PDA

Zobacz pełną wersję : Nowa baza danych ticków.



miggoxy
08-31-2009 09:20, 09:20
Aby zebrać jak najwięcej danych o tikach, stworzyłem bazę danych online i zapełniam ją kleszczami.

Jestem prawie gotowy, aby udostępnić to publicznie, ale zanim to zrobię, chciałbym, aby niektórzy testerzy beta pomogli mi. Pierwsze pięć osób, które otworzą bilet na stronie Forex.offers4u.biz/support z prośbą o dołączenie do testu beta w ramach tematu pomocy, będzie uwzględniać Zapytanie o bazę danych.

Kiedy będę mógł potwierdzić, że wszystko działa, udostępnię publiczną bazę danych. Przydałby się również dodatkowy wkład danych dotyczących kleszczy. Poszukuję też programisty LAMP, który pomoże skonfigurować stronę internetową, na której użytkownicy będą mogli pobierać dane.

lordireig
11-19-2021 11:03, 11:03
skąd pochodzą dane? Chodzi mi o to, że jest to rynek OTC, dlatego każdy dostawca płynności wygeneruje inny zestaw danych tickowych, a różnice między danymi pochodzącymi od różnych brokerów mogą być dość duże. Jeśli opracujesz swoją egię za pomocą jednego pliku danych, a następnie spróbujesz go wymienić na innym, możesz mieć różne wyniki, zwłaszcza jeśli handlujesz z wysoką częstotliwością, gdzie dane o tikach są najbardziej przydatne.

miggoxy
11-19-2021 12:23, 12:23
To prawda. Starając się z tym walczyć, spróbuję uzyskać zestaw ”feederów” od różnych brokerów. To, co powinna robić baza danych, to uśrednia wartość ticku, podobnie jak obecnie działa widget cen FF.

lordireig
11-19-2021 13:44, 13:44
To prawda. Starając się z tym walczyć, spróbuję uzyskać zestaw ”feederów” od różnych brokerów. To, co powinna robić baza danych, to uśrednia wartość ticku, podobnie jak obecnie działa widget cen FF.
w takim przypadku sprawdź to
https://www.forex-instant.com/trading-system-and-egies/104-trading-journal.html

xopkdakdo
11-19-2021 15:05, 15:05
Co za zbieg okoliczności! Właściwie to myślałem, żeby przechwycić dane Tick przez 2 miesiące przez mój serwer 24/6 dla celów testowych. Utworzono bilet!