PDA

Zobacz pełną wersję : Brokerzy i kanały MetaTrader



1974
04-29-2007 01:34, 01:34
Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć wyjaśnienie dotyczące MetaTrader i brokerów, którzy oferują go na ich platformę. Powodem jest to, że obecnie używam MetaTrader tylko do tworzenia systemów, testowania, testowania wstecznego ... itd.

Wiem, że wielu brokerów używa MT jako medium platformy, ale jestem ciekawy, czy wszyscy używają tego samego kanału z jednego miejsca lub czy każdy MT od każdego innego brokera jest inny? Na przykład moja obecna platforma MT pochodzi z Alpari, która ma 3-pip spread na GBPUSD. Ponieważ jednak tak wielu brokerów używa MT, jestem ciekawy, czy mają zmienne spready, ale ten sam kanał, a następnie jak to mogłomogłoby zmienić moje wyniki handlowe.

Czy każdy może wyjaśnić MT, a to jest uniwersalne lub wielokrotne źródła danych i wszelkie odmiany brokerów?

Wielkie dzięki...

miguiseipkr
11-29-2021 01:57, 01:57
Sprawdź ich główną stronę ... i sprawdź w sekcji dla początkujących informacje o brokerach MT.
http://www.metaquotes.net/

Elcagtigador31
11-29-2021 03:18, 03:18
Daraknor przeprowadził wiele badań i opublikował na tej tablicy i tutaj:
http://www.forex-tsd.com/metatrader-brokers/7009-ecn-trading.html

TakRizo
11-29-2021 04:38, 04:38
Jeśli masz kod źródłowy do egy, mógłbym prawdopodobnie przepisać go, aby działał na ECN po zakończeniu integracji FIX. Może się to zdarzyć w ciągu kilku dni lub kilku tygodni, w zależności od tego, jak długo trwa wdrożenie FIX API C do Python Gateway. Pochodzi z jednym, po prostu nie działa teraz. Osobiście uważam MT4 za platformę prototypowania. Nie ufałbym brokerom MT4 z więcej niż 5 lotami (wyciągnąłem ten numer z powietrza, ale wydaje mi się to właściwe - poziom komfortu prawdopodobnie się zmieni), a NFA wydaje się wariować. Propozycje muszą wymagać, aby każdy IB był zarejestrowany w NFA, obciążał brokerów dla każdego IB, który nie jest, aby obciążyć brokerów procentową wartością każdej transakcji, drastycznie zwiększyć roczne opłaty i zwiększyć minimalną kapitalizację. ECN nie handluje zaprzeciwko moim pieniądzom, po prostu łączą mnie na wielkim bazarze z innymi ludźmi, którzy chcą handlować. Czuję się bardziej komfortowo na ECN.

Oxgusga
11-29-2021 05:59, 05:59
Witam, mam quastion dotyczący brokerów MT4, pobrałem MT4 ze strony metatradera i jeszcze jedno demo z InterbankFx, teraz chcę zapytać, z jakim brokerem MT4 (z witryny) pracuje? Dzięki

Oxgusga
11-29-2021 07:20, 07:20
Mam na myśli kleszczevol, które pochodzą z dema MT4 (
http://www.metaquotes.net/), kto jest jego brokerem?

Laretacagtexx
11-29-2021 08:41, 08:41
minęło trochę czasu, ale myślałem, że to inwestycje m.i.g.

Oxgusga
11-29-2021 10:01, 10:01
Cześć, dziękuję za odpowiedź, ale czy jesteś pewien, że dane pochodzące z dema MT4
http://www.metaquotes.net/) pochodzi z MIG ?, czy ktoś może to potwierdzić, dziękuję

TakRizo
11-29-2021 11:22, 11:22
Jeśli pobierasz MT4 z MetaQuotes.net, pseudo losowo przypisują cię do brokera na konta demo. Jedynym sposobem, aby dowiedzieć się, który broker otrzymasz na świeżym pobraniu, jest pobranie MT4 z żądanego brokera. Gromadziłem pliki .srv, co daje mi dużą listę brokerów, z którymi można się połączyć.

igoxghiso
11-29-2021 12:43, 12:43
Jeśli pobierasz MT4 z MetaQuotes.net, pseudo losowo przypisują cię do brokera na konta demo.
Jak zatem działa przesunięcie czasu serwera? Jakiego brokera używają do pobierania historii i czy był to czas serwera dostosowany do danych losowego brokera?

