PDA

Zobacz pełną wersję : Co zadajesz sobie przed transakcją?



Astlmorgil
06-15-2008 06:54, 06:54
Jestem bardzo systematycznym myślicielem i ciągle udoskonalam swój proces handlowy. Z tego powodu tworzę listę pytań, które każdy odnoszący sukcesy trader powinien sobie zadać przed zawarciem transakcji.

Jestem pewien, że wielu z was, którzy odnoszą największe sukcesy, zadaje sobie wiele pytań, ale robiłem to od tak dawna, że ​​jest to teraz zintegrowane i automatyczne… możesz nawet nie zauważyć, że to robisz… po prostu wiesz, kiedy transakcja jest gotowy.

Więc... oto pomysł... jakie pytania zadają sobie odnoszący sukcesy traderzy przed zawarciem transakcji?

Dgwvara
11-27-2021 06:57, 06:57
To bardzo dobre pytanie. Jestem trochę nowy na rynku Forex, ale biorąc pod uwagę to, co zaobserwowałem w ciągu ostatnich kilku miesięcy, myślę, że należy spróbować ocenić obecne międzynarodowe postrzeganie pary walutowej będącej przedmiotem obrotu, a także porównanie obu krajów w porównaniu z ekonomią.

Oxrayd39
11-27-2021 08:18, 08:18
Proszę o przesłanie pytań, które napisałeś ,,,

Viclakk
11-27-2021 09:38, 09:38
1. Ciekawe, ile zarobię na tym handlu? 2. Jak pójdzie moja gra w golfa? 3. Co zrobiłby James16? lt;--- PRAWDZIWE pytanie...
https://www.forex-instant.com/attachments/1594406315.png

Jestem bardzo systematycznym myślicielem i ciągle udoskonalam swój proces handlowy. Z tego powodu tworzę listę pytań, które każdy odnoszący sukcesy trader powinien sobie zadać przed zawarciem transakcji. Jestem pewien, że wielu z was, którzy odnoszą największe sukcesy, zadaje sobie wiele pytań, ale robiłem to od tak dawna, że ​​jest to teraz zintegrowane i automatyczne… możesz nawet nie zauważyć, że to robisz… po prostu wiesz, kiedy transakcja jest gotowy. Więc... oto pomysł... jakie pytania zadają sobie odnoszący sukcesy traderzy przed zawarciem transakcji?

Jestem bardzo systematycznym myślicielem i ciągle udoskonalam swój proces handlowy. Z tego powodu tworzę listę pytań, które każdy odnoszący sukcesy trader powinien sobie zadać przed zawarciem transakcji. Jestem pewien, że wielu z was, którzy odnoszą największe sukcesy, zadaje sobie wiele pytań, ale robiłem to od tak dawna, że ​​jest to teraz zintegrowane i automatyczne… możesz nawet nie zauważyć, że to robisz… po prostu wiesz, kiedy transakcja jest gotowy. Więc... oto pomysł... jakie pytania zadają sobie odnoszący sukcesy traderzy przed zawarciem transakcji?

musyi
11-27-2021 10:59, 10:59
Jeśli twój system daje ci sygnał – wtedy działaj – nie masz prawa zadawać pytań. Na wszystkie pytania należało odpowiedzieć podczas składania systemu. Przepraszam - nie chciałem być tak zwięzły. Ale czas na zadawanie pytań nie jest wtedy, gdy jesteś gotowy do zawarcia transakcji.