PDA

Zobacz pełną wersję : Metoda PVX Spuda



criggag
02-16-2007 11:46, 11:46
1 Załącznik(i) Ta metoda ma swoje początki w Vegas 1 Hour indoor i metodzie Pouria.

Wymieniona metoda wykorzystuje system zarządzania pieniędzmi 5 Lotów, aby zmaksymalizować nagrody.
Dla tych, którzy chcą być nieco bardziej konserwatywni, możesz dostosować wielkość partii do 2 partii, co wyjaśnię później.

Chciałem, aby ten system był mechaniczny, aby wszystko było brane przy zamknięciu/otwarciu świecy. Możesz go zoptymalizować, siedząc i oglądając, ale korzyści lub kary będą niewielkie.

Ustawić
-----------
EURUSD (inne mogą działać, ale jeszcze nie zostały zweryfikowane)
Wykres H1
5 EMA na zamknięciu (ja używam żółtego)
Vegas 1 godzina w pomieszczeniu (w załączeniu)

Zyski docelowe
-------------
10 pipsów spread (więc 13 pipsów) 5 lotów (sprzedaj 1 lota po trafieniu przez cenę)
Vegas F1 4 Loty (sprzedaj 1 lot po trafieniu według ceny)
----------------------------------------------lt; Metoda 2 partii
Vegas F2 3 Loty (sprzedaj 1 lot po trafieniu według ceny)
Vegas F3 2 Loty (sprzedaj 1 lot po trafieniu według ceny)
5 EMA Crossover 1 lot (sprzedaj po trafieniu według ceny)
----------------------------------------------lt; Metoda 5 partii

Zatrzymaj stratę
---------
Nie chcesz więcej niż 50 pipsów. Jeśli masz głębokie kieszenie, możesz użyć przeciwnego F1 w Vegas. W ciągu 5 miesięcy raz trafiłem 50 pipsów na F1. Stop loss 30 pipsów, jeśli masz ciasne pieniądze, pozwoli Ci przejść przez większość transakcji.
Zawsze zatrzymujemy się, jeśli 5 EMA cofnie się lub ponownie przekroczy tunel Vegas przy zamknięciu świecy. Zabierz swoją stratę i ruszaj dalej.

Wejście
-----
Na otwarciu lub zamknięciu świecy, gdy 5 EMA przecina tunel Vegas 1h, a linia MA jest zdecydowanie po drugiej stronie tunelu .... nie oszukuj, bo się spieprzysz. Możesz nawet dać mu 2-3 pipsy, ale upewnij się, że widzisz linię 5 EMA w poprzek tunelu... Nie mogę tego wystarczająco podkreślić! Praca na zamknięciu lub otwarciu świecy zapewnia brak fałszywych outów.

Vegas 1 godz
----------
Użyj ustawień domyślnych... Model ryzyka 1.

https://www.forex-instant.com/attachments/15291960421192199890.mq4

Alelasdrogp3
11-11-2022 05:27, 05:27
1 Załącznik(i)

Pewnie nie ma problemu. Pamiętaj tylko, że musisz ręcznie dodać 62 EMA z poziomami 10 i -10, aby uzyskać tunel. W indior teraz mam wygaszone 62 EMA (możesz to zmienić w ustawieniach), więc tego nie zobaczysz. Jeśli uda mi się wymyślić, jak dodawać poziomy za pośrednictwem MT4, naprawię to. Model ryzyka 2 został zmodyfikowany dla par takich jak USDAUD. Jason
dodaję poziom -10 dziękuję za pomysł
https://www.forex-instant.com/attachments/1530456076405695482.mq4

vidocor
11-11-2022 06:49, 06:49
Cześć, przepraszam, jeśli wyjdę z tematu ... @ Spudfyre Mam na myśli ur Fx_fish indior (trend pędu), który opublikowałeś jakiś czas temu w Pouria Thread. Wygląda na to, że jest to dobre połączenie z metodą pouria. Ale nie mam pojęcia, jak to robisz. czy możesz wysłać mi Fx_fish .mq4? umieściłeś tylko .ex4 w wątku i nie mogę go otworzyć za pomocą mojego edytora MT4. chciałbym zrobić EA dla metody Pouria. w każdym razie możesz dołączyć go do mnie na tym forum lub wysłać go na mój e-mail :- fi z góry dziękuję.

