PDA

Zobacz pełną wersję : WANTED: EA to Open



xoreer
09-03-2009 08:27, 08:27
Kiedy otworzę ten EA na wykresie, chciałbym, żeby miał on następujące dane wejściowe:

1. Magiczne #
2. Wielkość partii
3. Wskaż jedną parę do kupienia
4. Wskaż jedną parę, aby sprzedać
5. Zysk w $
6. Otwórz nowe zamówienie (True =, aby otworzyć nowe zamówienia i przypisać wprowadzoną magię # do nowych otwartych zamówień otwartych przez EA, False = nie otwieraj nowych zamówień)

Zasady zamykania transakcji: zamknij wszystkie otwarte zlecenia, których magia # równa się wartości wejściowej, i łączny zysk wszystkich par z tą magią = = wkład zysku)

Mam seans EA's, gdzie, gdy instruuje się do zamknięcia transakcji, niektóre z nich pozostają otwarte z jakiegoś powodu. Nie chcę, aby TP, SL, poślizg, lub zlecenie wpłynęły na otwarcie i zamknięcie zleceń. Chcę otwierać i zamykać zlecenia, dopóki nie zostaną otwarte lub zamknięte na rynku, bez względu na poślizg lub zlecenie.

Kontekst handlu jest zajęty # 8221; może wystąpić, gdy dwa lub więcej zleceń próbuje być przetwarzanych w tym samym czasie. Jeśli transakcja jest umieszczona i nie czeka się, aż zostanie całkowicie przetworzona, a następnie spróbuje umieścić tę samą transakcję lub inną transakcję, polecenia przechodzą w pętlę i # 8220; Kontekst działania wątku jest zajęty # 8221; jest otrzymywany. Tak więc w przypadku tego zamówienia EA powinno się zakończyć przetwarzanie przed podaniem drugiego zamówienia, zarówno na otwartych, jak i na zamknięcie.

Opublikuj plik MQ4, który powinien być otwarty dla przyszłych edycji.

Twoja pomoc w tworzeniu tego EA byłaby doceniona.

xopkdakdo
08-17-2021 13:53, 13:53
Możesz uzyskać pomoc i opcje gt; TUTAJ; odnośnie powyższego. Esp try lt; THISgt; Nadzieja, która pomaga Pozdrawiam

Legmeralb
08-17-2021 15:14, 15:14
Możesz uzyskać pomoc i opcje gt; TUTAJ; odnośnie powyższego. Esp try lt; THISgt; Nadzieja, która pomaga Pozdrawiam
to jest tego, o co nam chodzi. potrzebujemy tam opcji zamiast pary 1 tp pipsów i pary tp pipsów. musimy tam być, jeśli zyska pary 1 zyska pary 2 = X dolara kwoty następnie zamknąć TYLKO te dwie pary. ale zostaw inne pary w spokoju.

xopkdakdo
08-17-2021 16:35, 16:35
to jest tego, o co nam chodzi. potrzebujemy tam opcji zamiast pary 1 tp pipsów i pary tp pipsów. musimy tam być, jeśli zyska pary 1 zyska pary 2 = X dolara kwoty następnie zamknąć TYLKO te dwie pary. ale zostaw inne pary w spokoju.
WeLL tylko w tym celu (lub powinienem powiedzieć, że tylko egia) poprosiłem o ten skrypt i zrobiłem to! FYI, to tylko dla zamówień Kupuj! W przypadku sprzedaży użyj gt; TO lt; POST jest gt; TO lt; po więcej informacji ! Ciesz się P.S. Uprzejmie Bump ten wątek, jeśli używasz dowolnego skryptu tam. Nie chcę, żeby spadł na stos ... Needy nie byłby w stanie go znaleźć (czasami). chcę, aby coraz więcej osób skorzystało! Żadnych innych intencji!

xoreer
08-17-2021 17:56, 17:56
Zamknij Wszystkie Wielofunkcyjne EA nie działa dla mnie.

xoreer
08-17-2021 19:17, 19:17
Kiedy otworzę ten EA na wykresie, chciałbym mieć następujące dane wejściowe: 1. Magiczne # 2. Wielkość partii 3. Wskaż jedną parę do kupienia 4. Wskaż jedną parę do sprzedaży 5. Zysk w $ 6. Otwórz nowe zamówienie (True =, aby otworzyć nowe zlecenia i przypisać wprowadzoną magię # do nowych otwartych zamówień otwartych przez EA, False = nie otwierać nowych zamówień) Zasady zamykania transakcji: zamknij wszystkie otwarte zlecenia, których magia # jest równa wejściom, a połączony zysk wszystkich par z tą magią # = wejście zysku) Mam seeny EA's, gdzie po poleceniu zamknięcia transakcji niektóre z nich pozostały ...
Nadal szukam tego EA, jak opisano powyżej.

xopkdakdo
08-17-2021 20:37, 20:37
Zamknij Wszystkie Wielofunkcyjne EA nie działa dla mnie.
Czytałeś dokładnie mój ostatni wpis? Dlaczego korzystasz z EA? kiedy konkretnie odwołuję się do jednego opartego na zamknięciu zlecenia opartego na zyskach!

xoreer
08-17-2021 21:58, 21:58
Czytałeś dokładnie mój ostatni wpis? Dlaczego korzystasz z EA? kiedy konkretnie odwołuję się do jednego opartego na zamknięciu zlecenia opartego na zyskach!
Próbowałem użyć tego z powodzeniem:
https://www.forex-instant.com/discussion-trading/97933-trading.htmlPomyślałem jednak, że mogę użyć innego EA, aby zamknąć wszystkie transakcje z konkretnym magicznym #, ale nawet nie działa, aby zamknąć wszystkie transakcje z ustawieniami domyślnymi. Jeśli chodzi o inne EA, to nie pomaga mi to, o co prosiłem w Post nr 1. Jeśli uda mi się zdobyć scenariusz lub EA z funkcjami zamykającymi, o które prosiłem w Post nr 1, mogę z tym pracować.

Legmeralb
08-17-2021 23:19, 23:19
właśnie włożyłem do jego wątku tę wiadomość. 2009.09.03 17:30:17 Nie można otworzyć pliku ”Pliki CrogramInterbank demoexpertsZamknij wszystkie zamówienia OPEN po SET AccPROFIT EA.ex4” na GBPUSD, H1

xopkdakdo
08-18-2021 00:40, 00:40
Pomyślałem jednak, że mogę użyć innego EA, aby zamknąć wszystkie transakcje z konkretnym magicznym #, ale nawet nie działa, aby zamknąć wszystkie transakcje z ustawieniami domyślnymi.
lt; TO gt; będzie działać dla zamknięcia wszystkich otwartych transakcji w oparciu o ustaloną wartość zysku z konta

xoreer
08-18-2021 02:00, 02:00
lt; TO gt; będzie działać dla zamknięcia wszystkich otwartych transakcji w oparciu o ustaloną wartość zysku z konta
Tak, znam tego EA. ALE nadal nie dotyczy Post nr 1