PDA

Zobacz pełną wersję : Połączenie fxdd zostało utracone na godzinę zeszłej nocy



Ibersabeu
09-22-2008 07:27, 07:27
czy zdarza się to często? Zadzwoniłem, aby dokonać transakcji zeszłej nocy. z jakiegoś powodu zapomnieli o mojej dochodowej transakcji, którą zamknąłem przez telefon... jakbym nigdy do nich nie dzwonił.

teraz próbuję to z nimi załatwić. takie kłopoty. myślę, że mogę przełączyć się na inny.

jakieś zalecenia dotyczące dobrego brokera, który używa mt4?

dlbl
08-22-2023 00:34, 00:34
...

mokepi
08-22-2023 01:55, 01:55
czy zdarza się to często? Zadzwoniłem, aby dokonać transakcji zeszłej nocy. z jakiegoś powodu zapomnieli o mojej dochodowej transakcji, którą zamknąłem przez telefon... jakbym nigdy do nich nie dzwonił. teraz próbuję to z nimi załatwić. takie kłopoty. myślę, że mogę przełączyć się na inny. jakieś zalecenia dotyczące dobrego brokera, który używa mt4?
cześć pm me, korzystałem z większości brokerów, nie chcę tutaj promować brokera, ponieważ uważam, że łamie zasady, więc krzycz do mnie, że z przyjemnością dam ci znać.

Ibersabeu
08-22-2023 03:16, 03:16
cześć pm me, korzystałem z większości brokerów, nie chcę tutaj promować brokera, ponieważ uważam, że łamie zasady, więc krzycz do mnie, że z przyjemnością dam ci znać.
hej, nie mogę wysłać ci pm, ponieważ masz to wyłączone. czy możesz wysłać mi pm. Dziękuję

dlbl
08-22-2023 04:37, 04:37
cześć pm me, korzystałem z większości brokerów, nie chcę tutaj promować brokera, ponieważ uważam, że łamie zasady, więc krzycz do mnie, że z przyjemnością dam ci znać.
tak, chciałbym otrzymać twoją recenzję, proszę im lub napisz do mnie. Dziękuję.