PDA

Zobacz pełną wersję : arbitraż izby rozrachunkowej



Karliug83
04-27-2007 12:59, 12:59
Metoda handlowania, z której korzystam, jest podejrzana, ale o ile metoda ta wpływa na moje konto, prawda? Korzystając z tej metody handlu, prawie nigdy nie tracisz.

Najpierw musisz zdobyć izbę rozrachunkową, która ma SZYBKIE wykonanie (mniej niż sekundę) i stały spread. Jednak ta izba rozliczeniowa powoli aktualizuje swoją cenę (może o sekundę wolniej). Wtedy potrzebujesz innej izby rozliczeniowej, która ma szybszy ruch cen, nawet demo będzie działać. W czasie wiadomości po prostu obserwuj izbę rozliczeniową, która ma szybszy ruch cen, a następnie po prostu kliknij kup lub sprzedaj na podstawie tego, o ile cena nie zmieniła się w izbie rozliczeniowej, z której korzystasz. Używam różnej liczby lotów w zależności od rodzaju wiadomości, którymi handluję. Oczywiście im większe wiadomości, tym większe losy. Wybieram od 5 lotów (500 000 $) do 15 lotów (1,5 miliona) w zależności od przewidywanej zmienności wiadomości. Zacząłem z kontem 20K. Mój dotychczasowy rekord utrzymuje się na stałym poziomie 1000 tygodniowo przez ostatnie trzy miesiące. Przez ostatnie dwa tygodnie stałem się bardziej agresywny (odkąd mam więcej kapitału do grania), więc zarobiłem 2000/tydz. Teraz mam 35K. O tak, tak przy okazji, ta liczba 1000/tyg. obejmuje wszystkie y, jakie uzyskałem z handlu technicznego. (chociaż jestem w tym coraz lepszy i wiem, że muszę być w tym lepszy, aby przetrwać na rynku Forex. Ale nadal nie jestem rentowny na handlu technicznym, ostatnio wychodzę na zero lub trochę tracę) Dlatego wiadomości handlowe moje system powinien skutkować jeszcze większymi pieniędzmi niż wspomniałem powyżej. Również ilość pipsów, które otrzymuję za wiadomości, jest różna, ale waha się od 1 pipsa do nawet 30 pipsów. Nie czekam zbyt długo i nigdy nie pozwalam mu zejść na minus, gdy widzę plus. Oczywiście możesz próbować pozostać z transakcją dłużej, ale nie sugeruję odpuszczania jej na minus. Poza tym jest to dużo pieniędzy, nawet przy zysku 1 pipsa, co daje 100 dolarów przy 10 lotach.

Widzisz, dlaczego prawie nie można stracić. Jednak ma to swoje minusy. Możesz łatwo przegapić transakcje, ponieważ czasami (i bardzo często) cena zostanie zmieniona. To nie jest złe, ponieważ nie tracisz pieniędzy, po prostu tracisz okazję. (nie krzycz na mnie… wiem, że przegapienie okazji też jest ZŁE) Najgorszą rzeczą, jaka może Ci się przydarzyć, jest to, że cena szybko się odwróci lub zmienność nie jest taka, jakiej się spodziewałeś. Dlatego musisz wyjść, gdy tylko zobaczysz MINUS w swojej transakcji. Mój handel trwa mniej niż 1 min. Rzadko zdarza się, że rynek pójdzie przeciwko tobie po wejściu. Ale kiedy to nastąpi, natychmiast wyjdź. Nie możesz mieć nadziei, że pójdzie po twojej myśli. Czasem tak się stanie, a czasem nie, ale kiedy nie, to w wielkim stopniu będzie przeciwko tobie. Kolejną wadą jest to, że ta metoda handlowania nie może trwać wiecznie, ponieważ izba rozliczeniowa to zauważy i może zmienić system, na przykład używając zmiennego spreadu lub zatrzymując serwer podczas wiadomości. Jednak izba rozliczeniowa, z której korzystam, nie zmieniła się wcale, więc jestem dobry. Ostatnim minusem jest to, że cóż, czasami mój serwer szybciej reaguje na wiadomości, wtedy oczywiście również przegapiłeś okazję.

