PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zamieniłbyś ten setup?



Oxrcvaxxa31
09-27-2007 04:04, 04:04
1 Załącznik(i) Zawężenie zasięgu na kablu... jak byś to zamienił?

Czekam, aż jedna z linii trendu zostanie przekonująco przełamana, a następnie czekam na powrót do linii trendu. Cena zwykle się cofa. Jeśli nie, to zostanę. W ten sposób nie muszę ryzykować zbyt wielu pestek.. Jakieś myśli?

Xredyro1
10-30-2022 02:14, 02:14
sugerowałbym przyjrzenie się korelacjom z indeksem dolara, aby uzyskać lepsze informacje

haggasasdrea
10-30-2022 03:36, 03:36
To jest prawidłowa odpowiedź !!!!!!!!!!!!! To jest człowiek, którego należy słuchać...

zgadzam się z rozrusznikiem wątku. poczekaj na przerwę, poczekaj na zniesienie. Następnie zagraj c w fali abcd

zgadzam się z rozrusznikiem wątku. poczekaj na przerwę, poczekaj na zniesienie. Następnie zagraj c w fali abcd

Asgel934
10-30-2022 04:59, 04:59
Cześć peterM, zakładam, że to, o czym mówi pan Demark, to metoda A, B, C, D, w której znajdujesz punkt A, a następnie znajdujesz punkt B i obliczasz różnicę między A B, a następnie obliczasz poziomy, na których może być C np. jeśli odległość btw A B wynosi 136 pipsów, ćwiczysz 38,2% (co byłoby 52 pipsami), 50% (co byłoby 68 pipsami) i 61,8% (co byłoby 84 pipsami) poziomy zniesienia, które pozwoliłyby ci określić punkt C, to jest kilka sposobów, ale jednym z najczęstszych jest znalezienie D przez następną formułę Cel 1 0,618*(punkt B-punkt A) punkt C Cel 2 punkt B-punkt A punkt C Cel 3 1,618*(punkt B-punkt A) punkt C Cele 1,2 i 3 dadzą ci punkt D, następnie aby uzyskać następny punkt powtarzasz system, w którym punkt B staje się punktem A, a punkt C punktem B i tak dalej. Osobiście nie używam tego systemu, ponieważ może to trwać zbyt długo w ciągu dnia. Twoje zdrowie

Oxrcvaxxa31
10-30-2022 06:21, 06:21
Dzięki za odpowiedzi chłopaki.. Bardzo interesujące jest obserwowanie, jak inni handlują tego rodzaju setupem.. Cena jest obecnie w pobliżu mojej górnej linii trendu. Nie jestem też pewien, co masz na myśli przez abcd wave mrdemark, czy mógłbyś wyjaśnić, że jestem zainteresowany? Na zdrowie

davexpkseg
10-30-2022 07:43, 07:43
Im więcej wymaga się potwierdzenia, tym więcej trzeba zapłacić.

oxzuisa
10-30-2022 09:06, 09:06
zgadzam się z rozrusznikiem wątku. poczekaj na przerwę, poczekaj na zniesienie. Następnie zagraj c w fali abcd
Mówisz Wolfe Wave? Wiele różnych nazw dla tej samej rzeczy.

chigem
10-30-2022 10:28, 10:28
zgadzam się z rozrusznikiem wątku. poczekaj na przerwę, poczekaj na zniesienie. Następnie zagraj c w fali abcd

oxzuisa
10-30-2022 11:50, 11:50
Zawężanie zasięgu na kablu... jak byś to zamienił? Czekam, aż jedna z linii trendu zostanie przekonująco przełamana, a następnie czekam na powrót do linii trendu. Cena zwykle się cofa. Jeśli nie, to zostanę. W ten sposób nie muszę ryzykować zbyt wielu pestek.. Jakieś myśli?
podążaj za trendem wyższych szczytów/wyższych dołków lub niższych szczytów niższych dołków, zatrzymaj się poniżej lub powyżej poprzedniego paska.

oxzuisa
10-30-2022 13:12, 13:12
Zawężanie zasięgu na kablu... jak byś to zamienił? Czekam, aż jedna z linii trendu zostanie przekonująco przełamana, a następnie czekam na powrót do linii trendu. Cena zwykle się cofa. Jeśli nie, to zostanę. W ten sposób nie muszę ryzykować zbyt wielu pestek.. Jakieś myśli?
podążaj za trendem wyższych szczytów/wyższych dołków lub niższych szczytów niższych dołków, zatrzymaj się poniżej lub powyżej poprzedniego paska.

Asgel934
10-30-2022 14:35, 14:35
Cześć peterM, mam tendencję do czekania, aż cena osiągnie linię trendu, a następnie używam moich wskaźników, aby ocenić, czy cena przełamie linię trendu, czy odwróci kierunek na linii trendu. Gdybym handlował na długim rynku, czekałbym, aż cena osiągnie linię wsparcia, a następnie spójrz na moje indeksy w poszukiwaniu długiego punktu wejścia i odwrotnie, jeśli byłbym na krótkim rynku, poczekałbym, aż cena osiągnie linię oporu. Więc w tym przypadku poczekałbym, aż cena osiągnie linię wsparcia, a następnie decydowałem, czy cena przełamuje lub odbija się od linii wsparcia z indeksami, których używam. System, którego używam, jest przeznaczony głównie do handlu intraday, więc mimo że używam dziennego w mojej konfiguracji, handluję przy użyciu wykresów 15, 3 i 1 minutowych. Niektórzy z facetów, z którymi handluję, używają go do handlu w dłuższych ramach czasowych, ale ja lubię wchodzić i wychodzić w krótkim czasie i spać w nocy, nie martwiąc się o to, co robią rynki. Twoje zdrowie

Pasdegamba
10-30-2022 15:57, 15:57
Podoba mi się pomysł oczekiwania na powrót do linii trendu na wejście. Zakładam, że złożysz zlecenie z limitem po tej cenie? Bardzo schludny!

Oxrcvaxxa31
10-30-2022 17:19, 17:19
Cześć , zakładam, że to o czym mówi pan Demark to metoda A,B,C,D, w której znajdujesz punkt A, następnie znajdujesz punkt B i obliczasz różnicę btw A B, a następnie obliczasz poziomy gdzie C może być np. jeśli odległość btw A B wynosi 136 pipsów, ćwiczysz poziomy zniesienia 38,2% (co byłoby 52 pipsami), 50% (co byłoby 68 pipsami) i 61,8% (co byłoby 84 pipsami), co pozwoliłoby ci określić punkt C, to jest kilka sposobów, ale jednym z najczęstszych jest znalezienie D według następnego wzoru. Cel 1 0,618*(punkt B-punkt A) punkt C Cel 2 punkt B-punkt A punkt C Cel 3 1,618*(punkt B-punkt A) punkt C Cele 1,2 i 3 dadzą ci punkt D, następnie aby uzyskać następny punkt powtarzasz system, w którym punkt B staje się punktem A, a punkt C punktem B i tak dalej. Osobiście nie używam tego systemu, ponieważ może to trwać zbyt długo w ciągu dnia. Wiwaty idą w górę
Dzięki za odpowiedź.. bardzo doceniam :-)