PDA

Zobacz pełną wersję : Wskaźnik FlexBox



XragwlgRock
02-10-2007 17:32, 17:32
1 Załącznik (y) Od jakiegoś czasu interesuję się breakout egies. Podoba mi się, ponieważ są one uzależnione od ceny z niewielkim lub żadnym opóźnieniem i odzwierciedlają rzeczywistość rynku - istnieją trendy i okresy względnej bezczynności między trendami, w których cena nie zyskuje lub dużo traci. Wiele popularnych egii zostało opracowanych przy użyciu skrzynek i wyłamań (Big Ben przychodzi na myśl), w rzeczywistości mój podstawowy handel opiera się na dziennych wzlotach i upadkach, co jest, z praktycznego punktu widzenia, pudełkiem.

Rozwinąłem się, aby skorzystać z breakoutów w bardziej eczny sposób, nie przyjmując założenia, że ​​pola tworzą się zgodnie z przewidywalnym harmonogramem.

Jest on zamieszczony poniżej i może być używany w dowolnym czasie. Po pierwsze, kilka myśli, jak go używać:

Wpisy - Wprowadź transakcję na końcu paska poza polem. Poczekaj, aż bieżący pasek całkowicie się zamknie.

Stop Loss - Umieść break loss po przeciwnej stronie pudełka od breakoutu (lub dodaj kilka pipsów, jeśli pudełko ma mały przedział cenowy).

Wyjścia - Wyjdź, gdy zasada wejścia zostanie spełniona dla handlu w przeciwnym kierunku.

Indior jest już skompilowany, więc po prostu skopiuj go do swojego folderu ekspertówindiors i umieść stamtąd na wykresie. Szkoda, że ​​zmuszony jestem opublikować skompilowany kod na tym forum, ale było kilka przypadków, w których własność intelektualna członków sprzedawana jest w serwisie EBay i nie chcę, żeby mi się to przytrafiło.

Parametry dostępne dla użytkownika to:

ROC Period - Pudełka są tworzone w oparciu o osadzony ROC wewnątrz. Domyślnie jest to 2, ale wypróbowałem wartości do 5 bez zmiany wyników.

BoxThreshold - To ważne. Po przeprowadzeniu eksperymentów ustaliłem domyślną wartość 12,0, ale może to być mniejsze w przypadku krótszych niż 1 godzina ram czasowych (zalecany przedział czasowy).

BoxMinBars - Liczba pasków w ramce, zanim faktycznie pojawi się na wykresie. Domyślnie jest to 3, ponieważ działa dla mnie.

BoxColor - nie wymaga wyjaśnień.

Nie handlowałem jeszcze na żywo z tym indior, ale wykonałem wiele testów gałki ocznej i czuję, że indior jest na tyle interesujący, aby się nim dzielić. Mam nadzieję dowiedzieć się więcej, czytając komentarze innych, niż sam mogę się nauczyć.

Kilka wniosków:

Zadawaj pytaniakomentarze bezpośrednio do wątku, abyśmy wszyscy mogli się uczyć od nich, a nie od PM - moja skrzynka pocztowa jest już za pełna.

PROSZĘ nie pisać, jak mogę umieścić salę na wykresie ... pytania. Metatrader jest bardzo dobrze udokumentowany na ekranach pomocy, a odpowiedzi na te pytania znajdują się również w kleszczach na forum dla początkujących.

Proszę, nie ma wykresów większych niż 600x600 (jak umieszczać wykresy jest również pokryte lepkim - możesz to zrobić z MT4, nie są potrzebne żadne zewnętrzne strony internetowe).

Nie, jeszcze nie ma EA. Przejdę do tego w odpowiednim czasie, jeśli stwierdzę, że indior jest wystarczająco skuteczny, aby być wartym wysiłku. Tam wszyscy wchodzicie ...

https://www.forex-instant.com/attachments/1529197966520770009.ex4

Pat
10-18-2021 06:58, 06:58
Cześć kolego, dlatego tak bardzo kocham ff. Sprawiasz, że mój dzień się kończy. Pozdrówcie was.
https://www.forex-instant.com/attachments/1530390511.jpg

XragwlgRock
10-18-2021 08:19, 08:19
1 Załącznik (y) Załączony wykres pokazuje ostatnie transakcje. Wejście na czerwoną strzałkę, wyjście na czerwonym x wynosi 165 pipsów ...