Niektóre inne zaawansowane taktyki, których używam, polegają na tym, że nawet jeśli nie ma żadnych wiadomości, nadal próbuję porównać i zobaczyć, czy jest różnica w cenie. Dlatego jeśli próbuję kupić, widzę, czy cena na moim serwerze jest niższa niż na innym serwerze rozliczeniowym. Wtedy wszedłbym. To dobrze, jeśli twój handel jest jak handel krótkoterminowy od 10 minut do 1 godziny. Oczywiście, jeśli robisz długoterminowe, nie powinieneś przejmować się 2 do 4 pipsami, które możesz zyskać dzięki tej metodzie.

ramokalicatador
01-09-2022 07:39, 07:39
ryzykując, że zabrzmi naprawdę głupio... czy ktoś mógłby wyjaśnić, jak to działa? Wiem, co to jest artirage... to, czego nie rozumiem, to... jak kupować od jednego brokera, a sprzedawać drugiemu? Czy to nie wymagałoby jakiejś platformy krzyżowej? i dlaczego broker miałby honorować cenę innego brokera?

ElesaCordo97
01-09-2022 09:01, 09:01
aby opóźnić cenę, możemy przehandlować, aby obciążyć platformę, jeśli platforma uzna, że ​​cena jest właściwa, następnym problemem będzie izba rozliczeniowa. odłącz internet, aby utrzymać cenę i podążaj za ceną z innymi dostępnymi mediami, w przypadku jakiejkolwiek negatywnej zmiany ceny, szybko zamknij go po ponownym połączeniu i gdy platforma zbiera informacje. jeśli powyższa egia zadziała, lepiej zmień naszego brokera, ponieważ w krótkim czasie zbankrutuje ......

Karliug83
01-09-2022 10:23, 10:23
Oanda zatrudnia ludzi, aby uważali na ludzi takich jak ty... zrobisz to kilka razy, a zostaniesz wybrany!
Tak... Oanda nie poprawia ich rozprzestrzeniania się, więc moja metoda nie zadziała. Ale tak, to nie jest coś, co możesz robić w nieskończoność. Pewnego dnia zorientują się, co się dzieje. Z tego powodu stale próbuję handlować technicznymi transakcjami. Ale dopóki mi pozwolą, będę tak handlował. Jestem też pod parasolem większej grupy, więc trudno jest mnie wyruchać w izbie rozrachunkowej, której używam.

Gaay
01-09-2022 11:46, 11:46
Metoda handlowania, z której korzystam, jest podejrzana, ale o ile metoda ta wpływa na moje konto, prawda? Korzystając z tej metody handlu, prawie nigdy nie tracisz. Najpierw musisz zdobyć izbę rozrachunkową, która ma SZYBKIE wykonanie (mniej niż sekundę) i stały spread. Jednak ta izba rozliczeniowa powoli aktualizuje swoją cenę (może o sekundę wolniej)...
Oanda zatrudnia ludzi, aby uważali na ludzi takich jak ty... zrobisz to kilka razy, a zostaniesz wybrany!

Karliug83
01-09-2022 13:08, 13:08
To, co robisz, nazywa się Arbitrage i jest to technika, która istnieje od dłuższego czasu. Nic nowego. Niektórzy mogą nazywać to podejrzanym, ale ja nazywam to umiejętnością. Rynek i tak jest zacieniony, więc dlaczego nie skorzystać. Jeśli korzystasz z arbitrażu, jesteś w sytuacji, w której rzadko przegrywasz, inaczej nie byłoby to wcale arbitraż. Arbitraż oznacza uprzednią wiedzę o sytuacji, która prawie zawsze przyniesie zysk. Niezależnie od tego, czy chodzi o wczesną wiedzę o poruszających się na rynku wiadomościach, czy o innych grach opartych na rozbieżnościach rynkowych, takich jak na przykład arbitraż trójkątny. Chociaż to, co opisujesz powyżej, to opóźnienie cenowe w Twojej izbie rozliczeniowej. Handlowcy cały czas prowadzą arbitraż na różnych rynkach, więc mogę powiedzieć, że nie jesteś sam. Wszystko sprowadza się do cieszenia się darmowymi pieniędzmi, dopóki trwają, ponieważ arbitraże nigdy nie trwają wiecznie. Zapraszam do wysłania mi prywatnej wiadomości dotyczącej nazwy Twojego brokera. Twoje zdrowie.
https://www.forex-instant.com/attachments/1594360994.pngCóż, haha, tylko się zastanawiałem, że tylko ja to robię. Cóż, tak długo, jak ludzie wiedzą, to jest fajne. Po prostu dzieliłem się tym. Haha, prawie czuję się głupio, nawet teraz o tym rozmawiając.

