PDA

Zobacz pełną wersję : Indoktrynacja i handel



Razormetal
03-17-2020 04:33, 04:33
Dobry dzień,
Czy można bezpiecznie powiedzieć, że nie jesteśmy w stanie uzyskać stałego dochodu z handlu, tak jak zostaliśmy indoktrynowani, by wierzyć, że podaż i popyt są podstawą wszystkich rynków giełdowych?

dysablagter
05-29-2022 10:31, 10:31
Wydaje mi się, że kluczowym problemem traderów nie jest to, że rynek ma jakieś niestandardowe momenty. Głównym problemem jest to, że traderzy nie chcą o tym myśleć. W większości przypadków każdy goni za prostymi i najbardziej zrozumiałymi systemami analizy, choć w rzeczywistości rynek to zbiór złożonych powiązań, z których każde ma ogromne znaczenie. Wydaje mi się też, że nie mamy odpowiedniej dyscypliny i to właśnie powstrzymuje nas od potraktowania tej sprawy wystarczająco poważnie. Kiedy więc widzimy statystyki, z których wynika, że ​​tylko co dwudziesty trader osiąga pozytywne wyniki – nie oznacza to, że rynek nie pozwala nam zarabiać, to znaczy, że nie zajmowaliśmy się tym i nie dążymy do tego.. .

igarro
05-29-2022 11:53, 11:53
Zróbmy to etapami. W rzeczywistości podaż i popyt mają ogromne znaczenie, to jedna z kluczowych prawidłowości na rynku, więc nie powiedziałbym, że to jakiś drobny lub mylący szczegół. Ale warto też wziąć pod uwagę fakt, że na rynku obowiązuje szereg innych praw, które również są ważne. Trzeba brać pod uwagę spekulacje, newsy, politykę, prezentacje nowych produktów itp. Jak w każdym przypadku, ważne jest, aby wziąć pod uwagę szczegóły, które składają się na ogólną ideę czegoś. Skoncentruj się więc na tym, co może wpłynąć na zasób i przygotuj plan działania na podstawie tych elementów. Nazywa się to analizą rynku. Cóż, przynajmniej tak myślę...

ASUGKA73
05-29-2022 13:15, 13:15
Jest to szara strefa, dlatego jest bardzo kontrowersyjna. Muszę tylko wiedzieć, czy jestem pewien, że jest zysk, to myślę, że też mogę to zrobić