PDA

Zobacz pełną wersję : Czy są jacyś odnoszący sukcesy techniczni traderzy?



Yeyooooo
01-23-2007 07:43, 07:43
Witam wszystkich, jestem nowy w fabryce forex i nowy na rynku forex.
Ukończyłem kurs handlu technicznego na giełdzie.
Chciałbym wiedzieć, czy są tu jacyś odnoszący sukcesy techniczni traderzy, którzy mogliby podzielić się swoimi historiami lub podstawowymi krokami, które muszę podjąć, aby odnieść sukces jako przedsiębiorca. Czy ktoś handluje na pełny etat i generuje miesięczny dochód, ponieważ jest to mój cel i muszę wiedzieć, czy jest to możliwe, zanim zacznę nad tym poważniej pracować. Dzięki

Oxri
01-24-2022 06:37, 06:37
Witam wszystkich, jestem nowy w fabryce forex i nowy na rynku forex. Ukończyłem kurs handlu technicznego na giełdzie. Chciałbym wiedzieć, czy są tu jacyś odnoszący sukcesy techniczni traderzy, którzy mogliby podzielić się swoimi historiami lub podstawowymi krokami, które muszę podjąć, aby odnieść sukces jako przedsiębiorca. Czy ktoś handluje na pełny etat i generuje miesięczny dochód, ponieważ jest to mój cel i muszę wiedzieć, czy jest to możliwe, zanim zacznę nad tym poważniej pracować. Dzięki
Cześć Haks, [Merlin, Diall, Mudd, Scott i reszta eh.. (rachunek taktu, takt).. panie i panowie, którzy handlują od dziesięcioleci. Myślę, żeforex-instantmożna by jeszcze bardziej ulepszyć, gdyby miał Sticky gdzieś w historii handlu haks. Ukończyłem kurs handlu technicznego na giełdzie. Handel istnieje od czasu, gdy jakieś zwierzę uświadomiło sobie, że stojąc na tylnych łapach, widziałoby nad wysoką trawą perspektywę pożywienia lub produkcji. Analiza fundamentalna. {To tam, to prawda, to fakt [rzekomo] Reaguję} Dużo później, biorąc pod uwagę historyczne udane wydarzenia, zidentyfikowano najlepsze perspektywy owocnego „polowania”, ponieważ były one owocne w przeszłości. Analiza techniczna. {Istnieje duża szansa, że ​​jest to dobra wymiana energii wydanej/energii wejściowej. [Ostatnie 2.8 z 5 prób zadziałało]} Poważnie, do handlu. Analiza techniczna była jedynym prawdziwym narzędziem, jakie mały przedsiębiorca miał zaledwie dwie dekady temu. Nie mieli Tickertape ani 14 oddzielnych telefonów {nie linii, telefonów}, aby nadążyć za Fundementals.. Więc kiedy zyskali na edukacji, nauczyli się unikać sytuacji, w których nie mieli kontroli {czwartek @ 8:30 EST itd. } i utknąłem z tym, co sprawdziło się w przeszłości. To działo się przez wieki btw. Jak zmieniły się czasy. ADSL, T3 lub cokolwiek dalej. Mój komputer jest baaaardzo wolny, pobieranie pliku zajmuje Snapowi {bill pstryka palcami} tak długo. Teraz widzę falę próśb do Merlina o przyspieszenie Numerów komunikatów prasowych Uczynienie ich kompatybilnymi z XL Wyślij je do mojego PDA Ach... Merlinie, proszę skosić wysoką trawę między mną, moją ofiarą. {moja zdobycz i ja do miłośników} Analiza fundamentalna a wyniki analizy technicznej w analizie fundamentalnej. Więc... {... weź rachunek za oddech}, aby odpowiedzieć na twoje pytanie... Absolutnie;... ale to nie jest cała historia.
https://www.forex-instant.com/attachments/1594350034.png

oxsdragora3913
01-24-2022 08:00, 08:00
Witam wszystkich, jestem nowy w fabryce forex i nowy na rynku forex. Ukończyłem kurs handlu technicznego na giełdzie. Chciałbym wiedzieć, czy są tu jacyś odnoszący sukcesy techniczni traderzy, którzy mogliby podzielić się swoimi historiami lub podstawowymi krokami, które muszę podjąć, aby odnieść sukces jako przedsiębiorca. Czy ktoś handluje na pełny etat i generuje miesięczny dochód, ponieważ jest to mój cel i muszę wiedzieć, czy jest to możliwe, zanim zacznę nad tym poważniej pracować. Dzięki
Dla każdego nowego tradera sugerowałbym użycie Oandy. Wrzuciłbym 50-100 $ i handlował na żywo @ .001c/pips. To prawdziwe pieniądze, ale możesz ćwiczyć, co chcesz, bez obawy, że przegrasz. Wiele bardzo złych transakcji, a ty jesteś w dół tylko o kilka dolców. też bym sprawdził
http://www.robbooker.com/books/5_13_62.pdf#search=#39;rob booker 5/13/62#39;systemu i używaj go na wykresie nie krótszym niż 1 godz. Wolę 4 godziny.

