PDA

Zobacz pełną wersję : System Swef



luas
06-07-2008 13:29, 13:29
Oto najnowsza wersja tej metody.

Został zmieniony kilka razy od początku wątku, więc zostałem poproszony o zaoszczędzenie czasu przez ciągłe publikowanie aktualnej metody w tym wpisie numer jeden.

Fxstu # 8217;

1. Wszystkie transakcje są oparte na wysokiej lub niskiej świecy, która właśnie się zamknęła. Używam GBPUSD, ale każda para wydaje się działać.

2. Jeśli zasięg świecy wyzwalającej jest mniejszy niż 90 pipsów, nie wymieniam jej.

3. Używam wykresu dziennego. Zanim zacznę sekwencję transakcji, zapisuję na kartce poziom kapitału na moim koncie. Najlepiej, aby zamówienia były składane w chwili rozpoczęcia nowej świecy. Jednakże, ponieważ nie zawsze jestem o północy, następny dzień jest w porządku.

Spodnie długie

MACD na wczorajszej świecy musi być powyżej zera. Wczoraj świeca musiała się zamknąć powyżej 10 EMA

Wczoraj # 8217; s blisko - LSMA musi być zielony.

Umieszczamy długi w najniższej cenie świecy, która właśnie się zamknęła.
Weź zysk 100.

Kupuję tylko wtedy, gdy 10 ema jest powyżej LSMA

Nie przerywaj y, ale jeśli kapitał na całym rachunku spadnie o 500 poniżej kapitału własnego na moim kawałku papieru, zamykam wszystkie transakcje.


Szorty

MACD na wczorajszej świecy musi być poniżej zera.

Wczoraj # 8217; świeca musiała się zamknąć poniżej 10 EMA.

Wczoraj # 8217; s blisko - LSMA musi być czerwony.

Umieszczamy krótki w najwyższej cenie świecy, która właśnie się zamknęła.
Sprzedaję tylko wtedy, gdy 10ema jest poniżej LSMA.


Jeśli mam 5 oczekujących transakcji, anuluję najstarszy oczekujący handel. Tak więc maksymalna liczba oczekujących transakcji wynosi 4.

Jeśli MACD jest powyżej zera, wszystkie oczekujące transakcje sprzedaży są anulowane.

Jeśli MACD jest poniżej zera, wszystkie oczekujące kupony są anulowane.

JEŚLI LSMA jest czerwona, anuluję wszystkie oczekujące kupuje sygnały # 8211; jeśli zielony anuluję wszystkie sprzedaje.

Każdego dnia o 16:00 czasu londyńskiego włączam komputer, jeśli mój kapitał jest wyższy niż kwota zapisana na moim papierze, zamykam wszystkie otwarte pozycje i anuluję wszystkie oczekujące zlecenia.

Opcjonalna dodatkowa reguła.
Można handlować Swefem, otwierając dwie partie za każdym razem, gdy otrzymamy sygnał.
Zamykamy numer jeden zgodnie z normalnymi zasadami.
Moglibyśmy ustawić numer 2, aby się złamać (opcjonalnie)
Zamykamy numer 2, gdy LSMA obraca się przeciwko naszemu numerowi 2.

Oxswl
11-27-2021 05:39, 05:39
Brzmi dobrze. dziękuję za udostępnienie. proszę, możesz opublikować kilka wykresów (dla lepszego widoku) i swojej wydajności? jak długo dokładnie to handlujesz? z góry dziękuję, pozdrawiam z Niemiec.

Voidghape
11-27-2021 06:59, 06:59
Nie przestawaj tracić? Dzięki systemowi wiesz, co możesz wygrać, nie wiesz, co możesz stracić ...

luas
11-27-2021 08:20, 08:20
1 Załącznik (y) Próbuję przesłać wykres, aby pokazać, jak system mógł handlować w zeszłym tygodniu na GBPUSD. Zrobiłem ten wykres dzisiaj i nie zamieniłem go na żywo. Myślę, że z grubsza wyniki 9 transakcji na wykresie były następujące: 1 Kup 9756 out 9811 profit 55 2. Kup 9712 out 9812 zysk 100 3. Kup 9704 out 9804 zysk 100 4. Kup 9672 out 9694 zysk 22 5. Kup 9681 out 9694 profit 13 6. Kup 9729 nadal wykazując zysk 1 0 2 2 7. Kup 9596 z 9696 zysku 100 8. Sprzedaj 9637 nadal otwarty 9. Sprzedaj 9595 nadal otwarty
https://www.forex-instant.com/cryptocurrencies-and-commodities/87-program-prepaired-pay-$$.html

luas
11-27-2021 09:41, 09:41
Dziękujemy za komentarz Melpheos. Nie opublikowałem jeszcze całego systemu na tym forum. Jeśli uda mi się uzyskać pomoc w postaci EA, w końcu ujawnię wszystko, co mam. W tej chwili bardziej interesuje mnie doskonalenie wpisów i osiąganie poziomów zysku. Przynajmniej kupuję pullbacki w trendzie wzrostowym i sprzedam pullbacki w trendzie spadkowym. Z ograniczonych testów, które przeprowadziłem, wydaje się, że system jest bardzo aktywny i wydaje się, że wytwarza bardzo ładne transakcje. Zyski są regularnie pobierane. Nie pozwolę, aby transakcje przynoszące y działały na zawsze. Nie bardzo zależy mi na dokładnym ustalaniu stop dla każdej transakcji, ale szukam wyjścia z zagregowanych wszystkich moich pozycji.

