PDA

Zobacz pełną wersję : Brokerzy wprowadzający - bezpieczny?



oxsdragora3913
03-14-2007 14:13, 14:13
Debatuję nad tym, czy użyć IB do założenia konta maklerskiego lub dwóch. Jak niektórzy z was mogą być świadomi, mogą mówić w waszym imieniu i być może otrzymają dla was kilka przywilejów. Ponieważ biznes Forex ma w sobie coś z chmury, czuję, że konieczne jest trochę przesłuchania, zanim rozpocznę proces. Czy kupcy używają tutaj IB, a jeśli tak ... czy wszystko poszło dobrze? Mogą zobaczyć twoje oświadczenie i zapisy (co przeczytałem), czy ten fakt odwraca kogoś? Czy rzeczywiście mogą działać w imieniu twojego konta (pomyślałbym, że nie mogą, ponieważ mam konto w FXCM lub GFT itp.). Czy kontrakty terminowe typu futures mają inny charakter niż IB forex?

Wszelkie dane będą mile widziane. Jak możesz powiedzieć ... Jestem pełen pytań
https://www.forex-instant.com/attachments/1529198165.png

Dzięki-

Zrobiłem szybkie wyszukiwanie tego tematu i nie znalazłem żadnego. Jeśli taki istnieje, moderator powinien skierować mnie do niego.

Widzę podobne wątki po opublikowaniu tej wiadomości. Nie mówią jednak specjalnie o tym, co mnie interesuje.

redolx
07-15-2021 15:52, 15:52
Debatuję nad tym, czy użyć IB do założenia konta maklerskiego lub dwóch. Jak niektórzy z was mogą być świadomi, mogą mówić w waszym imieniu i być może otrzymają dla was kilka przywilejów. Ponieważ biznes Forex ma w sobie coś z chmury, czuję, że konieczne jest trochę przesłuchania, zanim rozpocznę proces. Czy kupcy używają tutaj IB, a jeśli tak ... czy wszystko poszło dobrze? Mogą zobaczyć twoje oświadczenie i zapisy (co przeczytałem), czy ten fakt odwraca kogoś? Czy rzeczywiście mogą działać w imieniu twojego konta (pomyślałbym, że nie mogą, ponieważ mam konto w FXCM lub GFT itp.). Czy kontrakty terminowe typu futures mają inny charakter niż IB forex? Wszelkie dane będą mile widziane. Jak możesz powiedzieć ... Jestem pełen pytań
https://www.forex-instant.com/attachments/1529198165.pngDzięki - zrobiłem szybkie wyszukiwanie tego tematu i nie znalazłem żadnego. Jeśli taki istnieje, moderator powinien skierować mnie do niego. Widzę podobne wątki po opublikowaniu tej wiadomości. Nie mówią jednak specjalnie o tym, co mnie interesuje.
Hi Stock, osobiście nie widzę korzyści w korzystaniu z IB .... niektórzy mają możliwość dodania większej ilości spreadu dla swoich klientów. Wygląda na to, że KAŻDY może być IB dla niektórych firm FX ... czy naprawdę tego chcesz? Powiedziałbym, że tylko IB mógłbym rozważyć EFX jako IB dla MBT, ponieważ oferują one 50% zniżki na pakiet wykresów, a MBT nie oferuje żadnego, od niedawnego połączenia do MBT. To zawsze może się zmienić. Jakie profity szukasz? Zawsze możesz poprosić o dodatkowe korzyści. Choć będziesz potrzebować ładnie opłaconego konta. FXCM oferuje bonusy za konto o wartości ponad 25 tys. (Pakiet Gold), ALE ... opuściłem FXCM, gdzie są przyzwoite dla transakcji typu carry tradepozycji długoterminowych (robię to tylko z oprocentowaniem długoterminowym), chociaż spready są zbyt szerokie dla krótszych terminów handel. Dukascopy jest przyzwoitym brokerem ... dobre spready i niska prowizja to zysk, chociaż będziesz potrzebował minimum 50 tys., A mój minimalny rozmiar transakcji to 250 tys. Mam nadzieję że to pomoże....

