PDA

Zobacz pełną wersję : CenaEma 21 Crossover Audio Alert



doremixa
01-24-2009 10:42, 10:42
Proszę pomóż....

Przeszukałem kilka forów i nie mogę znaleźć tego alertu.

Próbowałem opublikować NOWY post, ale z jakiegoś powodu ten stary post został przywrócony... NIE szukam alertu dotyczącego cenyema. Szukam EMA 10, aby przekroczyć LWMA 33 i potrzebuję do tego ostrzeżenia dźwiękowego.

Chciałbym otrzymać alert dźwiękowy, gdy moja EMA 10 przekroczy liniową ważoną 33.

Jestem pewien, że coś takiego już gdzieś zostało opublikowane, ale po prostu nie mogę tego znaleźć.

Niezbyt dobry w tworzeniu alertu, więc proste instrukcje byłyby bardzo mile widziane.

Bardzo dziękuję za wszelką pomoc.

Dan

oxcoxrdigaas
11-10-2022 22:59, 22:59
Cześć chłopaki, widzę, że jest to stary post, ale czy ktoś ma alert, aby ostrzec, gdy cena przekroczy EMA. Dziękuję.
Dowolny crossover 2 EMA będzie działał. Ustaw szybszy na cenę (1, prosty), a wolniejszy na to, czego używasz, na przykład 21 ema.

PisochodeOxdera
11-11-2022 00:21, 00:21
Cześć chłopaki, widzę, że jest to stary post, ale czy ktoś ma alert, aby ostrzec, gdy cena przekroczy EMA. Dziękuję.

doremixa
11-11-2022 01:43, 01:43
Cześć Tytus, jeśli masz czas, czy mógłbym prosić o małą przysługę? Używam dwóch 12-okresowych EMA w moich transakcjach, jednej ustawionej na Otwarcie, a drugiej na Zamkniętej. Z jakiegoś powodu ema, którą wysłałeś, nie będzie działać z powyższymi ustawieniami. Dołączyłem wnętrze, którego używam, które działa, byłbym wdzięczny, gdybyś znalazł czas na dodanie funkcji dźwięku wav - wybór użytkownika byłby świetny. Wielkie dzięki
Springer, zachowałem alert zwrotny, który wysłałeś i próbowałem zmienić go na moje ustawienia EMA 10 i LWMA 33, aby ostrzegał mnie za każdym razem, gdy 10 przecina 33 w dowolnym kierunku, ale to nie zadziała dla mnie. Wszedłem też do modyfikacji, ale nic tam nie zrobiłem, ponieważ nie wiem, co robię. Czy Ty lub ktoś inny może mi powiedzieć, co muszę zrobić, aby to zadziałało z moją EMA 10 i LWMA 33. Dziękuję, Dan

xrikixloli
11-11-2022 03:05, 03:05
1 załącznik(i) to możliwe, nie jest to dokładnie to, czego szukasz, ale może jest dla ciebie przydatne, możesz zmienić szybsze wejście ma na 1, to nie jest rzeczywista cena, ale blisko niej
https://www.forex-instant.com/attachments/1529196152958740691.mq4

Bohem
11-11-2022 04:28, 04:28
1 Załącznik(i) Cześć Tytus, jeśli masz czas, czy mógłbym poprosić o małą przysługę? Używam dwóch 12-okresowych EMA w moich transakcjach, jednej ustawionej na Otwarcie, a drugiej na Zamkniętej. Z jakiegoś powodu ema, którą wysłałeś, nie będzie działać z powyższymi ustawieniami. Dołączyłem wnętrze, którego używam, które działa, byłbym wdzięczny, gdybyś znalazł czas na dodanie funkcji dźwięku wav - wybór użytkownika byłby świetny. Wielkie dzięki

to możliwe, nie jest to dokładnie to, czego szukasz, ale może jest to przydatne dla ciebie, możesz zmienić szybsze wejście ma na 1, to nie jest rzeczywista cena, ale zbliżona

https://www.forex-instant.com/attachments/15291961541366787479.mq4

PisochodeOxdera
11-11-2022 05:50, 05:50
Dzięki ulotce, prosty, inteligentny! Twoje zdrowie.