PDA

Zobacz pełną wersję : szachownica EA



LAOgasdo
09-22-2006 14:38, 14:38
Sprawdź to konto na żywo (tylko widok):

Konto na żywo InterbankFX
ID: 13823
Podaj: rtw73

Czyni to EA (), który stale umieszcza KUP i SPRZEDAŻ za każde 10 pipsów ruchu ustawionych wokół ceny przestawnej?

Czy ktoś próbował robić podobne rzeczy? a jeśli tak, to jak bardzo ci się to udało?

pkmilapargok
09-19-2021 17:21, 17:21
Nienawidzę zadawać głupiego pytania ... ale gdzie możesz zalogować się za pomocą tych danych. Czy możesz zamieścić link?

LAOgasdo
09-19-2021 18:42, 18:42
Nienawidzę zadawać głupiego pytania ... ale gdzie możesz zalogować się za pomocą tych danych. Czy możesz zamieścić link?
Kiedy zacząłem, myślałem, że to oczywiste: Interbank FX Live Account Najpierw przejdź do
http://www.interbankfx.com, pobierz ich platformę, a następnie użyj powyższego poświadczenia, aby się zalogować.

lordi91
09-19-2021 20:03, 20:03
Oto jak uzyskać platformę MT4 pod adresem:
http://209.210.238.53/welcome.htm?group=wtafxBędziesz potrzebował MT4, tzn. Nie możesz zalogować się za pomocą MT3. Identyfikator i inwestor odczytują tylko hasło do konta Mike'a: ID: 13823 Hasło do odczytu dla inwestora: rtw73 Po zalogowaniu się do MT4 (które otrzymujesz na Interbankfx.com) musisz wybrać (InterbankFX - Live Account-InterbankFX, LLC) w oknie logowania. To znaczy. to nie jest konto demo. Pozdrawiam Piotr

LAOgasdo
09-19-2021 21:23, 21:23
Chciałbym wiedzieć, czy ktokolwiek inny tutaj próbował, widział lub wiedział, jaki jest rzeczywiście szachowy EA? Interbankfx Live Account ID: 13823 Pass: rtw73 To jest konto na żywo tylko do widoku! Ciągle umieszcza zamówienia kupna i sprzedaży na każde 10 pipsów movememt wokół ceny ustalonej (pivot?). Obecnie mam godzinny (alexander) system przestawny, który działa podobnie, choć nie tak agresywny jak powyższy system. Zrobiłem kilka wygranych na żywo i kilka wygranych (tracąc pipsy, ale zarabiając swapy). Czy ktoś może rzucić światło na powyższy egy, tj. * Logikę stojącą za przeciwnym kupnemsprzedażą, * sukces tego systemu, * czy to jest egy? Dzięki!

adaupkvasdam
09-19-2021 22:44, 22:44
Wygląda na to, że przepaliłeś 30% swojego konta. o co chodzi z tym Burger?

LAOgasdo
09-20-2021 00:05, 00:05
Wygląda na to, że przepaliłeś 30% swojego konta. o co chodzi z tym Burger?
Powyższe konto ibfx nie jest moje; od kogoś, kto demonstruje jego EA; ale ogólnie zarobił pieniądze. Muszę przyznać, że na powyższym rachunku powinien był zamknąć te krótkie pozycje, które składają przeciwko niemu opłaty za wymianę, że nigdy nie będzie w stanie odzyskać. Jednak w moim handlu przestawnym utrzymuję tylko pozycje usdjpy. Jestem pewien, że tracę pips na moim długim usdjpy, ale wygrywając swapy i nadgodziny, usdjpy WILL w końcu wróci do mojej ceny docelowej i wygra również swapy. Co tam? Poza wiadomościami staram się urozmaicić! LOL!
https://www.forex-instant.com/attachments/1529198074.pngIm bada żywopłot, swapy i systemy przestawne.

ixerace89
09-20-2021 01:26, 01:26
Zignoruj ​​ten post, naprawiłem mój problem. Teraz, gdy się zalogowałem i przyjrzałem, muszę przyznać, że są to całkiem przyzwoite wyniki, biorąc pod uwagę, że jest to również jedna para walutowa. Wyobrażam sobie, że dobrze byłoby także na szwajcarskim i euro. Kabel może obracać się trochę za bardzo, aby można było go opanować, ale mogę się mylić.