oxrtimb33
01-09-2022 14:30, 14:30
Metoda handlowania, z której korzystam, jest podejrzana, ale o ile metoda ta wpływa na moje konto, prawda? Korzystając z tej metody handlu, prawie nigdy nie tracisz. Najpierw musisz zdobyć izbę rozrachunkową, która ma SZYBKIE wykonanie (mniej niż sekundę) i stały spread. Jednak ta izba rozliczeniowa powoli aktualizuje swoją cenę (może o sekundę wolniej). Wtedy potrzebujesz innej izby rozliczeniowej, która ma szybszy ruch cen, nawet demo będzie działać. W czasie wiadomości po prostu obserwuj izbę rozliczeniową, która ma szybszy ruch cen, a następnie po prostu kliknij kup lub sprzedaj na podstawie tego, o ile cena nie zmieniła się w izbie rozliczeniowej, z której korzystasz. Używam różnej liczby lotów w zależności od rodzaju wiadomości, którymi handluję. Oczywiście im większe wiadomości, tym większe losy. Wybieram od 5 lotów (500 000 $) do 15 lotów (1,5 miliona) w zależności od przewidywanej zmienności wiadomości. Zacząłem z kontem 20K. Mój dotychczasowy rekord utrzymuje się na stałym poziomie 1000 tygodniowo przez ostatnie trzy miesiące. Przez ostatnie dwa tygodnie stałem się bardziej agresywny (odkąd mam więcej kapitału do grania), więc zarobiłem 2000/tydz. Teraz mam 35K. O tak, tak przy okazji, ta liczba 1000/tyg. obejmuje wszystkie y, jakie uzyskałem z handlu technicznego. (chociaż jestem w tym coraz lepszy i wiem, że muszę być w tym lepszy, aby przetrwać na rynku Forex. Ale nadal nie jestem opłacalny na handlu technicznym, ostatnio wychodzę na zero lub trochę tracę) Dlatego wiadomości handlowe moje system powinien skutkować jeszcze większymi pieniędzmi niż wspomniałem powyżej. Również ilość pipsów, które otrzymuję za wiadomości, jest różna, ale waha się od 1 pipsa do nawet 30 pipsów. Nie czekam zbyt długo i nigdy nie pozwalam mu zejść na minus, gdy widzę plus. Oczywiście możesz próbować pozostać z transakcją dłużej, ale nie sugeruję odpuszczania jej na minus. Poza tym jest to dużo pieniędzy, nawet przy zysku 1 pipsa, co daje 100 dolarów przy 10 lotach. Widzisz, dlaczego prawie nie można stracić. Jednak ma to swoje minusy. Możesz łatwo przegapić transakcje, ponieważ czasami (i bardzo często) cena zostanie zmieniona. To nie jest złe, ponieważ nie tracisz pieniędzy, po prostu tracisz okazję. (nie krzycz na mnie… wiem, że przegapienie okazji też jest ZŁE) Najgorszą rzeczą, jaka może Ci się przydarzyć, jest to, że cena szybko się odwróci lub zmienność nie jest taka, jakiej się spodziewałeś. Dlatego musisz wyjść, gdy tylko zobaczysz MINUS w swojej transakcji. Mój handel trwa mniej niż 1 min. Rzadko zdarza się, że rynek pójdzie przeciwko tobie po wejściu do środka. Ale kiedy tak się stanie, natychmiast wynoś się. Nie możesz mieć nadziei, że pójdzie po twojej myśli. Czasem tak się stanie, a czasem nie, ale kiedy nie, to w wielkim stopniu będzie przeciwko tobie. Kolejną wadą jest to, że ta metoda handlowania nie może trwać wiecznie, ponieważ izba rozliczeniowa to zauważy i może zmienić system, na przykład używając zmiennego spreadu lub zatrzymując serwer podczas wiadomości. Jednak izba rozliczeniowa, z której korzystam, nie zmieniła się wcale, więc jestem dobry. Ostatnim minusem jest to, że czasami mój serwer szybciej reaguje na wiadomości, a potem oczywiścierównież przegapiłeś okazję. Niektóre inne zaawansowane taktyki, których używam, polegają na tym, że nawet jeśli nie ma żadnych wiadomości, nadal próbuję porównać i zobaczyć, czy jest różnica w cenie. Dlatego jeśli próbuję kupić, widzę, czy cena na moim serwerze jest niższa niż na innym serwerze rozliczeniowym. Wtedy wszedłbym. To dobrze, jeśli twój handel jest jak handel krótkoterminowy od 10 minut do 1 godziny. Oczywiście, jeśli robisz długoterminowe, nie powinieneś przejmować się 2 do 4 pipsami, które możesz zyskać dzięki tej metodzie.
To, co robisz, nazywa się Arbitrage i jest to technika, która istnieje od dłuższego czasu. Nic nowego. Niektórzy mogą nazywać to podejrzanym, ale ja nazywam to umiejętnością. Rynek i tak jest zacieniony, więc dlaczego nie skorzystać. Jeśli korzystasz z arbitrażu, jesteś w sytuacji, w której rzadko przegrywasz, inaczej nie byłoby to wcale arbitraż. Arbitraż oznacza uprzednią wiedzę o sytuacji, która prawie zawsze przyniesie zysk. Niezależnie od tego, czy chodzi o wczesną wiedzę o poruszających się na rynku wiadomościach, czy o innych grach opartych na rozbieżnościach rynkowych, takich jak na przykład arbitraż trójkątny. Chociaż to, co opisujesz powyżej, to opóźnienie cenowe w Twojej izbie rozliczeniowej. Handlowcy cały czas prowadzą arbitraż na różnych rynkach, więc mogę powiedzieć, że nie jesteś sam. Wszystko sprowadza się do cieszenia się darmowymi pieniędzmi, dopóki trwają, ponieważ arbitraże nigdy nie trwają wiecznie. Zapraszam do wysłania mi prywatnej wiadomości dotyczącej nazwy Twojego brokera. Twoje zdrowie.
https://www.forex-instant.com/attachments/1594360994.png