XragwlgRock
10-18-2021 09:40, 09:40
1 Załącznik (y) Te transakcje bezpośrednio poprzedzały wykres pokazany w poście # 2

itgKittyPurryg
10-18-2021 11:01, 11:01
Gratulujemy i nie zabieramy niczego z twojego egy, ale jest to już od jakiegoś czasu w wielu różnych formach. Jedną ze znanych mi jest w książce Johna Cartera „Mastering the Trade”, którą nazywa „play box”. Można również powiedzieć, że jest podobny do Darvas Box, który wraca do fies. Ale zdobycie go tutaj za darmo jest lepsze niż zakup książki lub płacenie za indywidua z jego strony internetowej.
https://www.forex-instant.com/attachments/1529197961.pngChociaż J Carter ma wiele świetnych pomysłów handlowych (głównie związanych z akcjami) w swojej książce.

raset
10-18-2021 12:21, 12:21
Lubię to wnętrze. Dzięki za opublikowanie. Ustawienia domyślne wyglądają dobrze na kablu, ale co sugerujesz dla innych par?

XragwlgRock
10-18-2021 13:42, 13:42
Lubię to wnętrze. Dzięki za opublikowanie. Ustawienia domyślne wyglądają dobrze na kablu, ale co sugerujesz dla innych par?
Jeszcze nie wiem. Patrzyłem na kilka różnych par walutowych, używając domyślnych i wszystkie wydają się zbywalne. Moja sugestia brzmi: majstrować przy parametrze BoxThreshold dla twojej ulubionej pary i dzielić się swoimi wnioskami ze wszystkimi.

XragwlgRock
10-18-2021 15:03, 15:03
Na wszelki wypadek nikt nie zauważył, że w środku długiego pudełka na szczycie postu # 2 znajduje się handel ami 33 pipsów. Prawdopodobnie powinno to być jedno długie pudełko (oszczędzające ę) i nad czymś pracuję. FlexBox jest nadal na bardzo wczesnym etapie rozwoju.

rappkrbuzz
10-18-2021 16:24, 16:24
LouG Z twoich obserwacji można korzystać w dowolnym momencie? Jakieś pomysły, jak to działa, gdy rynek sięga?

XragwlgRock
10-18-2021 17:44, 17:44
LouG Z twoich obserwacji można korzystać w dowolnym momencie? Jakieś pomysły, jak to działa, gdy rynek sięga?
Technicznie rzecz biorąc, to, co dzieje się w pudełkach, waha się (od 30 do 40 pipsów) - w tym czasie usiadłbym i zobaczyłem, co się dzieje, ponieważ ten indior jest zazwyczaj zakodowany tak, aby był zawsze włączony (z wyjątkiem sytuacji, gdy jesteś zatrzymany). Może być możliwe handlowanie w samych polach, ale jeszcze się nie zajrzałem. Teoretycznie indior będzie działać w dowolnym przedziale czasowym, ale Próg Box będzie musiał zostać dostosowany. Dostosowane do czego? Nie wiem, spróbuj. Próbowałem ustawienia 10.0 na wykresie M15 i wyglądało to całkiem efektywnie. Co jest bardzo skuteczne? Wąskie pudełka, które są dobrze oddzielone cenowo. Patrz wykresy w poście 2 3.

Aoxsdita1194
10-18-2021 19:05, 19:05
Po pierwsze, dzięki za udostępnienie indioru. Wygląda na to, że ma potencjał. Szybkie wyjaśnienie na temat wpisu ... z wykresów wygląda na to, że wpis jest otworem świecy podążającej za świecą wybuchową ... czy to prawda? Dzięki i dobry handel wszystkim.

XragwlgRock
10-18-2021 20:26, 20:26
1 załącznik (i)

Po pierwsze, dzięki za udostępnienie indioru. Wygląda na to, że ma potencjał. Szybkie wyjaśnienie na temat wpisu ... z wykresów wygląda na to, że wpis jest otworem świecy podążającej za świecą wybuchową ... czy to prawda? Dzięki i dobry handel wszystkim.
Tak, to jest poprawne. W praktyce na poniższym wykresie (od lewej do prawej) znajdują się 2 zyskowne transakcje i 1 przegrany - czy można je zauważyć? Ups, początek pierwszego handlu zyskami został obcięty po lewej stronie - będziesz musiał mi zaufać (lub otworzyć wykres na komputerze i poszukać siebie).
https://www.forex-instant.com/attachments/1529197961.png

rappkrbuzz
10-18-2021 21:47, 21:47
Czy możesz ustawić indior, aby generował alert, a także strzałkę kierunkową?