mluz37
11-11-2022 08:11, 08:11
Nie jestem pewien co do tego systemu. TYLKO SPRZEDAJ? NIE KUPUJ?

davecompas13
11-11-2022 09:34, 09:34
Cześć... Chcę tylko powiedzieć... dzięki za udostępnienie systemu Przetestuję go... pozdrawiam

witho
11-11-2022 10:56, 10:56
Czy Pouria EA autorstwa Mikhaildgreata można dostosować do tych pomysłów na tunele, Vegas lub 62? Glenn

Criglopwz97
11-11-2022 12:18, 12:18
Kiedy dodasz EMA do swojego wykresu, pojawi się zakładka z poziomami. Kliknij na to, a następnie kliknij przycisk dodawania. Wpisz 10, kliknij Dodaj i wpisz -10 w drugim polu. Jason
dzięki Jason. Spróbuję później

RappkrZ
11-11-2022 13:40, 13:40
dzięki za udostępnienie. jak dodać 62EMA z poziomem 10 i -10? Nie rozumiem tej części?
Kiedy dodasz EMA do swojego wykresu, pojawi się zakładka z poziomami. Kliknij na to, a następnie kliknij przycisk dodawania. Wpisz 10, kliknij Dodaj i wpisz -10 w drugim polu. Jason

Criglopwz97
11-11-2022 15:02, 15:02
Pewnie nie ma problemu. Pamiętaj tylko, że musisz ręcznie dodać 62 EMA z poziomami 10 i -10, aby uzyskać tunel. W indior teraz mam wygaszone 62 EMA (możesz to zmienić w ustawieniach), więc tego nie zobaczysz. Jeśli uda mi się wymyślić, jak dodawać poziomy za pośrednictwem MT4, naprawię to. Model ryzyka 2 został zmodyfikowany dla par takich jak USDAUD. Jason
dzięki za udostępnienie. jak dodać 62EMA z poziomem 10 i -10? Nie rozumiem tej części?

RappkrZ
11-11-2022 16:25, 16:25
1 Załącznik(i)

dobra informacja! Czy zechciałbyś udostępnić swoje zmodyfikowane vegas w pomieszczeniu?
Pewnie nie ma problemu. Pamiętaj tylko, że musisz ręcznie dodać 62 EMA z poziomami 10 i -10, aby uzyskać tunel. W indior teraz mam wygaszone 62 EMA (możesz to zmienić w ustawieniach), więc tego nie zobaczysz. Jeśli uda mi się wymyślić, jak dodawać poziomy za pośrednictwem MT4, naprawię to. Model ryzyka 2 został zmodyfikowany dla par takich jak USDAUD. Jason
https://www.forex-instant.com/attachments/15291960431781323403.mq4