Laretacagtexx
07-15-2021 17:12, 17:12
Debatuję nad tym, czy użyć IB do założenia konta maklerskiego lub dwóch. Jak niektórzy z was mogą być świadomi, mogą mówić w waszym imieniu i być może otrzymają dla was kilka przywilejów. Ponieważ biznes Forex ma w sobie coś z chmury, czuję, że konieczne jest trochę przesłuchania, zanim rozpocznę proces. Czy kupcy używają tutaj IB, a jeśli tak ... czy wszystko poszło dobrze? Mogą zobaczyć twoje oświadczenie i zapisy (co przeczytałem), czy ten fakt odwraca kogoś? Czy rzeczywiście mogą działać w imieniu twojego konta (pomyślałbym, że nie mogą, ponieważ mam konto w FXCM lub GFT itp.). Czy kontrakty terminowe typu futures mają inny charakter niż IB forex? Wszelkie dane będą mile widziane. Jak możesz powiedzieć ... Jestem pełen pytań
https://www.forex-instant.com/attachments/1529198165.pngDzięki - zrobiłem szybkie wyszukiwanie tego tematu i nie znalazłem żadnego. Jeśli taki istnieje, moderator powinien skierować mnie do niego. Widzę podobne wątki po opublikowaniu tej wiadomości. Nie mówią jednak specjalnie o tym, co mnie interesuje.
jeśli twój handel dużymi pieniędzmi ib ma zalety, jeśli chodzi o dźwignię, na przykład, jeśli pójdziesz z vcapfutures, dasz ci dźwignię 100: 1, a oni lub ib dla czarownicy manfx i fcstone dają tylko 30: 1 i niższą dźwignię . więc zależy od tego, czego szukasz również tam atcbrokers.

cagti37
07-15-2021 18:33, 18:33
jeśli twój handel dużymi pieniędzmi ib ma zalety, jeśli chodzi o dźwignię, na przykład, jeśli pójdziesz z vcapfutures, dasz ci dźwignię 100: 1, a oni lub ib dla czarownicy manfx i fcstone dają tylko 30: 1 i niższą dźwignię . więc zależy od tego, czego szukasz również tam atcbrokers. Dlaczego uzyskujesz niższą dźwignię w porównaniu z innymi?

Igacipk99
07-15-2021 19:54, 19:54
Debatuję nad tym, czy użyć IB do założenia konta maklerskiego lub dwóch. Jak niektórzy z was mogą być świadomi, mogą mówić w waszym imieniu i być może otrzymają dla was kilka przywilejów. Ponieważ biznes Forex ma w sobie coś z chmury, czuję, że konieczne jest trochę przesłuchania, zanim rozpocznę proces. Czy kupcy używają tutaj IB, a jeśli tak ... czy wszystko poszło dobrze? Mogą zobaczyć twoje oświadczenie i zapisy (co przeczytałem), czy ten fakt odwraca kogoś? Czy rzeczywiście mogą działać w imieniu twojego konta (pomyślałbym, że nie mogą, ponieważ mam konto w FXCM lub GFT itp.). Czy kontrakty terminowe typu futures mają inny charakter niż IB forex? Wszelkie dane będą mile widziane. Jak możesz powiedzieć ... Jestem pełen pytań
https://www.forex-instant.com/attachments/1529198165.pngDzięki - zrobiłem szybkie wyszukiwanie tego tematu i nie znalazłem żadnego. Jeśli taki istnieje, moderator powinien skierować mnie do niego. Widzę podobne wątki po opublikowaniu tej wiadomości. Nie mówią jednak specjalnie o tym, co mnie interesuje.
IB są tylko korzyścią dla przedsiębiorcy. IB mają zazwyczaj większy wpływ na firmy zajmujące się transakcjami, z którymi współpracują, ze względu na ilość prowadzonej działalności. Jeśli w jakikolwiek sposób wystąpi problem z Twoim kontem, jesteś o wiele lepiej z IB na swojej stronie, aby pomóc go rozwiązać. Ogromnym atutem, który niektóre oferty IB stanowią rabat handlowy - część spreadu zostaje zwrócona klientowi w KAŻDYM handlu, który dokonuje. Tak więc, jeśli klient transakcji FXCM, FXDD, GAIN lub nawet MB Trading, może spodziewać się zwrotu 3 $ -5 $ na każdej transakcji, niezależnie od wyniku transakcji. Osobiście wiem, że klienci płacą mniej i mają lepsze doświadczenia handlowe w niektórych IB niż wtedy, gdy zamiast tego idą bezpośrednio do firmy traderskiej. Nie zamierzam spamować na forum, więc PM mnie po więcej informacji.

ccecilaygm
07-15-2021 21:15, 21:15
StockKay: o ile mi wiadomo, IB nie mogą trzymać pieniędzy klienta (przynajmniej nie w stanach). Po prostu zbierają klientów i przekazują je maklerowi - i otrzymują za to wynagrodzenie. Więc IB są tak bezpieczne, jak broker, do którego wprowadzają.