Aoxsdita1194
10-18-2021 23:08, 23:08
Pewnie. Dobra praktyka. Sposób, w jaki to czytam, to pierwszy wygrywający handel (długi) wychodzący z pierwszego pudełka i zamieniający się w małe drugie pole, aby uzyskać niezły zysk. Strata handlu jest krótka z trzeciego pudełka. Drugi zwycięzca znów wychodzi z czwartego pola. Taka jest moja interpretacja. Daj mi znać, jeśli coś źle odczytam.

raset
10-19-2021 00:28, 00:28
Nie widząc, jak ten indior występuje w czasie rzeczywistym, prowadzi mnie do pytania. Pojawia się 3 słupki. Czy po pojawieniu się pola wysokość pudełka pozostaje stała lub zmienia się wraz ze wzrostemspadkiem ceny?

XragwlgRock
10-19-2021 01:49, 01:49
1 załącznik (i)

Pewnie. Dobra praktyka. Sposób, w jaki to czytam, to pierwszy wygrywający handel (długi) wychodzący z pierwszego pudełka i zamieniający się w małe drugie pole, aby uzyskać niezły zysk. Strata handlu jest krótka z trzeciego pudełka. Drugi zwycięzca znów wychodzi z czwartego pola. Taka jest moja interpretacja. Daj mi znać, jeśli coś źle odczytam.
Blisko. Pierwszy handel został obcięty przez MT4. Pozostałe dwie to:

XragwlgRock
10-19-2021 03:10, 03:10
Nie widząc, jak ten indior występuje w czasie rzeczywistym, prowadzi mnie do pytania. Pojawia się 3 słupki. Czy po pojawieniu się pola wysokość pudełka pozostaje stała lub zmienia się wraz ze wzrostemspadkiem ceny?
Pudełko będzie większe, ale ostateczny rozmiar jest ograniczony przez Próg Box. Mniejszy numer oznacza bardziej wąskie pola (ale więcej). Rozmiar skrzynki jest sterowany indiorem zmiany kursu (ROC), który jest wyrażony w procentach, dzięki czemu może działać ze wszystkimi parami walut.

XragwlgRock
10-19-2021 04:31, 04:31
Czy możesz ustawić indior, aby generował alert, a także strzałkę kierunkową?
To są dobre pomysły - może później, po tym, jak rzeczywiste dane handlowe zostaną wzmocnione. To teraz priorytet.

rappkrbuzz
10-19-2021 05:51, 05:51
Czy nie jest ryzykowne, że opuścisz handel oparty na trzecim polu, ponieważ nie ma sposobu, aby stwierdzić, czy trend będzie kontynuowany w tym kierunku, chyba że użyjesz innej techniki do rzutowania ceny za pomocą wzorów wykresów lub czegoś takiego. Gdy ktoś czeka, aż świeca pęknie poza pudełkiem, zanim przejmie handel, a cena znacznie wzrośnie, czy nadal zajmiemy się handlem? Może to być spowodowane wydarzeniem z wiadomościami lub rozpoczęciem sesji.

XragwlgRock
10-19-2021 07:12, 07:12
Czy nie jest ryzykowne, że opuścisz handel oparty na trzecim polu, ponieważ nie ma sposobu, aby stwierdzić, czy trend będzie kontynuowany w tym kierunku, chyba że użyjesz innej techniki do rzutowania ceny za pomocą wzorów wykresów lub czegoś takiego. Gdy ktoś czeka, aż świeca pęknie poza pudełkiem, zanim przejmie handel, a cena znacznie wzrośnie, czy nadal zajmiemy się handlem? Może to być spowodowane wydarzeniem z wiadomościami lub rozpoczęciem sesji.
Nie ma reguły dotyczącej wyjścia w trzecim polu. Wyjście jest uzależnione od przełamania w kierunku przeciwnym do istniejącego handlu. Nie wiem, czy istnieje sposób, aby przewidzieć, czy trend będzie kontynuowany, czy nie. Wiemy, że kiedy zakres handlu maleje przez pewien okres (co jest celem Flexboxa), nastąpi wybuch. Kierunek i wielkość tego nie są znane. Intencją Flexbox jest maksymalizacja trendów podążających za nimi, przy jednoczesnej minimalizacji poprzez trzymanie przystanków blisko. Cena naprawdę nie może znacznie wzrosnąć bez tworzenia breakoutu, jeśli wartość BoxThreshold jest utrzymywana na niskim poziomie (15 lub mniej). ywnie przyglądam się oscylatorom, które mogą działać jako filtr towarzyszący, aby pomóc w podjęciu decyzji o wejściuwyjściu.