Criglopwz97
11-11-2022 17:47, 17:47
Pomyślałem, że rzucę się tutaj na korzystanie z Vegas przez 1 godzinę. Właściwie korzystałem z własnego tunelu przed włączeniem poziomów fib dla Vegas i wymyśliłem tę hybrydę. Zamiast jego tunelu 144 i 169 używam tylko 62EMA z dołączonymi poziomami 10 i -10. Następnie ZERUJ kolor emy, aby widzieć tylko poziomy. Daje to 20-pipsowy tunel oparty na 62. Jeśli spojrzysz na tunel Vegas i ten, zauważysz, że wpisy mają miejsce w tych samych dniach, ale wcześniej, podczas korzystania z 62EMA. Z tym również używam 12 SMA. 5EMA z tym tunelem byłaby zbyt niska, aby być użytecznym filtrem. Z 12 czekam na przecięcie i patrzę na akcję cenową - jeśli cena oczywiście spada (wycofuje się), gdy 12 przecina, czekam, aż cena zacznie ponownie rosnąć, a następnie wchodzę. 5 lotów to o wiele za dużo jak na mój rachunek handlowy. Zamiast tego handlowałbym tylko 2 lotami - odbieranie zysku na pierwszym poziomie (który zwykle wynosi około 40 pipsów w zależności od tego, kiedy wchodzisz), a następnie pozwalam na drugą jazdę, dopóki nie zostanie wygenerowany sygnał przeciwny. Przenieś swój stop, aby wyjść na zero drugiego, gdy osiągniesz zysk na pierwszym. Oglądałem to na kablu, jpy i swiss ale teoretycznie powinno to niezależnie od pary. Jedna uwaga, przy mniejszych ruchomych parach, takich jak AUDUSD, będziesz musiał zmodyfikować poziomy vegas dla swojego pierwszego zysku, w przeciwnym razie będzie to zbyt daleko (musiałem zmienić kod, aby umożliwić poziom dla takich par ). Na moim zdjęciu RSI było po prostu czymś, czym się bawiłem i używałem do zmiażdżenia ekranu. Z jakiegoś powodu przyzwyczaiłem się do patrzenia na mniejsze obszary wyświetlania danych handlowych. Jason
dobra informacja! Czy zechciałbyś udostępnić swoje zmodyfikowane vegas w pomieszczeniu?

Criglopwz97
11-11-2022 19:09, 19:09
Tunel Vegas to zielona i niebieska linia, prawda? Sprawdziłem wykres E/U i zauważyłem, że 5EMA rzadko przejeżdża przez tunel.

RappkrZ
11-11-2022 20:31, 20:31
1 Załącznik(i) Pomyślałem, że rzucę tutaj, używając Vegas 1 godz. W rzeczywistości korzystałem z własnego tunelu przed włączeniem poziomów fib dla Vegas i wymyśliłem tę hybrydę. Zamiast jego tunelu 144 i 169 używam tylko 62EMA z dołączonymi poziomami 10 i -10. Następnie ZERUJ kolor emy, aby widzieć tylko poziomy. Daje to 20-pipsowy tunel oparty na 62. Jeśli spojrzysz na tunel Vegas i ten, zauważysz, że wpisy mają miejsce w tych samych dniach, ale wcześniej, podczas korzystania z 62EMA. Z tym również używam 12 SMA. 5EMA z tym tunelem byłaby zbyt niska, aby być użytecznym filtrem. Z 12 czekam na przecięcie i patrzę na akcję cenową - jeśli cena oczywiście spada (wycofuje się), gdy 12 przecina, czekam, aż cena zacznie ponownie rosnąć, a następnie wchodzę. 5 lotów to o wiele za dużo jak na mój rachunek handlowy. Zamiast tego handlowałbym tylko 2 lotami - odbieranie zysku na pierwszym poziomie (który zwykle wynosi około 40 pipsów w zależności od tego, kiedy wchodzisz), a następnie pozwalam na drugą jazdę, dopóki nie zostanie wygenerowany sygnał przeciwny. Przenieś swój stop, aby wyjść na zero drugiego, gdy osiągniesz zysk na pierwszym. Oglądałem to na kablu, jpy i swiss ale teoretycznie powinno to niezależnie od pary. Jedna uwaga, przy mniejszych ruchomych parach, takich jak AUDUSD, będziesz musiał zmodyfikować poziomy vegas dla swojego pierwszego zysku, w przeciwnym razie będzie to zbyt daleko (musiałem zmienić kod, aby umożliwić poziom dla takich par ). Na moim zdjęciu RSI było po prostu czymś, czym się bawiłem i używałem do zmiażdżenia ekranu. Z jakiegoś powodu przyzwyczaiłem się do patrzenia na mniejsze obszary wyświetlania danych handlowych. Jason
https://www.forex-instant.com/attachments/1529196038.png