1977
11-27-2021 11:02, 11:02
Dziękujemy za komentarz Melpheos. Nie opublikowałem jeszcze całego systemu na tym forum. Jeśli uda mi się uzyskać pomoc w postaci EA, w końcu ujawnię wszystko, co mam. W tej chwili bardziej interesuje mnie doskonalenie wpisów i osiąganie poziomów zysku. Przynajmniej kupuję pullbacki w trendzie wzrostowym i sprzedam pullbacki w trendzie spadkowym. Z ograniczonych testów, które przeprowadziłem, wydaje się, że system jest bardzo aktywny i wydaje się, że wytwarza bardzo ładne transakcje. Zyski są regularnie pobierane. Nie pozwolę, aby transakcje przynoszące y działały na zawsze. Nie bardzo zależy mi na dokładnym ustalaniu stop dla każdej transakcji, ale szukam wyjścia z zagregowanych wszystkich moich pozycji.
Powodzenia w tym! Wiele razy myślałem o podobnym egy, ale nigdy nie mogłem zrozumieć SL i TP. Prawie każdy handel będzie w pewnym momencie opłacalny, ale nigdy nie wiadomo, kiedy wziąć zyski. Jeśli uzyskasz niewielkie zyski, Twoje y przewyższą je. Ale jeśli czekasz na duże zyski, wiele transakcji może stać się przegranymi. Będę dalej oglądać!

luas
11-27-2021 12:22, 12:22
Wczoraj miałem 4 zwycięskie transakcje i żadnych przegranych. Dzisiaj złożyłem zlecenie sprzedaży na GBPUSD na 1,9799.

DayviX374
11-27-2021 13:43, 13:43
Wczoraj miałem 4 zwycięskie transakcje i żadnych przegranych. Dzisiaj złożyłem zlecenie sprzedaży na GBPUSD na 1,9799.
Hmm .. Ciekawe ... Więc po prostu umieszczasz zamówienia z limitem? Dbaj o to, by podzielić się tym, ile zamówień złożyłeś wczoraj, a które zostały zrobione? Ponadto, dlaczego potrzebujesz EA do tego? To raz dziennie, prawda?

Asakis78
11-27-2021 15:04, 15:04
Powodzenia w tym! Wiele razy myślałem o podobnym egy, ale nigdy nie mogłem zrozumieć SL i TP. Prawie każdy handel będzie w pewnym momencie opłacalny, ale nigdy nie wiadomo, kiedy wziąć zyski. Jeśli uzyskasz niewielkie zyski, Twoje y przewyższą je. Ale jeśli czekasz na duże zyski, wiele transakcji może stać się przegranymi. Będę dalej oglądać!
Sekretem uniemożliwiającym Twojemu kontu oglądanie dużych wypłat jest użycie części ułamkowych. Jeśli handlujesz wieloma parami, używaj bardzo małych partii i szukaj% za dzień, a nie sumy Pipsów dziennie. Na przykład: otwieracie dziś 5 transakcji, wszystkie mówią, 0,50 a pip (50 centów) 3, aż do 100 TP pozostałe 2 są ujemne, zarobiłeś 150,00 USD za dzień, zamknąłeś drugi 2-negatywny wynik przez kilka dni, aż wróci trend LONG TERM, a następnie zamkniesz je w górę zysków, zobacz długi termin EURUSD potem daj mu kilka dni, a w końcu wrócisz do zysków. Będę handlował tylko długimi transakcjami trendu tern bez zatrzymania w ten sposób, że wiesz, że powróci szybciej niż walka z trendem, jeśli użyjesz zbyt dużej liczby partii, a wtedy potrzebujesz Zatrzymaj się, jeśli użyjesz małych części ułamkowych, jeśli będziesz sprytny, możesz wytrzymać kilka dni lub nawet kilka tygodni w tej branży. Szukam% .... nie PIPS.

luas
11-27-2021 16:25, 16:25
Składam tylko jedno zamówienie dziennie, ale mogę otrzymać 4 wypełnienia w ciągu dnia lub więcej, jeśli zamówienia z poprzednich dni czekają na wypełnienie. Wczorajsze wypełnienia były wszystkie GPBUSD 1.9712 zamknięte za 17 pipsów 1.9756 zamknięte za 55 pipsów 1.9758 zamknięte za 59 pipsów 1.9732 zamknięte za 34 pipsy Razem 165 pipsów - jestem teraz płaski. Nigdy nie powiedziałem, że ten sysyem nie ma zatrzymania ani ochrony konta. Szukam E.A. tak, że wszystkie moje otwarte transakcje zostaną zamknięte wewnątrz paska, jeśli mam łączny zysk 500 pipsów na otwartych transakcjach. EA powinien również zamknąć wszystkie oczekujące transakcje. Nie mogę tego zrobić w środku nocy! Będą również warunki, kiedy chciałbym zamknąć niektóre lub wszystkie transakcje, jeśli moje y są poza moim numerem systemu. Rozumiem również, że gdybym miał EA, mógłbym przetestować i zoptymalizować system. P.S. Widzę, że transakcje pokazane na wykresie, które zamieściłem na drugi dzień, zostałyby teraz zamknięte z zyskiem. Jestem pewien, że ten system nie jest doskonały, ale jak dotąd nie widziałem powodu, aby zrezygnować z projektu.