Igacipk99
07-15-2021 22:36, 22:36
StockKay: o ile mi wiadomo, IB nie mogą trzymać pieniędzy klienta (przynajmniej nie w stanach). Po prostu zbierają klientów i przekazują je maklerowi - i otrzymują za to wynagrodzenie. Więc IB są tak bezpieczne, jak broker, do którego wprowadzają.
To prawda, IB nie mają i nie powinny trzymać twoich pieniędzy. IB POWINIEN jednak zapewniać jakąś usługę o wartości dodanej do korzystania z nich jako IB. Otrzymują rekompensatę za pośrednictwem spreadu w Twoich transakcjach - i IMO, powinien oddać część z powrotem traderom, którzy ich używają. Ponadto, jak już powiedziałem w kilku wątkach, IB ma tendencję do uzyskiwania większej dźwigni, jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów, i może naprawdę dać ci korzyść z wątpliwości, gdy pojawia się konflikt.

ccecilaygm
07-15-2021 23:56, 23:56
BostonForex: czy IB zwykle otrzymują informacje o kontach swoich klientów, takie jak historia transakcji i tak dalej?

alberpk44parra
07-16-2021 01:17, 01:17
Chociaż jest to temat nieco mniejszy, wierzę, że to również oznacza prowadzenie interesów z IB # 8217; s .., od 21 grudnia słyszałem, że wszystkie IB muszą być zarejestrowane w NFA i powinny mieć również czapkę sieciową, ale # 8217; Wydaje się, że znajdują jakieś twarde dowody potwierdzające ten fakt ... Czy ktokolwiek o tym wiedział, wypełnij nas wszystkich ...

aspksparla
07-16-2021 02:38, 02:38
Chociaż jest to temat nieco mniejszy, wierzę, że to także białko w prowadzeniu interesów z IB. Od 21 grudnia słyszałem, że wszystkie IB muszą być zarejestrowane w NFA i powinny mieć również czapkę sieciową, ale nie wydaje mi się, żeby znajdowała jakąś trudność dowody potwierdzające ten fakt ... Czy ktoś wie o tym, napisz do nas ...
Wszystkie ib w USA (tylko) i muszą mieć 45000 $.

ahorameveg
07-16-2021 03:59, 03:59
Jako sam IB mogę powiedzieć, że istnieje wiele korzyści, które można uzyskać, jeśli znajdą odpowiedni IB do swoich potrzeb. Ma to kluczowe znaczenie, ponieważ nie wszystkie IB są takie same. Niektórzy mogą nie chcieć widzieć swojego konta, niektórzy to robią. To wszystko zależy. Niektórzy chcą, aby IB mogli pomóc im w nauce handlu, niektórzy chcą IB, aby pomóc im w utrzymaniu prawidłowego zarządzania ryzykiem, niektórzy (jeśli nie wszyscy) chcą odrzucić spread, itd. zapytaj, czym są i nie są gotowi zrobić, a następnie podejmij decyzję, czy wydaje się, że będzie Ci to przydatne. Zgodnie z ogólną zasadą unikaj prób wywierania na ciebie presji.

poxxoxripkbwsag
07-16-2021 05:19, 05:19
Wszystkie ib w USA (tylko) i muszą mieć 45000 $.
Czy istnieje link do tego z dowolnego źródła oficjalnego typu? Krążyło wiele plotek i naprawdę chcę zobaczyć rzeczywiste dowody.

Asakis78
07-16-2021 06:40, 06:40
wszyscy IB zarabiają na twoim handlu. Niektóre witryny oferują rabat (są gotowi zapłacić ci niewielką część pieniędzy, które następnie płaci pośrednik). Naprawdę pomaga ci odzyskać trochę więcej. Mówię, po prostu odrób pracę domową i wybierz, kogo chcesz ... na pewno możesz pomóc pewnej firmie, dając im przychód IB, ale tak naprawdę, jeśli wiesz jak handlować, zrobisz wystarczająco dużo, aby nie martwić się o małą kwotę, którą firma wróci do ciebie jako rabat.

aspksay.13311
07-16-2021 08:01, 08:01
Czy IB może zobaczyć twoje transakcje i handlować przeciwko tobie w dowolny sposób, kształt lub formę? To mnie martwi.

Igacipk99
07-16-2021 09:22, 09:22
Czy IB może zobaczyć twoje transakcje i handlować przeciwko tobie w dowolny sposób, kształt lub formę? To mnie martwi.
IB nie powinny i nigdy nie powinny trzymać twoich środków. W związku z tym nie ma możliwości handlu przeciwko tobie. Nie mają kontroli nad zarządzaniem ryzykiem biurowym FCM. Jednak w większości domów maklerskich IB jest dostarczane z zapleczem (MetaManager od firm takich jak FXDD lub CMS), gdzie IB może zobaczyć wszystkie Twoje transakcje w czasie rzeczywistym. Ale co mogą z tym zrobić? Spróbuj naśladować swój handel? Bardzo mało prawdopodobne, że będą musieli siedzieć cały dzień i obserwować twoje transakcje - niemożliwe.

davidyadelisa
07-16-2021 10:42, 10:42
Czy IB może zobaczyć twoje transakcje i handlować przeciwko tobie w dowolny sposób, kształt lub formę? To mnie martwi.
IB są po prostu „sprzedawcami” próbującymi zarobić trochę pieniędzy na rynku, łącząc dwie zainteresowane strony. I nic więcej.