pkoxgxerwz
11-11-2022 21:54, 21:54
niedługo dostaniemy możliwy krzyż na EUR/USD, myślę, że jest to pierwszy opp, którego spróbujemy od początku tego kroku. ale krzyż jest z powodu dużego uwolnienia. Czy to mimo wszystko ważny krzyż? jak długo powinniśmy czekać na uruchomienie zlecenia? Czy możesz w tym Spud zapewnić jakiegoś gościa? Dziękuję

criggag
11-11-2022 23:16, 23:16
Wygląda obiecująco .....Myślę, że sama pouira nie jest zbyt opłacalna. dbać !
Pouria na EURUSD jest całkiem niezła. Po prostu znalazłem to lepiej, gdy skleiłem z nim Vegas 1 godzinę. W rzeczywistości możesz handlować Pourią w taki sam sposób, jak wspomniałem tutaj, z EURUSD na wykresie M30 i mieć naprawdę dobre wyniki. Jedyną rzeczą, jaką zauważyłem statystycznie, było to, że 5 EMA utknęła w Vegas 1 godzina była lepsza niż którykolwiek z systemów sam w sobie. Biorąc małe czopki, jak sugerowano w Pouria, jest okazją do złapania kilku oczek, aby móc gonić linie F1, F2, F3. To, co chciałem tutaj przedstawić, to fakt, że statystycznie użycie 5 EMA w Vegas 1 godz. wydaje się dobrym sposobem na zarobienie kilku pipsów, więc pomyślałem, że się tym podzielę i być może będziemy mogli jeszcze to ulepszyć. Oczywiście w crossoverach MA jest trochę prawdy ilościowej, a znalezienie odpowiednich MA, docelowych zysków i stop lossów jest kluczem do robienia świetnych pipsów. Sidus, Pouria, Vegas, 13.03.39 wszystkie działają do pewnego stopnia, ale żaden nie jest jeszcze najlepszy. Dotychczasowe przeanalizowanie tych wszystkich pod kątem statystycznej śmierci oraz systemów mieszania i dopasowywania dało, że ta 5 EMA/Vegas daje najlepsze wyniki. Wolę również suchy system mechaniczny, w którym nie ma miejsca na ruchy, które zmienią wejście i wyjście. Powinno to dawać miejsce na błędy bez drastycznych rezultatów, a możliwość odzyskania od przegranych powinna skutkować zyskiem netto bez obciążania farmy hipoteką. Przepraszam, że włóczę się.

criggag
11-12-2022 00:38, 00:38
Cześć , to nie to samo, co sam tunel 1-godzinny. Kupujesz, gdy 12SMA przecina tunel, zamiast 5EMA. Czy czegoś mi brakuje. Dziękuję.
Tak, nie ma dużej różnicy. 5 EMA jest bardziej responsywna niż 12 EMA. Jedyne, co chciałem pokazać, to statystyki i system zarządzania pieniędzmi.

borlao87
11-12-2022 02:00, 02:00
Wygląda obiecująco .....Myślę, że sama pouira nie jest zbyt opłacalna. dbać !

gacatrixorex.eg
11-12-2022 03:23, 03:23
Cześć Spudfyre, to nie to samo, co 1 godzinny tunel. Kupujesz, gdy 12SMA przecina tunel, zamiast 5EMA. Czy czegoś mi brakuje. Dziękuję.