TakRizo
11-29-2021 14:04, 14:04
Jak zatem działa przesunięcie czasu serwera? Jakiego brokera używają do pobierania historii i czy był to czas serwera dostosowany do danych losowego brokera?
Czas serwera jest ustawiony na serwerze w kilku etapach. Czas sieci Synchronizacja protokołu dla wszystkich serwerów jest pierwsza, a następnie wybierane jest przesunięcie. Przesunięcie godzinowe to ustawienie specyficzne dla brokera dla serwera. Podoba mi się, jak FXDD ustawia swoje przesunięcie na rozpoczęcie i zakończenie w południe w niedzielę i 12 w piątek. Jeśli korzystasz z przycisku pobierania Centrum historii, otrzymujesz dane, które nie należą do żadnego brokera. Żaden broker nie ma tych cen, żaden broker ich nie udostępnia. Z tego powodu uważam, że zarówno dane, jak i czas są dość skorumpowane, ale to tylko moja opinia. Niektórzy ludzie przeprowadzili backtested EA, który stał się opłacalny w handlu na żywo. Polecam przewinąć wykres na swoim brokerze i uzyskać w ten sposób dane M1. Przytrzymaj PageUp. Wcześniej pobrałem historie pobrane przez HC, pobrane przez brokera i pobrane wykresy. Moje dane uległy uszkodzeniu. Przetestowałem EA na wykresie w porównaniu z pobranymi danymi i znalazłem ogromny zysk na pobranych danych oraz utratę danych na wykresie (sądzę, że pobrane dane mogą nie zawierać spreadu lub czegoś). Odchylenia między dwoma zestawami historii były bardzo niewielkie, ale odzwierciedlały bardzo dużą zmianę rentowności.

Oxgusga
11-29-2021 15:25, 15:25
Dziękuję wam, więc mówicie, że nie mogę znaleźć brokera, hmmmm, ok, więc jak mogę dostać te pliki srv? Dzięki -M-

TakRizo
11-29-2021 16:45, 16:45
Dziękuję wam, więc mówicie, że nie mogę znaleźć brokera, hmmmm, ok, więc jak mogę dostać te pliki srv? Dzięki -M-
Wyślij do mnie wiadomość e-mail z Twoim adresem e-mail, a wyślę do Ciebie e-mailem. Jeśli powiesz mi, jakiego brokera jesteś zainteresowany, mogę sprawdzić listę lub wyszukać, aby potwierdzić, że są brokerem MT4.

lxrupkg14
11-29-2021 18:06, 18:06
Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć wyjaśnienie dotyczące MetaTrader i brokerów, którzy oferują go na ich platformę. Powodem jest to, że obecnie używam MetaTrader tylko do tworzenia systemów, testowania, testowania wstecznego ... itd. Wiem, że wielu brokerów używa MT jako medium platformy, ale jestem ciekawy, czy wszyscy używają tego samego kanału z jednego
http://translation-agencies-list.com/lub jeśli każda MT od każdego innego brokera jest inna? Na przykład moja obecna platforma MT pochodzi z Alpari, która ma 3-pip spread na GBPUSD. Ponieważ jednak tak wielu brokerów używa MT, jestem ciekawy, czy mają zmienne spready, ale ten sam kanał, a następnie jak to mogłomogłoby zmienić moje wyniki handlowe. Czy każdy może wyjaśnić MT, a to jest uniwersalne lub wielokrotne źródła danych i wszelkie odmiany brokerów? Wielkie dzięki...
Jeśli chodzi o brokerów, istnieje wiele katalogów forex, w których można znaleźć listy brokerów MT4. Po prostu spróbuj google

Diego
11-29-2021 19:27, 19:27
No hej. Mogę komuś pomóc Daj mi plik proszę mt4feeder.feed, jeśli nie jest to trudne. Bardzo ważne jest, aby pracować z cytatami i sygnałami oraz stworzyć projekt do sprzedaży sygnałów. Proszę udostępnić plik danych mt4feeder.feed, jeśli nie jest to trudne. Dziękuję bardzo. Możesz wysłać pocztę lub podać tutaj link do pobrania.