PDA

Zobacz pełną wersję : Opcje binarne Ktoś? Czy ktoś ma wieloletnie doświadczenie z binarnymi?



odetteegtrexxa
11-18-2012 00:55, 00:55
Niedawno zacząłem korzystać z plików binarnych... jak dotąd wyglądają na łatwe w obsłudze i generują szybkie zyski, jeśli są obsługiwane prawidłowo.... czy ktoś inny je robi?

ropk4cagi
12-25-2021 03:48, 03:48
Kto korzysta z którego brokera Binaries?
Używam 24options Jedyne, czego nie lubię, to wypłata. Tydzień to dla mnie trochę za długi
https://www.forex-instant.com/attachments/1594375939.png

odetteegtrexxa
12-25-2021 05:11, 05:11
Kto korzysta z którego brokera Binaries?

odetteegtrexxa
12-25-2021 06:33, 06:33
W większości przypadków. Uważam, że pliki binarne to najlepszy sposób, jeśli masz czarter. Widzę wiele osób na forach, które odwołują się do RZECZY NADCHODZĄCYCH kilka dni/miesięcy od teraz. Tylko po to, żeby to się nigdy nie wydarzyło. Handel binarny nie jest dla nich przeznaczony, ponieważ czas jest Twoim JEDYNYM stoplossem w plikach binarnych. W przypadku jednej transakcji używam tylko wykresu 1m, co oczywiście sugerowałoby, że jestem traderem typu breakout. W większości przypadków opcje binarne dadzą ci od 75 do 85% zysku, jeśli możesz po prostu odgadnąć huśtawkę od 5 do 7 punktów, od momentu wejścia na swoją pozycję. Na obrazie...
Minął tydzień lub dwa dla mnie, gdy handlowałem plikami binarnymi .. na początku próbowałem zrobić to samo (handlując wybiciamiwiadomościamiwykresami niskiego poziomu) ... teraz trochę to zmieniłem ... tworzę niestandardowe kontrakty i spróbuj handlować ustawieniami wykresów dziennych i H4 .... mam kilka złych doświadczeń z robieniem Spot Forex na niższych ramach czasowych i może nie chcę robić tego samego z binarnymi.

ropk4cagi
12-25-2021 07:55, 07:55
Może możesz mi dużo o nich powiedzieć, ponieważ wydajesz się mieć z nimi doświadczenie ....
W większości przypadków. Uważam, że pliki binarne to najlepszy sposób, jeśli masz czarter. Widzę wiele osób na forach, które odwołują się do RZECZY NADCHODZĄCYCH kilka dni/miesięcy od teraz. Tylko po to, żeby to się nigdy nie wydarzyło. Handel binarny nie jest dla nich przeznaczony, ponieważ czas jest Twoim JEDYNYM stoplossem w plikach binarnych. W przypadku jednej transakcji używam tylko wykresu 1m, co oczywiście sugerowałoby, że jestem traderem typu breakout. W większości przypadków opcje binarne dadzą ci od 75 do 85% zysku, jeśli możesz po prostu odgadnąć huśtawkę od 5 do 7 punktów, od momentu wejścia na swoją pozycję. Na zdjęciu, które zamieściłem. To są wcześniejsze transakcje, które umieściłem. Jeśli po prostu spojrzysz na drugą transakcję, zobaczysz, że postawiłem coś, co jest znane jako zakład STRIKE. Co oznacza, że ​​EUR osiągnie określoną cenę w określonym czasie. Zwykle nie dłużej niż 1 godzina. Już w 5 min. Naprawdę wierzę, że ta forma handlu (binarna) jest najbardziej opłacalna. Chociaż wiele osób może wskazać na wiele zagrożeń związanych z handlem binarnym. W rzeczywistości to samo ryzyko można znaleźć nawet u najlepszych brokerów. Straciłem i wygrałem pozycje o 0,0001 w wielu przypadkach. Jednak większość twoich wygranych i tak będzie o więcej niż 1 punkt, ponieważ (cóż, ja) handlujesz w oparciu o teorię przełamania. Więc główną korzyścią dla mnie handlu binarnego, a następnie handlu z bardzo wysoką dźwignią, jest to, że bicz przed skokiem nie wpłynie na mnie w binarnym.