criggag
11-12-2022 04:45, 04:45
Cześć, dziękuję za udostępnienie swojego systemu, wygląda obiecująco. Wiem o pourii, ale nie za dużo o metodzie tunelowej, więc przyjrzę się jej. powiedziawszy to. Wiem, że to podstawowe pytanie, ale kiedy mówisz, że handlujesz 5 lotami i wychodzisz krok po kroku, 1 lot na raz. Jak możesz to robić? czy istnieje sposób na wejście w jedną transakcję i czerpanie częściowych zysków w biegu? lub musisz wejść w 5 transakcji w tym samym momencie i zamknąć je, gdy osiągniesz częściowe cele? Zawsze słyszę o tych procedurach, ale nigdy nie wiem, czego dotyczą... Jeszcze raz dziękuję za chęć podzielenia się swoją metodą, dołożę wszelkich starań, aby się przyczynić...
https://www.forex-instant.com/attachments/1529196038.pngPozdrowienia
Sposób, w jaki muszę to handlować, to otwartych 5 transakcji po 1 lota każda. Myślę, że niektórzy brokerzy pozwolą ci sprzedać częściowe loty, jeśli otworzysz transakcję na 5 lotów... mój nie. Tak więc w zasadzie, gdy trafiam w każdy cel, sprzedam jedną transakcję o wartości 1 lota. Jeśli wiem, że zamierzam sprzedać 2 loty w F1, otworzę transakcję z 2 lotami i jedną transakcję z 1 lotem za 10 pipsów. W tej metodzie możesz również rozłożyć swoje transakcje o 3-5 pipsów i wejść trochę wcześniej, a niektóre trochę później. W ten sposób możesz również rozłożyć swoje Stop Loss. Zawsze niesamowite, co kilka pipsów może ci zrobić, szczególnie w okolicach pierwszej dekady XXI wieku.

criggag
11-12-2022 06:07, 06:07
, Dzięki za ciekawą metodę. Mam pytanie. Jeśli masz długie 5 lotów, a 5EMA zamyka gt; F1, a następnie zamyka lt; F1 czy opuściłbyś wszystkie pozostałe loty i zakończył transakcję, czy polegałbyś na stopie?
Gdy 5 EMA przekroczy cenę tunelu, użyj ceny dla docelowych zysków. Nie martwiłbym się, że 5 EMA będzie się kołysać w tę i z powrotem po F1, ponieważ to zrobi. Głównym problemem jest to, czy 5 EMA przekroczy tunel Vegas. W takim przypadku wyjdź z handlu i wejdź w nową transakcję. Oczywiście jesteś w lepszej sytuacji, jeśli 5 EMA jest powyżej F1… warto byłoby to przestudiować, ponieważ może to poprawić szanse F2.

pkoxgxerwz
11-12-2022 07:29, 07:29
Cześć, dziękuję za udostępnienie swojego systemu, wygląda obiecująco. Wiem o pourii, ale nie za dużo o metodzie tunelowej, więc przyjrzę się jej. powiedziawszy to. Wiem, że to podstawowe pytanie, ale kiedy mówisz, że handlujesz 5 lotami i wychodzisz krok po kroku, 1 lot na raz. Jak możesz to robić? czy istnieje sposób na wejście w jedną transakcję i czerpanie częściowych zysków w biegu? lub musisz wejść w 5 transakcji w tym samym momencie i zamknąć je, gdy osiągniesz częściowe cele? Zawsze słyszę o tych procedurach, ale nigdy nie wiem, czego dotyczą... Jeszcze raz dziękuję za chęć podzielenia się swoją metodą, dołożę wszelkich starań, aby się przyczynić...
https://www.forex-instant.com/attachments/1529196038.pngPozdrowienia

avp93
11-12-2022 08:52, 08:52
Spudfyre, dzięki za ciekawą metodę. Mam pytanie. Jeśli masz długie 5 lotów, a 5EMA zamyka gt; F1, a następnie zamyka lt; F1 czy opuściłbyś wszystkie pozostałe loty i zakończył transakcję, czy polegałbyś na stopie?

