PDA

Zobacz pełną wersję : wyjście stop loss



xrasckgmith133
10-26-2009 22:33, 22:33
Mój stop loss został trafiony, ale nie widzę tego ruchu cenowego na sygnale E i na wykresie mojego brokera. Mój stop loss wynosił 30 pipsów. Jest to normalne?

gamuxd
12-12-2021 07:28, 07:28
Mój stop loss został trafiony, ale nie widzę tego ruchu cenowego na sygnale E i na wykresie mojego brokera. Mój stop loss wynosił 30 pipsów. Jest to normalne?
może się to zdarzyć, ale najprawdopodobniej nie był to twój broker. jeśli twój broker korzysta z dostawców płynności, prawdopodobnie zawarli transakcję pozagiełdową i użyli stop lossa, aby ją wypełnić. i nie, to nie jest normalne. zdarzyło mi się to kilka razy. kiedy moja firma handlowała z PFG, mieliśmy kiedyś wyzwalacz Stop Loss, który był oddalony o 300 pipsów od aktualnej ceny. 300 PIPSÓW!!! zwrócili nam połowę kwoty, którą straciliśmy, ale byli hojni, nawet robiąc to. czasami tak po prostu działa rynek, wiesz? mogę zapytać, z jakim brokerem jesteś?

xrasckgmith133
12-12-2021 08:49, 08:49
To był forex.com. To mój były makler. Opuszczam Forex i przechodzę na rynek regulowany, taki jak futures i akcje. Nie mam nic przeciwko, aby Forex.com usuwał mój stop loss, ale jaki jest sens analizy wykresu, jeśli te transakcje nie są widoczne na wykresie?

gamuxd
12-12-2021 10:10, 10:10
To był forex.com. To mój były makler. Opuszczam Forex i przechodzę na rynek regulowany, taki jak futures i akcje. Nie mam nic przeciwko, aby Forex.com usuwał mój stop loss, ale jaki jest sens analizy wykresu, jeśli te transakcje nie są widoczne na wykresie?
cóż, w większości przypadków te transakcje nie wpływają na rynek detaliczny. dzieje się tak tylko wtedy, gdy dostawca płynności (nie broker) łączy niezbywalną, ustaloną pozycję z ustaloną ceną handlu detalicznego z instytucjonalną transakcją, którą można negocjować i zmieniać i tak dalej. to się po prostu czasami zdarza.