PDA

Zobacz pełną wersję : POTRZEBA EA z NonLagma_V5



Cubita
01-04-2008 02:11, 02:11
1 Załącznik(i) NonLagma Bardzo przydatne, aby zrobić to z EA, czy ktoś może mi pomóc?
Uwielbiam V5 bardziej niż inne wersje

Zasady :
kiedy pasek się kończy, jeśli kolor jest niebieski, to kup, jeśli kolor jest czerwony, zamknij kupno-sprzedaż, vice wiza
mieć mm z procentami
można używać w różnych ramach czasowych

https://www.forex-instant.com/attachments/1529196127681364258.mq4

oxarr91
11-10-2022 22:17, 22:17
to m.in. nolagea ze stałym wstawionym kodem partii/ ------------------------------------------------------ --------------------------- /| EA_NonLagma_v5.mq4 |/| [email protected] |/ --------------------------------------------------------------- ------------------- #Property link [email protected] extern double Risk=100000;/Im niższa liczba, tym większe ryzyko... extern int Cena=0; zewn. wewn. Długość=20; extern int Przemieszczenie=0; zewn. wewn. Filtr=5; zewn. wewn. Kolor=1; extern int ColorBarBack=1; zewnętrzne podwójne odchylenie=0; zewnętrzne podwójne Loty=0,1;/może do optymalizacji? zewnętrzny podwójny SL=0; zewnętrzny podwójny TP=0;/podwójna dTemp; int iBilet=0; wewn Temp; int init() { } int deinit() { } int start() { iTemp=iCustom(NULL,0,Bez lagMA_v5,Cena,Długość,Przemieszczenie,Filtr,Kol or,ColorBarBack,Odchylenie,3,1); if(iTicket==0 iTemp==1) { iTicket=OrderSend(Symbol(),OP_BUY,Lots,dAsk(),3,SL ,TP,sComment(),CLR_NONE); } else if(iTicket==0 iTemp==(-1) { iTicket=OrderSend(Symbol(),OP_SELL,Lots,dBid(),3,S L,TP,sComment(),0,0,CLR_NONE); } else if(iTicketgt;0 iTemp==1 !bOrderType()) { OrderClose(iTicket,Lots,dAsk(),3,CLR_NONE); iTicket=OrderSend(Symbol(),OP_BUY,Lots,dAsk(),3,SL ,TP,sComment(),0,0,CLR_NONE); } else if(iTicketgt;0 iTemp==(-1) bOrderType()) { OrderClose(iTicket,Lots,dBid(),3,CLR_NONE); iTicket=OrderSend(Symbol(),OP_SELL,Lots,dBid(),3,S L,TP,sComment(),0,0,CLR_NONE); } else { } } string sComment() { return(EA_NonLagma_v5 Symbol() Period()); } bool bOrderType() { int iOrdersTotal=OrdersTotal(); for(int x=iOrdersTotal-1;xgt;=0;x--) { OrderSelect(x,SELECT_BY_POS); if(OrderSymbol()==Symbol() OrderComment()==sComment()) { if(OrderType()==OP_BUY) { return(true); } } } return(false); } double dAsk() { return(MarketInfo(Symbol(),MODE_ASK)); } double dBid() { return(MarketInfo(Symbol(),MODE_BID)); } double dMinLot() { return(MarketInfo(Symbol(),MODE_MINLOT)); } double dMaxLot() { return(MarketInfo(Symbol(),MODE_MAXLOT)); }

GiresaVarada83
11-10-2022 23:39, 23:39
EA nie działa w moim mt4 ... nie otwieraj żadnego zamówienia.

Viru74
11-11-2022 01:01, 01:01
Cześć nagrobek, Dziękuję za odpowiedź. O filtrze, aby uniknąć tych płaskich chwil, masz jakiś pomysł? Luis Neves

ichicagte
11-11-2022 03:18, 03:18
Cześć Lucidlamp, Po obejrzeniu ea_nonlagmav5 chciałbym zapytać, czy jest możliwe wdrożenie niektórych pomysłów, tak jak w przypadku: 1 użyj wersji 7.1 indior (jeśli tak jest lepiej) 2 użyj płaskiego filtra, na przykład damianifilter 3 użyj filtr czasowy do zamykania ea w razie potrzeby lub filtr czasowy również do wiadomości, co oznacza możliwość zamykania i otwierania 3 razy dziennie w każdy dzień tygodnia. Innym pomysłem jest nakłonienie EA do wykorzystania ram czasowych 5 m na 5 minut przed wejściem wiadomości. Tutaj ea powinien używać filtra czasu zawsze, gdy programujemy go na...
Ten wątek używa nonLagma_v7.1 jako ea
https://www.forex-instant.com/discussion-trading/24-forex-trading.html

Viru74
11-11-2022 03:45, 03:45
Cześć Lucidlamp, Po obejrzeniu ea_nonlagmav5 chciałbym zapytać, czy jest możliwe wdrożenie niektórych pomysłów, tak jak w przypadku: 1 użyj wersji 7.1 indior (jeśli tak jest lepiej) 2 użyj płaskiego filtra, na przykład damianifilter 3 użyj filtr czasowy do zamykania ea w razie potrzeby lub filtr czasowy również do wiadomości, co oznacza możliwość zamykania i otwierania 3 razy dziennie w każdy dzień tygodnia. Innym pomysłem jest nakłonienie EA do wykorzystania ram czasowych 5 m na 5 minut przed wejściem wiadomości. Tutaj ea powinien używać filtra czasu za każdym razem, gdy programujemy go dla wiadomości. Z góry dziękuję Luisowi Neves msn:

Thorpasther
11-11-2022 05:07, 05:07
2 Załącznik(i) cześć lucidlamp, czy możesz zrobić ea z tej nonlagmy. podstawowa jest. jeśli niebieski kolor zacznie kupować. i zamknij po pojawieniu się pierwszego żółtego koloru. b. jeśli kolor czerwony zacznie się sprzedawać i zamknąć po pojawieniu się koloru żółtego. pls pomóż mi... przepraszam zepsuty angielski.
https://www.forex-instant.com/attachments/1529196131354643897.mq4
https://www.forex-instant.com/attachments/15291961341093034645.ex4

Cubita
11-11-2022 06:30, 06:30
Ea jest w porządku, ale mam problemy z dotknięciem TP lub SL. Ea otworzy pozycję ponownie natychmiast, a nie wtedy, gdy na następny słupek/sygnał. lucidlamp, czy możesz mi w tym pomóc?

Cubita
11-11-2022 07:52, 07:52
Cześć lucidlamp, w końcu wiem, co mam nieporozumienie. EA jest poprawne, ponieważ poprzedni słupek nie jest potwierdzony, aby mieć sygnał, dopóki słupek się nie skończy. Jeszcze raz dziękuję lucidlamp i melpheos za wyjaśnienie Carlton

misihierba
11-11-2022 09:14, 09:14
Cześć cashfinder, To, co napisałeś w swoim pierwszym poście, dotyczy tego, co robi EA. Na to, co napisałeś w swoim trzecim poście, skutecznie odpowiedział melpheos. Trzeci wpis, który napisałeś, umieściłby transakcje na wartościach indior zwracanych z aktualnie tworzonego słupka... Jak mogłeś zauważyć, jeśli obserwowałeś indior przez wiele słupków (zwłaszcza na słupku, który całkowicie pochłania poprzedni pasek i ma znacznie większy zasięg niż poprzedni pasek), wnętrze może przechodzić z niebieskiego na czerwony iz powrotem kilka razy. Dokonanie transakcji na wartości wewnętrznej zwróconej przez obecny słupek byłoby praktycznym rzutem monetą. Co nie jest złe, 50% szans na poprawność. Zwykle czeka się na rozpoczęcie nowego słupka i podejmuje decyzję na podstawie wartości wskaźników wewnętrznych ostatniego słupka (która zostałaby zakończona po pierwszym tiku nowego słupka). To sprawi, że EA będzie poprawnie postępować zgodnie z twoją prośbą w twoim pierwszym poście. Być może źle oceniłeś swoje wizualne testy wsteczne wnętrza? Być może do weryfikacji lub wsparcia NonLagma_V5 można wykorzystać inny wzorzec ruchu cenowego lub inny wzorzec ruchu cenowego? Być może coś w rodzaju prostej średniej kroczącej 21 słupków w trendzie wzrostowym walidowałoby długie pozycje i nie pozwalało na krótkie pozycje i na odwrót? Mam nadzieję, że to trochę wyjaśni sprawę,

Voidghape
11-11-2022 10:36, 10:36
Cześć lucidlamp, przetestowałem ea, jest świetny. Ale czas wejścia wydaje się trochę spóźniony. Jak widzę, zlecenia otwierane po cenie otwarcia drugiego słupka, czy jest możliwe dostosowanie wstecznego 1 słupka, czyli do ceny otwarcia pierwszego zmienionego słupka? Przeczytałem plik mq4, ale nie rozumiem, proszę o pomoc. Jeszcze raz dziękuję za wspaniałą pomoc. Wypróbowałem ryzyko, używając konta mini demo za 3000 USD, 5000 otworzy 0,6 lota.
Myślę, że najpierw musisz zrozumieć, jak działa wnętrze. Skąd EA może wiedzieć, że ostatnia kropka jest czerwona aż do końca świecy? To, o co teraz pytasz, to EA, które patrzy w przyszłość, a to jest niestety niemożliwe.

Cubita
11-11-2022 11:59, 11:59
2 Załącznik(i) Cześć lucidlamp, przetestowałem ea, jest świetny. Ale czas wejścia wydaje się trochę spóźniony. Jak widzę, zlecenia otwierane po cenie otwarcia drugiego słupka, czy jest możliwe dostosowanie wstecznego 1 słupka, czyli do ceny otwarcia pierwszego zmienionego słupka? Przeczytałem plik mq4, ale nie rozumiem, proszę o pomoc. Jeszcze raz dziękuję za wspaniałą pomoc. Wypróbowałem ryzyko, używając konta mini demo za 3000 USD, 5000 otworzy 0,6 lota.

misihierba
11-11-2022 13:21, 13:21
1 Załącznik(i) Cześć kasjer, Niższe dane wejściowe „Ryzyka” przyniosą wyższy udział w lotach.
https://www.forex-instant.com/attachments/1529196129295835385.mq4Proponuję również przetestować to, jeśli planujesz handlować na żywo. Pozdrowienia,

Cubita
11-11-2022 14:43, 14:43
Cześć lucidlamp, Dziękuję bardzo za wielką pomoc. Spróbuję tego dziś wieczorem. Carlton

crigpkbalmuhoz
11-11-2022 16:05, 16:05
1 Załącznik(i) Cześć wszystkim, przepraszam Nie mówię po angielsku Używam translatora Google. Nie wiem nic o programowaniu, potrzebuję pomocy, czy ktoś może umieścić mój Magic Number w EA_NonLagma_v5? Dziękuję Ci bardzo
https://www.forex-instant.com/attachments/1529196138718253177.mq4