PDA

Zobacz pełną wersję : Każdy wie coś o brokerze Moneyforex.com



zuizuag
11-22-2006 11:17, 11:17
WITAJCIE wszyscy, czy ktoś coś wie
http://www.moneyforex.combroker, chcę otworzyć u nich konto i nie wiem, nie mogę znaleźć żadnych informacji, czy to oszustwo, czy jest realne, sprawdziłem ich platformę, wydaje się cudowna
może zrobić wiele rzeczy, a olej, nasdaq, sp, gold ets, a spread wynosi 2 EURUSD.
Niech ktoś pomoże.
Dziękuję Ci.

migwlasgelreisapazxorex
10-25-2022 11:03, 11:03
IFSC wydaje się być „organem regulacyjnym” w Belize, na stronie „O nas” na ich stronie twierdzą, że ich dom znajduje się na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. Musisz przelać pieniądze na konto w banku znajdującym się na wyspie mniejszych antyli. Jest tak na morzu, jak to tylko możliwe, nie podają nawet prawdziwego adresu ulicznego. Jeśli masz skargę lub spór z tym brokerem, lub jeśli po prostu zabierze twoje pieniądze, nie masz żadnej ochrony, jedyne, co możesz zrobić, to udać się do sądu na Karaibach.
Dzierzba, to jest absolutnie poprawne. INNYMI SŁOWAMI SĄ OSZUSTAMI/SZUMAMI. Nie stawiaj pieniędzy na taką firmę, nie wiem, dlaczego ktoś miałby to robić w pierwszej kolejności. Nie mogę uwierzyć, że FF pozwala im się reklamować.

ccecilaygm
10-25-2022 12:26, 12:26
IFSC wydaje się być „organem regulacyjnym” w Belize, na stronie „O nas” na ich stronie twierdzą, że ich dom znajduje się na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. Musisz przelać pieniądze na konto w banku znajdującym się na wyspie mniejszych antyli. Jest tak na morzu, jak to tylko możliwe, nie podają nawet prawdziwego adresu ulicznego. Jeśli masz skargę lub spór z tym brokerem, lub jeśli po prostu zabierze twoje pieniądze, nie masz żadnej ochrony, jedyne, co możesz zrobić, to udać się do sądu na Karaibach.

Thuderdead
10-25-2022 13:48, 13:48
Money Forex to firma oszustwa. to banda złodziei. Nie wkładaj do nich swoich pieniędzy. Do tej pory minął 1 miesiąc i nie przetworzyli mojej wypłaty.

zuizuag
10-25-2022 15:10, 15:10
Dziękuję wszystkim, na pewno otworzę u nich konto.

aspksakooleda18
10-25-2022 16:33, 16:33
Co to jest IFSC? Nigdy nie słyszałem nazwy autorytetu...

reberebeca
10-25-2022 17:55, 17:55
1 Załącznik(i) Anglia

Gdzie jest regulowany Moneyforex? Czy bezpieczne jest wpłacanie naszego funduszu do tego brokera?

Gdzie jest regulowany Moneyforex? Czy bezpieczne jest wpłacanie naszego funduszu do tego brokera?

oxraygdxghl
10-25-2022 19:17, 19:17
nie są oszustwem, słyszałem, że są całkiem dobre, chociaż nie handlowałem z nimi. btw, NIGDY nie pozwolilibyśmy, aby broker oszustów reklamował się na FF, więc jeśli zobaczysz ich tutaj, są na pewno legalne. Osobiście sprawdzam wszystkich reklamodawców (i to doprowadza zespół sprzedaży do szału
https://www.forex-instant.com/attachments/1529196431.png)

aspksakooleda18
10-25-2022 20:39, 20:39
Gdzie jest regulowany Moneyforex? Czy bezpieczne jest wpłacanie naszego funduszu do tego brokera?

oxsuchurre
10-25-2022 22:02, 22:02
Witam wszystkich, czy ktoś wie, co to jest IFCS... Są w Londynie, aby być regulowanym przez FSA. Czy się mylę?