Gamlhasa
11-27-2021 17:45, 17:45
Jak długo pozostawisz swoje oczekujące transakcje na brak wypełnienia?

luas
11-27-2021 19:06, 19:06
Zamykam wszystkie moje oczekujące transakcje za każdym razem, gdy zamykam wszystkie otwarte transakcje. Nie chcę, aby cały ładunek oczekujących transakcji czekał na zmianę podczas zmiany trendu.

luas
11-27-2021 20:27, 20:27
Właśnie spojrzałem na dzisiejszy 15-minutowy wykres GBPUSD. Szczury! - Naprawdę żałuję, że nie korzystałem z mojego systemu, aby wybrać transakcje na moim koncie na żywo! Do tej pory wygrałbym po wygranej. Prawdopodobnie fuks? W każdym razie na razie będę trzymać się Dailies.

Melasay
11-27-2021 21:48, 21:48
Właśnie spojrzałem na dzisiejszy 15-minutowy wykres GBPUSD. Szczury! - Naprawdę żałuję, że nie korzystałem z mojego systemu, aby wybrać transakcje na moim koncie na żywo! Do tej pory wygrałbym po wygranej. Prawdopodobnie fuks? W każdym razie na razie będę trzymać się Dailies.
Spread prawdopodobnie zjadłby cię na wykresie 15M. Nie myślisz?

luas
11-27-2021 23:09, 23:09
Rozprzestrzenianie się nie będzie problemem w ciągu 15 minut (dzisiaj) Zamykam transakcje, gdy trafię w cel lub po prostu, gdy handel jest opłacalny. Próbowałem dzisiaj kilku transakcji na moim prawdziwym koncie Oanda przez 15 minut, cel 10 pip sprawił, że oba cele bardzo szybko. Nadal uważam, że jest to system wykresów dziennych, ale to są pierwsze dni. Dzisiejsze 15 minutowe transakcje były po prostu dla zabawy. Jutro będę bardziej zdyscyplinowany. Staram się unikać rozrywek. Jeśli jesteś naprawdę zainteresowany, możesz wypróbować kilka transakcji demo na wykresie 15 0r 30 minut.

luas
11-28-2021 00:29, 00:29
Spread prawdopodobnie zjadłby cię na wykresie 15M. Nie myślisz?
Jak powiedziałem, nie chcę się rozpraszać w kierunku wykresów 15-minutowych, ale myślisz o tym. Myślę, że gdybym był zaniepokojony rozprzestrzenianiem się w krótszych ramach czasowych, złożyłbym moje zamówienie na poprzedniej wysokości plus spread. tj. zamiast sprzedawać po 1.9712, dodałbym spread i sprzedałbym na 1.9716. Założę się, że wciąż otrzymujemy prawie zwykłą liczbę wypełnień. Tylko myśl.

luas
11-28-2021 01:50, 01:50
Nie mam otwartych transakcji, ale są dwa oczekujące zlecenia. Oba GBPUSD Sprzedają 1.9799 Sprzedaj 1.9741 Byłbym zaskoczony, gdybyśmy się dzisiaj zapełnili.

sumessais
11-28-2021 03:11, 03:11
przede wszystkim ... ciekawy bieżnik, który zrobiłeś tutaj przy kupowaniu i sprzedawaniu na dipach, więc jeśli rozumiem system, masz teraz 5 oczekujących zamówień na gbpusd? wszystkie sprzedają zamówienia na 1.9800.1.9740.1.9666,1.9634 i na 1.9511

Xidayszo
11-28-2021 04:32, 04:32
Próbuję przesłać wykres, aby pokazać, jak system mógł handlować w zeszłym tygodniu na GBPUSD. Zrobiłem ten wykres dzisiaj i nie zamieniłem go na żywo. Myślę, że z grubsza wyniki 9 transakcji na wykresie były następujące: 1 Kup 9756 out 9811 profit 55 2. Kup 9712 out 9812 zysk 100 3. Kup 9704 out 9804 zysk 100 4. Kup 9672 out 9694 zysk 22 5. Kup 9681 out 9694 profit 13 6. Kup 9729 nadal wykazując zysk 1 0 2 2 7. Kup 9596 z 9696 zysku 100 8. Sprzedaj 9637 nadal otwarty 9. Sprzedaj 9595 nadal otwarty
Spojrzałem na twój wykres. Ten wykres jest podobny do EuroX2 EA.

rompeperokeg
11-28-2021 05:52, 05:52
spowoduje to szybkie wysadzenie Twojego konta, będzie nadal dodawać złe pozycje. dobra próba, ale myślę, że wraca do deski kreślarskiej

gimokoxrc97
11-28-2021 07:13, 07:13
Lubię EA, przynajmniej dla wpisów. Gdybyś mógł zrobić jeden dla tego systemu, byłoby świetnie!