luasali
09-20-2021 02:46, 02:46
Czy handluje z EA? jeśli tak, byłbym bardzo zainteresowany tym EA. Chciałbym zebrać trochę takich zysków!

oxraygalayso
09-20-2021 04:07, 04:07
Długo rozmawiałem już z BK na ten temat ... Jestem członkiem WTA i intensywnie badałem tę szachownicę egy ... to jest to, co znalazłem w podsumowaniu i JEST PRAWIE IMHO .... 1. Tam nie jest jasna dokumentacja całego systemu. Członkowie od miesięcy domagają się zwięzłego wyjaśnienia, co to jest, bezskutecznie, na forach dyskusyjnych. 2. Koncepcja polega na ciągłym kupowaniu sprzedaży, zabezpieczaniu opcji walutowych, podejmowanych po 11 miesiącach. 3. Opcje mają pokryć twoje wypłaty. 4. Opcje są w stylu europejskim (mogą być wykonywane tylko po wygaśnięciu), więc oferują ograniczoną ochronę przed ... 5. Gdy rynek przekroczy zakres pokrycia opcji (~ 170 pipsów), musisz przestać handlować, a y pogody do czasu odzyskania twój zasięg. 6. Masz pewność, że stracisz więcej niż dokonasz, jeśli przekroczysz zakres opcji. 7. PRZEWIDZIASZ swój zasięg opcji w ramach 11 miesięcy. 8. Zarabiasz pieniądze krótkoterminowo, ale tracisz długoterminowo. Jeśli chcesz, zapłać swoje $$ (w wysokości do 300 $ za członkostwo wkrótce) i sprawdź to sam. Ale PRAWDZIWE informacje są bardzo trudne do uzyskania z WTA. Porozmawiaj ze swoim brokerem opcji. NAPRAWDĘ sprawdzam egy hedgingu. IMHO, (czy powiedziałem to wcześniej), jest to krótkotrwały błysk, który będzie cię gryźć po drodze ... ale to tylko ja ...

oxraygalayso
09-20-2021 05:28, 05:28
Po prostu przesuwają się po wiadomościach. Ich 300 dolarów EA ma następujące ustawienia: dystans do pokonania, cel zysku i stop trailing. to jest to! Jest gorzej, ponieważ kiedyś stoper nie ciągnie się, pozostawiając cię bardziej narażonym niż ty. Zostało to potwierdzone przez mojego przyjaciela programisty handlującego. Ich marketing jest również podejrzany. Słyszysz o tych wielkich wygranych na konkretnych wydarzeniach informacyjnych. Zrobiłem 5.500 dolarów za 20 sekund. Kiedy byłem z nimi, i podczas ich rozmów handlowych, wszyscy, którzy wymieniali bramę, zostali rozdrobnieni. (Już tego nie robię ...) Ale jakoś John zrobił tysiące ze swoim EA ??? Widziałem to raz po raz. Twierdzenia o wielkich zwycięstwach w wydarzeniach, które obserwowałem w akcji cenowej, a każdy okrakiem byłby wzniesiony na grillu. W każdym razie, to wszystko jedno zdanie człowieka, więc proszę, nie bierzcie mnie za autorytet. W każdym programie, systemie lub usłudze pojawią się osoby, które odczuły rozczarowanie ... ale ludzie z rozmów handlowych i posty na forach członkowskich są w dużej części !!!

LMXusegArloka
09-20-2021 06:49, 06:49
Mrkam, mam pytanie dotyczące WTA i jej treści. Od kilku miesięcy otrzymuję jego biuletyn za pośrednictwem poczty elektronicznej i byłem ciekawy, o co chodzi. Ponieważ mówisz, że jesteś członkiem, zastanawiałem się, czy mógłbyś podzielić się rzekomo tajną metodą handlu poza gospodarstwem. Czy to coś więcej niż oklepywanie wiadomości? Widzę wyniki, które publikuje w swoich wiadomościach e-mail, i wyglądają na ludzi, którzy wykorzystują szaloną dźwignię, aby wykonać jeden duży ruch, aby podwoić swoje konto. dzięki