ropk4cagi
12-25-2021 09:17, 09:17
Cześć, dzięki za troskę... mam zły nawyk angażowania się w handel każdym rodzajem instrumentu handlowego.
https://www.forex-instant.com/attachments/1594375939.pngTym razem jego obrót binarny… niedawno otworzyłem konto u brokera binarnego i handluję w niepełnym wymiarze godzin….. jak dotąd wygląda dobrze… było kilka zysków (jeśli nie duże) nadchodzi .... Może możesz mi dużo powiedzieć o nich, ponieważ wydajesz się mieć z nimi doświadczenie ....
Cóż, mam tylko miesiąc doświadczenia z binarnymi. Właściwie przestałem go używać, ponieważ tak dobrze sobie radziłem i pomyślałem, że mogę zrobić to samo z handlem mt4. Przyjdź i przekonaj się, że nie byłem w stanie zbliżyć się do tych zysków. Myślę o ponownym zasileniu mojego konta binarnego. Jednak tak trudno jest pozwolić na handel mt4. Na pewno podzielę się z Tobą kilkoma wskazówkami, gdy tylko wrócę do domu.

odetteegtrexxa
12-25-2021 10:40, 10:40
Robiłem je w przeszłości. O tym, jak je obsługiwać, nauczyłem się głównie oglądając filmy na youtube. Wiele osób uważa, że ​​handel binarny to oszustwo. Jednak ja byłem w stanie wypłacić pieniądze i zarobić więcej w handlu binarnym niż w zwykłym handlu Mt4. Szczerze wierzę, że ktoś opanował wykresy, powinien handlować binarnymi, ponieważ zarabia więcej na każdej zajmowanej pozycji. jeśli jesteś zainteresowany, możemy wymienić się pomysłami i metodami w tym wątku, jeśli chcesz.
Cześć AmberLynn, dzięki za twoją troskę... mam zły nawyk angażowania się w handel każdym rodzajem instrumentu handlowego.
https://www.forex-instant.com/attachments/1594375939.pngTym razem jego obrót binarny… niedawno otworzyłem konto u brokera binarnego i handluję w niepełnym wymiarze godzin….. jak dotąd wygląda dobrze… było kilka zysków (jeśli nie duże) nadchodzi .... Może możesz mi dużo powiedzieć o nich, ponieważ wydajesz się mieć z nimi doświadczenie ....

Vixxaseve87
12-25-2021 12:02, 12:02
Uważaj z tymi...

ropk4cagi
12-25-2021 13:24, 13:24
Niedawno zacząłem korzystać z plików binarnych... jak dotąd wyglądają na łatwe w obsłudze i generują szybkie zyski, jeśli są obsługiwane prawidłowo.... czy ktoś inny je robi?
Robiłem je w przeszłości. O tym, jak je obsługiwać, nauczyłem się głównie oglądając filmy na youtube. Wiele osób uważa, że ​​handel binarny to oszustwo. Jednak ja byłem w stanie wypłacić pieniądze i zarobić więcej w handlu binarnym niż w zwykłym handlu Mt4. Szczerze wierzę, że ktoś opanował wykresy, powinien handlować binarnymi, ponieważ zarabia więcej na każdej zajmowanej pozycji. Ammeo, jeśli jesteś zainteresowany, możemy wymienić się pomysłami i metodami w tym wątku, jeśli chcesz.

odetteegtrexxa
12-25-2021 14:47, 14:47
Używam 24options Jedyne, czego nie lubię, to wypłata. Tydzień to dla mnie trochę za długi
https://www.forex-instant.com/attachments/1594375939.pngHmm, sprawdzę je, obecnie jestem z Beaned, który wygląda na całkiem przyzwoitego brokera