Yeyooooo
01-24-2022 09:22, 09:22
Jimmy i Steve... Twoje odpowiedzi są bardzo cenione...

Syxie
01-24-2022 10:44, 10:44
Witam wszystkich, jestem nowy w fabryce forex i nowy na rynku forex. Ukończyłem kurs handlu technicznego na giełdzie. Chciałbym wiedzieć, czy są tu jacyś odnoszący sukcesy techniczni traderzy, którzy mogliby podzielić się swoimi historiami lub podstawowymi krokami, które muszę podjąć, aby odnieść sukces jako przedsiębiorca. Czy ktoś handluje na pełny etat i generuje miesięczny dochód, ponieważ jest to mój cel i muszę wiedzieć, czy jest to możliwe, zanim zacznę nad tym poważniej pracować. Dzięki
Jestem nowicjuszem, który ma wersję demo przez 6 miesięcy, a teraz handluję na żywo od listopada. Dotychczas konsekwentnie przynosiłem zyski, handlując czysto technicznymi poza codziennymi wykresami. Uważam, że jeśli handlujesz technicznie, lepiej handlować poza wykresami długoterminowymi, ponieważ Twoje stop lossy są szersze i dlatego jest mniej prawdopodobne, że zostaniesz zatrzymany przez gwałtowne wzrosty. Nie chodzi o to, że nie wierzę w fundamentalną stronę tradingu – niektórzy tutaj odnoszą ogromne sukcesy – po prostu na wykresach długoterminowych można zobaczyć, jak rynek reaguje na wiadomości, obserwując akcję cenową. Właśnie w ten sposób zdecydowałem się na handel – możesz odnieść sukces w dowolnym przedziale czasowym, technicznym lub podstawowym, ale musisz mieć zasady, których będziesz sztywno trzymać się, używać dobrych umiejętności zarządzania pieniędzmi i być na tyle pokornym, aby zaakceptować wszelkie y i iść dalej wiedząc, że trzymając się swojego systemu, będziesz stale zarabiać pieniądze. Z poważaniem Steve
https://www.forex-instant.com/attachments/1594350034.png

miva
01-24-2022 12:06, 12:06
Wiesz, dlaczego pytam o odnoszących sukcesy technicznych traderów, jest to, że kiedy badasz handel, zawsze znajdujesz wielkie nazwiska, takie jak Warren Buffet, które są przeciwne technicznemu handlowi i uważasz, że nie jest to wiarygodne, nie mogę znaleźć dobrego przykładu kogoś, kto to zrobił. z wykorzystaniem analizy technicznej!
Przeczytaj o Czarodziejach rynku i Czarodziejach nowego rynku autorstwa Schwagera. Widać, że jest wielu, którym udało się to dzięki technicznemu Powodzenia, Mike

ludithoxtag
01-24-2022 13:29, 13:29
Czy możecie polecić najlepsze platformy? Używam ACM i wypróbowałem kilka innych, ale uważam, że są zbyt brudne! Wiesz, dlaczego pytam o odnoszących sukcesy technicznych traderów, jest to, że kiedy badasz handel, zawsze znajdujesz wielkie nazwiska, takie jak Warren Buffet, które są przeciwne technicznemu handlowi i uważasz, że nie jest to wiarygodne, nie mogę znaleźć dobrego przykładu kogoś, kto to zrobił. z wykorzystaniem analizy technicznej!
MT4. Nie ma innego darmowego produktu w sieci, który mógłby konkurować z możliwościami, jakie oferuje MT4 traderowi technicznemu. Możesz również wypróbować Visual Trader, ale jest on mniej przyjazny dla użytkownika niż MT4, a liczba niestandardowych wskaźników dostępnych dla VT nie może się równać z MT4. Po prostu spróbuj przejrzeć kilka forów fx, a będziesz wiedział. Handel techniczny jest kluczem do sukcesu. Możesz handlować podstawami, ale jak stwierdził Larry Willi w swojej książce Długoterminowe sekrety handlu krótkoterminowego, jesteśmy ostatnią częścią łańcucha pokarmowego, jesteśmy ostatnimi, którzy dowiadują się o nowościach, które poruszają rynek. Jasne, istnieją techniki pozwalające przewidzieć podstawy, ale stwierdziłem, że są one mniej wiarygodne niż analiza techniczna. Jeśli chcesz poznać wielkie nazwiska, które odniosły sukces dzięki TA: 1. Dan Zanger - w 23 miesiące zamienił 10 775 USD na 42 000 000 USD; 2. Larry Willi - zamienił 1 000 USD na 1 000 000 USD w ciągu jednego roku. Więc próbuj dalej, ale nie bądź chciwy, im więcej się nauczysz i doświadczysz, tym lepsze będą twoje wyniki. Powodzenia i witaj!
https://www.forex-instant.com/attachments/1594350034.png