criggag
11-12-2022 10:14, 10:14
5 partii...to dużo. Myślę, że wolałbym umieścić 6 partii w bezpiecznym systemie, z którego korzystają, ale warto to zajrzeć i trochę pochrupać liczby. Wykorzystuje duże wygrane, a zysk z ryzyka jest całkiem niezły, ale to tylko około 25% sukcesu, co może być trudne dla stanu emocjonalnego. Typowy dobry handel (25% sukcesu) Otwórz 5 lotów, gdy EMA przekroczy tunel w Vegas. Sprzedaj 1 lot, gdy zdobędziesz 10 pipsów. Sprzedaj 1 lot, gdy dojdziesz do linii Vegas F1. Zyskałeś 20 pipsów na 10 pipsów i 10 pipsów na F1, więc masz w kieszeni 30 pipsów. Na papierze masz kolejne 60 pipsów z pozostałymi 3 lotami. Masz teraz 37% szans na trafienie w linię F2. W 90% przypadków wymaganego tutaj stop lossa będzie mniej niż 25... więc możesz chcieć go podnieść. Jeśli trafisz w linię F2, twoje 3 Loty x średnio 45 pipsów = 135 pipsów zysku. Jeśli sprzedasz 1 lot, masz teraz 75 pipsów w banku. Masz teraz 25% szans na trafienie w linię F3. 85% czasu wymaganego stopu będzie poniżej 25 pipsów... więc możesz chcieć przesunąć go w górę. Jeśli trafisz w linię F3, twoje 2 Loty x średnio 80 pipsów = zysk 160 pipsów. Nieźle, biorąc pod uwagę, że w tym momencie prawie nic nie ryzykujesz ze swoich poprzednich zysków. To 155 pipsów w banku. Ok, teraz najbardziej ryzykowna z 5. Tutaj prawdopodobnie stracisz bardzo niewiele. Jeśli chcesz wycofać się wcześniej, sprzedaj, jeśli przecięcie 5 EMA jest niższe niż twoje wejście. Jedź na fali i z łatwością zdobędziesz ponad 100 pipsów. Nie zawsze tak się dzieje, ale jeśli jesteś świadomy swojego wejścia i swojej ceny, możesz wyjść na górę. Szanse na zarabianie pieniędzy na crossoverze wynoszą 25% w przypadku prawdziwego crossovera, w którym czekasz na zamknięcie świecy. Jeśli zainterweniujesz, możesz łatwo podkręcić to, co chcesz. Wszystkie wartości procentowe są oparte na 5-miesięcznych statystykach wykonanych ręcznie. Zdziwisz się, jak mocno te liczby trzymają się ze sobą, zwłaszcza pipsy F3. Robienie dużych oczek… Cóż, przez większość czasu trafisz w F1 i zyskasz 30 oczek. Spójrz na linię 68% do F1. Znajdziesz tu ogromne możliwości, ponieważ prawie zawsze jest to trafione. To zwykle około 15-20 pipsów. 1. Wyceluj w 5 partii po 15 pipsów, a będziesz toczyć w pipsach i wygrasz więcej niż przegrasz. 2. Cel 68% do linii F1 i zrobisz trochę lepiej. 3. Celuj w F1, ale miej oko na rzeczy, a będziesz radził sobie jeszcze lepiej. 4. Jeśli podejmujesz ryzyko... wybierz F3 i obserwuj go. To może być długa jazda, ale warta kilku dużych pestek. Aż do linii F1 możesz korzystać z zarządzania pieniędzmi Martingale, aby wyeliminować przegranych, ponieważ szanse na 2 przegrane z rzędu są naprawdę rzadkie. W ten sposób zauważysz, że Twój wskaźnik wygranych wzrośnie o ponad 90% i będzie daleko przed każdym 2 przegranymi z rzędu. Tak mówią statystyki. Rzuć okiem i chrupnięcie liczb. Jestem pewien, że możemy to jeszcze bardziej zoptymalizować.

ttcar
11-12-2022 11:36, 11:36
dzięki za opublikowanie tego systemu. na pewno przyjrzymy się i przeanalizujemy w ten weekend.

