PDA

Zobacz pełną wersję : Hasło MT4



Lolipkcg
04-22-2020 08:33, 08:33
Pytanie nowicjusza tutaj. Jeśli ktoś ma dostęp do mojego hasła platformy MT4, czy może mimo wszystko przelać środki na swoje konto, czy nie jest to możliwe?

Proszę pomóż.

Dzięki

Adriblood93
04-04-2022 15:41, 15:41
Dziękuję, w przypadku, gdy podałem komuś moje hasło MT4, aby mógł handlować w moim imieniu, czy w tej sytuacji może skontaktować się z brokerem w celu przeniesienia znalezisk na jego konto, czy jest to w żaden sposób niemożliwe?
Ponownie, to zależy od twojego brokera. Nie mogę mówić za każdego brokera, dzięki tym informacjom możliwe jest, że będą mogli wypłacić pieniądze, jeśli uzyskają dostęp do twojego konta maklerskiego i dokonają wypłaty do swojego banku.... Jednak polecam skontaktować się z twoim brokerem i znaleźć dokładnie, na czym polega proces wypłacania środków za ich pomocą. Może upewnij się, że środki mogą być wypłacane tylko do twojego banku, a nie do innego banku...

Lolipkcg
04-04-2022 17:03, 17:03
Dziękuję, w przypadku, gdy podałem komuś moje hasło MT4, aby mógł handlować w moim imieniu, czy w tej sytuacji może skontaktować się z brokerem w celu przeniesienia znalezisk na jego konto, czy jest to w żaden sposób niemożliwe?

Adriblood93
04-04-2022 18:25, 18:25
Pytanie nowicjusza tutaj. Jeśli ktoś ma dostęp do mojego hasła platformy MT4, czy może mimo wszystko przelać środki na swoje konto, czy nie jest to możliwe? Proszę pomóż. Dzięki
To zależy od twojego brokera... Transfer środków nie przechodzi przez mt4, ale przez twojego brokera. Proponuję porozmawiać na ten temat z twoim brokerem. Również jeśli martwisz się, że ktoś ma twoje hasło do mt4, możesz je zmienić za pomocą ustawień w mt4.

Galami44
04-04-2022 19:47, 19:47
to bardzo dobra odpowiedź z dokładnymi informacjami, dzięki za miły post.

luigokacaga
04-04-2022 21:10, 21:10
Czy platforma mt4 udostępnia hasło inwestora, chciałbym wiedzieć, że oprócz każdej platformy udostępnia również hasło inwestora? prawdopodobnie nie