LoasXorser
10-19-2021 08:33, 08:33
Lou, CHeck out Igrok Pokonaj szanse w handlu forex na codziennych szablonach zasięgu. Używa też metody pudełkowej.

Bombadilo
10-19-2021 09:54, 09:54
Czy masz jeszcze wiarygodne EA dla tego systemu. Uwielbiam to, kiedy mam czas usiąść przed komputerem.

Od pewnego czasu interesuję się przełomowymi egies. Podoba mi się, ponieważ są one uzależnione od ceny z niewielkim lub żadnym opóźnieniem i odzwierciedlają rzeczywistość rynku - istnieją trendy i okresy względnej bezczynności między trendami, w których cena nie zyskuje lub dużo traci. Wiele popularnych egii zostało opracowanych przy użyciu skrzynek i wyłamań (Big Ben przychodzi na myśl), w rzeczywistości mój podstawowy handel opiera się na dziennych wzlotach i upadkach, co jest, z praktycznego punktu widzenia, pudełkiem. Opracowałem, aby skorzystać z ...

Od pewnego czasu interesuję się przełomowymi egies. Podoba mi się, ponieważ są one uzależnione od ceny z niewielkim lub żadnym opóźnieniem i odzwierciedlają rzeczywistość rynku - istnieją trendy i okresy względnej bezczynności między trendami, w których cena nie zyskuje lub dużo traci. Wiele popularnych egii zostało opracowanych przy użyciu skrzynek i wyłamań (Big Ben przychodzi na myśl), w rzeczywistości mój podstawowy handel opiera się na dziennych wzlotach i upadkach, co jest, z praktycznego punktu widzenia, pudełkiem. Opracowałem, aby skorzystać z ...

OxrcttHBG
10-19-2021 11:14, 11:14
2 Załącznik (y) Zagrajmy ponownie z polami!
https://www.forex-instant.com/attachments/1530390538906674792.mq4
https://www.forex-instant.com/attachments/15303905391622625623.mq4

ravelutakk
10-19-2021 12:35, 12:35
lubię pudełko ... ale zastanawiam się, jak możemy wyjść z pozycji?

mrr1199
10-19-2021 13:56, 13:56
Używam EU 5 min TF i jest opłacalna.

Guccubo133
10-19-2021 15:17, 15:17
Jestem nowicjuszem w handlu pudełkami i próbuję wszelkiego rodzaju przerywników. Podoba mi się konfiguracja M5 i uruchomię ją na dzień lub dwa i zgłoś się.

OxrcttHBG
10-19-2021 16:38, 16:38
Czy możesz udostępniać niektóre zrzuty ekranu w swoich transakcjach? Dzięki!

Jestem nowicjuszem w handlu pudełkami i próbuję wszelkiego rodzaju przerywników. Podoba mi się konfiguracja M5 i uruchomię ją na dzień lub dwa i zgłoś się.

Jestem nowicjuszem w handlu pudełkami i próbuję wszelkiego rodzaju przerywników. Podoba mi się konfiguracja M5 i uruchomię ją na dzień lub dwa i zgłoś się.

Crigtayas17
10-19-2021 17:58, 17:58
1 Załącznik (y) Szanowni Państwo, każdy może tutaj zmodyfikować pudełko, aby rysować pudełka w konkretny dzień w tygodniu ???? z góry dziękuję
https://www.forex-instant.com/attachments/15303905411749154187.jpg

gergakpr81
10-19-2021 19:19, 19:19
Cześć wszystkim, nie chcę oszukiwać tego wątku, ale po 5 latach handlu na rynku forex w końcu odkryłem, że powinienem zapomnieć o każdym wyrwaniu egy ..... jeśli zwykły breakout egy uczynił ludzi bogatymi .. mamy 90 zwycięzców i tylko 10 % luzów teraz !!!!!!! saly

gestttar1
10-19-2021 20:40, 20:40
jak uzyskać strzałki

Carmes
10-19-2021 22:01, 22:01
Cześć wszystkim, nie chcę oszukiwać tego wątku, ale po 5 latach handlu na rynku forex w końcu odkryłem, że powinienem zapomnieć o każdym wyrwaniu egy ..... jeśli zwykły breakout egy uczynił ludzi bogatymi .. mamy 90 zwycięzców i tylko 10 % luzów teraz !!!!!!! saly
Bez obrazy, twoja codzienna metoda klna jest rodzajem metody podziału zmienności i używa strasznego R: R. 90% zwycięzców10% przegranych to nie tylko funkcja systemów, ale także drugi i trzeci filar handlu, jakim jest zarządzanie plogami i pieniędzmi. Ważna jest również dyscyplina.