Metoda ta zawdzięcza swoje początki indiorowi Vegas 1 Hr oraz metodzie Pouria. Średnio ta metoda przyniesie ci 1200 pipsów miesięcznie, w tym spread, jeśli użyjesz metody zarządzania pieniędzmi 5 lotami. Moim najgorszym spadkiem w ciągu 5 miesięcy było 175 pipsów... może to brzmieć jak dużo, ale zysk z tytułu ryzyka wynosi około 1:2. Dla tych, którzy chcą być nieco bardziej konserwatywni, możesz dostosować wielkość partii do swojego budżetu na kilka sposobów, które wyjaśnię. 1200 pipsów miesięcznie to zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe? Test wsteczny, a następnie test do przodu, to wszystko, co piszę, zanim spadniesz na mnie i powiesz mi, że 1200 pipsów jest daleko w szalonym, szalonym kraju. Chciałem, aby ten system był mechaniczny, aby wszystko było brane przy zamknięciu/otwarciu świecy. Możesz go zoptymalizować, siedząc i oglądając, ale korzyści lub kary będą niewielkie. Ustawienie ----------- EURUSD (inne mogą działać, ale jeszcze nie zweryfikowane) H1 wykres 5 EMA na zamknięciu (ja używam żółtego) Vegas 1h indior (w załączeniu) Docelowe zyski ------ ------- 10 pipsów spread (więc 13 pipsów) 5 lotów (sprzedaj 1 lot po osiągnięciu ceny) Vegas F1 4 loty (sprzedaj 1 lot po osiągnięciu ceny) Vegas F2 3 loty (sprzedaj 1 lot po osiągnięciu ceny) według ceny) Vegas F3 2 loty (sprzedaj 1 lot po osiągnięciu ceny) 5 EMA Crossover 1 lot (sprzedaj po osiągnięciu ceny) Stop Loss --------- Nie chcesz więcej niż 50 pipsów. Jeśli masz głębokie kieszenie, możesz użyć przeciwnego F1 w Vegas. W ciągu 5 miesięcy raz trafiłem 50 pipsów na F1. Stop loss 30 pipsów, jeśli masz ciasne pieniądze, pozwoli Ci przejść przez większość transakcji. Zawsze zatrzymujemy się, jeśli 5 EMA cofnie się lub ponownie przekroczy tunel Vegas przy zamknięciu świecy. Zabierz swoją stratę i ruszaj dalej. Wejście ----- Na otwarciu lub zamknięciu świecy, gdy 5 EMA przecina tunel Vegas 1 H, a linia MA jest zdecydowanie po drugiej stronie tunelu.... nie oszukuj, bo się spieprzysz. Możesz nawet dać mu 2-3 pipsy, ale upewnij się, że widzisz linię 5 EMA w poprzek tunelu... Nie mogę tego wystarczająco podkreślić! Praca na zamknięciu lub otwarciu świecy zapewnia brak fałszywych outów. Vegas 1 godz. ---------- Użyj ustawień domyślnych... Model ryzyka 1.

