PDA

Zobacz pełną wersję : EA z mikrolotem



LoalYparazw
11-09-2009 17:13, 17:13
Moja Ea nie otwiera mikro partii. Zatrzymuje się na 0,1 części. Każdy wie, dlaczego

Lauri
11-12-2021 09:46, 09:46
hej most .... brzmi jak twój ea ma minimalny rozmiar partii zakodowany w ..... to powszechne .... przeszukuj ea za 0.1, powinno być kojarzone z partiami .... prawdopodobnie będziesz musiał obniżyć minimalna wartość ...... jeśli ea jest gdzieś wysłana, daj nam znać i możemy powiedzieć na pewno, w przeciwnym razie to tylko wykształcone odgadnięcie ..... h Wstawiony kod, jeśli (lotlt; 0.1) lot = 0,1;/--- if (lotlt; 0,01) lot = 0,01;

ICORSAC
11-12-2021 11:07, 11:07
Moja Ea nie otwiera mikro partii. Zatrzymuje się na 0,1 części. Każdy wie, dlaczego
Nie mogę ci powiedzieć dlaczego. Ale moje demo FXCM Micro pozwala mi ręcznie handlować mikro partiami, a następnie nie mogę zrobić mniej niż .1 w moim EA. Sprawdziłem, czy było to celowe, sprawdzając ustawienie Minlot. Nie sprawdzałem każdej pary, ale było to prawdą dla EURUSD i GBPUSD. podwójne części = MarketInfo (Symbol (), MODE_MINLOT);

LoalYparazw
11-12-2021 12:28, 12:28
Ive zauważyć to i Ive zmienić go na jeśli (lotlt; 0,01) lot = 0,01; Ale nie ma wielkości w burween ... EA otwiera 0.01 lot lub zmienia się na 0.1, nie może uzyskać 0,02 lub 0,03 ... Chciałbym również mieć 0,12 0,14 lub 0,36. Czy wiesz, jak to zrobić. Oto część kodu powiązanego z wielkością partii Oblicz optymalny rozmiar partii |/ ----------------------------------------------- ------------------- double LotsOptimized () {double lot = Lots; int orders = HistoryTotal ();/zamówienia historii suma całkowita ilość = 0;/liczba zleceń bez przerwy/---- wybierz lot size lot = NormalizeDouble (AccountFreeMargin () * MaximumRisk1000.0,1);/---- zwraca wielkość partii, jeśli (lotlt; 0,01) lot = 0,01; return (lot);

hej most .... brzmi jak twój ea ma minimalny rozmiar partii zakodowany w ..... to powszechne .... przeszukuj ea za 0.1, powinno być kojarzone z partiami .... prawdopodobnie będziesz musiał obniżyć minimalna wartość ...... jeśli ea jest gdzieś wysłana, daj nam znać i możemy powiedzieć na pewno, w przeciwnym razie to tylko wykształcone odgadnięcie ..... h Wstawiony kod, jeśli (lotlt; 0.1) lot = 0,1;/--- if (lotlt; 0,01) lot = 0,01;

hej most .... brzmi jak twój ea ma minimalny rozmiar partii zakodowany w ..... to powszechne .... przeszukuj ea za 0.1, powinno być kojarzone z partiami .... prawdopodobnie będziesz musiał obniżyć minimalna wartość ...... jeśli ea jest gdzieś wysłana, daj nam znać i możemy powiedzieć na pewno, w przeciwnym razie to tylko wykształcone odgadnięcie ..... h Wstawiony kod, jeśli (lotlt; 0.1) lot = 0,1;/--- if (lotlt; 0,01) lot = 0,01;

luasatika
11-12-2021 13:48, 13:48
Spróbuj, a ja mówię, spróbuj zmodyfikować: lot = NormalizeDouble (AccountFreeMarg in () * MaximumRisk1000.0,1); in to: lot = NormalizeDouble (AccountFreeMarg in () * MaximumRisk1000.0,2); Powinno działać, ponieważ liczba cyfr po przecinku zmieniła się z 1 (xx, y) na 2 (xx, yy). Mam nadzieję, że ta pomoc i przepraszam za mój angielski

LoalYparazw
11-12-2021 15:09, 15:09
WIESZ CO! !!! Próbuję i zadziałało idealnie !!! Dzięki Doktorze teraz czuję się dużo lepiej !!!

Spróbuj, a ja mówię, spróbuj zmodyfikować: lot = NormalizeDouble (AccountFreeMarg in () * MaximumRisk1000.0,1); in to: lot = NormalizeDouble (AccountFreeMarg in () * MaximumRisk1000.0,2); Powinno działać, ponieważ liczba cyfr po przecinku zmieniła się z 1 (xx, y) na 2 (xx, yy). Mam nadzieję, że ta pomoc i przepraszam za mój angielski

Spróbuj, a ja mówię, spróbuj zmodyfikować: lot = NormalizeDouble (AccountFreeMarg in () * MaximumRisk1000.0,1); in to: lot = NormalizeDouble (AccountFreeMarg in () * MaximumRisk1000.0,2); Powinno działać, ponieważ liczba cyfr po przecinku zmieniła się z 1 (xx, y) na 2 (xx, yy). Mam nadzieję, że ta pomoc i przepraszam za mój angielski