PDA

Zobacz pełną wersję : broker dla indeksów kontraktów terminowych (nasdaq, dowjones, s



pumuky179
05-23-2007 08:05, 08:05
Witam wszystkich, handlowałem kontem demo windsor brokerów, handlowałem forex, a także indeksowałem kontrakty terminowe i stwierdziłem, że bardzo lubię handlować indeksami kontraktów terminowych ze względu na spread 1pip i dobre przeniesienie tych rynków, no cóż, znasz innego brokera, który umożliwia handel kontraktami terminowymi na indeksy?
Chcę otworzyć konto na żywo i chcę zobaczyć innych brokerów przed wyjazdem z windsor, proszę odpowiedzieć, jeśli znasz jakiegoś dobrego brokera kontraktów indeksowych, dzięki

ccecilaygm
09-13-2021 09:32, 09:32
Możesz spojrzeć na Interactive Brokers, MB Trading i Open-E-Cry. Jest ich o wiele więcej, na które patrzyłem. Open-E-Cry ma dobry frontend (IMO) i zawiera wykresy. MB nie ma wykresów, ale darmowe dane (choć ograniczona liczba kontraktów) i frontowy szkielet. IB ma przeciętne wykresy i to, co uważam za dość niezgrabną platformę, ale bardzo tanie prowizje, jeśli kwalifikujesz się do uwolnionej struktury prowizji. To, co znalazłem, najlepiej spróbować dla siebie. Nie zapominaj o dodatkowych kosztach związanych z handlem futures, większość poważnych handlowców ma niezależnego dostawcę danych, a lepsze nakłady będą pobierać miesięcznąroczną opłatę licencyjną, jeśli chcesz z nich korzystać. To trochę inaczej niż w FX, gdzie wszystko jest darmowe.

Elcagtigador31
09-13-2021 10:53, 10:53
Oto kilka informacji:
https://www.forex-instant.com/trading-system-and-egies/57-rainbow-patterns-observations.html

pumuky179
09-13-2021 12:13, 12:13
Tak, co brzmi dobrze, ale pochodzi z Rosji i nie akceptują paypal. W każdym razie, nie wiem, czy to, czego chcę, to właśnie przyszłość, widzę, że również northfinance pozwala ci handlować kontraktami terminowymi na nasdaq, i jest wolny jak forex, a także, co robisz, i windsorbrokers, ale czego szukam jest: Broker korzystający z mt4 (lub taki, który go nie używa), który pozwala na używanie mini kont (na przykład 500usd), które akceptują paypal jako opcję finansowania, oferujących indeks CFD Futures Index, taki jak DowJones Futures, i że mieć na nim maksymalnie 1pip spread, nie więcej niż 1 pips, który oferuje dźwignię 1: 200 lub 1: 400, a najlepiej mieć adres prawny, który nie jest PO PUDEŁKO
https://www.forex-instant.com/attachments/1529198057.pngCzy uważasz, że można znaleźć coś, czego szukam? P.s. Pamiętam też teraz, że również handel GCI zezwala na konta mini (dobre!), Paypal na finansowanie (dobre!), Oferują dobrą dźwignię (nie pamiętam, czy 1: 100 czy 1: 200 lub 1: 400, ale w każdym razie dobrze!), oferują kontrakty terminowe na indeksy (dowjones, nasdaq, niekki ... good!), ale na futures DowJones mają więcej spreadu 1pip (nie pamiętam, czy 4 lub 5 pipsów się rozprzestrzeniło, NIE DOBRE!).

