PDA

Zobacz pełną wersję : „Alien Infector”, pomysł na skrypt MT4



appmokovar
01-05-2007 05:40, 05:40
Mam pomysł na sprytny i prawie niemożliwy do zakodowania skrypt MT4. Nazywa się po prostu „Alien Infector” i tak naprawdę manipuluje platformami handlowymi innymi niż MT4, aby mogły obsługiwać MT4 Eas. Wiem, że jest to prawdopodobnie prawie niemożliwe, ale byłoby fajnie, gdyby taki kod istniał, ponieważ wtedy moglibyśmy uruchamiać EA MT4 na platformach transakcyjnych ECN (takich jak na przykład EFX Group). Brak Dealing Desk Twoje ulubione EA. Prawdopodobnie nie byłby to prosty skrypt w MT4, ale fragment kodu można by napisać poza nim i w MT4, aby wykonać takie zadanie. Kod musiałby być również dostosowywany do krótkich kluczy na platformie innej niż MT4 do kupowania i sprzedawania. W ten sposób EA może być używany na dowolnej platformie. Jeśli nie ma skrótów klawiszowych do platformy transakcyjnej innej niż MT4, program może zostać wyszkolony do wykonywania ekstremalnie szybkich makr myszy/ruchu/klikania. Musiałby również przekierować strumień danych z platformy innej niż MT4 do samej EA (do wyboru) w ramach MT4. Po prostu pomysł, który wyrzucam.

Wesołego handlu

xelipao
10-13-2022 08:48, 08:48
Cześć Yoda_Glenn, Właściwie miałem podobny pomysł na umieszczenie EA na moim koncie Oanda i w połowie skończyłem kilka fajnych małych skryptów, które to zrobią. Nie chciałbyś mojego kodu (nadal jest bardzo błędny), ale możesz użyć AutoIT do tworzenia makr, a następnie jest fajny program na forex-tsd, który pozwala uruchomić dowolną aplikację (znalazłem ją, wyszukując run program). Przepraszam, że nie mogę opublikować linku. Kwestia źródła danych ostatecznie zabiła mój pomysł. Ponieważ nie można uzyskać kanału Oandy bez subskrypcji w wysokości 600 USD miesięcznie, poważnie utrudniło to ten pomysł. Daj mi znać, jeśli masz jakieś dobre pomysły. Naprawdę uważam, że to świetny pomysł :-)

ESEDE39
10-13-2022 10:11, 10:11
Jak udało ci się przełączyć AutoIt na właściwy symbol waluty w Oandzie?