:38, 12:38
NDD FXCM zostało kilkakrotnie zaatakowane online, ponieważ mają do czynienia z biurem transakcyjnym. Najwyraźniej zajmują się również DB, aby wypełnić zamówienia, które podobno *ma* mają dealing desk, więc w gruncie rzeczy to wszystko to samo. Czytając o tym w internecie, można znaleźć wiele różnych artykułów na ten temat – szybkie sprawdzenie w google prowadzi do bogactwa informacji. Moje zdanie na ten temat jest następujące: nie sądzę, aby istniały firmy forex, które nie zbadałyby twoich transakcji z jakimś przeoczeniem. To tylko moja opinia.

parra
11-13-2022 14:00, 14:00
Bardzo interesujące… chociaż oczywiście musiałbyś być z tym konkretnym brokerem, ponieważ zmieni się to z każdym sprzedawcą. Skąd wziąłeś te liczby (indior)?

aspks
11-13-2022 15:22, 15:22
Ponieważ FXCM korzysta z No Dealing Desk, wszystko co robi, to przesyłanie zleceń do banków. Bucketshop (być może powinieneś sprawdzić definicję) według nazw transakcji typu buckets. Nie można tego zrobić, jeśli wszystkie zlecenia są kierowane na zewnątrz firmy, co oznacza, że ​​ponieważ nie są już animatorami rynku, nie mogą na to wpływać. A tak przy okazji, wszystkie firmy (np. Goldman Sachs) zajmują pozycje po obu stronach handlu. Jeśli chodzi o SSI (które jest publikowane online i każdy może to zobaczyć), jest to bardzo przydatne narzędzie - nie oszukujmy się, że większość traderów nie jest dobra w handlu. A świadomość, że ekstremalne kwoty handlują w jednym kierunku, jest całkiem niezłym pomysłem, aby przyjąć odwrotną.

luditgarcaygh
11-13-2022 16:44, 16:44
https://www.forex-instant.com/cryptocurrencies-and-commodities/189-eax-dash-pins.htmldzięki.