Gduard
01-24-2022 14:51, 14:51
Czy są jacyś odnoszący sukcesy techniczni traderzy?
Nie nie.. na tej stronie można było zamówić tylko pizze...
https://www.forex-instant.com/attachments/1594350034.png

Gorgoripk
01-24-2022 16:13, 16:13
Witam wszystkich, jestem nowy w fabryce forex i nowy na rynku forex. Ukończyłem kurs handlu technicznego na giełdzie. Chciałbym wiedzieć, czy są tu jacyś odnoszący sukcesy techniczni traderzy, którzy mogliby podzielić się swoimi historiami lub podstawowymi krokami, które muszę podjąć, aby odnieść sukces jako przedsiębiorca. Czy ktoś handluje na pełny etat i generuje miesięczny dochód, ponieważ jest to mój cel i muszę wiedzieć, czy jest to możliwe, zanim zacznę nad tym poważniej pracować. Dzięki
Tak, jest tu wielu, którzy zarabiają na życie handlując.

Yeyooooo
01-24-2022 17:36, 17:36
Czy możecie polecić najlepsze platformy? Używam ACM i wypróbowałem kilka innych, ale uważam, że są zbyt brudne! Wiesz, dlaczego pytam o odnoszących sukcesy technicznych traderów, jest to, że kiedy badasz handel, zawsze znajdujesz wielkie nazwiska, takie jak Warren Buffet, które są przeciwne technicznemu handlowi i uważasz, że nie jest to wiarygodne, nie mogę znaleźć dobrego przykładu kogoś, kto to zrobił. z wykorzystaniem analizy technicznej!

pagcualxmt
01-24-2022 18:58, 18:58
proszę przeszukać fora... to pytanie zostało już zadane i udzielono na nie odpowiedzi... dzięki!

asdregvegar
01-24-2022 20:20, 20:20
Bycie odnoszącym sukcesy traderem, analiza techniczna to tylko część historii. Potrzebujesz kombinacji wszystkich tych elementów:Wiedza w zakresie technik handlowych (czy to w oparciu o analizę techniczną, czy analizę fundamentalną, a najlepiej po trochu obu) Zarządzanie pieniędzmi Zarządzanie ryzykiem Plogia dyscypliny handlowej Ostatnia z nich to prawdopodobnie najważniejszy. Prawie niemożliwe jest posiadanie stabilnego dochodu poprzez handel na rynku Forex, ale ogólnie trader może zarobić znacznie więcej niż ktoś, kto pracuje od 9 do 5. Twój dochód zależy od kilku czynników, takich jak saldo konta, poziom ryzyka, system transakcyjny, którego używasz , i wiele innych. Powodzenia i witaj w świecie handlu.

tita79
01-24-2022 21:42, 21:42
Witam wszystkich, jestem nowy w fabryce forex i nowy na rynku forex. Ukończyłem kurs handlu technicznego na giełdzie. Chciałbym wiedzieć, czy są tu jacyś odnoszący sukcesy techniczni traderzy, którzy mogliby podzielić się swoimi historiami lub podstawowymi krokami, które muszę podjąć, aby odnieść sukces jako przedsiębiorca. Czy ktoś handluje na pełny etat i generuje miesięczny dochód, ponieważ jest to mój cel i muszę wiedzieć, czy jest to możliwe, zanim zacznę nad tym poważniej pracować. Dzięki
Jak ktoś powiedział powyżej, najlepiej jest włączyć techniczne, podstawowe i plogiczne do jednego pakietu. Oczywiście handel techniczny działa! Spójrz na wykres EUR/USD, GBP/USD, a zobaczysz linię prostą w górę. Wygląda jak wykres Dow na przestrzeni ostatniego stulecia. Małe cofnięcia, ale w dłuższej perspektywie trwają prosto. To naprawdę zależy od twoich ram czasowych i tego, jak definiujesz techniczne.