Cześć chłopaki! W końcu wróciłem do cywilizacji. czy ktoś może mi powiedzieć, co należy zrobić dla EA? czas wrócić do biznesu. Twoje zdrowie. pozdrowienia, Zen

Cześć chłopaki! W końcu wróciłem do cywilizacji. czy ktoś może mi powiedzieć, co należy zrobić dla EA? czas wrócić do biznesu. Twoje zdrowie. pozdrowienia, Zen

olaxxok
11-28-2021 08:34, 08:34
Witaj, Proszę zaktualizować EA z tym dodatkowym filtrem i regułami: 1Na wykresie 4H, po tym jak Stoch dziennego wykresu przekroczy, kup po zamknięciu każdej czerwonej świecy 4H. 2W przeciwnym razie, po przejściu Stoch dziennego wykresu, sprzedaj za blisko każdej zielonej świecy 4H. Przestań handlować i czekaj na następny krzyż Stocha po zebraniu wystarczającej ilości pipsów (naprawdę nie wiem, zależy od par.) Spróbuj. Jest to handel krótkoterminowy. Mam nadzieję, że to zadziała. Wystarczy użyć najmniejszego rozmiaru. Przy okazji, myślę, że nie powinniśmy handlować, gdy nadchodzą wielkie wiadomości. Dziękuję fxstu za dobrą pracę. Trzymaj to, aby pomóc nowicjuszowi jak ja.

aspksakdrusk
11-28-2021 09:55, 09:55
1 Załącznik (s) Hi Fxstu, I # 8217; m ponownie, z innym przykładowym komentarzem. Wielkie dzięki za udostępnienie tego niesamowitego systemu. Nie przetestowałem wystarczająco dużo konfiguracji, aby całkowicie przekonać się, że jest on ogólnie opłacalny, ale wygląda bardzo obiecująco. Tak długo, jak trend się utrzyma, SWEF zarobi dużo pieniędzy. IMHO wpisy są oryginalne i doskonałe. Kryteria konfiguracji, tj. MACD (8,17,9) gt; 0 i świeca zamknij gt; EMA (10) gt; green LSMA (34) (dla transakcji długich, vice versa dla krótkich), zapewnia, że ​​wpisy pojawiają się tylko wtedy, gdy trend jest silny, a wpis w dziennej niskiej świecy (długie transakcje) jest równoznaczny z wpisami przy pullbackach, przy niskiej ofercie świec dorozumiane wsparcie. Z tego, co widziałem, kiedy trend zmienia kierunek, EMA (10) na ogół najpierw przekracza LSMA (34), a następnie LSMA (34) zmienia kolor, a następnie MACD przecina linię środkową. Ta kombinacja świetnie radzi sobie z trzymaniem nas z dala od praktycznie wszystkich okresów bocznych lub nieokreślonych. Najważniejszy obszar leży przy wyjściach. Ostateczne wpisy otrzymają # 8220; uwięziony # 8221; na końcu trendu. IMHO kluczem jest to, jak szybko możemy wyjść z tych transakcji, bez zmiany zasad, aby stracić nienależny zysk, który zostałby osiągnięty (podczas gdy trend jest na miejscu). Jeśli jednak uda nam się wykazać, że w sumie zyski osiągnięte podczas trendu są wystarczająco duże, aby przezwyciężyć y, gdy trend się odwraca, SWEF jest opłacalnym systemem, bez zmiany jakichkolwiek zasad wyjścia. Poniższa tabela (losowo wybrana sekcja) ma nadzieję, że te punkty będą widoczne. Świece, które spełniają kryteria wejścia (zakładając, że dobrze rozumiem zasady), mają kręgi na niskimwysokim poziomie, oznaczające możliwy punkt wejścia, powinny wyceniać wycofanie (w trendzie wzrostowym) lub rajd (podczas trendu spadkowego), aby uruchomić wejście. Świeca nr 1 spełnia niezbędne kryteria wejścia, ale cena nigdy nie wraca wystarczająco daleko, aby ją uruchomić. # 2 zostaje wyzwolony przez # 3 i osiąga swój cel zysku 100 pipsów tego samego dnia (tj. Podczas # 3). # 3, # 4, # 5 wszystkie zostają uruchomione przez # 7 i osiągają swój cel zysku tego samego dnia. # 6 nie spełnia kryteriów wejścia (mniej niż 90 pipsów). # 7 i # 8 spełniają kryteria wejścia, ale nigdy nie zostaną uruchomione. # 9 zostaje wyzwolony przez # 10 i osiąga swój cel zysku podczas ruchu # 11. # 10 zostaje wyzwolony przez # 11 i osiąga swój cel zysku podczas ruchu # 12. Teraz zaczyna być interesujący. Osiągnęliśmy duży zysk, ale trend się zmieni. # 13 zostaje wyzwolony przez # 14. # 11, # 12 i # 14 zostały uruchomione przez # 15. W dniu 15 EMA (10) spada poniżej LSMA (34), więc nie ma już długich wpisów. To # 8217; dobrze! Świeca # 16 # 8220; ratuje # 8221; wpisy na # 11 i # 12, ponieważ osiągają swoje cele zysku 100 pip. Wpis na # 14 nie osiąga celu o zaledwie 2 pipsy (należy jednak pamiętać, że moim brokerem jest Alpari, GMT 2, może być inaczej w przypadku innych brokerów). Jednakże, po przejściu do wykresu H1, zauważam, że przy 1600 GMT cena wynosi 2,0200 (brązowylinia pozioma), a wynikiem netto wszystkich 4 transakcji (# 11, # 12, # 13, # 14) jest 25 # 8211; 52 100 100 = 73, więc jesteśmy w stanie zamknąć wszystkie 4 z zysk netto! To # 8217; s zakładając, że rozumiem zasady poprawnie # 8211; Fxstu, proszę potwierdzić. W tym scenariuszu świeczka # 16 uratowała nas. W przeciwnym razie zostalibyśmy złapani przez maksymalnie 4 otwarte transakcje na zmianę trendu. IMHO, kluczem jest to, jak szybko moglibyśmy wyjść z tych transakcji. Jeśli zaczekamy na zmianę koloru w LSMA (34), wtedy # 8217; nie aż do końca # 17, w którym momencie y są poważne. O 1600 GMT na świecy # 17, cena = 1,9836 (pomarańczowa linia). Ogólny wynik to a 1130 pip. Od tego czasu gt; 500 pipsów, zamknęlibyśmy tutaj wszystkie pozycje. To, jak okropne mogło to być (przepraszam, ale chciałem wyczuć najgorszy scenariusz). Gdybyśmy wyszli, gdy EMA (10) przekroczy LSMA (34), to wcześniej bylibyśmy na jednej świecy. OK, pozwól # 8217; wznowić przejście. Nie można wprowadzać więcej wpisów do # 25. # 26 zostaje wyzwolony przez # 27 i osiąga swój cel zysku podczas ruchu # 28. # 27 zostaje wyzwolony przez # 28 i osiąga swój cel zysku podczas ruchu # 31. # 28 i # 29 nie spełniają kryteriów wejścia (zamykają się powyżej EMA (10)). # 30 i # 31 spełniają kryteria wejścia, ale nigdy nie zostaną wyzwolone (LSMA (34) zmieniło kolor na żółty w momencie, gdy # 39 przenika ich odpowiednie maksima). # 32 zostaje wyzwolony przez # 33 i osiąga swój cel zysku podczas ruchu # 34. # 33 zostaje wyzwolony przez # 35 i osiąga swój cel zysku podczas ruchu # 36. # 34 nie spełnia kryteriów wejścia (mniej niż 90 pipsów). # 35 i # 36 są uruchamiane przez # 38. O 1600 GMT cena # 40 wynosi 1.9811 (linia karmazynowa), dając nam 83 # 8211; 45 = netto 38, więc zamknęlibyśmy obie transakcje z całkowitym zyskiem. Żadna ze świec z lat 37 nie spełnia wszystkich kryteriów wejścia. Gdybym więc zastosował się do wszystkich zasad (zakładając, że dobrze to rozumiem), nie wystąpiłyby żadne y w tym 2-miesięcznym okresie, a my zapewnilibyśmy całkiem niezły zysk. (BTW, nie jestem zbytnio zaniepokojony scenariuszem wokół # 14, ponieważ # 8217; jest barem zewnętrznym, a # 8211; używaniem mojego innego systemu # 8211; ). Należy również zauważyć, że w przypadku niektórych transakcji, które osiągnęły cele 100 pipsów, mogły zostać zamknięte wcześniej, jeśli kapitał własny przyniósł zysk, o 1600 GMT, zmniejszając tym samym ogólny zysk. SWEF jest bardzo obiecujący, przynajmniej na podstawie testów wizualnych, które wykonałem. Zasady są dość skomplikowane i potrzeba trochę odwagi, aby je wymienić (czekając, aż negatywne transakcje powrócą z powrotem do zysku), ale ogólny wynik może być tego wart. Dzięki, Fxstu !!
https://www.forex-instant.com/attachments/1530403500.jpgDavid
https://www.forex-instant.com/attachments/153040351116494059.jpg