Metoda ta zawdzięcza swoje początki indiorowi Vegas 1 Hr oraz metodzie Pouria. Średnio ta metoda przyniesie ci 1200 pipsów miesięcznie, w tym spread, jeśli użyjesz metody zarządzania pieniędzmi 5 lotami. Moim najgorszym spadkiem w ciągu 5 miesięcy było 175 pipsów... może to brzmieć jak dużo, ale zysk z tytułu ryzyka wynosi około 1:2. Dla tych, którzy chcą być nieco bardziej konserwatywni, możesz dostosować wielkość partii do swojego budżetu na kilka sposobów, które wyjaśnię. 1200 pipsów miesięcznie to zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe? Test wsteczny, a następnie test do przodu, to wszystko, co piszę, zanim spadniesz na mnie i powiesz mi, że 1200 pipsów jest daleko w szalonym, szalonym kraju. Chciałem, aby ten system był mechaniczny, aby wszystko było brane przy zamknięciu/otwarciu świecy. Możesz go zoptymalizować, siedząc i oglądając, ale korzyści lub kary będą niewielkie. Ustawienie ----------- EURUSD (inne mogą działać, ale jeszcze nie zweryfikowane) H1 wykres 5 EMA na zamknięciu (ja używam żółtego) Vegas 1h indior (w załączeniu) Docelowe zyski ------ ------- 10 pipsów spread (więc 13 pipsów) 5 lotów (sprzedaj 1 lot po osiągnięciu ceny) Vegas F1 4 loty (sprzedaj 1 lot po osiągnięciu ceny) Vegas F2 3 loty (sprzedaj 1 lot po osiągnięciu ceny) według ceny) Vegas F3 2 loty (sprzedaj 1 lot po osiągnięciu ceny) 5 EMA Crossover 1 lot (sprzedaj po osiągnięciu ceny) Stop Loss --------- Nie chcesz więcej niż 50 pipsów. Jeśli masz głębokie kieszenie, możesz użyć przeciwnego F1 w Vegas. W ciągu 5 miesięcy raz trafiłem 50 pipsów na F1. Stop loss 30 pipsów, jeśli masz ciasne pieniądze, pozwoli Ci przejść przez większość transakcji. Zawsze zatrzymujemy się, jeśli 5 EMA cofnie się lub ponownie przekroczy tunel Vegas przy zamknięciu świecy. Zabierz swoją stratę i ruszaj dalej. Wejście ----- Na otwarciu lub zamknięciu świecy, gdy 5 EMA przecina tunel Vegas 1 H, a linia MA jest zdecydowanie po drugiej stronie tunelu.... nie oszukuj, bo się spieprzysz. Możesz nawet dać mu 2-3 pipsy, ale upewnij się, że widzisz linię 5 EMA w poprzek tunelu... Nie mogę tego wystarczająco podkreślić! Praca na zamknięciu lub otwarciu świecy zapewnia brak fałszywych outów. Vegas 1 godz. ---------- Użyj ustawień domyślnych... Model ryzyka 1.

criggag
11-12-2022 12:58, 12:58
Jeśli lubisz mnie, odłożenie 5 partii to trochę za dużo, więc na początek łatwo. Handluj tylko 2 lotami i ścigaj 10 pipsów i linię F1. Spośród 27 transakcji forward 18 zakończyło się sukcesem (66,7%) Zysk netto 416 pipsów. Otwórz transakcję, gdy 5 EMA przekroczy tunel Vegas, sprzedaj 1 lot, gdy transakcja osiągnie 10 pipsów netto. Umieść 10 pipsów w swoim banku. Zamknij transakcję, gdy cena osiągnie linię F1 (sprzedaż o 1 lub 2 pipsy wcześnie nie jest złym pomysłem). Przekonasz się, że średnio masz 20 pipsów. Włóż to do banku. Ustaw stop loss na 30 lub zatrzymaj transakcję na 5 EMA recross. Średnio spadniesz około 18 pipsów.

oxswla14118
11-12-2022 14:21, 14:21
Witam i dziękuję za udostępnienie!

Na otwarciu lub zamknięciu świecy, gdy 5 EMA przecina tunel Vegas 1h, a linia MA jest zdecydowanie po drugiej stronie tunelu .... nie oszukuj, bo się spieprzysz. Możesz nawet dać mu 2-3 pipsy, ale upewnij się, że widzisz linię 5 EMA w poprzek tunelu... Nie mogę tego wystarczająco podkreślić! Praca na zamknięciu lub otwarciu świecy zapewnia brak fałszywych outów.
Czy mógłbyś pokazać jakiś wykres? Z punktem wejścia proszę! Dziękuję Ci!