Pustazo33
01-09-2022 15:53, 15:53
Tak, to to samo, co ludzie próbujący dostać się przed skokiem. Broker pozwoli ci to zrobić przez jakiś czas, a będziesz handlować coraz większymi lotami, aż pewnego dnia zaczną tracić twoje zlecenia, nastawiać cię na ręczną egzekucję itp.
dokładnie wróć i opowiedz nam o tym po 6 miesiącach...
https://www.forex-instant.com/attachments/1594360994.png

taru1399
01-09-2022 17:15, 17:15
ahh ok, te są trudne do znalezienia, a potem wydoj krowę, póki możesz
https://www.forex-instant.com/attachments/1594360994.pngTak, to to samo, co ludzie próbujący dostać się przed skokiem. Broker pozwoli ci to zrobić przez jakiś czas, a będziesz handlować coraz większymi lotami, aż pewnego dnia zaczną tracić twoje zlecenia, nastawiać cię na ręczną egzekucję itp.

moktivero
01-09-2022 18:37, 18:37
To żaden z tych. To tylko prosty sposób na wykorzystanie głupiej izby informacyjnej.
ahh ok, te są trudne do znalezienia, a potem wydoj krowę, póki możesz
https://www.forex-instant.com/attachments/1594360994.png

moktivero
01-09-2022 19:59, 19:59
ok, wszystko to brzmi bardzo ładnie, nawet jeśli ilość pieniędzy nie ma znaczenia, liczy się ilość pipsów lub % ROI, wtedy będzie dotyczyć każdego kapitału, z którym handlujesz. Więc jaka jest metoda hedging ?, straddle ?, może wejście przed szpicem, coś nowego?

Karliug83
01-09-2022 21:22, 21:22
ok, wszystko to brzmi bardzo ładnie, nawet jeśli ilość pieniędzy nie ma znaczenia, liczy się ilość pipsów lub % ROI, wtedy będzie dotyczyć każdego kapitału, z którym handlujesz. Więc jaka jest metoda hedging ?, straddle ?, może wejście przed szpicem, coś nowego?
To żaden z tych. To tylko prosty sposób na wykorzystanie głupiej izby informacyjnej.

Voidghape
01-09-2022 22:44, 22:44
Teraz możemy zrozumieć, dlaczego niektórzy brokerzy zbankrutowali, dzięki ludziom takim jak ty... To nie jest handel, to kradzież