giraldiso99
11-28-2021 11:16, 11:16
Nie, nie zapomniałem o tym systemie. był zajęty innym EA i moją dzienną pracą. ale jestem gotowy, aby wprowadzić nowe zasady dla Swef EA. po prostu daj mi dzień lub pozdrawiam, Zen

aspksakdrusk
11-28-2021 12:36, 12:36
1 Załącznik (y) Wszystkie świece po lewej stronie # 1 nie spełniają kryteriów (MACD gt; 0). # 1 jest wyzwalany przez # 2 i spełnia cel zysku podczas ruchu # 3 # 8217 (66 pipsów przy 1600 GMT). # 2 nie spełnia kryteriów (zamyka się powyżej EMA). # 3 do # 7 wszystkie spełniają kryteria, ale nigdy nie zostaną uruchomione. # 8 zostaje wyzwolony przez # 9 i spełnia cel zysku podczas ruchu # 9 # 8217 (67 pipsów przy 1600 GMT). # 9 nie # 8217; t zostaje wyzwolony (zostaje anulowany, gdy # 11 zamyka wszystkie inne w zysku). # 10 zostaje wyzwolony przez # 11 i spełnia cel zysku podczas ruchu # 11 # 8217 (89 pipsów przy 1600 GMT). # 11 zostaje uruchomiony przez # 12. # 12 zostaje wyzwolony przez # 13. EMA następnie przechodzi przez LSMA, więc nie ma już żadnych szortów. Teraz # 11 i # 12 to # 8220; uwięziony # 8221; pod koniec trendu spadkowego, w oczekiwaniu na odpowiednie wyjście. Jeśli poczekamy, aż zmiana koloru LSMA (# 18), zamknięcie ich na # 19 # 8217 s otwarte spowoduje utratę netto # 8211; 416 pipsów. Tak więc nasza a netto za okres = 66 67 89 # 8211; 416 = # 8211; 194 pipsy (bez uwzględnienia spreaduswapu). IMHO, wpisy SWEF są zadziwiająco dobre, ale formuła wyjścia nadal wymaga pracy. Wyjście, gdy EMA przekroczy LSMA, zaoszczędziłoby w tym przypadku trochę pipsów. Oczywiście to tylko jeden przykład. Ręczne testowanie wsteczne SWEF jest zbyt czasochłonne. Potrzebny jest aktualny EA. David
https://www.forex-instant.com/attachments/15304035131309833064.jpg