BYMIIPE
10-19-2021 23:21, 23:21
breakout trades .......? -1 s

sacorvtec
10-20-2021 00:42, 00:42
Wygląda na to, że ta nić umarła, ale muszę zadać pytanie dotyczące indeksu FlexBox. Uważam, że indior jest bardzo przydatny do znajdowania poziomów cen i akumulacji, ale muszę ręcznie ładować indior, ponieważ pola nie malują automatycznie. Czy każdy organ może naprawić ten błąd. Z góry dziękuję i kciuki, że ktoś to zobaczy ...... Pozdrowienia i Szczęśliwego Nowego Roku 2014 Rod

oxgdalesaggl
10-20-2021 02:03, 02:03
Rod, Czy próbowałeś zmodyfikowanej wersji w Post 102?

sacorvtec
10-20-2021 03:24, 03:24
Rod, Czy próbowałeś zmodyfikowanej wersji w Post 102?
Cześć Joeyd Tak! dostałem to .. Dodano kilka poprawek, ale z jakiegoś powodu pola nie wydają się aktualizować, dopóki nie otworzę listy indior na wykresie, dwukrotnie kliknij indior, aby ją edytować i zamknąć, a następnie zaktualizuje się. Pamiętaj, że nie jestem programistą, ale patrząc na kod wszystko wydaje się być we właściwym miejscu, powinno aktualizować każdy tik ..... bardzo dziwne. Dziękuję za odpowiedź Rod

Garcay
10-20-2021 04:45, 04:45
Witajcie handlowcy Niewiele obserwacji Handel skrzyniami lub handel breakoutami często kończy się ą z powodu fałszywych outów. Bardzo często zdarza się, że dużo podróbek. -30% przyniesie wiele pipsów, aby pokonać oszustwa. Zrobił miliony, ale zrobił to w akcjach, ale nie jestem pewien, czy FX jest idealny do zastosowania tej metody, ponieważ większość par jest w zasięgu. Jeśli masz rozwiązanie do podróbek, możesz mieć zwycięski system.

Liggetlugo
10-20-2021 06:05, 06:05
Expert-indoor folder .................. zmodyfikowana wersja flexbox india nie otwiera się na wykresie .... czy ktoś miał podobny problem?

bipopg
10-20-2021 07:26, 07:26
to działa dobrze ... ale jedna wątpliwość, że przychodzi dobrze w czasie rzeczywistym lub późno ... ponieważ oglądałem jeden wykres i nie ma pudełka .. aby odświeżyć inne indior zmieniłem ramkę czasową do 15 minut i do 30 minut. .. to pokazuje pudełko .. każdy proszę

paco
10-20-2021 08:47, 08:47
Czy ktoś tutaj miał ten typ pudełka na swoich wykresach? To z indi rozciąga się na najnowszą świecę.
http://prntscr.com/jvg8c6sol

sacorvtec
10-20-2021 10:08, 10:08
Expert-indoor folder .................. zmodyfikowana wersja flexbox india nie otwiera się na wykresie .... czy ktoś miał podobny problem?
Cześć Shinewel Może to mieć coś wspólnego z MT4 nie kompilowaniem zdekompilowanego kodu. Możesz spróbować wcześniejszej wersji MetaEditor.exe. Pozdrawiam Rod

paco
10-20-2021 11:28, 11:28
1 załącznik (i)

Czy ktoś tutaj miał ten typ pudełka na swoich wykresach? To z indi rozciąga się na najnowszą świecę.
http://prntscr.com/jvg8c6sol
@ Lou G Ponownie dostaję to rozszerzone pole. Czy możesz poprawić kod, aby to się nie wydarzyło, czy może załadujesz plik mq4, abym mógł go poprawić? Dzięki G
https://www.forex-instant.com/attachments/153039051789376615.jpg