PDA

Zobacz pełną wersję : kanały regresji liniowej z wieloma ramami czasowymi



Chisako33
08-09-2007 00:15, 00:15
Czy ktoś może stworzyć wnętrze, aby pokazać dodatnie lub ujemne nachylenie kanału regresji liniowej? Chciałbym, aby wnętrze, w osobnym oknie, pokazywało zielone dla dodatniego nachylenia i czerwone dla ujemnego nachylenia i chciałbym, aby pokazywało 4 różne ramy czasowe.

Chcę być ostrzegany o stanie, w którym LRC we wszystkich 4 ramach czasowych jest dodatni lub ujemny.

Dziękuję

Chisako33
09-07-2022 23:47, 23:47
Dzięki, ale to nie jest to, czego chcę. Właściwie to nie bardzo rozumiem, co on mi mówi. Wookee, i ktokolwiek inny, oto czego szukam. Używam kanału regresji liniowej i krzywej regresji liniowej w wielu ramach czasowych. Idealnie chciałbym mieć wnętrze, które powie mi, jak wyglądają LRcurve i LRchannel w kilku przedziałach czasowych na tym samym wykresie (wykres 1-godzinny). Oto, czego szukam: mam kanał regresji liniowej z ceną, krzywą regresji liniowej i wykładniczą średnią kroczącą poruszającą się wewnątrz kanału. Chcę, aby kanał był nachylony w górę, a cena i LRC na dole kanału wzrastały. To jest na 1 godzinę. W takim przypadku cena i LRC mogą być poniżej EMA. Następnie patrzę na ramy czasowe 30 minut i 15 minut oraz 5 minut do czasu mojego wejścia. W tych ramach czasowych chcę, aby cena i LRC przekroczyły EMA. Chcę być ostrzegany na wykresie 1-godzinnym, gdy cena i LRC znajdują się na dole kanału, wzrosną, a kanał opada w górę (odwrotność w przypadku opadania w dół). Kiedy dostanę alert, spojrzę na niższe ramy czasowe, ale byłoby miło, gdyby ktoś inny pokazał mi, jakie są warunki w niższych ramach czasowych, więc nie musiałbym patrzeć na kilka wykresów. Co myślisz? Chętnie podzielę się z Tobą większą ilością informacji, jeśli możesz mi pomóc i będę bardzo wdzięczny za każdą udzieloną pomoc. Dziękuję

Chisako33
09-08-2022 01:10, 01:10
Ups, nie było mnie przez jakiś czas... Dzięki, .

gatur
09-08-2022 02:32, 02:32
Mogę to zrobić, jeśli podasz więcej szczegółów dotyczących potrzebnych ustawień. Jest też bardzo ciekawe, w jakim systemie zamierzasz go używać? Wookey

aspksakdrusk
09-08-2022 03:54, 03:54
1 Załącznik(i) Cześć Zinvestor Czy dołączone wnętrze wystarczy? Nie zmienia koloru między dodatnim a ujemnym, ale można ustawić linię poziomą w punkcie zerowym (na karcie Poziomy), aby rozgraniczyć między dodatnimi i ujemnymi wartościami nachylenia. Odtwórz swoje pożądane 4 ramy czasowe ..... Możesz dostosować liczbę świec regresji w próbce danych dla każdego wykresu i mieć wiele wykresów w tych samych lub różnych oknach podrzędnych. (Jeśli wolisz kreślić wszystko w tym samym oknie podrzędnym, dostosuj kolory każdego wykresu do własnych upodobań). Zobacz mój post tutaj, jeśli nie masz pewności, jak rysować wnętrza w tych samych lub różnych oknach:
https://www.forex-instant.com/cryptocurrencies-and-commodities/89-script-order-close-tp-2-pips.htmlNiestety nie zawiera alertów, ale ktoś może to dla Ciebie zaprogramować.
https://www.forex-instant.com/attachments/1529197104.pngDawid
https://www.forex-instant.com/attachments/1529197108549931334.mq4

kimaa94
09-08-2022 05:16, 05:16
Czy ktoś może stworzyć wnętrze, aby pokazać dodatnie lub ujemne nachylenie kanału regresji liniowej? Chciałbym, aby wnętrze, w osobnym oknie, pokazywało zielone dla dodatniego nachylenia i czerwone dla ujemnego nachylenia i chciałbym, aby pokazywało 4 różne ramy czasowe. Chcę być ostrzegany o stanie, w którym LRC we wszystkich 4 ramach czasowych jest dodatni lub ujemny. Dziękuję
Witam, natknąłem się ostatnio na ten post i podzielam z Wami ten sam pomysł dotyczący LRC we wszystkich TF-ach. Zastanawiam się, czy znalazłeś już kogoś, kto to zrobi? Jeśli tak, czy możesz się nim ze mną podzielić? Jeśli nie, zatrudnię eksperta, który to zrobi i podzielę się z Tobą. Proszę dodaj mnie na Skype: suvitcha lub napisz do mnie na { adres e-mail usunięty przez personel }