luas
11-28-2021 13:57, 13:57
Wszystkie świece po lewej stronie # 1 nie spełniają kryteriów (MACD gt; 0). # 1 jest wyzwalany przez # 2 i spełnia cel zysku podczas ruchu # 3 # 8217 (66 pipsów przy 1600 GMT). # 2 nie spełnia kryteriów (zamyka się powyżej EMA). # 3 do # 7 wszystkie spełniają kryteria, ale nigdy nie zostaną uruchomione. # 8 zostaje wyzwolony przez # 9 i spełnia cel zysku podczas ruchu # 9 # 8217 (67 pipsów przy 1600 GMT). # 9 nie # 8217; t zostaje wyzwolony (zostaje anulowany, gdy # 11 zamyka wszystkie inne w zysku). # 10 zostaje wyzwolony przez # 11 i spełnia cel zysku podczas ruchu # 11 # 8217 (89 pipsów przy 1600 GMT). # 11 zostaje uruchomiony przez # 12. # 12 zostaje wyzwolony przez # 13. EMA następnie przechodzi przez LSMA, więc nie ma już żadnych szortów. Teraz # 11 i # 12 to # 8220; uwięziony # 8221; pod koniec trendu spadkowego, w oczekiwaniu na odpowiednie wyjście. Jeśli poczekamy, aż zmiana koloru LSMA (# 18), zamknięcie ich na # 19 # 8217 s otwarte spowoduje utratę netto # 8211; 416 pipsów. Tak więc nasza a netto za okres = 66 67 89 # 8211; 416 = # 8211; 194 pipsy (bez uwzględnienia spreaduswapu). IMHO, wpisy SWEF są zadziwiająco dobre, ale formuła wyjścia nadal wymaga pracy. Wyjście, gdy EMA przekroczy LSMA, zaoszczędziłoby w tym przypadku trochę pipsów. Oczywiście to tylko jeden przykład. Ręczne testowanie wsteczne SWEF jest zbyt czasochłonne. Potrzebny jest aktualny EA. David
Miło widzieć cię z powrotem. Dziękujemy za pracę, którą włożyłeś. Prawidłowo zrozumiałeś obecne zasady. Jak zwykle trafiłeś w sedno. Wszystko, czego potrzebujemy, to genialne wyjście.
https://www.forex-instant.com/attachments/15304035151991752973.pngTo może zająć trochę czasu! Na inny temat: Oto myśl (nie zmiana reguły). Możemy dodać dwie reguły: 1. Nie otwieramy pozycji kupna, chyba że histogram MACD dla poprzedniej świecy cenowej był wyższy niż poprzedni pasek histogramu w MACD 2. Nie sprzedajemy, chyba że histogram MACD wydrukował niższy niż Poprzednia. Co myślisz ? Tęsknilibyśmy za wieloma dobrymi transakcjami, ale uniknęlibyśmy kilku strasznych.

loxremmh
11-28-2021 15:18, 15:18
Cześć Fxstu, OK, pozwólmy # 8217; wznowić przejście. Nie można wprowadzać więcej wpisów do # 25. David
Cześć ... Dzięki Fxstu za metodę i ten miły test. Myślę, że jest problem z indiorami LSMA, ponieważ kolor tego jest potwierdzony przy zamknięciu następnej świecy, a nie prądu ... Chodzi mi o to, że chociaż zamyka się świecę, to następujące kolory mogą wpływać na kolor LSMA indicaor ... Trochę się zgadza, ale możesz to zobaczyć w Testerze egii Metatradera. Jeśli to jest poprawne, mielibyśmy krótki numer 20 i długi numer 45. Obaj są zwycięzcami w tym przypadku. Twoje zdrowie !!!