Elcagtigador31
09-13-2021 13:34, 13:34
Tak, co brzmi dobrze, ale pochodzi z Rosji i nie akceptują paypal. W każdym razie, nie wiem, czy to, czego chcę, to właśnie przyszłość, widzę, że również northfinance pozwala ci handlować kontraktami terminowymi na nasdaq, i jest wolny jak forex, a także, co robisz, i windsorbrokers, ale czego szukam jest: Broker korzystający z mt4 (lub taki, który go nie używa), który pozwala na używanie mini kont (na przykład 500usd), które akceptują paypal jako opcję finansowania, oferujących indeks CFD Futures Index, taki jak DowJones Futures, i że mieć na nim maksymalnie 1pip spread, nie więcej niż 1 pips, który oferuje dźwignię 1: 200 lub 1: 400, a najlepiej mieć adres prawny, który nie jest PO PUDEŁKO
https://www.forex-instant.com/attachments/1529198057.pngCzy uważasz, że można znaleźć coś, czego szukam? P.s. Pamiętam też teraz, że również handel GCI zezwala na konta mini (dobre!), Paypal na finansowanie (dobre!), Oferują dobrą dźwignię (nie pamiętam, czy 1: 100 czy 1: 200 lub 1: 400, ale w każdym razie dobrze!), oferują kontrakty terminowe na indeksy (dowjones, nasdaq, niekki ... good!), ale na futures DowJones mają więcej spreadu 1pip (nie pamiętam, czy 4 lub 5 pipsów się rozprzestrzeniło, NIE DOBRE!).
Tunra, dzięki za informację o GCI. Wyglądają bardzo interesująco, ale są poza Belize, niewiele lepszej reputacji.

pumuky179
09-13-2021 14:55, 14:55
Witaj, właśnie teraz odkryłem również, że broker FIBO Group używa mt4 i posiada konta cfd, które mogą handlować kontraktami terminowymi na futures, kontrakty futures, kontrakty futures sp500, kontrakty terminowe nikkei, mają dźwignię 1: 200, zezwalają na mini konta i mają 3pip spread dowfutures (dobrze!)! Czy ktoś ma z nimi konto na żywo?

lapg78
09-13-2021 16:16, 16:16
Możesz zajrzeć na XpressTrade (
http://www.xpresstrade.com). Wydają się być bardzo wiarygodnym brokerem futures.

bexxi3
09-13-2021 17:36, 17:36
Cześć wszystkim, ostatnia odpowiedź ma 2 lata i chciałbym zadać to samo pytanie - czy ktoś handluje nasdaq, DJ lub sp500 na żywo? myślę o fxpro, ale nie wiem, czy jego najlepszy wybór spowoduje wiele negatywnych komentarzy w sieci, więc proszę, proszę, somene, doradzić mi jakiegoś brokera do handlu? Dziękuję wam wszystkim

hxulhxuwerhxxdexr
09-13-2021 18:57, 18:57
Cześć wszystkim, ostatnia odpowiedź ma 2 lata i chciałbym zadać to samo pytanie - czy ktoś handluje nasdaq, DJ lub sp500 na żywo? myślę o fxpro, ale nie wiem, czy jego najlepszy wybór spowoduje wiele negatywnych komentarzy w sieci, więc proszę, proszę, somene, doradzić mi jakiegoś brokera do handlu? Dziękuję wam wszystkim
Otwieram live na przetestowanie ich w 2 wątkach tutaj. fxsol aus przeszedł test z bardzo pozytywnymi wynikami ... głównym profesjonalistą oddzielającym go od innego brokera jest: 1. koncentrował się na handlu złotem i cfd 2. pozycja min to 1k usd na złoto, sp500 i forex
https://www.forex-instant.com/bitcoin-talk-and-cryptocurrencies/238-reading-data-web-site-internetreadfile-api.htmloto lista posuwająca się naprzód:
https://www.forex-instant.com/bitcoin-talk-and-cryptocurrencies/162-clock-audio-alert.htmlfxcm-uk cfd: finansowane, nie ma jeszcze obrotu, pozycja min to 40k usd interactivebrokers: acc open, a nie wire in money jeszcze fxpro: acc open, a nie wire in money yet, pozycja min to 4k usd delta-stock: acc eletronically accepted , potrzebuję regularnych plików reg do Europy ... Wiem, że mbt i jakiś makler giełdowy, etrade, sogo, zecco oferuje również handel indeksami ... poza tym jest saxo i kilka innych.