PDA

Zobacz pełną wersję : Spread międzybankowy



thekixxeroxx
08-01-2007 06:36, 06:36
Proszę mi wyjaśnić, dlaczego Interbank tak bardzo zwiększa swój spread, handlowałem na innych platformach i nie robią tego, również filtrują ceny. CZEMU??

arocaoxs
12-18-2021 12:52, 12:52
Proszę mi wyjaśnić, dlaczego Interbank tak bardzo zwiększa swój spread, handlowałem na innych platformach i nie robią tego, również filtrują ceny. CZEMU??
Zakładam, że masz na myśli wzrost spreadów podczas publikacji wiadomości? To powszechne wśród wielu brokerów. Inne są jeszcze gorsze. Niewiele można zrobić z pośrednikami detalicznymi. Zbyt wielu ludzi czerpało zyski podczas szczytów wiadomości. Poszerzając spready, zarabiają więcej i kontrolują handel wiadomościami. I rzeczywiście, platforma IBFX zawiesza się podczas dużych wydań wiadomości od około minuty przed i po. Ale jeśli nie wymieniasz wiadomości, nie jest to duży problem. (Dla siebie przynajmniej) Co masz na myśli mówiąc o filtrowaniu ich cen? Tomek

thekixxeroxx
12-18-2021 14:13, 14:13
Dziękuję za odpowiedź, filtrowanie Mam na myśli sposób, w jaki ceny nie poruszają się tak bardzo, jak na innych platformach (takich jak GCI). Znacznie więcej ruchu. Dzięki