loxremmh
11-28-2021 16:39, 16:39
1 Załącznik (y) Podoba mi się ta metoda, ale myślę, że musimy ją poprawić. Mam nadzieję, że uda mi się to zrobić. Oto kilka złych transakcji. Myślę ... Wszystkie transakcje spotkały się z ostatnią regułą opublikowaną przez fxstu. Mam nadzieję, że się mylę. # 1, # 2 i # 3 są uruchamiane przez # 4. O 16:00 GMT w # 4 jesteśmy w 1.9684 (biała linia). Bez zysku. Nigdy nie osiągaj zysków w następnych świecach, więc zamykamy, gdy zmienia się MACD. W pobliżu # 6 mamy -184 -176 -171 = -531. Brak transakcji do # 7. # 7 i # 8 są uruchamiane przez # 9. O 16:00 GMT w # 9 jesteśmy w 1.9612 (zielona linia). Bez zysku. Nigdy nie osiągaj zysków w następnych świecach, więc zamykamy, gdy zmienia się MACD. W pobliżu # 12 mamy -374 -334 = -708
https://www.forex-instant.com/attachments/15304035161812096562.jpg

luas
11-28-2021 17:59, 17:59
1 Załącznik (y) Dziękujemy za wykres KFX. Wygląda na to, że wykres jest na koniec stycznia tego roku. Wczytuję mój wykres na ten sam okres. Świece 1, 2 3 nie zostały uruchomione przez cztery, ponieważ LSMA nas trzyma. Druga grupa transakcji była przegrana. Patrzę na wyjścia, twój wykres pomoże w tym procesie, jeszcze raz dziękuję.
https://www.forex-instant.com/attachments/15304035181733517931.jpg

loxremmh
11-28-2021 19:20, 19:20
Dziękujemy za wykres KFX. Wygląda na to, że wykres jest na koniec stycznia tego roku. Wczytuję mój wykres na ten sam okres. Świece 1, 2 3 nie zostały uruchomione przez cztery, ponieważ LSMA nas trzyma. Druga grupa transakcji była przegrana. Patrzę na wyjścia, twój wykres pomoże w tym procesie, jeszcze raz dziękuję.
Spójrz na ten film, aby zobaczyć, że wyzwalane są 1,2 i 3 świece, ponieważ indora LSMA obraca się wraz ze świecą 4, ponieważ 4 świeca kontroluje również poprzednią. Wstawione wideo
https://www.youtube.com/embed/XIIPeGujyDA?origin=https://www.forum.com

luas
11-28-2021 20:41, 20:41
Cześć, świetny film, bardzo sprytny, masz rację, że był przegrany. Mam nadzieję, że duże zyski, które nastąpiły po zrównoważeniu rzeczy - ale może nie. Dzisiaj mieliśmy interesujący handel Swef na GBPUSD. Sprzedany po 1.7831 i jak patrzę na mój ekran cena wynosi 1.7639. W tym handlu praktycznie nie było ciepła. Nigdy nie powiedziałem, że Swef jest idealny lub opłacalny, ale czasami zapewnia eleganckie wpisy - jak dzisiaj. Żaden system nie wygra za każdym razem, szczególnie system taki jak Swef, który jest właśnie na etapie rozwoju.

luas
11-28-2021 22:02, 22:02
GBPUSD wynosi obecnie 1,7582. Sygnał sprzedaży Swefa wynosił 1,7831. Jak powiedzieliśmy wcześniej, metoda wprowadzania jest całkiem dobra i jeśli możemy pracować na wyjściu, możemy mieć coś jeszcze lepszego.

luas
11-28-2021 23:22, 23:22
1 Załącznik (y) Witaj, Oto wykres, który wspiera ideę, że podstawowa metoda wprowadzania Swef jest nadal rozważenia. Na tym wykresie 15 trendów spadło w trendzie wzrostowym. Wszyscy wrócili, aby zarobić. Nic nie jest idealne, ale nie jestem jeszcze gotów porzucić tego.
https://www.forex-instant.com/attachments/1530403519337552120.jpg

luas
11-29-2021 00:43, 00:43
1 Załącznik (y) Oto wczorajsze transakcje sprzedaży na eur usd. Jak powiedziałem wcześniej, system wytwarza przegranych. Muszę jednak powiedzieć, że będziemy mieli również piękne zawody.
https://www.forex-instant.com/attachments/15304035211060631081.jpg

red.1.9
11-29-2021 02:04, 02:04
Cześć fxstu, Dzięki za udostępnienie. Wypróbowałem wiele systemów, ale myślę, że będę trzymać się SweFa, ponieważ zatrzymanie utraty daje mi koszmar. Robię ciągle, chociaż kiedyś nie przynosi wiele pipsów, jak w każdym innym systemie. Nie korzystam z EA, bo nie wiem jak. Ręczne obliczenia mogą być dość nużące. Jednak, kiedy mówię sobie, wyobraź sobie, że pracuję w biurze rachunkowym - ile mogę zarobić, to dobrze. Happy pipping.

luas
11-29-2021 03:25, 03:25
Cześć, dziękuję za udostępnienie. Wypróbowałem wiele systemów, ale myślę, że będę trzymać się SweFa, ponieważ zatrzymanie utraty daje mi koszmar. Robię ciągle, chociaż kiedyś nie przynosi wiele pipsów, jak w każdym innym systemie. Nie korzystam z EA, bo nie wiem jak. Ręczne obliczenia mogą być dość nużące. Jednak, kiedy mówię sobie, wyobraź sobie, że pracuję w biurze rachunkowym - ile mogę zarobić, to dobrze. Happy pipping.
Dziękuję za miłe słowa. Jednak twój post bardzo mnie martwi. 1. Nazywam to systemem Swef dla braku lepszej nazwy. Jednak nie jest to system, ponieważ nie jest sprawdzony i nie jest jeszcze ukończony. Czy kupiłbyś pół samochodu (bez hamulców) i jeździł nim codziennie? Swef nie ma hamulców (metoda wyjścia). To jest śmiertelne. 2. Proszę nie wymieniać tego systemu na prawdziwe pieniądze, chyba że udowodnisz, że działa na koncie demo. Dbać.

luas
11-29-2021 04:46, 04:46
1 Załącznik (y) Wczoraj sprzedajemy handel. Świeca wyzwalająca jest zaznaczona kleszczem. Nieźle.
https://www.forex-instant.com/attachments/15304035221399335196.jpg

red.1.9
11-29-2021 06:06, 06:06
Cześć Fxstu, Dzięki za twój miły niepokój. Jednak umieściłem tp za 40, 60 i 90 pipsów i monitorowałem transakcje, gdy pracuję w domu. W poniedziałek po raz pierwszy dodałem transakcje wtórne, gdy w TP nastąpił pierwszy handel. Uważam to za dobre egy i było dobre. Jednak wczoraj (wtorek żadna z transakcji nie została uruchomiona). Dzisiaj o godzinie 3.40 czasu lokalnego (GMT 8) nadal nie wywołano handlu. Przy okazji, jestem nowicjuszem i wciąż na Demo, więc nie martw się. Wielkie dzięki. Miejcie błogosławiony dzień.

red.1.9
11-29-2021 07:27, 07:27
Cześć FXSTU, Jestem wciąż na demie. Umieszczam stop loss na 40, 60 i 90. Jednak wczoraj nie było żadnego wyzwolenia. Przeczytałem w innym systemie, w którym zastosowano zatrzymanie ATR. Nie wiem, jak obliczyć ę ATR, więc nie próbowałem. Może, jeśli wiesz jak, dlaczego nie spróbować przestać ATR. Nawiązuje wątek fabryki leśnej 46048.

luas
11-29-2021 08:48, 08:48
1 Załącznik (i) Opracowałem teraz sposób edycji posta. Od teraz najnowsza wersja tej metody będzie dostępna na poczcie numer 1. Jeśli ktoś widzi jakieś oczywiste błędypominięcia, proszę mi powiedzieć. P.S. Nie jestem pewien co do zasady zasięgu 90 pip. To wymaga poważnych testów.
https://www.forex-instant.com/attachments/1530403529.jpg

lcalco3
11-29-2021 10:09, 10:09
Oto najnowsza wersja tej metody. Został zmieniony kilka razy od początku wątku, więc zostałem poproszony o zaoszczędzenie czasu przez ciągłe publikowanie aktualnej metody w tym wpisie numer jeden. Fxstu # 8217; s Swef System 1. Wszystkie transakcje są oparte na wysokiej lub niskiej świecy, która właśnie się zamknęła. Używam GBPUSD, ale każda para wydaje się działać. 2. Jeśli zasięg świecy wyzwalającej jest mniejszy niż 90 pipsów, nie wymieniam jej. 3. Używam wykresu dziennego. Zanim zacznę sekwencję transakcji, zapisuję na kartce poziom kapitału na moim koncie. Najlepiej, aby zamówienia były składane w chwili rozpoczęcia nowej świecy. Jednakże, ponieważ nie zawsze jestem o północy, następny dzień jest w porządku. Długa MACD na wczorajszej świecy musi być powyżej zera. Wczoraj świeca musiała być zamknięta powyżej 10 EMA wczoraj # 8217; s blisko - LSMA musi być zielona. Umieszczamy długi w najniższej cenie świecy, która właśnie się zamknęła. Zyskaj zysk 100. Kupuję tylko wtedy, gdy 10 ema jest powyżej LSMA Bez zatrzymania y, ale jeśli kapitał na całym koncie spadnie o 500 poniżej kapitału własnego na moim papierze, zamykam wszystkie transakcje. Spodenki MACD na wczorajszej świecy muszą być poniżej zera. Wczoraj # 8217; świeca musiała się zamknąć poniżej 10 EMA. Wczoraj # 8217; s blisko - LSMA musi być czerwony. Umieszczamy krótki w najwyższej cenie świecy, która właśnie się zamknęła. Sprzedaję tylko wtedy, gdy 10ema jest poniżej LSMA. Jeśli mam 5 oczekujących transakcji, anuluję najstarszy oczekujący handel. Zatem maksymalna liczba oczekujących transakcji wynosi 4. Jeśli MACD jest powyżej zera, wszystkie oczekujące transakcje sprzedaży są anulowane. Jeśli MACD jest poniżej zera, wszystkie oczekujące kupony są anulowane. JEŚLI LSMA jest czerwona, anuluję wszystkie oczekujące kupuje sygnały # 8211; jeśli zielony anuluję wszystkie sprzedaje. Każdego dnia o 16:00 czasu londyńskiego włączam komputer, jeśli mój kapitał jest wyższy niż kwota zapisana na moim papierze, zamykam wszystkie otwarte pozycje i anuluję wszystkie oczekujące zlecenia. Opcjonalna dodatkowa reguła. Można handlować Swefem, otwierając dwie partie za każdym razem, gdy otrzymamy sygnał. Zamykamy numer jeden zgodnie z normalnymi zasadami. Moglibyśmy ustawić lot numer 2, aby zerwać (opcjonalnie) Zamykamy numer 2, gdy LSMA obraca się przeciwko naszemu numerowi 2.
Cześć fxstu, proszę mi wybaczyć. co to jest LSMA?